برای درک نیاز به یک دستگاه اسپرسو ساز خانگی نیازی به داشتن یک snob قهوه نیست. اگر کاپوچینو ، مکشیات ، لاته ، موشی یا عکس اسپرسو چیز شما باشد ، یک سازنده قهوه سنتی قطره ای خانگی کار را به سادگی انجام نمی دهد.

اما خرید یک دستگاه اسپرسو می تواند یک امر پیچیده و حتی مرعوب کننده به نظر برسد ، بنابراین ما در اینجا هستیم تا این کار را برای شما راحت تر کنیم. ما نه تنها رمز و راز همه آن دکمه ها ، دستگیره ها و اهرم ها را از بین می بریم ، بلکه ما بررسی هایی از برترین دستگاه های اسپرسو توصیه شده ما را نیز برای شما فراهم خواهیم کرد تا روند خرید ساده تر شود. ما همچنین در حال برجسته کردن بهترین معاملات دستگاه قهوه و اسپرسو جمعه سیاه و سایبر دوشنبه که می توانیم پیدا کنیم!

انواع دستگاههای اسپرسو
4 نوع اصلی دستگاه اسپرسو وجود دارد: دستی / اهرم ، نیمه اتوماتیک ، خودکار و سوپر اتوماتیک. در اینجا سریع به شما کمک می کند تا تفاوت ها را درک کنید:

دستی یا اهرمی
فقط برای baristas با تجربه! این ماشین ها جذاب هستند و اسپرسو با کیفیت را ایجاد می کنند (در صورت ریز ریز کردن) ، اما استفاده از آنها دشوار است. دو نوع دستگاه اسپرسو دستی وجود دارد: اهرم پیستون و اهرم مستقیم .

دستگاه های اهرم پیستون اهرمی : این دستگاه ها دارای فنر داخلی هستند که با فشار خاصی آب را از طریق قهوه ها فشار می دهد. آنها از کاربر می خواهند كه چشمه را در حالت شروع فشرده كرده و آن را رها كند تا چشمه بتواند آب را از آن عبور دهد. از طرف دیگر ، این ماشینها بیشترین کنترل را بر روی فرآیند ساخت اسپرسو ، به ویژه مرحله قبل از تزریق و میزان آب مورد استفاده شما دارند. اما در روند نزولی ، آنها اغلب به سختی گران و دشوار هستند تا دقیقاً درست از آن استفاده کنند.

دستگاه های اهرم مستقیم : بزرگترین تفاوت بین اهرم مستقیم و ماشین های اهرم پیستون فنری در این است که اهرم مستقیم از شما می خواهد که با فشار پایین روی اهرم فشار را به آب وارد کنید. این فرآیند را پیچیده می کند زیرا انواع مختلفی از قهوه ها برای تولید بهترین عکس ممکن به فشارهای مختلفی نیاز دارند. بیشتر جنبه های دیگر و همچنین اشکالات و مزایای آن دستگاه اهرم مستقیم شبیه به دستگاه های اهرم پیستون بهاری است.

نیمه خود کار
این دستگاه های اسپرسو با اتوماسیون مدل های کاملاً اتوماتیک ، بخشی از کنترل ماشین های دستی را دارند. این تعادل بین کنترل و راحتی ، آنها را به محبوب ترین نوع دستگاه اسپرسو خانگی در بازار تبدیل کرده است. دستگاه های نیمه اتوماتیک از پمپ های برقی استفاده می کنند که حتی فشار آب را فقط با فشار یک سوئیچ تحویل می دهند و در نتیجه عکسبرداری با کیفیت بالا از اسپرسو به وجود می آید. آنها همچنین دارای کنترل اتوماتیک دما برای دیگ می باشند که به دستگاه اجازه می دهد دماهای خوب دمش و بخار را حفظ کند. کنترل کاربر زمانی ایجاد می شود که کاربر تصمیم بگیرد چه مدت پمپ را فعال کند ، که این امر برای بهینه سازی عکس اسپرسو تولید شده ضروری است.

خودکار
برای کسانی که برای دستیابی به شلیک اسپرسو بهینه از راحتی استفاده می کنند ، اتوماسیون راهی است که باید انجام شود. این ماشین ها هر بار مقدار مشخصی از آب را تحویل می دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قهوه را بارگیری کنید ، آن را تامپ کنید ، آن را در دستگاه قفل کرده و یک دکمه را فشار دهید و دستگاه بقیه را انجام خواهد داد. بیشتر ماشین های اتوماتیک دارای چهار سوئیچ هستند: یک شات کوتاه ، دو شات کوتاه ، یک شات طبیعی و دو عکس طبیعی. دستگاه های اتوماتیک علاوه بر راحتی امکان فشار دادن دکمه و پیاده روی ، قوام فوق العاده ای را ارائه می دهند و در طیف گسترده ای از قیمت ها در دسترس هستند. همچنین ، اکثر دستگاه های اتوماتیک برای مواقعی که می خواهید طعم آنرا تنظیم کنید ، کنترل نیمه اتوماتیک ارائه می دهند.

فوق العاده اتوماتیک
این ماشین ها همه این کارها را می کنند. آنها قهوه را خرد می کنند ، آن را به اتاق دم کرده منتقل می کنند ، آن را تفت می دهند و ضربه می زنند. آنها همچنین برای تمیز کردن آسان ، زمین ها را در یک جعبه زباله مناسب قرار می دهند. نتیجه نهایی یک دستگاه بسیار راحت و سازگار است و تنها با کمی افت کیفیت در سطح کیفیت قرار می گیرد. به عنوان ماشین های پیچیده ، آنها به نگهداری کمی بیشتر از ماشینهای کم خودکار نیاز دارند و تمایل به هزینه یک پنی زیبا دارند ، اما به طور کلی اسپرسو با کیفیت عالی تولید می کنند ، به خصوص اگر از آنها برای لاتین ، موچا و کاپوچین استفاده کنید. علاوه بر این ، این دستگاه ها دارای مخازن بزرگتر ، محفظه های گرمایش جداگانه برای تولید آب و بخارپز و همچنین شاخص های قابل خواندن هستند که روند را از ابتدا تا انتها رصد می کنند.

سایر ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید
برخی از دستگاه های اسپرسو دارای ویژگی های اضافی هستند که روند ساخت اسپرسو را آسان تر می کند ، مانند:

Frothing Wand – این در اکثر ماشین ها یافت می شود و در صورت تهیه نوشیدنی هایی که حاوی شیر بخارپز هستند ، ضروری است.

فیلتر آب – یک فیلتر کیفیت آب را بهبود می بخشد ، که به نوبه خود بر کیفیت کلی نوشیدنی شما تأثیر می گذارد.

چرخ قهوه – هیچ چیز ضرب و شتم قهوه تازه نیست! وجود یک چرخ دستی داخلی باعث صرفه جویی در فضای مصرف شده و نیاز به خرید یک چرخ خردکن جداگانه می شود.

قابلیت برنامه نویسی – اگر روش دقیقی را که دوست دارید اسپرسو داشته باشید ، تعیین کرده اید ، می توانید از این ویژگی برای تنظیم شماره گیری بر روی دستگاه خود استفاده کنید تا تکثیر آن نوشیدنی کامل در آینده آسان تر شود.

چیزهایی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید

ماشین آلات Price Point Espresso معمولاً گران تر از حتی بهترین سازندگان قهوه قطره ای هستند . ملاحظات عمومی در مورد سطح قیمت برای سازندگان اسپرسو خانگی:

حداکثر 1000 دلار: این دستگاه ها از ترموستات و دیگ بخار استفاده می کنند ، به این معنی که آنها نمی توانند همزمان شیر بخارپز کرده و بخارپز کنند.
بین 1000 تا 2000 دلار: این ماشین ها هنوز تمایل دارند فقط یک دیگ بخار داشته باشند ، اما شما می توانید همزمان شیر را بخارپز کرده و بخارپز کنید.
بیش از 2000 دلار: این دستگاه های اسپرسو قدرتمند معمولاً دارای دو دیگ جداگانه برای تهیه همزمان آب و بخار پز هستند. نکته منفی این دستگاهها ، این است که آنها به انرژی زیادی نیاز دارند ، که ممکن است یک مشکل در آمریکای شمالی باشد ، جایی که پریزهای 110 ولت قادر به کنترل آب نیستند. راه حل های مربوط به این هدف در حالی که صحبت می کنیم (یا می نویسیم) به بازار آمریکای شمالی می رسد.
سهولت تمیز کردن – برای کسب بهترین نتیجه ، شما باید هر روز دستگاه اسپرسو خود را تمیز کنید تا باقیمانده هایی که می توانند در فرآیند دم کردن و طعم آن دخالت داشته باشند را از بین ببرید. بعضی از ماشین ها دارای ویژگی هایی هستند که باعث می شود آنها تمیز شوند ، مانند دکمه ای که چرخه تمیز را روی مخزن شیر انجام می دهد تا باقیمانده آنها حذف شود. به دنبال قسمت های قابل جدا شدن باشید زیرا تمیز کردن آنها بسیار آسان تر و آسان تر خواهد شد.

اندازه مخزن – برای مصارف خانگی ، شما به طور کلی به یک مخزن بزرگ آب احتیاج ندارید ، زیرا به هر حال می خواهید آب را به طور مکرر جایگزین کنید (برای جلوگیری از تبدیل شدن آب “صاف”) ، بنابراین به دنبال اندازه ای باشید که فقط به اندازه کافی بزرگ باشد. متناسب با نیازهای شما

چرخ – یکی از کلیدهای قهوه خوب است تازه و به درستی دانه های زمین. به همین دلیل ، ما به شدت توصیه می کنیم که به دنبال چرخ های باکیفیت باشید. برای یادگیری نحوه استفاده از آن وقت بگذارید – ارزش این تلاش را دارد!

رتبه بندی فشار نوار – ادعاهای مربوط به رتبه بندی فشار بالا مانند 16 یا 17 میله را نادیده بگیرید ، زیرا ماشین آلات معمولاً دارای دریچه هایی هستند که به هر حال فشار را محدود می کنند. هر چیزی بیش از 9 نامربوط است.

برترین نظرات دستگاه اسپرسو
بررسی دقیق ما در مورد این تولیدکننده های برتر اسپرسو به زودی ارائه می شود. در حال حاضر ، گزینه های برتر ما و خلاصه ای از این که چرا ما (و بسیاری دیگر!) آنها را دوست داریم ، در اینجا آمده است.

Breville BES840XL دستگاه اسپرسو Infuser
ما این سازنده اسپرسو را به عنوان بهترین دستگاه اسپرسو زیر 500 دلار انتخاب کرده ایم! Breville BES840XL در ابتدا با اعمال فشار پایدار و کم فشار بر روی آسیاب ها ، اسپرسوی مناسب و متعادل را به منظور پر کردن هرگونه شکاف و شکاف در مایع قهوه ، ارائه می دهد. سپس فشار کامل را به طور مساوی روی تمام قسمت های مایع کف سر اعمال می کند تا طعم کامل استخراج شود. این دو عملکرد خودکار و قابل برنامه ریزی را ارائه می دهند ، اما ویژگی های اصلی آن عبارتند از فناوری پیش از تزریق ، سیستم گرمایشی ترموکوئیل و فناوری کنترل دما PID. این دستگاه ساکت ، آسان برای استفاده است و به طور مداوم قادر به ارائه عکس هایی با کیفیت بالا از اسپرسو است. جزئیات بیشتر را در اینجا بخوانید.

نسپرسو پیکسی اسپرسو ساز
این دستگاه اسپرسو کلیشه قدیمی را ثابت می کند که چیزهای بزرگ در بسته های کوچک عرضه می شوند. سازنده Nespresso Pixie Espresso Maker یک دستگاه کپسول فوق العاده کم حجم و کپسول است که در عرض چند ثانیه قهوه خوشمزه و باکیفیتی تولید می کند. همچنین به زیبایی طراحی ، برنامه ریزی و تمیز کردن آن بسیار زیبا است! برای اطلاعات بیشتر ، به
بررسی های بیشتر این دستگاه نگاهی بیندازید !

De’Longhi EC155 15 BAR Pump Espresso & Cappuccino Maker
اگر به دنبال راحتی ، انعطاف پذیری و قیمت پایین هستید ، De’Longhi EC155 را بررسی کنید. این دستگاه دارای یک عمل خود ترشیختگی است که استفاده از آن را آسان می کند ، یک مخزن آب قابل جابجایی با 35 اونس را می توان به راحتی تمیز کرد ، و یک نگهدارنده فیلتر عملکردی دوتایی دارد که هم از قهوه در زیر زمین و هم از غلاف قابل استفاده است. برای کسانی که کاپوچینو را ترجیح می دهند ، فروت جت چرخشی دستگاه باعث می شود نوشیدنی های غنی و خامه ای آسان ایجاد شود. نظرات کامل را می توانید در اینجا بخوانید.

نقد و بررسی دستگاه اسپرسو Gaggia Classic
این دستگاه زیبا و جمع و جور که در ایتالیا طراحی شده است از فناوری پیشرفته ای بهره می برد که تمام مزایای یک سازنده اسپرسو تجاری را در راحتی و راحتی در خانه شما فراهم می کند. این ساخته شده با دوام ، آسان برای استفاده است و انعطاف پذیری استفاده از غلاف یا قهوه زمین را به شما می دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه را در اینجا بخوانید!

دستگاه اسپرسو Breville Express BES870XL Barista Express
چه مبتدی باشید و چه یک باریستا با تجربه ، متوجه می شوید که این دستگاه کشیدن یک شات اسپرسو با کیفیت بالا را آسان می کند. برای مبتدیان ، از دو فیلتر تحت فشار استفاده می کند که فشار آب را تنظیم می کنند و استخراج را بهینه می کنند. برای جوانب مثبت ، دو فیلتر غیر تحت فشار را ارائه می دهد تا فضای بیشتری برای آزمایش فراهم شود. این دستگاه همچنین دارای چرخ دنده ای یکپارچه است به گونه ای که حداکثر طراوت را از لوبیا های تازه تازه خود به دست می آورید. و سریع است ، می توانید از اضافه کردن لوبیا به لذت بردن از نوشیدنی تمام شده در کمتر از یک دقیقه بروید! دستمالی کامل را بگیرید!

Jura Ena 9 One Touch Machine Espresso
دستگاه اسپرسو Jura Ena 9 One Touch Espresso یک سازنده اسپرسو مدرن و براق است که برای خانواده های کوچک مناسب است. با مقداری لوبیا تازه ، شیر و لمس یک دکمه ، شما می توانید فنجان های خوشمزه نوشیدنی های مورد علاقه خود را تهیه کنید ، از کاپوچینو گرفته تا ماکیاتوس لاته. از ویژگی های اصلی می توان به دهانه دوتایی اشاره کرد که در هر ارتفاع بین 3 تا 5 اینچ قابل تنظیم است ، یک فن آوری عالی و منحصر به فرد از فوم که قوام فوم سبک را ارائه می دهد ، و یک عملکرد خود تمیزکننده خودکار است که انواع نوشیدنی هایی را که قبلاً داشته اید نظارت می کند. که بر این اساس تمیز می کند. جزئیات بیشتر را در اینجا دریافت کنید

سایر بررسیهای سازنده اسپرسو
در حالی که این سازندگان قهوه سازندگان اسپرسو از نظر فنی نیستند ، زیرا فشار کافی را وارد نمی کنند ، معمولاً به عنوان “سازندگان اسپرسو” شناخته می شوند و در واقع قهوه خامه ای فوق العاده ای ایجاد می کنند.

Bialetti Stovetop Espresso Maker
این سازنده ساده ، زیبا ، ایتالیایی طراحی و ساخت ایتالیایی strestop “اسپرسو” شش فنجان 2 اونس قهوه خوشمزه و با کیفیت اسپرسو را در کمتر از 5 دقیقه تولید می کند. ساخته شده از آلومینیوم جلا به شکل هشت ضلعی کلاسیک ، گرما را کاملاً پخش می کند تا بتوانید نوشیدنی مناسب را تهیه کنید. برای بررسی و اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

قهوه Aeropress و سازنده اسپرسو
این ممکن است خیلی به نظر نرسد ، و یک سازنده اسپرسو “واقعی” نیست ، اما این قهوه ساز بسیار قابل حمل و همه کاره یک فنجان قهوه به طرز تکان دهنده ای تولید می کند تا بتواند با قهوه تولید شده توسط ماشین های گران قیمت و پیچیده قهوه رقیب شود. همچنین در طی یک دقیقه سریع یک یا سه فنجان درست می شود. از این دستگاه قهوه ساز در خانه استفاده کنید ، در حالی که کمپین می شوید ، در یک سفر کاری … هرجایی! اینجا را بررسی کنید.

خرید کتاب اورجینال پزشکی