کتاب “رسالت خدا” ، هفت داستان آموزش مقاله نویسی از احمدرضا ساعدی آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان، شهید ایرانی از جهاد اسلامی افغانستان و مجله کتاب “ایام” ؛ داستان های عامیانه به یادماندنی از دهه اول انقلاب اسلامی در سبزوار توسط انتشارات راه یار منتشر شد.
“رسالت خدا” به کتابی تبدیل شد / “روزهای” انقلاب در سبزوار منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (مقاله نویسی) ، کتاب “رسالت خدا” ، هفت داستان از احمدرضا ساعدی ، شهید ایرانی از جهاد اسلامی افغانستان آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان و کتاب مجله ایام ؛ داستان های عامیانه به یادماندنی از دهه اول انقلاب اسلامی در سبزوار توسط انتشارات راه یار منتشر شد.

بنابراین گزارش ، محمد سرور رجایی ، نویسنده افغان کتاب “مأموریت خدا” ، در بخشی از مقدمه کار خود نوشت: “نام این کتاب را خودم انتخاب نکرده ام ، بلکه خود شهید انتخاب کرده است. وی در وصیت نامه خود نوشت: “… مأموریتی که من آن را مأموریت خدا می خوانم ….” این کتاب نتیجه سالها تحقیق است. نتیجه سالها و پر از خاطرات تلخ و شیرین آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان، که شیرینی هایش برای من بیش از تلخی او بود و هست. به لطف این کتاب ، وقتی بعد از کودکی احمدرضا به مسجد حضرت ابوالفضل (ع) رفتم ، شهدای زیادی را ملاقات کردم. از آنجا رد پای خاطرات احمدرضا را گرفتم و از مرز عبور کردم. من به زادگاهم کابل رفتم. برای دیدار از آرامگاه وی به دره ها و کوه ها رفتم. این کتاب ما را به افغانستان می برد. نماینده مجاهدینی است که اتحاد جماهیر شوروی را با تفنگ های پیشرفته ، هواپیماهای مدرن و تانک برچید. این روزهایی را به یاد ما می آورد که نوشتن مقاله مجاهدین شیعه و سنی با هم بر علیه دشمنان مشترک جنگیدند. از همه مهمتر ، در این کتاب می خوانیم احمدرضا ساعدی کی بود آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان، چگونه به افغانستان رفت ، چگونه شهید شد و مزارش کجاست.

این کتاب هم تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی ایران است و هم تاریخ شفاهی دانلود کتاب عاشقانه خارجی جهاد مردم افغانستان. “البته با تمرکز بر شهادت یک جوان 18 ساله به نام احمدرضا ساعدی ، متولد تهران ، که چهل سال پیش در بهسود افغانستان به شهادت رسید و زنده مانده است.”

بر اساس این گزارش آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان ، کتاب “رسالت خدا” که سومین جلد کتاب در جبهه بین المللی انقلاب اسلامی آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان، گروه تاریخ شفاهی انقلاب فرهنگی انقلاب اسلامی است ، دارای 248 صفحه فیدیبو، شمارگان 1000 نسخه و قیمت است. از 35،000 تومان.

همچنین ، مجله فرهنگی – تاریخی ایام؛ به ویژه روزهای انقلاب سبزوار که توسط اسماعیل هاشم آبادی و محمد عسگرزاده مورد مطالعه قرار گرفت و محمود شمب آبادی ، محمد کیهوسروی و ابوالفضل رضایی آن را گردآوری کردند ، تلاشی است برای ثبت روزهای خدا در شهرهای ایران ، با تمرکززدایی اومانیست ها. هویت تاریخی و انقلابی مردم و همچنین ایجاد امید و انگیزه ؛ زیرا “Ayamula” ؛ نعمت های خداوند و ذکر نعمت ها دلگرم کننده و برانگیزاننده است.

همچنین در مقدمه این کتاب-مجله ، که در پشت جلد آن نوشته شده است آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان، می خوانیم: بیایید کاغذ بیاوریم. این انقلاب با تحول معنوی و فکری مردم صورت گرفت و مردم در قالب فعالیتهای مختلف مردمی برای نحوه نگارش مقاله حفظ و تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کردند. شیوه زندگی جهادی ، مسئولیت و نگرانی ، اقدام جمعی ، تقوی دینی و سیاسی و رعایت اصول کتاب وب و ارزشهای اسلام و آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان انقلاب از م componentsلفه های انسانی انقلاب اسلامی است. این اثر آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان از تحول معنوی و کنش اجتماعی آن در حوزه انسانی انقلاب اسلامی حکایت دارد.

خرید کتاب اورجینال پزشکی