ما شرکت های هواپیمایی در حال کاهش پروازها و برش اجرایی پرداخت که coronavirus شیوع مخازن تقاضا برای مسافرت هوایی.

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا در روز سه شنبه گفت: آنها را کاهش می دهد داخلی و بین المللی ظرفیت در پاسخ به کاهش تقاضا در حالی که مدیران ارشد در غرب و ایران خواهد داد تا تمام یا بعضی از حقوق خود را.

تگزاس مستقر در آمریکا گفت: آن را برش داخلی ظرفیت 7.5 درصد در آوریل و کاهش بین المللی ظرفیت 10 درصد در طول تابستان “اوج” از جمله 55 درصد کاهش به اقیانوس آرام پرواز.

دلتا پیرایش داخلی ظرفیت 10 تا 15 درصد و برش بین المللی ظرفیت 20 تا 25 درصد حامل آتلانتا مبتنی بر گفت. ایران و JetBlue نیز اعلام کرد کاهش در میان coronavirus بیماری که منجر به مسافرت های بین المللی محدودیت و لغو چندین رویدادهای مهم.

“به عنوان ویروس گسترش یافته است ما شاهد یک کاهش در تقاضا در سراسر همه اشخاص و ما اقدام قاطع به همچنین محافظت از دلتا مالی” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian در بیانیه ای گفت.

ایالات مدیر عامل اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی خواهد شد چشم پوشی خود را پایه حقوق طریق حداقل 30 ژوئن شیکاگو مبتنی بر شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده اضافه کرد که از آن انتظار متحمل ضرر برای سه ماهه اول این سال است. Munoz حقوق و دستمزد در سال 2018 شد $1.25 میلیون در حالی که کربی را $بود 875,000, براده نشان می دهد.

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت: کارکنان دوشنبه که او را کاهش حقوق و دستمزد خود را با 10 درصد به عنوان شرکت هایش با coronavirus این شرکت اعلام کرد. کلی حقوق و دستمزد بود $750,000 در سال 2018 سوابق نشان می دهد.

سهام آمریکا شد تا 8.2 درصد در $15.96 که از ساعت 2 بعد از ظهر در حالی که ایران تا به حال شروع به پریدن کرد 6.4 درصد به $49.80. غرب سهام به تازگی علامت 0.1 درصد به $43.67 در حالی که دلتا سهام به 0.5 درصد در $43.27.

بریتیش ایرویز همچنین لغو همه سهشنبه پرواز به و از ایتالیا در نور از سراسر کشور قرنطینه اقدامات در کشور و دولت انگلستان مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به اینجا.

“ما شده سیاست را به مشتریان گزینه های بیشتر و انعطاف پذیری” بریتیش ایرویز در بیانیه ای گفت. “هر گونه مسافران با توجه به پرواز و یا از ایتالیا بین در حال حاضر و آوریل 4 می rebook بعد از آن تاریخ تا پایان ماه مه حرکت خود را به مقصد ژنو یا زوریخ یا دریافت هزینه کامل.”

آمریکا گفته است که کاهش بیشتر خدمات به بخش هایی از ایتالیا که در آن دولت به کل کشور روز دوشنبه برای مبارزه با گسترش coronavirus.

شرکت هواپیمایی گفته است که تعلیق پروازها به مقصد رم از فیلادلفیا تا آخر مارس و از شیکاگو و شارلوت از طریق اوایل تابستان است. آن تعلیق از خدمت به میلان نیز تمدید شده است ،

آمریکا پرواز از لس آنجلس و دالاس به سرزمین اصلی چین — که در آن coronavirus اپیدمی سرچشمه — باقی خواهد ماند معلق از طریق تابستان حامل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de