آنچه باید در مورد قانون جدید کمپوست کالیفرنیا بدانید

[ad_1]

مردم کالیفرنیا در سال جدید با رونمایی از قانونی نوآورانه زنگ را به صدا در خواهند آورد که نحوه دفع زباله های ارگانیک خود، به ویژه ضایعات مواد غذایی و ضایعات آشپزخانه را تغییر خواهد داد.

لایحه 1383 سنا همه ساکنان و مشاغل را ملزم می‌کند که این زباله‌های «سبز» را از زباله‌های دیگر جدا کنند، اما این برنامه در ماه‌های آینده برای خانه‌ها و مشاغل اجرا می‌شود و تاریخ‌های واقعی راه‌اندازی با توجه به مکان خانه یا محل کار شما متفاوت است.

ممکن است جریمه هایی برای جدا نکردن زباله های آلی از سایر زباله ها اعمال شود. اما قرار نیست این هزینه‌ها تا سال 2024 شروع شود. CalRecycle، آژانس دولتی که این تغییرات را نظارت می‌کند، اطلاعات زیادی درباره الزامات جدید در وب‌سایت خود دارد.

دیگرانی که راه حل های کمپوست ارائه می دهند عبارتند از LA Compost – که دستورالعمل های کمپوست خانگی را ارائه می دهد و همچنین مراکز اجتماعی را ارائه می دهد که می توان مواد آلی را در آنجا تخلیه کرد – و CompostableLA، که در برخی از محله ها با پرداخت هزینه خدمات جمع آوری را ارائه می دهد.

ساکنان و افراد تجاری باید با مقامات محلی و حمل کنندگان زباله برای درک قوانین خاص برای جوامع خود مشورت کنند. در اینجا برخی از سؤالات متداول در مورد الزامات جدید با پاسخ از خدمات عمومی شهرستان لس آنجلس و اداره بهداشت لس آنجلس آمده است.

آیا زباله فقط زباله نیست؟ چرا قانونگذاران کالیفرنیا از ما می خواهند که زباله های آلی را از بقیه زباله های خود جدا کنیم؟

دانشمندان دریافته‌اند که زباله‌های آلی که در محل‌های دفن زباله سنتی ریخته می‌شوند، تجزیه می‌شوند تا متان، یک ابر آلاینده با قدرت گرمایش ۸۰ برابر زمین از دی اکسید کربن، ایجاد کنند.

برای کند کردن روند گرمایش جهانی، دولت می‌خواهد مواد را به مراکز کمپوست یا تأسیسات هضم بی‌هوازی هدایت کند، جایی که می‌تواند به جذب کربن به زمین کمک کند یا گاز طبیعی را برای تامین انرژی کامیون‌های زباله جذب کند.

چه زمانی باید جداسازی زباله های آشپزخانه را از سایر زباله ها شروع کنم؟

تاریخ افتتاح برای انحراف محصولات ارگانیک بسته به محل زندگی شما متفاوت است. سانفرانسیسکو، برکلی، کوستا مسا و سایر جوامع سال‌هاست زباله‌های آشپزخانه را از طریق سطل‌های سبز در امتداد حاشیه زمین بازیافت می‌کنند. این سطل ها مبلمان حیاط را نیز نگه می دارند.

مقامات روابط عمومی شهرستان لس آنجلس می گویند خانه هایی در جوامع غیرشرکتی در نیمه اول سال 2022 اعلان هایی دریافت خواهند کرد که به آنها می گوید چه زمانی و چگونه زباله های غذایی خود را جدا کنند. برخی از شرکت ها در شهرستان لس آنجلس در حال حاضر بازیافت زباله های مواد غذایی داوطلبانه دارند، برنامه ای که در سال جدید اجباری خواهد شد.

در شهر لس آنجلس، اداره بهداشت در نظر دارد تا اوایل سال آینده طرحی را برای گسترش بازیافت زباله های غذایی از 18000 خانه در یک برنامه آزمایشی به 730000 مشتری باقی مانده ارائه دهد. این برنامه نهایی باید تا تابستان آینده شروع شود. در همین حال، ساکنان می توانند زباله های آشپزخانه را در سطل های زباله معمولی خود بریزند تا به محل دفن زباله منتقل شوند. آنها همچنین این فرصت را دارند که در حیاط خلوت خود کمپوست کنند، اگرچه همه‌گیری کووید-19 منجر به بسته شدن کارگاه‌های کمپوست‌سازی شهری (و کاهش سطل‌های کمپوست‌سازی شده که همراه با آنها است) شده است.

در ماه مارس، اداره بهداشت قصد دارد با یک سازمان غیرانتفاعی برای جمع آوری ضایعات مواد غذایی در 25 بازار کشاورزان محله و مراکز کمپوست همکاری کند. این مکان ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

اگر در یک ساختمان مسکونی یا مجتمع آپارتمانی زندگی کنم چه؟

در جوامع ثبت نشده در لس آنجلس، قوانین مسکن چند خانواده هنوز در حال نهایی شدن است. انتظار می‌رود که حداقل برخی از حامل‌های زباله همچنان اجازه دهند زباله‌های غذایی با زباله‌های دیگر مخلوط شوند تا بعداً در تأسیسات بازیافت جدا شوند تا بتوان آنها را بازیافت کرد.

در شهر لس آنجلس، واحدهای چند خانواری که توسط ارائه دهندگان خدمات recycLA اداره می شوند، اکنون تشویق می شوند تا ضایعات غذا را بازیافت کنند. ساکنان باید با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرند تا در برنامه مشترک شوند.

آیا نمی توان با کاهش ضایعات مواد غذایی، گازهای گرمایش جهانی را نیز کاهش داد؟

آره. کیت لیلی، معاون مدیر امور عمومی شهرستان لس آنجلس، از ساکنان و مشاغل خواست تا “به طور هدفمند خرید کنند، مواد غذایی را با دقت ذخیره کنند، مواد غذایی را ذخیره کنند و یاد بگیرند که چگونه مواد غذایی اضافی را مدیریت کنند.”

آیا جایگزینی برای حذف زباله از آشپزخانه و حیاط وجود دارد؟

آره. ضایعات غذا را می توان در خانه کمپوست کرد یا برای دوستان یا خانواده ای که کمپوست می کنند یا به یک سایت کمپوست اجتماعی برد. لس آنجلس کانتی وبینارهای رایگان را در smartgardening.com ارائه می دهد تا به ساکنان آموزش دهد که چگونه خود کمپوست سازی را در حیاط خلوت و کرم ها انجام دهند. سطل های کمپوست با تخفیف از طریق وبینارها فروخته می شوند.

در مورد غذایی که هنوز قابل خوردن است چطور؟ کجا باید برود؟

SB 1383 افزایش 25 درصدی در میزان مواد غذایی خوراکی که سوپرمارکت ها و سایر فروشگاه های بزرگ خرده فروشی ذخیره می کنند ارائه می دهد. (به ساکنان یا مشاغل کوچک نیازی به بازیافت مواد غذایی خوراکی ندارد.) مازاد آن به بانک های مواد غذایی می رود. شرکت ها می توانند با مراجعه به FoodDropLA.com درباره کمک های مالی بیشتر بیاموزند.

هنگامی که حامل زباله محلی من چراغ سبز نشان می دهد، آیا میوه ها و سبزیجات تنها ضایعات غذایی مناسب برای سطل سبز خواهند بود؟

خیر لس آنجلس کانتی می گوید “همه بخش های ممکن از غذا، از جمله گوشت پخته شده، استخوان، ماهی، سوپ و مقادیر کمی چربی قابل قبول خواهد بود.” راکتورهای بی هوازی دارای مجوز مناسب می‌توانند همه چیز را در حین کشتن پاتوژن‌ها تجزیه کنند. مسئولان بهداشت شهری موافقت می کنند که به محض اینکه وانت آنها از حاشیه راه اندازی شود، تمام ضایعات مواد غذایی قابل قبول خواهد بود.

در لس آنجلس، برخی از ساکنان در حال حاضر مواد غذایی باقیمانده را در سطل‌های سبز موجود برای زباله‌های حیاط می‌ریزند، اگرچه اداره بهداشت می‌گوید این یک نه است و زباله‌های آشپزخانه ریخته خواهد شد. پس از معرفی برنامه های شهر، انتظار می رود هم مواد غذایی و هم زباله های حیاط در سطل های سبز مجاز شوند.

اگر رستورانی را اداره کنم و چربی زیادی داشته باشم چه؟

این باید با بازیافت روغن و چربی های پخت و پز همراه باشد. لس آنجلس آنها را در اینجا فهرست می کند.

زباله های آشپزخانه خود را کجا ذخیره کنم و چگونه مطمئن شوم که بو نمی دهند؟

مقامات محلی و حمل‌کنندگان زباله توصیه می‌کنند زباله‌ها را در سطل‌های آشپزخانه جمع‌آوری کنند، که هم شهر لس‌آنجلس و هم استان قصد دارند آن‌ها را توزیع کنند. تخلیه (و تمیز کردن) مکرر سطل ها باید بوها را محدود کند. برخی از کاربران می گویند که آستر آنها با دستمال کاغذی نیز مایع را جذب می کند که می تواند باعث ایجاد بو شود. شهر لس آنجلس دو روش دیگر را برای کاهش بو ارائه می‌کند: لایه‌بندی ضایعات غذا با تزئینات حیاط یا منجمد کردن باقی‌مانده غذا در یک ظرف قابل استفاده مجدد قبل از روز جمع‌آوری.

اگر زباله هایم را در جای نامناسبی بیاندازم می توانم مجازات شوم؟

آره. از سال 2024، قوانین ایالتی جریمه هایی را برای کسانی که زباله های آلی خود را آلوده می کنند، مجاز می کند. اولین تخلف می تواند 50 تا 100 دلار برای شما هزینه داشته باشد و تخلف سوم و بعدی می تواند تا 500 دلار هزینه داشته باشد.

مقامات شهر لس آنجلس گفتند که “سفیران” آنها به کسانی که از این قانون پیروی نمی کنند اطلاع می دهند و تحریم ها را تنها به عنوان آخرین راه حل اعمال می کنند.

چه اتفاقی برای زباله های آشپزخانه می افتد که در سطل زباله در سینک من می روند؟

سیستم های فاضلاب شهرستان لس آنجلس توانایی جمع آوری بیوگاز از لجن فاضلاب و ضایعات مواد غذایی را دارند. گاز می تواند برای برق سوزانده شود یا به سوخت وسایل نقلیه تبدیل شود.

اما بوروکرات هایی که زباله های شما را مدیریت می کنند، به دلیل ظرفیت محدود فاضلاب، زباله های زیادی را در فاضلاب نمی خواهند. گفته می شود که کمپوست کردن یا انتقال ضایعات مواد غذایی کارآمدتر است.

شهر لس آنجلس توصیه می کند که فقط میوه ها و سبزیجات کوچکتر دور ریخته شوند.

این همه ضایعات غذایی اضافی کجا خواهند رفت؟

بیشتر آنها به مراکز بزرگ یا کارخانه های کمپوست سازی می روند که آن را به گاز طبیعی تبدیل می کنند. لس آنجلس به تنهایی تخمین می زند که سالانه حدود 1.9 میلیون تن ضایعات غذایی به سمت منحرف می شود. ممکن است برای پردازش همه اینها به دوازده کارخانه هضم بی هوازی با هزینه تخمینی 840 میلیون دلار نیاز باشد.

چه کسی هزینه این همه هزینه را خواهد داد؟

شما هستید. مطالعه ای توسط اتحادیه شهرهای کالیفرنیا نشان داد که اکثر دولت های محلی انتظار دارند نرخ جمع آوری زباله کمتر از 20 درصد افزایش یابد و از هر 5 شهر، 1 شهر انتظار افزایش بیشتر هزینه ها را دارد. کوستا مسا، یکی از حامیان اولیه بازیافت خیابان های سبز، تخمین می زند که در نه سال، نرخ های ماهانه در مجموع با 6.10 دلار به 24.10 دلار در ماه تا سال 2023-24 افزایش خواهد یافت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalWonmaniasu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyatElektronik sigaraturkuaz korsan taksi