از آرشیو: نویسنده انفرادی ایو بابیک نان تست لس آنجلس است

[ad_1]

این داستان در ابتدا در اکتبر 2019 منتشر شد. ایو بابیتز نویسنده مشهور لس آنجلسی روز جمعه در سن 78 سالگی درگذشت.

ایو بابیک در تقدیم اولین کتاب خود، “هالیوود در حوا” به طور خشک از جوآن دیدیون و جان گریگوری دان تشکر کرد که “من باید چیزی باشم که نیستم.”

دیدیون دنی، همانطور که او آنها را نامید، زمانی که کتاب در سال 1974 منتشر شد، دوستان بابیچ و در مدار اجتماعی او بودند، اما خط نیز به وضوح می سوزد. (و اندکی از خودم – اما این درخشش خفیف بابیک بود که با بازیگوشی به عنوان یک فویل جذاب و یک خط چشمگیر ارائه شد.)

برای ایو بابیک – که احیای او روز سه‌شنبه با انتشار اولین اثر “جدید” او در چند دهه اخیر به اوج خود رسید – دقیقاً همان چیزی بود که دیدیون-دان نبود.

اگر ایو بابیتز در اواخر دهه 1960 برای خرید خواربار فروشی رالفز غروب و فولر بیکینی های قدیمی می پوشید، برای سرگرمی، تماشا و اغواگری بود، نه به این دلیل که مرکز نمی توانست آن را تحمل کند.

مادربزرگ شرمنده بود، جایی که دیدیون خونسرد، و همچنین شهوتران، به ظاهر بیهوده و تا حدودی لذت جو بود.

دختر یک نوازنده ویولن از ارکستر فاکس قرن بیستم، او در کوهپایه‌های تپه‌های هالیوود در میان غیرقانونی‌ها و افراد سلطنتی سینما بزرگ شد. بابیچ جوان زیبا، گستاخ و اهل فرهنگ بود: «من شبیه بریژیت باردو بودم و مادرخوانده استراوینسکی بودم»، همانطور که او در اولین کتاب خود می گوید.

او تنها یک یا دو سال در دبیرستان هالیوود به دلیل ژست برهنه روی میز شطرنج در برابر مارسل دوشان در سال 1963 به شهرت رسید. این عکس برای انتقام از دوست پسر متاهلش در نظر گرفته شده است، اما به تصویری تعیین کننده از هنر پر رونق ساحل غربی تبدیل خواهد شد. صحنه

او دختری از دنیای هنر و ادبیات “آن” در دهه های 60 و 70 قرن گذشته باقی ماند و با توانایی مشابه زلیگ در شهر سفر می کرد، هم برای دوستی و هم برای همخوابی با شخصیت های فرهنگی. موفقیت بزرگ او در نویسندگی در سال 1971 اتفاق افتاد، زمانی که او پس از اینکه دیدیون آن را به سردبیر داد، مقاله ای را در رولینگ استون منتشر کرد. «هالیوود در حوا» در سال 1974 منتشر شد و پس از آن چندین کتاب دیگر منتشر شد.

اما در سال 1997 بابیچ پس از یک تصادف عجیب از زندگی عمومی کناره گیری کرد. او در حال ترک صبحانه یکشنبه با باگ قدیمی فولکس واگن بود که یک کبریت روشن کرد تا سیگار کوچکی با طعم گیلاس روشن کند. چوب روشن افتاد و دامن شفافش را مثل کابوس آتش زد. مادربزرگ تقریباً نیمی از بدن خود را دچار سوختگی درجه سه و به دلیل درمان های بعدی، بدهی عمیقی داشت. و بعد تقریباً ناپدید شد.

رنسانس فعلی بابیتز به طور جدی در سال 2014 آغاز شد، زمانی که این گوشه نشین هفت ساله با اکراه موضوع نامه ای از مجله Vanity Fair نوشته شده توسط لیلی آنولیک قرار گرفت. در آن زمان، بابیچ – که در ابتدا توسط نهاد ادبی خیلی جدی گرفته نمی شد – تا حد زیادی فراموش شد و کتاب هایش گرد و غبار و چاپ نشده بود.

موجی از علاقه مجدد به کار او به دنبال داشت، به طوری که New York Review of Books Classics دو کتاب او را بازنشر کرد که در سال 2015 با Eve’s Hollywood آغاز شد و سپس Slow Days، Fast Company منتشر شد. Counterpoint Press چندین مورد دیگر را مجدداً منتشر کرد.

تعقیب وسواس آمیز آنولیک برای بابیچ و میراث او با انتشار “هالیوود ایو: ایو بابیک و تاریخ مخفی لس آنجلس” در ژانویه 2019 به اوج خود رسید که بابیک را “بی ادب، سرکش، سرسخت و نابغه پنهان لس آنجلس” معرفی کرد. کتاب آنولیک یک روز ولنتاین فرخنده‌تر از یک زندگی‌نامه است، اما جذابیت بادی ممکن است با موضوع او و فراوانی آثار او مناسب باشد. مادربزرگ مانند آنولیک هرگز هیجان خود را پنهان نمی کند.

در دوران اوج خود، بابیچ اغلب به عنوان یک دختر مهمانی بی‌اهمیت شناخته می‌شد – که به خاطر دکلره‌اش معروف بود. (افسانهای) و فتوحات او (همچنین افسانه ای) به عنوان کار او

نیویورک تایمز زمانی که برای اولین بار در سال 1977 منتشر شد، “روزهای آهسته، شرکت سریع” را “ترکیبی از جذاب و احمقانه، پرتاب شده در یک بانداژ سبک” اعلام کرد. روزنامه در سال 1979 با فریاد زد: «سکس و خشم»، «نمونه ای گسترده از ادبیات داستانی برای مجلات زنانه در متوسط ​​ترین شکل آن است».

اما پس از چندین دهه گمنامی – و حتی در حالی که خود بابیچ در خلوتی نسبی باقی مانده بود – نام و کتاب های او ناگهان در اواخر این دهه همه جا را فرا گرفت.

یا حداقل «همه جا» در یک زیرگروه بسیار خاص از جهان، در حالی که نیویورک تایمز با نفس نفس کارهای او را مرور می کرد، هولو مجموعه ای را بر اساس کتاب های او ساخت و دختران هزار ساله باحال با جلد کتاب های تجدید چاپ شده او در اینستاگرام در اینترنت عکس گرفتند.

بله، بابیچ به پایین نگاه می کرد و نامش را تحقیر می کرد، اما او همچنین ناظر ماهر شهر و محیط فرهنگی بسیار خاص آن بود. آیا لس آنجلس او صحنه دیوانه کننده و تنبلی بود که – همانطور که منتقدان می گویند – به دلیل ظاهر، امتیاز و دسترسی او ممکن بود؟

چرا، البته. به همین دلیل خواندن آن لذت بخش است.

سه تصویر از ایو بابیچ با یک پرده در پشت آن.  او در یک تصویر سیگار می کشد.

ایو بابیتز.

(از مجموعه میراندی بابیچ)

او ممکن است در عصر هالیوود جوان و زیبا بوده باشد، اما همچنین درک و مشاهده دقیقی از واحد پولی همه چیز داشت و می دانست چگونه آنها را به سمت اهداف خود راهنمایی کند. یک زن می تواند هم درخشان و هم روشنگر باشد.

اما در شهری پر از آفتاب و نوآر، مقداری وجود دارد proforma معادله ای که ما از تصاویر ادبی از درخشندگی آسان و نور فریاد انتظار داریم. آنها باید فقط به عنوان تضاد با تاریکی معرفی شوند، زیرا هر صحنه مهمانی سرگرم کننده نفرین نهایی را اضافه می کند. ایده خوبی است که کمی رنگ براق بزنید، تا زمانی که بوم مورد نظر در نهایت خلأ شکاف را نشان دهد – و منظره خانه زیبا در تپه ها به وضوح نشان می دهد که سدوم و گومورا است. به جز این که کار بابیک از پذیرش چنین باینری پایمال شده خودداری کرد.

اگرچه ممکن است از دسته بندی آنولیک از «روزهای آهسته» به عنوان کتابی بهتر از رمان نمادین لس آنجلسی دیدیون آزرده خاطر باشم، نمی توانم با ادعای او موافق نباشم که «بازی آن طور که می گذرد» خواننده را چاپلوسی می کند و به ما می گوید که چه چیزی. ما قبلاً فرض می کنیم می دانیم – همانطور که آنولیک می نویسد، هالیوود فاسد و فاسد است. اینکه انسانهای زیبا روح زشتی دارند. که بازی تنظیم شده است.”

اما آنولیک می‌گوید «روزهای آهسته» با «عدم علاقه کامل به تأیید یا رد کردن اخلاقیات شخصیت‌هایش»، به خودی خود تردید بیش از حد سرگرم‌کننده‌ای است که نمی‌توان با چنین کمی‌سازی آسان از تاریکی و روشنایی ظاهر شد.

آنولیک، که پیش از این شباهتی میان «Play It As It Las» و «The Day of the Locust» ترسیم کرده بود، «Slow Days» را نیز با نفرین ناتانائل وست در لس آنجلس مقایسه می‌کند، که بابیتز از آن متنفر بود. (او فکر می کرد که این ساده انگارانه است و غرب – با امتناع از اغوا شدن – شکوه و شکوه آن مکان را از دست داد، بنابراین، همانطور که او گفت، “بوگنویل هیچ شانسی نداشت.”)

مقاله‌ای که در آن بابیتز وست را بررسی می‌کند، از اولین کتاب گاهی به‌هم ریخته‌اش، هالیوود در حوا است، اما هیچ چیز در این بخش کج نیست: غروب‌های صورتی، پس نگران نباشید: سطحی، فاسد و زشت است. نگرانی مورد بحث این است که در حالی که زمستان است، بوگنویل برای همیشه شکوفا می شود.

از دیدگاه شوخ‌آمیز بابیتز، “روز ملخ” – این رمان مهم از کانون ادبی لس‌آنجلس – در واقع تلاشی است از سوی یک احمق برای اطمینان دادن به دوستانش در شرق، “که حتی اگر او رفته است. به هالیوود، او نبود رفته هالیوود.» همانطور که او می گوید، این یک «بهانه کوچک» برای وست است که آن پول کثیف هالیوود را می گیرد و زیر آفتاب می نشیند. یا مردی که موفق می شود کیک خود را بردارد و بخورد.

و شاید این، به طور دقیق تر، برای بابیچ در زمان او بسیار نفرت انگیز و به ظاهر بیهوده بود. او می خواست کیک خود را داشته باشد و بخورد، داستان بنویسد و همچنین در آن شرکت کند. اما بدون هیچ یک از حذف ضروری ضروری برای عذرخواهی برای قطعات براق.

مارک خاصی از غذاهای لذیذ شکننده و آسیب دیده وجود دارد که ما شروع کرده ایم به احترام آن در میان نویسندگان زن که زندگی جزیره ای خود را توصیف می کنند و همچنین در عکس های اصلی خود چشمگیر به نظر می رسند. مادربزرگ در هم ریخته بود و مطمئناً گاهی اوقات از خود دور می شد، اما برای بقیه اوقات خوشی داشت.

آثار او، حتی داستان‌های تخیلی، همیشه زندگی‌نامه‌ای بوده‌اند، و از قضا، قوس زندگی‌نامه‌ای بعدی نویسنده احتمالاً سرانجام به اهمیتی بی‌نظیر اجازه می‌دهد. به هر حال، حوادث ننگینی مانند انکار زندگی عمومی توسط جی دی سلینجر و علاقه شدید نویسندگان و محققان معمولاً مربوط به شخصیت های جدی ادبی است، نه دختران سرگرم کننده و سرگرم کننده لس آنجلس.

«من جذاب بودم»، که توسط NYRB Classics در روز سه‌شنبه منتشر شد، دارای نزدیک به 50 آهنگ منتشر نشده است که بین سال‌های 1975 و 1997 نوشته شده‌اند. این آهنگ شامل یک آهنگ سوزاندن او برای تصادف او و یک دوره نقاهت طولانی است که با قسمتی از محل قرارگیری او آغاز می‌شود. تپه ای سوزان در حالی که او، دامن سوزان، سعی می کند روی چمن بغلتد تا شعله های آتش را از آن بیرون کند. در حالی که یک زن و شوهر خوب در حال تماشای صبحانه در وحشت هستند.

او با اشاره به معروف بودنش نوشت: «نکته این است که این اولین بار نبود که از برهنه بودن در پاسادنا خجالت می‌کشیدم. البته شطرنج با دوشان در موزه هنر پاسادنا.

اما اکنون سهل انگاری وزن ثواب را به دوش می کشد و عطش زیبایی و شهرت بهایی دارد. و این داستانی از لس آنجلس است که می دانیم چگونه آن را دسته بندی کنیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma