افزایش بستری شدن کودکان مبتلا به کووید در نیویورک یک هشدار است

[ad_1]

افزایش بستری شدن کودکان مبتلا به COVID-19 در نیویورک به عنوان هشداری برای واکسینه کردن کودکان بیشتر در کالیفرنیا و جاهای دیگر در نظر گرفته می شود زیرا گزینه Omicron همچنان در حال رشد است.

موج Omicron قبل از کالیفرنیا به نیویورک رسید، جایی که موارد ابتلا در هفته گذشته افزایش یافته است. مقامات کالیفرنیا گفتند که شاهد افزایش تعداد بستری شدن کودکان در بیمارستان هستند.

“متاسفانه، افزایش بستری شدن کودکان در بیمارستان در نیویورک (بیشتر در بین افراد واکسینه نشده) وجود دارد و آنها نیز مشابه هستند. [5 – to 11-year-old] سطوح واکسیناسیون “، اپیدمیولوژیست کالیفرنیا، دکتر اریکا پان نوشت در توییتر. “لطفاً در مورد ما در اسرع وقت یک هدیه محافظت از واکسن را به فرزندان خود بدهید [numbers] به سرعت در حال رشد هستند.”

این افزایش در نیویورک و منطقه مترو متمرکز است. مقامات گفتند که تعداد پزشکان اطفال در نیویورک در هفته های اخیر چهار برابر شده است.

نیمی از کودکان بستری شده در بیمارستان ها زیر 5 سال سن دارند و واجد شرایط واکسیناسیون نیستند. سه چهارم افراد 12 تا 17 ساله که برای کووید-19 در بیمارستان ها بستری شده اند، به طور کامل واکسینه نشده اند و 100 درصد از افراد 5 تا 11 ساله که در بیمارستان ها بستری شده اند، به طور کامل واکسینه نشده اند.

هشدار برای پذیرش در بیمارستان‌های کودکان زمانی مطرح شد که دکتر توماس آراگون، مدیر بهداشت عمومی و مقام بهداشت کالیفرنیا هشدار داد که طراحان ایالتی در حال پیش‌بینی جهش در بیمارستان‌های کالیفرنیا هستند.

آراگون: “چرا؟ Omicron آنقدر مسری است که افراد واکسینه نشده/غیرایمنی را پیدا می کند که بیشترین آسیب پذیری را در برابر بستری شدن در بیمارستان و مرگ دارند.” نوشت.

آراگون تماس گرفت افراد باید واکسینه شوند و تقویت شوند. تست قبل از رویدادهای خطرناک و همچنین سه تا پنج روز پس از آنها. و شرکت نکردن یا به تعویق انداختن مجالس سرپوشیده پرخطر را در نظر بگیرید. آراگون همچنین بهبود تهویه و فیلتر هوا و بهبود تناسب و کیفیت ماسک ها را پیشنهاد کرد.

کارشناسان بهداشت به طور فزاینده ای از مردم می خواهند که ماسک های خود را فقط از ماسک های پارچه ای ارتقا دهند. تنظیمات محافظ بیشتر برای پوشیدن ماسک شامل ماسک پارچه ای روی ماسک جراحی است که تناسب اندام را بهبود می بخشد. یک تنظیم حتی بهتر شامل پوشیدن ماسک های رده بالاتر مانند ماسک KF94، KN95 یا N95 است.

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن، اخیراً از مردم خواسته است که به مهمانی‌های خصوصی که ده‌ها نفر از افرادی که وضعیت واکسیناسیون آنها را نمی‌دانید، شرکت نکنند. فائوچی گفت که برای مردم ایمن تر است که در اجتماعات کوچکتر با خانواده و دوستان در خانه هایی که همه افراد واکسینه شده و تقویت شده اند جمع شوند، و حتی اگر افراد درست قبل از رویداد آزمایشات سریع دریافت کنند، ایمن تر است.

فائوچی روز یکشنبه به ABC گفت که آخرین داده‌های بریتانیا نشان می‌دهد که در موج Omicron درصد کمتری از افراد تازه مبتلا به بستری شدن در بیمارستان نیاز دارند.

فائوچی به این هفته ABC گفت: «جالب است که مدت اقامت در بیمارستان کوتاه‌تر بود، نیاز به اکسیژن کمتر بود. و با این حال، از آنجایی که Omicron باعث بسیاری از عفونت‌های جدید می‌شود، این گزینه می‌تواند افراد بسیار بیشتری را بیابد که واکسینه نشده‌اند و همچنان می‌تواند منجر به شلوغی بیمارستان‌ها شود.

فائوسی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: «افراد واکسینه نشده زمانی بیشترین آسیب پذیری را دارند که ویروسی داشته باشید که در رسیدن به افراد و آلوده کردن آنها به روش Omicron بسیار مؤثر است». Omicron “هنوز می تواند منجر به بسیاری از بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده شود.”

در حالی که افراد واکسینه نشده در معرض بالاترین خطر ابتلا به ویروس و ابتلا به یک بیماری جدی هستند، جهش در نوع Omicron خطر ابتلا به عفونت های ناگهانی را در بین افرادی که واکسینه شده اند افزایش می دهد. با این حال، عموماً انتظار می‌رود که افراد واکسینه شده، به‌ویژه آنهایی که تقویت شده‌اند، از بیماری‌های جدی و مرگ محافظت شوند، مگر اینکه سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشند.

موارد جدید ویروس کرونا قبل از کریسمس در شهرستان لس آنجلس به طرز چشمگیری افزایش یافته است. 3052 مورد جدید در روز سه شنبه گزارش شد. روز چهارشنبه 6509; پنجشنبه 8633; و جمعه، 9988. شهرستان لس آنجلس هیچ مورد جدیدی را در روز شنبه در کریسمس گزارش نکرد.

بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در شهرستان لس آنجلس نیز از اول دسامبر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، از 569 به 849 در شب کریسمس، افزایش 49٪. اما تعداد اخیر بسیار کمتر از یک سال پیش است، زمانی که واکسیناسیون به تازگی معرفی شده بود و عرضه بسیار محدودی داشت. در شهرستان لس آنجلس در 24 دسامبر 2020، 6770 نفر مبتلا به کووید-19 در بیمارستان های شهرستان لس آنجلس وجود داشت. در مقایسه با 2572 نفر در 1 دسامبر 2020. در اوج خود، لس آنجلس کانتی 8098 بستری با کووید-19 را در 5 ژانویه مشاهده کرد، زمانی که مصادف بود با بیمارستان‌های شلوغ و سردخانه‌های شلوغ.

بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در کالیفرنیای جنوبی سریعتر از منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال رشد است.

از اول دسامبر، میزان بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در کالیفرنیای جنوبی حدود 34 درصد افزایش یافته است، از 7.7 بستری در بیمارستان به ازای هر 100000 نفر به 10.3 نفر.

در مقابل، منطقه بزرگ خلیج سانفرانسیسکو 19 درصد افزایش یافت، از 3.8 به 4.6. کارشناسان می گویند زمانی که این درصد 5 یا بیشتر باشد، این نشانه نگرانی است.

Inner Empire یکی از بالاترین سطوح بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 در جنوب کالیفرنیا را دارد. شانس شهرستان سن برناردینو 19 و شهرستان ریورساید 15 است. شانس شهرستان سن دیگو 10 است. شهرستان ونتورا، 9; شهرستان لس آنجلس، 8; و اورنج کانتی، 7.

برخی از کارشناسان امیدوارند مناطقی که میزان واکسیناسیون و استتار بالایی دارند با افزایش بستری شدن در بیمارستان کووید-19 ویران نشوند.

دکتر رابرت واچر، رئیس گروه پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، روز جمعه نوشت که در حالی که موارد ابتلا به ویروس کرونا در سانفرانسیسکو به سرعت در حال رشد است، تعداد بیمارستان ها همچنان پایین است.

واچتر گفت، خبر بد این است که Omicron به سرعت در سانفرانسیسکو در حال گسترش است. خبر خوب این است که به نظر می رسد Omicron به طور کلی منجر به یک بیماری خفیف تر به خصوص در جمعیت های واکسینه شده می شود. نوشت در توییتر.

واچر گفت که او در مناطقی که نرخ واکسیناسیون کمتری دارند، بسیار کمتر خوشبین خواهد بود. سانفرانسیسکو یکی از بالاترین سطوح واکسیناسیون را در کالیفرنیا دارد که 88 درصد از جمعیت حداقل یک دوز را دریافت می کنند. اما سایر مناطق ایالت دارای سطوح پایین تری هستند. درصد LA County 76٪ است. اورنج شهرستان، 75%; در حالی که شهرستان سن برناردینو 60 درصد و شهرستان کرن 56 درصد است.

«اگر واکسینه و تقویت نمی‌شدم، خیلی بیشتر می‌ترسیدم. کسانی که واکسینه نشده اند، دست پر خطر بازی می کنند.” نوشت.

در سانفرانسیسکو، واچتر نوشت او همچنان انتظار دارد تعداد بستری شدن در بیمارستان افزایش یابد، اما افزود که “بعید به نظر می رسد در اینجا زیاد باشد.”

در شهرستان لس آنجلس، مقامات از افزایش تعداد موارد ابتلا ابراز نگرانی کرده اند.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی، گفت: “تعداد بسیار بالای موارد به راحتی می تواند استرس قابل توجهی را برای سیستم بهداشتی ما ایجاد کند، اگر حتی درصد کمی از مبتلایان تجربه کنند و به مراقبت های بیمارستانی نیاز داشته باشند.” افزایش بیمارستان‌های کووید ممکن است مراقبت از بیماران غیرکووید مانند بیمارانی که از حوادث، بیماری‌های قلبی و سرطان رنج می‌برند، به خطر بیاندازد.

فرر گفت، با این حال، لس‌آنجلس کانتی می‌تواند تعداد فزاینده موارد را بدون بارگذاری بیش از حد سیستم بیمارستان مدیریت کند، اگر افراد بیشتری واکسینه و تقویت شوند، در مکان‌های عمومی سرپوشیده و مکان‌های شلوغ باز از ماسک استفاده کنند و از تجمع‌های بزرگ شلوغ در داخل خانه خودداری کنند.

فرر همچنین با توجه به جهش Omicron از تجمعات عمومی داخلی بزرگ جلوگیری کرد.

«مهم نیست چه شود، تعداد موارد افزایش خواهد یافت. فرر گفت، اما ما می توانیم این موارد را به گونه ای مدیریت کنیم که در نهایت سیستم مراقبت های بهداشتی ما را تحت فشار قرار ندهد و اجازه ندهد بیشتر افراد از یک بیماری جدی و تراژدی مرگ جان سالم به در ببرند.

افرادی که واکسینه نشده اند به احتمال زیاد به ویروس کرونا مبتلا می شوند و با COVID-19 در بیمارستان بستری می شوند.

در هفته منتهی به 11 دسامبر، به ازای هر 100000 ساکن واکسینه نشده، 272 نفر از ساکنان شهرستان لس آنجلس که اخیراً به ویروس کرونا مبتلا شده بودند وجود داشت. در مقام مقایسه، از هر 100000 ساکنی که به طور کامل واکسینه شده اند اما واکسن تقویتی دریافت نکرده اند، 68 نفر مبتلا شده اند.

کسانی که تقویت کننده خود را دریافت کردند کمترین خطر عفونت را داشتند. از هر 100000 نفری که تقویت کننده دریافت می کنند، تنها 12 نفر در این هفته مبتلا شده اند.

این بدان معناست که احتمال ابتلای افراد واکسینه نشده به ویروس کرونا 23 برابر بیشتر از افراد واکسینه شده است که واکسن اضافی دریافت کرده‌اند.

احتمال بستری شدن در بیمارستان افراد واکسینه شده نیز بسیار کمتر از افراد واکسینه نشده بود.

به ازای هر 100000 ساکن شهرستان لس آنجلس واکسینه نشده، 25 نفر از آنها برای هفته منتهی به 11 دسامبر در بیمارستان بستری شدند. در مقایسه، میزان بستری شدن در بیمارستان برای افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند 1 است.

فرر گفت: «حتی با افزایش انتقال، واکسیناسیون همچنان یک مانع قوی برای بستری شدن در بیمارستان است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma