آموزش کامل IGTV اینستاگرام راهنمای کامل ترفندهای IGTV

در اکنون حاضر می‌توانیم ویدئوهای IGTV را اهمیت علامتی که در گوشۀ پایینِ سمت چپ هر پست می‌بینیم تشخیص دهیم. به نمایه خود بروید، بر بر روی زبانه‌ای که IGTV متن شده می باشد کلیک کنید. برگه IGTV می بایست دربین کاغذ پست‌های شما و ورقه ذخیره شده باشد.
عمومی
پس از دانلود برنامه، باید اساسی به کار گیری از حساب اینستاگرام خویش وارد شوید. به خصوص این‌که می‌توانید لینک سایت یا این که بلاگ خویش را در آن قرار بدهید و همین پیوند قابل‌کلیک است. بله در آپدیت نو امکان share کردن igtv در استوری وجود دارااست اما پیش اکران می دهد. هم اکنون در صفحه‌ی باز شده ویدیوی خود را انتخاب کرده و NEXT را بزنید.در همین قسمت به جهت شما ورقه COVER باز می‌شود. برنامه ها و نرم افزارهایی که ایجاد می شوند در کنار مزایای خویش محدودیت هایی هم دارند و معمولا در آپدیت ها امکانات بیشتری اضافه می‌شوند که IGTV هم از این قاعده مستثنی نیست.
اینستاگرام را گشوده کنید و از فی مابین ویدئوهای IGTV، ویدئویی را که می خواهید در استوری بگذارید گشوده کنید. پست اسلایدی از خسته شدن مخاطب دوری می کند، چون می اقتدار هر بخشی را در هر کدام از اسلایدها DownloadGram ذکر کرد تا به دست آوردن وکارها، محصولات و یا اشخاص آیتم دقت قرار بگیرند. امکان به اشتراک گذاری فیلم های طولانی تا یک ساعت هم وجود دارد. از هشتگ های دارای و پرطرفدار برای پست گذاری های خویش به کارگیری کنید.

IGTV چه کمکی به کسب و عمل شما می کند؟

با یاری شما، IGTV فصل جدیدی از ویدیو را در اینستاگرام آغاز می کند. اول، اینستاگرام در حالا حاضر بزرگترین شبکه اجتماعی که به یک میلیاردکاربر رسید! اینستاگرام در سال 2010 رویکرد اندازی شد، اهمیت قابلیت و امکان های شگفت انگیز خیلی سریع پرورش کرده و این یک دستاورد تبارک به جهت اینستاگرام است. ساعت مچی LED طرح شیائومی یکی از از پرفروش ترین ساعت های مچی در بازار جهانی به شمار می رود. ساعت مچی LED طرح شیائومی مهم ورقه ی سناریو دیجیتالی بوده و روزگار لمس نمودن ورقه ساعت، صفحه نمایش محصول اساسی جلوه ویژه خاصی و مهم چراغ های LED سپید (یخی) رنگ ساعت را به جهت شما اکران می دهد.
اگر شما تازه‌وارد باشید فیلم‌هایی که در روزهای اول برای شما در این بخش قرار میگیرد به‌صورت تصادفی و شانسی است. فیلم‌هایی را برایتان قرار دیتا تا بتوانید حیاتی گزینش هر مورد آن را تماشا کنید. پخش ویدیوها درIGTVاینستاگراماز نحوه ۴ منو انجام میشود که هر کدام حاوی فیلم‌های گوناگون می‌باشد. البته مطمئنا اختصاص یک اپ به‌صورت جداگانه به IGTV برنامه دقیقی در پشت سر خویش داراست و آتی روشنی در انتظار این اپلیکیشن است. تلوزیونی ادقام با یک شبکه اجتماعی پرقدرت و جذاب، که در هیچ کجای دیگر چنین چیزی پیدا نمی‌شود. نامIGTV؛ اختصاری ازInstaGram TeleVision(تلویزیون اینستاگرام) است.

  • برای همین کار کافیست در IGTV بر روی تنظیمات کلیک کنید( دکمه ی چرخ دنده) و مورد ی create channel را گزینش کنید.
  • زمانی که عمل تولید شبکه تمام شد، شما می ‌توانید به ‌راحتی و صرفا کلیدی کلیک بر بر روی تصویر نمایه خویش به برگه آیتم نظردسترسی پیدا کنید.
  • همانطور که در نخست نیز اشاره کردیم، اینستاگرام یک برنامه هم برای IGTV منتشر کرده‌است و شما می‌توانید فیلم‌های طولانی خویش را صرفا در آن منتشر کنید.
  • هر کس می تواند خالق باشد – شما می توانید فیلم های IGTV خود را در برنامه و یا این که در وب به جهت آغاز نتورک خویش را آپلود کنید.
  • قطعا این نام دیدنی و جامع به پرورش پر سرعت این اپلیکیشن امداد شایانی کرد.

در غایت مهم تالیف عنوان و توضیحات ویدیو می توانید آن را پست کنید. در سطح آنگاه می توانید عکس کاور ویدیو را از گزیده از خود ویدیو یا این که عکسی در گالری خودتان تعیین کنید. در این نصیب می توانید عکس کاور ویدیو را از یکی از از نصیب های ویدیو انتخاب نمایید یا این که می توانید عکسی را از گالری عکس های خویش گزینش کرده و به عنوان کاور ویدیو قرار دهید. ویدئوهای طولانی و عمودی اینستاگرامی مشاهده کنید که سازندگان خلاق و محبوبتان ساخته‌اند. او از کلیه به جهت دسترس به تحلیل ها، بروی سه نقطه گوشه تصویر در دوران نمایش ویدیو کلیک کرده و مورد view insights را انتخاب کنید.
قبل از طراحی پست یا این که آپلود هر ویدئو و استوری، مطمئن گردید که سایز استاندارد اینستاگرام را رعایت کرده باشید. به جهت بستن کامنت igtv، نظیر بقیه پست‌های اینستاگرام فعالیت می‌کنیم. نخست پست IGTV آیتم حیث را تعیین نمایید و سپس روی سه نقطه بالا ضربه بزنید. در همین نصیب می بایست آیتم Turn off Commenting را گزینش کنید. به همین رخ کسی کار کشته نخواهد بود که آنگاه از نصب ویدیوی igtv اینستاگرام، کامنتی به جهت شما بگذارد.
اگر مورد New را انتخاب کنید، بایستی در پنجره بعدی اسم هایلایت را مشخص و معلوم کرده و بعد گزینه Add را بزنید. ولی درصورتیکه از خود برنامه IGTV به نقل از به کارگیری می کنید، از تحت ویدیو … را گزینش کنید. هم اکنون می توانید پیوند همین ویدیو را حیاتی دوستان خوب خودتان به اشتراک بگذارید.

مقالات آموزشی

در صورت فعال بودن همین گزینه، ویدیوی شما علاوه بر اینستاگرام، در فیسبوک هم منتشر خواهد شد. البته به یاد داشته باشید همین فعالیت تنها وقتی امکان‌پذیر میباشد که اکانت‌های اینستاگرام و فیسبوک شما به یکدیگر متصل باشند. اصلی فعال کردن گزینه‌ی قبلی یک آپشن دیگر به تنظیمات IGTV اینستاگرام شما بیش تر خواهد شد. همین گزینه که Edit Profile Cover اسم دارد، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که کاور ویدیوی پیش‌نمایش را ویرایش کنید.

راهنمای تام استعمال از IGTV اینستاگرام

در همین قسمت، می‌توانید آمارهایی در ارتباط دارای ویدیوی IGTV خویش بازدید نمایید. برای مثال در این بخش، اطلاعاتی در امر تعداد View (بازدید)، لایک، کامنت، به اشتراک‌گذاری و ذخیره‌ی ویدیو به وسیله دیگران کسب می‌کنید. توجه نمایید که ویدیوی انتخابی بایستی بخش اعظم از یک دقیقه باشد.
این پلتفرم که یک اپلیکیشن جداازهم هم به جهت اندروید و iOS دارااست همینطور از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام نیز در دسترس بوده و به این ترتیب به جهت به کارگیری از آن مجبور به نصب یک اپلیکیشن منقطع نیستید. پس از تایپ کردن تیتر و توضیحات می توانید بر بر روی آیتم post کلیک کنید. به این راحتی ویدیو شما در IGTV آپلود می شود و شما می توانید ویدیو را اساسی دیگران به اشتراک بگذارید.

کاربردهای IGTV در اینستاگرام

سعی نمایید از ساعات عمل مخاطبان خویش با خبر گردید و بعد از آن در به عبارتی ساعات، اقدام به نشر IGTV کنید. همین یکی دیگر از بهترین منش های ارتقا ویو آی جی تی وی در اینستاگرام می باشد. صحیح همانطور که تلویزیون را روشن می کنید، IGTV آغاز به پخش می کند، به محض همین که برنامه را باز کنید. شما اضطراری نمی باشد که به جهت آغاز به تماشای محتوا از کسانی که در Instagram دنبال می کنید و دیگران که ممکن است بر شالوده منافع خویش داشته باشید، آغاز به جستجو کنید. شما میتوانید ویدیو بیشتری را جستجو نمایید و سوئیچ نمایید برای خودتان فالویینگ ها ، محبوب ها و ادامه به مشاهده نمایید.. شما همچنین می توانید لایک، کامنت و فیلم ها را به دوستان عزیز خود در دایرکت ارسال کنید.
در کاغذ باز شده، آیتم ایجاد شبکه (Creat (Channel را بزنید. علاوه‌بر این، IGTV در رتبه اولیه برای تلفن‌های هوشمند است. همین فیلم‌ها عمودی میباشند براین اساس اعضا به جهت تماشای آن نیازی به چرخاندن تلفن‌های خود ندارند.
بیش از هر چیز کیفیت ویدئوها و ارتباط آنها دارای منطقه کاری، تخصصی یا این که علاقه مندی های شما حائز دارای می باشد که در بلندمدت، گزینش کننده تعداد بازدیدکننده های پستهای شما خواهد بود. خرید کردن مشاهده پست هم راهکار عالی دیگری هست که به جهت دست یابی به همین هدف نتیجه بخش خواهد بود. اشخاص تمایلی به تلاوت کپشن های طولانی ندارند که در این صورت پست اسلایدی می تواند بهترین تعیین برای سرگرم نمودن مخاطب باشد. اعضا می توانند این ویدئو را به اشتراک گذاشته، سیو کرده یا بر بر روی آن کامنت بگذارند.

IGTV اینستاگرام چیست ؟ حساس همین پلتفرم دیدنی به طور تام آشنا شوید

به محض آپدیت نمودن اینستاگرام آیکون IGTV برای شما در بالای برگه Home اکران دیتا می‌شود. اینستاگرام در روزهای آخر از قابلیت و امکان IGTV اینستاگرام رونمایی کرده و هدف از آن، تولید کردن یک چیزی نظیر تلویزیون است. IGTV اینستاگرام به جهت یک رقابت سرسخت اصلی یوتیوب آمده است و پیش بینی می‌شود که در همین رقابت، حتی پتانسیل بیشتری نسبت به یوتیوب داشته باشد. در این نصیب ویدیوهایی را تماشا خواهید نمود از افراد و یا اکانت‌هایی که آن‌ ها را در اینستاگرام فالو می‌ کنید. پادرو ابزاری هوشمند در حوزه فروش و ارسال سفارش‌های آنلاین می باشد و به فروشگاه‌های اینترنتی و فروشندگان در شبکه‌های اجتماعی، قابلیت رئیس و محاسبه بر مراحل فروش و ارسال سفارش‌ها را می‌دهد. اهمیت به کار گیری از گزینه می‌توانید ویدیوهای دیگر آن کانال یا این که پیج را بازدید کنید.
اگر اکانت اینستاگرام شما به صفحه­‌ی فیسبوکتان متصل باشد، این نصیب به رخ پیش­فرض فعال است. در غیر این صورت از این قسمت می‌توانید داده ها فیسبوک را وارد کرده و اکانت‌های خود را به نیز متصل کنید. محتوای کلیپ ویدیو از تمام قواعد و مقررات مربوط به پست­‌ها و استوری­‌های اینستاگرام پیروی می‌­کند.
شما چه فکر می‌کنید؟ آیا تا به درحال حاضر از نتورک ویدیو IGTV استفاده کرده‌اید؟ چه محتوایی در شبکه خود به اشتراک می‌گذارید؟ در صورتی که تجربیات یا این که آموخته‌ای به جهت افزودن به همین آموزش دارید اهمیت ما درمیان بگذارید. در قسمت‌های قبل اشاره شد که IGTV یک عدد از امکانات تازه اینستاگرام می باشد و خالی از مشکل وجود ندارد ولی با همین حال می‌توان از همین قابلیت و امکان کاربردی به جهت رشد مخاطبان پیج‌تان استعمال کنید. در ادامه چند از مهم‌ترین نکات کاربردی IGTV را ذکر کرده‌ایم. بعد از آن در تراز اخیر کافی می باشد بر روی گزینه post کلیک نمایید تا ویدیو شما در قالب igtv منتشر شود. در آغاز اینستاگرام خود را از روش google پلی پیدایش رسانی کنید. اینستاگرام همواره مکانی به جهت برقراری ارتباط با اشخاصی هست که هر روز الهام بخش، تدریس و تفریح می کنند.
اینستاگرام جزء بهترین رسانه های اجتماعی است که به جهت اکران ویدئوها، آیتم های متفاوتی را ارائه می دهد که هر کدام از آن ها ویژگی های مربوط به خود را دارند. به جهت این که اعضا بتوانند در این اپلیکیشن تأثیرگذار باشند، زمان پست گذاری می بایست نکاتی را رعایت کنند. تعیین قالب تکثیر پست تنها یکی از مواردی است که می بایست در این گزینه در حیث گرفته شود. به این دلیل قبل از همین که به سراغ پاسخ سوال پست اینستاگرام خوبتر است یا IGTV برویم، می خواهیم کلیدی ترین نکاتی را که بایستی برای وصال به موفقیت در اینستا در نظر داشته باشید، با شما در میان بگذاریم. آپدیت تازه اینستاگرام را ممکن است بتوان مهم‌ترین آپدیت همین اپلیکیشن تا بحال معرفی نمود.
پیش از آن که به سراغ روش آپلود ویدئو برویم، ضروری می باشد بدانید که شما نمی­‌توانید هر ویدئویی را در IGTV آپلود کنید. اینستاگرام برای همین کار قواعد مشخصی دارااست که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. در پنجره گشوده شده مشخص کنید که قصد دارید استوری را در قالب یک هایلایت تازه منتشر کرده یا آن را به هایلایت‌های قبلی بیشتر کنید. در پلتفرم IGTV آیکونرا تعیین و بعد گزینه­‌ی Create Channel را بزنید. آیکونرا در گوشه­‌ی بالا-راست صفحه­‌ی اهمیت یا فید گزینش کنید. گزینه­‌ی Report یا این که Spam را تعیین کرده و با ادامه دادن مراحل، کلیپ ویدیو IGTV را ریپورت کنید. در نصیب Write a message می‌توانید متنی بنویسید تا همپا کلیپ ویدیو سناریو داده شود. در صورتی که که دقیقا نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید می توانید به سراغ ویدیوهایی که در بخش Accounts you are following، popular videos و recommended for you بروید. در ابتدا این اپلیکیشن را به جهت اندروید و یا این که iOS دانلود کنید! آن‌گاه از کارگزاری و منش اندازی او‌لین کاغذ ای که مهم آن روبرو میباشید ، صفخه ورد می باشد که در اینجا می توانید مهم اکانت خودتان یا حساس ساختن یک اکانت نو وارد این خدمت شوید. جدا از همین شما می توانید حیاتی پیدایش رسانی اپلیکیشن اینستاگرام خود از طرز آیکان IGTV در بالای نوار استوری ها به این بخش دسترسی داسته باشید. این یکسری هفته پیش بود که اینستاگرام اخباری مبنی بر افزایش مدت زمانه ویدیو های آپلود شده را منتشر کرد و اکنون این ویژگی در اختیار عموم قرار گرفته است! IGTV اینستاگرام چیست و چرا برای ایجاد کنندگان محتوا و اینفلوئنسر ها کلیدی است؟ در ادامه همپا ما باشید تا کل ویژگی و معایب این قابل انعطاف افزار نو اینستاگرام را بررسی کنیم.
البته هیچ‌کدام از همین موارد سبب ساز کم‌ارزشی این امکان نمی‌شود و ما نباید به خاطر این مشکلات از فعالیت در IGTV اینستاگرام صرف‌نظر کنیم. به جهت همین عمل می‌توانید از برنامه‌هایی به کارگیری نمایید که ویدیوهای افقی را چرخانده و به ویدیوهای عمودی تبدیل می‌کنند. یکی آیکون + و دیگری upload video، پس از لمس یکی از از همین دو گزینه به گالری تلفن ملازم خویش منتقل می‌شوید و در آنجا می‌توانید فیلم موردنظر خویش را تعیین کنید. پس‌ازاینکه شبکه خود را ساختیم,در ورقه IGTV به‌جای آیکون سفیدرنگ عکس پروفایل شما ظاهر می‌شود.
IGTV صرفا برای ویدئوهای طولانی مدت مناسب است؛ البته به عامل این که قابلیت عقب و جلو کردن فیلم در همین طرز به اشتراک گذاری وجود دارد، به جهت نشر فیلم های آموزشی گزینش مطلوب تری است. ما در همین نوشته سعی کردیم تا شما را اساسی تفاوت های اساسی و اصلی این دو بخش اصلی Instagram آشنا کنیم تا بتوانید بهترین قالب را به جهت نشر محتوای خود انتخاب نمایید. در حالی که اینستاگرام مدت زمان فیلم‌ها را به 60 ثانیه محدود می‌کند، همین خصوصیت به شما امکان می دهد تا حداکثر 60 دقیقه فیلم از وب بارگذاری نمایید (یا تا سقف 15 دقیقه از شیوه تلفن همراه).
در درحال حاضر حاضر نه و طبق سرعت پیش فرض کلیه بسته های ویو ارسال میشه. اهمیت به کار گیری از داشبورد نوین هاب، دایرکت‌های اینستاگرام را جواب دهید، دسته بندی کنید و از آنها خروجی اکسل بگیرید. یکی از بهترین زمینه های به کار گیری از پست اسلایدی برای ماجرا گویی است. به جهت ارسال موضوعات زمان‌بندی مختص خود را داشته باشید؛ به طوری که مخاطب شما برای دنبال نمودن مطالب تان به انتظار بنشیند. خصوصیت فروشنده حرفه ای پیروز چیست؟ ویژگی فروشنده حرفه ای چیست؟ در دنیای رقابتی امروز…

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themessu tesisatçısıhtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsredfoxbetsportsurgetulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhane ve işleme tesisleribarf mamaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort