تمپا — آن رد شد یک ضربه اما می توانست یک فیلدینگ خطا در Gleyber تورس.

Randal Grichuk سخت است یک قیف به سمت میانه در اولین ورود یانکی’ 4-2 دست دادن به جیز آبی در بعد از ظهر سه شنبه در Steinbrenner میدان شد و یک بازی لیگ برتر shortstops اما توپ های ریخته شده از تورس’ دستکش و رد شد یک ضربه.

یک زمین باز یافته بعد تورس متعهد پنجم خطا در 10 بازی زمانی که او به میدان فرستاد Teoscar هرناندز leadoff grounder انداخت بالا برای اولین بار و کشیده لوقا Voit کردن بالش.

در 77 بازی در کوتاه مدت در سال گذشته پیشاهنگی اشاره کرد تورس رفت و آمد نبود صاف قرار داده و او را در یک مشکل پرتاب موقعیت. به عنوان یک نتیجه 11 از 20 خطا ساخته شد در کوتاه مدت. که رفت و آمد نیز نقش مهمی در Grichuk یک قیف بودن سابقه پاک.

“فقیر اولین مرحله واکنش” طلایه دار در صندلی پیامک ارسال و پس از رفت و توپ را در داخل و خارج از تورس’ دستکش.

همان طلایه دار گفت: تورس ” مشکل در ارور میده nonchalance بود که یک موضوع را در فصل گذشته در دومین و کوتاه است.

یکی دیگر از استعداد های ارزیاب تماشای توضیح داد: این دو نمایشنامه است.

“یکی از اولین بار بود که اگر او در جنگ توپ و سلاح سرد در آن” طلایه گفت. “دوم یکی بود که او هم چرخ در حال چرخش است و او نمی خواست آن را گزاف گویی.”

Aaron Boone در زمان بد پرتاب برای آنچه در آن بود, اما گفت که سطح خود را از نگرانی در مورد تورس در کوتاه مدت نیست ،

“او را نمی یک پرتاب خوب [شنبه],” بون گفت. “من نگران آن کار او خوب بوده است و من فکر می کنم که خواهد بود چیزی است که پاک خود را به عنوان او می شود بیشتر به طور منظم تکرار.”


Giancarlo استانتون (تیره و تار راست گوساله) گفت که او امیدوار است به اجرا در خارج از چهارشنبه یا پنج شنبه اولین بار او را انجام داده اند پس از تداوم آسیب دیدگی او در ماه گذشته. او شده است پرتاب و ضربه و بدون مشکل او اضافه شده است.

پرسید: اگر او تا به حال یک جدول زمانی برای دوباره پیوستن به یانکی ها outfielder-hitter وظیفه تعیین شده گفت: “فقط چند روز در یک زمان. فقط آن را روز به روز و نگه داشتن فشار رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im