آیا آلبرتو کاروالیو از مدارس میامی می تواند منطقه لس آنجلس را تغییر دهد؟

[ad_1]

آلبرتو کاروالیو که از سال 2008 مدارس دولتی شهرستان میامی داد را اداره می‌کند و یکی از مجرب‌ترین و معتبرترین رهبران ناحیه مدرسه در کشور است، روز پنجشنبه به عنوان سرپرست بعدی ناحیه مدرسه متحد لس آنجلس انتخاب شد. ثبات و پیشرفت دانش‌آموزان در فلوریدا بهبود یافت. به دومین منطقه مدرسه بزرگ کشور.

شورای آموزش لس آنجلس به اتفاق آرا انتخاب او را در صبح روز پنجشنبه تایید کرد، تصمیمی پرمخاطره در یک زمان حیاتی برای منطقه مدرسه، که تلاشی عظیم برای بهبودی 450000 دانش آموز خود از بیماری همه گیر انجام می دهد.

با آمدن به LA Unified، کاروالیو 57 ساله از ریاست چهارمین سیستم مدرسه دولتی بزرگ، K-12، به یکی از برجسته ترین و چالش برانگیزترین سمت ها در آموزش عمومی تغییر مکان داد.

او وارد سیستم مدرسه‌ای خواهد شد که دانش‌آموزان زیادی برای رسیدن به آن تلاش کرده‌اند و بیشتر – از نظر تحصیلی و عاطفی – توسط همه‌گیری COVID-19 رها شده‌اند. این منطقه همچنین با کاهش شدید ثبت نام و کسری ساختاری بلندمدت مواجه است. ریسک مالی تاکنون با میلیاردها دلار کمک برای کاهش ویروس کرونا و مالیات‌های مازاد دولتی که کاروالیو باید به سرعت و عاقلانه خرج کند، کاهش یافته است.

کاروالیو در سخنانی در میامی گفت که چالش‌های طولانی مدت مدارس شهری و روستایی در سراسر کشور با آن روبرو هستند.

او گفت: “هنوز شکاف های تاریخی و دشواری در پیشرفت بین دانش آموزان فقیر و غیر فقیر وجود دارد.” او همچنین از “از دست دادن بی سابقه یادگیری و یادگیری ناقص در نتیجه این بیماری همه گیر که به طور نامتناسبی بر شکننده ترین افراد در میان ما – دانش آموزان رنگین پوست، دانش آموزان غیر انگلیسی و دانش آموزان دارای معلولیت تاثیر گذاشته است” صحبت کرد.

او گفت: “بر اساس صحبت هایی که با هیئت مدیره در لس آنجلس داشتم، با شناخت چالش ها، نیازها و همچنین فرصت ها، فکر می کنم این بسیار مناسب است.”

کلی گونز، رئیس هیئت مدیره مدرسه، موافق است.

گونز گفت: «آلبرتو کاروالیو تجربه عمیقی را دارد که ما به عنوان معلم و رهبر یک محله بزرگ شهری برای مدیریت پاسخ مداوم به LA Unified و بهبودی از همه‌گیری COVID-19 نیاز داریم.» “او رکورد واضحی برای عملکرد مثبت دانش آموزان به ثبت رسانده است و خستگی ناپذیر برای عدالت بیشتر برای جوامعی که از لحاظ تاریخی محروم هستند کار می کند. می دانم که او این تمرکز را در لس آنجلس ادامه خواهد داد.

هیئت مدیره امیدوار است هفته آینده قرارداد او را تایید کند. تاریخ شروعی اعلام نشد.

رکورد میامی

تایرون هاوارد، استاد آموزش UCLA گفت که در میامی، دستاوردهای کاروالیو شامل بهبود فرصت های علمی و فناوری در مدارس و افزایش تعداد کلاس های پیشرفته و افتخاری برای دانش آموزان اقلیت های خانواده های کم درآمد است.

به گفته حامیان او، کاروالیو به طور گسترده تر از اهمیت ارائه یک انتخاب در مدرسه ای که تنوع، کیفیت و دقت تحصیلی را در بر می گیرد، استفاده می کند.

هاوارد افزود: چالش‌ها در لس آنجلس با هم همپوشانی دارند.

لوسیا بائز گلر، عضو هیئت مدیره مدرسه Miami-Dade، کاروالیو را به خاطر داده محور بودن، دانش فن آوری و کسی که “می خواهد اقداماتی را انجام دهد که ممکن است محبوب نباشند اما ضروری هستند” تحسین کرد.

در سیستم گزارش فلوریدا، رتبه منطقه Miami-Dade به A افزایش یافت.

یکی از دستاوردهای کاروالیو در کار بیش از یک نسل از دانش آموزان K-12 باقی مانده است. مدت تصدی ناظران شهری معمولاً سه سال یا کمتر است.

از زمانی که روی رومر در سال 2006 رفت، لس آنجلس یونایتد دارای هشت مدیر مدرسه است که شامل سمت های موقت نیز می شود. سوپ سابق آستین بویتنر در ماه ژوئن در پایان قرارداد سه ساله خود بازنشسته شد و دلیل آن نیز برخی از خستگی های ناشی از اعتصاب معلمان و بیماری همه گیر بود. از آن زمان، مگان رایلی، معاون ارشد بیوتنر، رهبر موقت و نامزد نهایی این پست بوده است.

زمین متحرک

موقعیت جدید شروع مجدد کامل کاروالیو خواهد بود، کسی که تمام دوران تحصیلی خود را در شهرستان میامی گذرانده است – از معلم به ارشد.

رودی کرو، رئیس سابق مدارس میامی و نیویورک که کاروالیو به عنوان دستیار ارشد در میامی برای او کار می کرد، گفت: “او از ارتباطاتی که در لس آنجلس در میامی داشت استفاده نخواهد کرد.” او برای انجام این کار باید سخت کار کند. و من از او انتظار دارم برای این کار سخت تلاش کند.”

پدرو نوگوئرا، رئیس دانشکده آموزش USC Rossier، گفت که کاروالیو از تجربه‌اش در محیط بسیار سیاسی میامی و فلوریدا بهره‌مند خواهد شد.

نوگرا گفت: «علاوه بر این، او یک مبتکر با توانایی «دیدن» یک سیستم بزرگ با تمام پیچیدگی آن است. با این حال، “او باید اطراف خود را با افرادی احاطه کند که لس آنجلس را می شناسند و سیستم مدرسه فعلی را می شناسند تا از نظر استراتژیک به تغییر آن نزدیک شود.”

هیئت آموزش لس آنجلس با فریفتن کاروالیو برای تغییر ساحل، به چیزی دست یافته است که نیویورک – بزرگترین سیستم مدرسه کشور – نتوانسته است انجام دهد. در سال 2018، کاروالیو موافقت کرد که در نیویورک کار کند، سپس یک روز بعد در تلویزیون زنده استعفا داد و تصمیم خود را برای ماندن در میامی اعلام کرد.

این بار او دوباره در تلویزیون زنده در میامی ظاهر شد، اما خروج خود را اعلام کرد.

کاروالیو که همه را در آغوش می‌گرفت، گفت: «می‌خواهم پتانسیل کشف مجدد آموزش را نشان دهم، همانطور که اینجا در میامی داد با همکاری کارگران خوب، مؤمنان واقعی که در حال حاضر در لس‌آنجلس کار می‌کنند و تلاش می‌کنند به کودکان آموزش دهند، انجام دادیم.» یک مقام بلندپایه پشت سر او ایستاده است.

چند تن از رهبران و مدافعان محلی امیدوار بودند که یک آمریکایی لاتین برای خدمت در منطقه ای که نزدیک به 75 درصد آن آمریکای لاتین و حدود 10 درصد سفیدپوست بودند منصوب شود. کاروالیو اهل پرتغال است و به زبان اسپانیایی روان صحبت می کند که در سخنرانی خداحافظی خود به آن اشاره کرد.

یک وکیل لس آنجلس که خواست نامش فاش نشود، گفت: «در اینجا ما یک مرد سفیدپوست دیگر را برای رهبری به عنوان سرپرست آورده ایم، یک مرد سفیدپوست مهاجر از اروپا». “انطباق فرهنگی در لس آنجلس چیست؟”

به نظر می‌رسد نیک ملواین، عضو هیئت‌مدیره لس‌آنجلس، این نگرانی را در تمجید خود از کاروالیو پیش‌بینی کرده است: معلمان و جامعه گسترده‌تر به چشم‌انداز موفقیت برای همه دانش‌آموزان پی ببرند.»

لوئیزا سانتوس، عضو هیئت مدیره مدرسه میامی داد، استخدام کاروالیو را “پیروزی برای همه مهاجران، برای همه افراد غیرقانونی، برای همه زبان آموزان انگلیسی، برای دیدن افرادی با این پیشینه در موقعیت های قدرتی که می توانند تفاوت ایجاد کنند.” گفت.

ریشه های مهاجر

کاروالیو تنها و تقریباً بی پول در سن 17 سالگی وارد ایالات متحده شد. او انگلیسی را در جوانی یاد گرفت و به سرعت از کار ساخت و ساز و رستوران در حالی که در کالج Broward Community شرکت می کرد، ارتقا یافت. او بعداً بورسیه دانشگاه باری را گرفت و در رشته پزشکی مقدماتی ثبت نام کرد. او از نظر آکادمیک عالی بود، اما زمانی که در اواسط 20 سالگی برای یک موقعیت تدریس در میامی جکسون Senior High مصاحبه کرد، چرخشی دشوار در حرفه خود ایجاد کرد. طبق مشخصات میامی هرالد در سال 2019، همان روز به او پیشنهاد کار داده شد.

پس از چهار سال حضور در کلاس – تدریس فیزیک، شیمی و حساب – دستیار مدیر شد. سرپرست وقت آنقدر تحت تأثیر قرار گرفت که کاروالیو را بدون اینکه او مدیر باشد در مرکز آورد. کاروالیو برنامه های فدرال را رهبری کرد و بعداً افسر ارشد ارتباطات منطقه شد. او با نظارت بر اداره کمک های بلاعوض و لابی کردن مقامات دولتی، تجربه بیشتری به دست آورد.

تحت حمایت خدمه، کاروالیو چندین ابتکار از جمله آکادمی والدین و منطقه بهبود مدرسه را با تمرکز بر پردیس هایی با پیشرفت تحصیلی پایین راه اندازی کرده است.

کاروالیو پس از اینکه سرپرست شد، سرانجام شکافی را در زندگی نامه خود به عنوان کارگردان پر کرد. بر اساس وب سایت او، او سرپرستی یک پردیس جدید به نام آکادمی iPrep را بر عهده داشته است، یک مدرسه مغناطیسی از پیش دبستانی تا کلاس دوازدهم، “طراحی شده برای ترویج احترام و مسئولیت در بین دانش آموزان و کارکنان”. کلیه دانش آموزان موظف به شرکت در کلاس های ممتاز می باشند.

چند شکست

کارنامه او همچنین شامل اپیزودهایی بود که منجر به انتقاد شد.

در میامی، دوره کاروالیو به عنوان سرپرست ابتدا تحت الشعاع ایمیل های شرم آور بین او و یک خبرنگار آموزشی قرار گرفت. چندین ایمیل الهام بخش بودند. برخی دیگر به آنچه برخی همکاری حرفه ای نامناسب در زمینه پوشش می دانستند اشاره کردند. گزارشگر که به روزنامه دیگری نقل مکان کرد، کار خود را رها کرد، اما کاروالیو – که هر گونه دخالت عاشقانه را انکار کرد – ادامه داد.

کاروالیو اواخر سال گذشته توسط بازرس کل مدرسه مورد بازرسی قرار گرفت. کاروالیو به درخواست کمک ۱.۵۷ میلیون دلاری از یک شرکت آموزش آنلاین برای بنیادی که کاروالیو بر آن نظارت دارد کمک کرد. این شرکت یک قرارداد معلق با منطقه داشت. میامی هرالد گزارش داد که پس از استخدام، این شرکت یک پلت فرم آنلاین ارائه کرد که با مشکل مواجه شد و به سرعت تعطیل شد.

در ماه ژوئن، بازرس کل به این نتیجه رسید که این کمک مالی که به نفع معلمان بود، سیاست‌های اخلاقی ایالت یا منطقه را نقض نمی‌کند، بلکه باعث ایجاد «اشتباه» شد و بنیادی که کاروالیو راه‌اندازی کرد باید وجوه را برگرداند. به گفته میامی هرالد، در عوض، این بنیاد پول را در قالب گواهی هدیه 100 دلاری بین معلمان توزیع کرد.

فرناند آماندی، یک استراتژیست ارتباطات محلی مستقر در میامی، گفت: در تصویر کلی، چنین اپیزودهایی “کوچکترین ضربه ها در یک چرخه 14 ساله بسیار آرام و بسیار موفق” بودند.

اساتید و مدافعان لس آنجلس به طور یکسان از این انتخاب ابراز علاقه کرده اند.

پاتریشیا گاندارا گفت: “نکته مهم این است که او زبان آموزان انگلیسی را نه در درجه اول به عنوان دانش آموزانی می بیند که انگلیسی را روان صحبت نمی کنند، بلکه فرزندان مهاجرانی با امیدها، رویاها و آرزوهای غنی که خانواده های مهاجر همیشه به این کشور آورده اند.” استاد آموزش در UCLA و یک متخصص در زبان آموزان زبان انگلیسی، که نزدیک به 20٪ از دانش آموزان LA County را تشکیل می دهند.

جانی بادار معلم انگلیسی کلاس هشتم هم امیدوار بود.

بادار، که در مدرسه راهنمایی سفید در کارسون تدریس می کند، گفت: “به عنوان یک معلم، از داشتن یک رهبر که در کلاس درس خدمت کرده و به عنوان یک مدیر به سرپرستی منطقه ما منصوب شده است، هیجان زده هستم.” “ضروری است که سرپرست جدید ما گوش دهد و با معلمان کار کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat