آتش نشانان بورلی هیلز برای دستور واکسن کووید-19 در حال محاکمه هستند

[ad_1]

دو آتش نشان بورلی هیلز از دستور شهرستان لس آنجلس برای واکسینه کردن کارکنان بهداشتی در برابر COVID-19 شکایت کردند.

این آخرین مورد در نبرد شدید بین برخی از مقامات بخش دولتی و دولت ها بر سر الزامات بهداشت عمومی است که شاهد سازماندهی اعتراضات و اقدامات قانونی کارگران بوده است.

این شکایت، روز جمعه در دادگاه عالی لس آنجلس به نمایندگی از جاش ساتلی و اتوره براردینلی جونیور، به نام های بورلی هیلز، مشاور جان میریش، مونتو دیویس، مسئول بهداشت شهرستان لس آنجلس و کانتی تنظیم شد.

موضوع قانونی است که در ماه اوت اعلام شد مبنی بر اینکه تمام کارکنان بهداشتی شهرستان، از جمله کسانی که پاسخ می دهند، باید واکسینه شوند، مگر اینکه دلایل پزشکی یا اعتقادات مذهبی داشته باشند که آنها را حذف کند. بر اساس این دادخواست که در مورد واکسن‌های کووید-19 به‌عنوان «درمان‌های آزمایشی اصلاح ژنتیکی» نیز اعمال می‌شود، نه دیویس و نه شهر صلاحیت صدور چنین دستوری را ندارند.

اسکات استریت، وکیل شاکیان، در ایمیلی گفت: “آتش نشان ها و سایر کارکنان کمک های اولیه در طول همه گیری کووید-19 شجاعانه خدمت کردند.” «آنها در خط مقدم بودند که دیگران پناه گرفتند. آنها حق شنیده شدن را به دست آوردند، اما در اجرای دستور غیرقانونی شهرستان بورلی هیلز، تا حد زیادی آنها را نادیده گرفتند و سیاست را در مقابل واقعیت ها قرار دادند.

وکلای لس آنجلس نمی توانند برای اظهار نظر در روز شنبه تماس بگیرند.

کیت استرلینگ، مدیر ارشد ارتباطات بورلی هیلز گفت: «کار خدمات اورژانس آنها را در خط مقدم مراقبت از بیماران قرار می دهد. «در حالی که ما هنوز آزمایشی را ندیده‌ایم، شهر همچنان متعهد به محافظت از سلامت ساکنان و بازدیدکنندگان در طول این همه‌گیری مداوم است.

اتحادیه نمایندگی آتش نشانان، Beverly Hills Fireighters Assn.، گفت که اعضای خود را تشویق می کند تا واکسینه شوند، اما معتقد است که این باید یک انتخاب شخصی باشد.

در این دادخواست می‌گوید بورلی هیلز آتش‌نشانانی را که به دنبال استثناهای مذهبی بودند، در معرض «بازرسی متقابل با هدف تضعیف اعتبار آنها و تحت فشار قرار دادن آنها، تحت تهدید پیگرد قانونی، برای چشم پوشی از آزادی مذهبی خود و تیراندازی قرار داده است». در دادخواست ادعا شده است که این اقدامات تبعیض مذهبی است.

در این دادخواست آمده است که حداقل 22 آتش نشان بین 28 تا 30 سپتامبر مورد بازجویی قرار گرفتند و هشت نفر از جمله ساتلی از آزادی شرعی محروم شدند. برخی از این آتش نشانان سپس واکسن را دریافت کردند، اما ساتلی نپذیرفت و طبق شکایت به مرخصی بدون حقوق قرار گرفت. در این دادخواست آمده است که شهر به او فرصت اعتراض به برکناری خود را نداده است و حق او برای یک محاکمه عادلانه را نقض کرده است.

براردینلی به مدت 30 روز آزادی موقت از دین دریافت کرد، اما در دادخواست ادعا می‌شود که شهر با استخدام او برای شغلی که تماس‌های کمتری دریافت می‌کرد تلافی کرد و از پاسخ دادن به برخی تماس‌ها جلوگیری کرد.

این دادخواست همچنین به سپتامبر اشاره کرده است توییت از میریش، که در آن نامه‌ای را که به هفته‌نامه بورلی هیلز نوشت، به اشتراک گذاشت که در آن اعتراض به این واقعیت است که حدود 30 درصد از آتش‌نشانی شهر درخواست استثناهای مذهبی در این دستور کرده‌اند.

میریش نوشت: «اگر هر یک از آتش‌نشانانی که در مقیاسی بی‌سابقه برای استثنا درخواست کرده‌اند، سیستم را بازی می‌کنند – و به نظر می‌رسد که خیلی محتمل است، اگر نه بیشتر آنها – چیزی جز رسوایی نیست. “آتش نشانانی که درخواست آزادی می کنند با مجازات شهادت دروغ مصاحبه می شوند تا مشخص شود که آیا امتناع آنها از واکسیناسیون از نظر پزشکی ضروری است یا تا سطح اعتقادات دینی صادقانه بالا می رود.

در دادخواست ادعا شده است که این توییت انتقام از شاکیان به دلیل استفاده از حقوق خود بر اساس اصلاحیه اول است.

میریش روز شنبه از اظهارات خود دفاع کرد و گفت که شخصاً معتقد است که شهر نباید به هیچ وجه استثنائات مذهبی یا پزشکی ارائه کند، اگرچه او گفت که اکثر شوراهای شهر چنین احساسی ندارند.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان شهری در اقدامی که توسط اتحادیه تبلیغ می شود اعتراض خود را به دستور مهرماه اعتراض کردند، گفت: اینکه می گویند افرادی که قرار است به جامعه خدمت کنند، به گونه ای عمل می کنند که حق خودشان است. در مورد بازپس گیری کنترل بخش خود.

میریس گفت: “یک تجمع در مقابل تالار شهر برگزار شد که من آن را ضد اپیلاسیون MAGA-palooza می نامم.” اینجا می گویند که مخالف علم یا واکسن نیستند، اما در کنار افرادی ایستادند که تابلوهایی را در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود «کووید یک کلاهبرداری است». آنها دو طرف دهان خود صحبت می کنند.»

به گزارش پیک بورلی هیلز، سخنرانان این تجمع شامل سوتلی و ویکتور گوتیرز رئیس اتحادیه بودند که از اعضا خواستند از ساتلی حمایت کنند. ساتلی به مخالف صریح الزامات واکسن تبدیل شده است و صفحه اینستاگرام او مملو از پست‌هایی است که چنین قوانینی را محکوم می‌کنند و می‌گویند زمان پاسخ‌دهی را کاهش می‌دهند و سطح خدمات را کاهش می‌دهند.

میریس گفت: “من ادعا می کنم که این بخش آنها نیست – هرگز بخش آنها نبود.” “این بخش ما است. این اداره ساکنان و جامعه است و این که آنها به این شیوه خودسرانه عمل می کنند نشان می دهد که چقدر خارج از کنترل است.»

او گفت که با عمیق‌تر شدن درگیری، از ساکنان مسن‌تر شنیده است که از تماس با 911 ترس دارند، زیرا نگران این هستند که آتش‌نشانانی که پاسخ می‌دهند ممکن است واکسینه نشوند.

وی گفت: به طور سنتی، جامعه همیشه به آتش نشانان ما احترام گذاشته و با آنها ارتباط بسیار خوبی داشته است. متأسفانه فکر می‌کنم همه چیز را برای همیشه تغییر می‌دهد.»

او افزود که از حدود 80 درصد از آتش نشانان بورلی هیلز که واکسینه شده اند سپاسگزارم.

شاکیان خواهان غرامت، دستمزد وکالت و ممنوعیتی هستند که شهرستان را از انجام وظایف خود باز دارد. این پرونده همچنین مستلزم اعلامیه‌های دادگاه مبنی بر اینکه این حکم از اختیارات استان بر اساس قوانین ایالتی فراتر رفته یا خلاف قانون اساسی است، این حکم نقض حق حریم خصوصی بر اساس قانون اساسی ایالتی است، که عملکرد شهر در بازجویی از کسانی که به دنبال آزادی مذهبی هستند، هم 1- و هم دستور را نقض می‌کند. خود باید خاتمه داده شود، و اینکه شهر نمی تواند اقدام نامطلوبی علیه آتش نشانان شهری بدون دادن فرصتی برای به چالش کشیدن آن انجام دهد.

به گفته وکلا، سازمانی به نام «حفاظت از حقوق آموزشی کودکان» که به عنوان گروهی مدافع آزادی پزشکی و حقوق فردی در طول همه‌گیری جهانی توصیف می‌شود، نیز به عنوان شاکی معرفی شده و از این پرونده حمایت مالی می‌کند. این گروه قبلاً به دادخواست‌های چالش برانگیز واکسن برای کارگران در شهرستان لس آنجلس و دانش‌آموزان از ناحیه مدرسه‌ای متحد لس آنجلس پیوسته است.

او همچنین تظاهرات هایی را علیه دستورات واکسن سازماندهی کرد، از جمله یکی از ماه گذشته در لانگ بیچ، جایی که ساتلی به عنوان سخنگوی معرفی شد.

این پس از تظاهرات دیگری برگزار شد که در آن هزاران نفر از جمله کارگران شهرداری در مقابل ساختمان شهرداری لس آنجلس در اعتراض به قوانین واکسن تجمع کردند.

پاسخ دهندگان دیگر سعی کرده اند به دستورات واکسن پایان دهند. هفته گذشته، یک قاضی دیوان عالی درخواست اتحادیه آتش نشانان لس آنجلس برای صدور حکم اولیه برای به تعویق انداختن واکسن شهر را رد کرد. در ماه سپتامبر، یک گروه جداگانه متشکل از 500 آتش نشان در لس آنجلس به دلیل درخواست واکسینه شدن کارکنان لس آنجلس در برابر کووید-19، علیه شهر شکایت کردند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme