آنها به ما می گویند که چگونه ایمن باشیم. اما کارشناسان برای جلوگیری از ابتلا به کووید در تعطیلات چه می کنند؟

[ad_1]

جشن روز سه پادشاه برای دومین سال متوالی در خانه باربارا فرر در پارک اکو لغو شد. نه شادی، نه موسیقی زنده، نه حدود 80 مهمان برای بزرگداشت جادوگرانی که برای عیسی کودک هدیه آورده بودند.

در عوض، مدیر بخش بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس در حال برنامه ریزی یک شام کوچک در فضای باز برای شب کریسمس با خانواده و چند دوست نزدیک است. تمالی وجود خواهد داشت. برنج با مرغ. و همه جا برای COVID-19 آزمایش می شود.

دکتر پیتر چین هونگ، استاد پزشکی و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، به همراه همسر و دو دختر نوجوانش به ساحل شرقی پرواز کرد تا با خانواده اش جشن بگیرد. فقط یک شام کوچک، نه مجموعه ای از جشن های معمول.

و شیرا شفیر، اپیدمیولوژیست UCLA، همسرش و پسر 3 ساله آنها چه برنامه ای دارند؟ اکثرا هیچی بزرگسالان در خانه واکسینه شده و تقویت شده اند. بنجی کوچولو تا دو سال دیگه درست نمیشه. شفیر گفت: «این ما سه نفریم و شاید زوم» و بس.

اینها از جمله کارشناسانی هستند که ما را در 21 ماه طاقت فرسا ترس، مرگ و ناامنی راهنمایی کرده اند. آنها به ما گفتند چه زمانی خودمان را مبدل کنیم، چه زمانی در خانه بمانیم، چه زمانی واکسن بزنیم، چه زمانی یک تقویت کننده درست کنیم.

بسیاری از ما گوش داده ایم. اما نه همه. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم و آماده می‌شویم تا کریسمس دیگری از COVID-19 را جشن بگیریم، زیرا گزینه دیگری تهدید می‌کند و موج جدیدی در راه است، زیرا تعداد مرگ و میرها در ایالات متحده از 800000 فراتر می‌رود و ما نگران این هستیم که کدام خطرناک‌تر است: عفونت یا عایق.

برخلاف COVID-19 کریسمس شماره 1، زمانی که اقدامات احتیاطی شدید و جهانی بود، امروزه ابزارهایی وجود دارد که به ما کمک می‌کنند ایمن باشیم: واکسن‌ها و تقویت‌کننده‌ها و آزمایش‌های ویروسی که به راحتی قابل دسترسی هستند، اطلاعات اولیه بهتر در مورد اینکه چه کسی و چرا بیشتر در معرض خطر است. اکنون اقدامات احتیاطی که باید انجام دهیم به اندازه زندگی ما متنوع است. الان پیچیده است

فقط از کارشناسان بپرسید

دکتر مونیکا گاندی نزدیک غرفه ها ایستاده است

دکتر مونیکا گاندی در مورد پایبندی به اقدامات کمتر سختگیرانه در برابر COVID-19 بحث و جدل به راه انداخته است.

(لیز هافالیا / سانفرانسیسکو کرونیکل)

برخی، مانند فرر، در حمایت از محدودیت‌های اولیه سخت‌گیرانه، تهدید به مرگ دریافت کرده‌اند. دیگران، مانند دکتر مونیکا گاندی، استاد پزشکی و دانشیار گروه HIV، بیماری های عفونی و پزشکی جهانی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، جنجال بر سر اقدامات کمتر سختگیرانه علیه COVID-19 ایجاد کرده اند.

به هر حال اینها زنان و مردانی هستند که در این مواقع پرتنش و دوقطبی، به اعمالشان به اندازه گفتارشان دقت می شود.

اما برنامه های تعطیلات آن ها شباهت چندانی با هم ندارند. همه آنها مسحور و تقویت شده اند. هر کسی که امیدوار است با او وقت بگذراند، اگر واجد شرایط باشد، واکسینه می شود. سپس ضمانت نامه های شخصی آنها به نوعی متفاوت است، اعم از بزرگ و کوچک.

فرر از سه قانون برای زنده ماندن در زمستان 2021-2022 پیروی می کند، دستورالعمل هایی که ستون فقرات توصیه او به همه ما را تشکیل می دهد:

  1. واکسن بزنید و قوی تر شوید.
  2. زمانی که در معرض خطر بالایی برای خود یا اطرافیانتان هستید، یا اگر در معرض یک فرد مثبت COVID-19 قرار گرفته اید یا خودتان علائمی دارید، خود را آزمایش کنید.
  3. هنگامی که در داخل خانه در یک مکان عمومی یا با افراد خارج از خانه خود هستید، از ماسک استفاده کنید.

فرر 65 ساله است که او را در برابر این ویروس آسیب پذیرتر می کند. همسرش و بسیاری از دوستانش نیز بزرگتر هستند. او اخیراً به استفاده از ماسک‌های KN95 روی آورده است که محافظت بیشتری نسبت به ماسک‌های پارچه‌ای یا شماره‌های جراحی آبی نازک دارند. او در این فصل تعطیلات معمولی در مهمانی های بزرگ شرکت نمی کند یا میزبانی نمی کند. دارای کیت های تست می باشد. او آنها را به مهمانان ارائه می دهد.

او گفت: “من فکر می کنم ما در شرایط خوبی هستیم تا این تعطیلات زمستانی را بسیار متفاوت از تعطیلات زمستانی گذشته مدیریت کنیم.” اما همه ما باید روی این اقدامات احتیاطی سرمایه گذاری کنیم. اگر بسیاری از مردم فقط بگویند: «تمام کردم، کار نمی کند. من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم. من هیچ کاری نمی کنم.»

البته مشکل همینه مرکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که 72.3٪ از جمعیت ایالات متحده حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند. یعنی نزدیک به 92 میلیون نفر هستند افرادی که در آنجا محافظت نشده اند. در شهرستان لس آنجلس، حدود 2.2 میلیون نفر در سنین 5 سال و بالاتر هنوز اولین دوز خود را دریافت نکرده اند و 3.4 میلیون هنوز نیاز به تقویت کننده دارند.

گاندی از دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، برای مدت طولانی به این فکر می کرد که آیا واکسن کووید-19 را تقویت کند یا خیر.

او بنیانگذار کت سفید برای برابری جهانی کووید است، سازمانی متشکل از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، محققان و دانشجویان در مراکز پزشکی دانشگاهی که از کشورهای کم درآمد برای دسترسی بیشتر به واکسن های نجات دهنده حمایت می کند. یکی از نگرانی‌ها در مورد تقویت‌کننده‌ها این است که کشورهای ثروتمندی مانند ایالات متحده در حال تلاش برای یافتن فرصت سوم هستند، در حالی که بسیاری از مردم در مناطق فقیرتر هنوز فرصتی را به دست نیاورده‌اند.

گاندی گفت: «در واقع، من به دلیل همبستگی جهانی با واکسن ها تقویت نمی شوم. اما پدرم نسبتاً اخیراً به یک بیماری نقص ایمنی مبتلا شد. به همین دلیل جلو رفتم تا بتوانم او را ببینم.»

چندین سال از زمانی که گاندی و خانواده اش چیزی نزدیک به یک فصل تعطیلات عادی داشتند می گذرد. در سال 2019، همسرش روز بعد از روز شکرگزاری بر اثر سرطان درگذشت. در سال 2020، او و دو پسرش در منطقه خلیج فارس ماندند. از آنها.

او گفت: “این تنها بود.” آنها «هیچ کاری نکردند. فقط … “او مکث کرد” هیچی.

او به کامپیوترش چسبیده بود و منتظر بود ببیند چه زمانی می تواند واکسینه شود. او مقاله‌ای نوشته است که رویکردی به نام «کاهش آسیب» را که از تجربه شخصی پشتیبانی می‌کند، نوشته است: او مدیر پزشکی بخش 86 UC سانفرانسیسکو، قدیمی‌ترین کلینیک HIV/ایدز در کشور است، و در حین نوشتن مقاله، با تعطیلات روبه‌رو شد. در غم و اندوه و انزوا سپری شد.

گاندی کاهش آسیب را به عنوان “تلاشی برای کاهش اثرات یک پاتوژن با در نظر گرفتن نیازهای انسان” توصیف کرد. این برخلاف دستورالعمل های اصلی کالیفرنیا و بسیاری از شهرستان ها است که تنها راه برای ایمن ماندن در خانه تنها ماندن است. این هم دوستان و هم دشمنان او را به دست آورد.

او گفت: من در حال حاضر بیشتر از سایر پزشکان عفونی طرف کاهش آسیب و تماس انسانی بودم. “من فکر می کنم منصفانه است که بگویم. … به انزوا، بیماری روانی و تنهایی و اینکه چقدر برای مردم سخت بود فکر می کنم. ما به نقطه ای رسیده ایم که باید تعادل را به سمت تماس انسانی تغییر دهیم.»

بنابراین گاندی آمپر را دریافت کرد. پسر 11 ساله او اولین دوز خود را از واکسن دریافت کرد. فرزند 13 ساله او کاملاً تلقیح شده است. آنها به بوستون پرواز خواهند کرد تا در کنار خانواده کاملاً واکسینه شده خود باشند. پسر کوچکتر صندلی وسط را می گیرد، جایی که تهویه هواپیما بهترین است. آنها از ماسک های جراحی ساده استفاده خواهند کرد، نه N95 فوق محافظ. آنها فقط در صورت مشاهده علائم ویروسی برای COVID-19 آزمایش خواهند کرد.

او گفت: «من توصیه می‌کنم افرادی که واکسینه نشده‌اند و دارای علائم هستند که واکسینه شده‌اند اما علائمی شبیه سرماخوردگی دارند، آزمایش سریع انجام دهند. اما من واقعاً متقاعد نشده‌ام که افراد بدون علامت و واکسینه شده منبع اصلی انتشار هستند.

شفیر از UCLA التماس می کند که با رویکرد گاندی متفاوت باشد.

او نگران نوع Omicron است. او معتقد است که علاوه بر واکسیناسیون، حفظ فاصله اجتماعی از دیگران، پوشیدن ماسک و اطمینان از تهویه مناسب در هر کجا که هستند بسیار مهم است. او قبل از روز شکرگزاری با دوستانش در زوم تماس گرفت تا آنها را در برنامه ریزی تعطیلات خود راهنمایی کند.

او به آنها گفت: «این کاملاً ممکن است، اگر همه کاملاً واکسینه شده باشند و آزمایش آنها منفی باشد، با خیال راحت در داخل خانه جمع شوند.» زیرا آزمایش آنتی ژن منفی نشان می دهد که هیچ فردی آلوده نیست. در این لحظه.”

کسی وارد خانه آنها نمی شود. وارد خانه کسی نمی شوند. تنها استثنا مادر شفیر است که در فروردین و مهر به دیدارش رفته است.

قبل از اینکه مادرش سوار هواپیما شود تا از آریزونا به لس آنجلس پرواز کند، شفیر به او دستور داد تا 10 روز قرنطینه شود. او مجبور شد یک آزمایش PCR انجام دهد – که نتیجه آزمایش آنتی ژن بیشتر طول می کشد، اما دقیق تر در نظر گرفته می شود – و نتیجه منفی دارد. او مجبور شد در طول پرواز دو ماسک بزند. و هنگامی که او فرود آمد، او باید یک آزمایش آنتی ژن سریع انجام می داد و نتیجه منفی بود.

تنها در این صورت بود که می توانست از درب دخترش رد شود و نوه اش را در آغوش بگیرد.

دکتر رابرت واچر یک کت سفید پوشیده است

دکتر رابرت واچر از UC سانفرانسیسکو کریسمس را صرف درمان بیماران خواهد کرد.

(UC San Francisco)

دکتر رابرت واچر، پروفسور و رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، کریسمس را همانند سال‌های 2020 و 2019 و بسیاری سال‌های قبل از آن جشن خواهد گرفت. او بیماران را در مرکز پزشکی UC سانفرانسیسکو درمان خواهد کرد. او گفت: من یک یهودی هستم. “این برای من چندان مهم نیست.”

با این حال، روز شکرگزاری تأثیر عمیقی بر COVID-19 داشت. او به فلوریدا پرواز کرد تا در کنار خانواده‌اش باشد، ماسک N95 بر سر داشت و دریچه بالای صندلی خود را باز نگه داشت. او یک کیت تست سریع آورد که وقتی با خرخر از خواب بیدار شد از آن استفاده می کرد. او کاملاً واکسینه شده و مانند بقیه افراد در شام تعطیلات تقویت شده است – که به گفته او، احتمال ابتلا به ویروس را تا 95٪ کاهش می دهد.

او به Omicron گفت که شروع به فکر کردن و نوشتن در مورد پاسخ ما به همه‌گیری کرده است. وی اذعان کرد که «نسخه کووید برای همیشه با ما خواهد بود. جاری خواهد شد و جاری خواهد شد، اما هرگز به طور کامل ناپدید نخواهد شد.»

سپس به او ضربه بزنید: اگر کارهایی را که باعث خوشحالی او می شود را انجام ندهد، حالا که واکسینه شده و تقویت شده است و دنیا قفل نیست، هرگز این کار را نخواهد کرد.

و به جز برخی تغییرات چشمگیر، این راهی برای زندگی نیست.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma