داو بسیج بیش از 900 امتیاز — و پس از آن به بسیاری از دستاوردهای — به عنوان یک روغن با قیمت جنگ و coronavirus بیماری همه گیر در ادامه به roil وال استریت پس از روز دوشنبه بازار گسترده تار و مار.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد تا آنجا که 945.70 امتیاز یا 3.9 درصد در اوایل معاملات اما محو دستاوردهای و به طور خلاصه کاهش یافت و به قرمز ظهر. آبی تراشه شاخص آمار پایین از 23,690.34 — 0.6 درصد زیر در روز دوشنبه ، اخیرا تا 207.61 امتیاز یا 0.9 درصد در 24,058.63.

S&P 500 و Nasdaq composite به همین ترتیب شروع به پریدن کرد تا آنجا که 3.7 3.6 درصد به ترتيب قبل از تبدیل به منفی و سپس بالا رفتن دوباره. شاخص اخیرا بودند هر معامله تا 0.4 و 0.6 درصد بود.

تلاطم به دنبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه شب تعهد به پرده “بسیار چشمگیر” اقدامات برای stanch اقتصادی خونریزی از coronavirus بحران از جمله مالیات بر حقوق برش و مرخصی استعلاجی بودجه. اما چشم انداز یک محرک های مالی احتمالا کمی تاثیر بر سرمایه گذاران در تلاش برای پیدا کردن پایین از بازار در یکی دیگر از فرار در هفته تحلیلگران گفت.

“در هر روز عادی سود چند درصد در شاخص خواهد بود یک جامد بعد اما با توجه به مقیاس دیروز کاهش آن به خوبی می تواند چیزی بیش از یک dead cat bounce” کریگ Erlam یک تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

داو ریختن بیش از 2000 نقطه و شاخص S&P درگیری های بعد از دسامبر 2008 روز دوشنبه پس از عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و بریده بریده قیمت که ناشی از قیمت نفت خام به نازل شدن. نوپای جنگ قیمت در آمد بالا از coronavirus نگرانی در مورد شیوع آسیب رساندن به اقتصاد جهانی است.

داو آتی افزایش بیش از 1 ، 000 امتیاز برای بخشی از صبح روز سه شنبه میان امید یک محرک, اما آنها مقایسه دستاوردهای آن پس از CNBC گزارش داد که کاخ سفید آماده بود و نه اعلام یک خاص اقتصادی طرح.

تهمت نیز به نام عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در اوایل روز شنبه قبل از عربستان سعودی اعلام کرد که افزایش آن نفت خام عرضه به بالاترین رکورد در ماه آینده با توجه به گزارش های خبری.

شنبه اولیه پرش به احتمال زیاد تا به حال بیشتر به کف فروش دولت از بازار و نه از تهمت آشکار تلاش برای اطمینان بخشیدن به وال استریت, به گفته ناظران.

“آن را زودرس می گویند ما از این” گفت: Sahak Manuelian مدیر عامل و سر از معاملات سهام در Wedbush اوراق بهادار.

“من فکر می کنم مردم فقط می خواهید برای دیدن یک دسته بهتر در که آلوده که چگونه بسیاری از مردم با آلوده, آیا ما به اندازه کافی تست کردن وجود دارد — که ما در حال حاضر نمی,” Manuelian اضافه شده است.

دولت را مجبور به ارائه بتن بیشتر جزئیات هر محرک قبل از سرمایه گذاران بر این باورند به کمک است که در واقع در این راه با توجه به اریک مارشال مدیر تحقیقات برای هاجز مدیریت سرمایه.

“به عنوان ناکارآمد به واشنگتن است که من فکر نمی کنم وال استریت رفتن به آنها را بسیار نفع شک تا زمانی که آنها در واقع اثبات ببینید در سیاست در حال اجرا” مارشال گفت.

نفت خام بهبود شنبه میان گزارش می دهد که مقامات روسیه ممکن است باز به همکاری با سازمان کشورهای صادر کننده نفت پس از یک شکست در روابط بین روسیه و عربستان سعودی است.

روسیه به وزارت انرژی تنظیم شده است برای دیدار جمعه با نفت کشور شرکت به بحث در مورد همکاری با اوپک با توجه به انتخاب. عضو اوپک عربستان سعودی نقل مکان کرد به سیل بازار نفت پس از روسیه را رد کرد یک پیشنهاد از این گروه برای کاهش تولید جهانی.

قراردادهای آتی نفت خام برنت تا به حال شروع به پریدن کرد 5.4 درصد به $36.23 هر بشکه 11:56 صبح در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی به تازگی تا 5.9 درصد در $32.97 در هر بشکه پس از غوطه وری 25 درصد دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de