افزایش کووید، سوزاندن پرستاران باعث ایجاد آشفتگی در کارکنان بیمارستان شده است

[ad_1]

28 بیمار ساعت ها و حتی روزها در بخش اورژانس مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead اردو زده بودند. با وجود بیش از 100 بیمار COVID-19 در بیمارستان، تخت بیمارستانی کافی برای پذیرش آنها وجود نداشت.

در بخش مراقبت های ویژه در طبقه چهارم، پرستاران خسته از سه بیمار مبتلا به کووید به طور همزمان به جای دو بیمار عادی مراقبت می کنند. پنج پرستار در بیرون مریض بودند و مسئولان برنامه کارکنان آن را به یک بازی تتریس تشبیه کردند و تا جایی که می‌توانستند با افراد هماهنگ می‌شدند.

در همین حال، صبح امروز هشت مایل دورتر، تعداد انگشت شماری از پرستاران Arrowhead از هیئت نظارت شهرستان سن برناردینو درخواست کمک کردند و هشدار دادند که اگر چیزی تغییر نکند، بیمارستان تحت مدیریت این شهرستان همچنان پرستاران خود را از دست خواهد داد.

یکی از این شرایط برای مقابله با یک بیمارستان منطقه ای به اندازه کافی دشوار است. اما هر سه به یکباره احساس فاجعه کردند.

به گفته این شهرستان، سرشماری بیمارستان کووید در شهرستان سن برناردینو از 398 قبل از کریسمس به 1107 در 13 ژانویه تقریباً سه برابر شد. در اوج خود در ژانویه 2021، زمانی که ویروس منجر به افزایش شدید مرگ و میر شد، این تعداد 1785 نفر بود.

پرستاران از بیماران در بیمارستان مراقبت می کنند.

ایستگاه پرمشغله پرستاری در بخش اورژانس در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

نکته پزشکی

نکته پزشکی

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

تعداد زیادی از کارکنان بیمارستانی که آزمایش کرونای آنها مثبت شد اخیراً مقامات بهداشت عمومی را بر آن داشت تا به کارکنان بهداشتی آلوده اما بدون علامت اجازه دهند به سر کار بازگردند و در عین حال اقدامات احتیاطی بیشتری برای جلوگیری از شیوع این ویروس انجام دهند. اما بسیاری از مقامات بیمارستان بیم دارند که این امر ممکن است اوضاع را بدتر کند. Arrowhead هنوز در حال بررسی این است که آیا این گام را بردارد یا خیر – قدمی که ممکن است تعداد کمی از یک سال پیش به آن فکر کنند.

“این واقعیت که ما مانند سال گذشته به شدت تحت تاثیر قرار گرفته ایم، و این واقعیت که بسیاری از پرستاران ما ترک کرده اند، یا به سفرهای کاری رفته اند، یا سوخته اند و احساس خستگی یا افسردگی می کنند… روحیه کارکنان در حد یکسان است. دکتر تروی پنینگتون، پزشک بخش اورژانس بیمارستان، گفت: یکی از پایین ترین مواردی که تا به حال دیده ام.

پنینگتون گفت که جهش فعلی نسبت به زمستان گذشته “احساس بدتری” دارد.

و با این حال، از بسیاری جهات، لازم نیست اینطور باشد.

یک سال پیش، کووید کالیفرنیا و بسیاری از ایالات متحده را در حالی که تقریباً هیچ‌کس واکسینه نشده بود، از هم پاشید.

نوع Omicron، اگرچه بسیار مسری است، اما به طور کلی شدت کمتری نسبت به دلتا دارد. با این حال، جهش فعلی – که تا حد زیادی افراد واکسینه نشده را به شدت بیمار کرده است – طعمه عوامل متعددی است که با ادامه همه‌گیری در حال انباشته شدن هستند.

با خروج دسته جمعی کارگران فرسودگی، بیمارستان ها در حال حاضر با کمبود کارکنان مواجه هستند. و نوع Omicron به قدری مسری است که در حالی که واکسن از کارکنان در برابر بیماری واقعاً محافظت می کند، بسیاری را مجبور به تماس بیمار کرده است.

پنینگتون گفت: «ما افراد بیشتری را به دلیل کووید در طول این جهش خارج کردیم.

رابرت آلدریت، پرستار ثبت شده، پمپ های داخل وریدی را که داروها را تحویل می دهند، نظارت می کند.

رابرت آلدریت، پرستار ثبت شده، پمپ های داخل وریدی را که داروها را تحویل می دهند، نظارت می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

بیش از دوجین نفر اخیراً سه شنبه در اورژانس منتظر بودند تا یک پرستار نام آنها را صدا کند. آنها بیماری هایی داشتند که ربطی به کووید نداشت.

کسانی که علائم شبیه آنفولانزا داشتند به یک تریلر در بیرون نزدیک آمبولانس ها هدایت شدند. کسانی که بیماری جدی نداشتند به خانه فرستاده می شدند.

در یک غرفه خاکستری پشت میز ثبت نام جنسیس اینتریانو، یک پرستار فارغ التحصیل یک کاف فشار خون را دور بازوی بیمارش پیچید. این اولین روز کاری او بود. سلین آراگون، که به او آموزش می‌داد، در همان نزدیکی نشسته بود و اینتریانو را راهنمایی می‌کرد تا از مرد بپرسد.

با تمام پرستاران فارغ التحصیل اخیراً استخدام شده، اینتریانو هنوز یک کارمند دائمی برای آموزش خود اختصاص نداده بود – آراگون را ترک کرد تا پر شود.

آراگون گفت: «قبل از اینکه کووید دوباره رشد کند، روز سه‌شنبه کمی آرام‌تر بود. او فکر کرد که آیا گارد ملی مانند سال گذشته در بیمارستان حاضر می شود.

او گفت: “من نمی دانم که آیا آنها دوباره مداخله خواهند کرد یا نه.” “من فکر می کنم ما قطعا می توانیم از آن استفاده کنیم.”

دکتر تروی پنینگتون از زنی که در اثر سقوط زخمی شده مراقبت می کند.

دکتر تروی پنینگتون، سمت چپ، از مارگارت ملینگ مراقبت می کند، که در یک سقوط مجروح شد در حالی که پسرش اسکات ملینگ از پشت او حمایت می کرد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

پنینگتون گفت که بخش اورژانس بیمارستان معمولاً از 24 تا 26 پرستار تشکیل شده است، اما مواردی وجود داشته است که نصف یا کمتر از این تعداد پرستار بوده است. برخی از شیفت های شب فقط 9 نفر هستند.

این شیفت 12 ساعته پنینگتون برای نظارت بر تروما و سایر بیماران به شدت بیمار تعیین شد. آن روز صبح او با کووید توسط یک پزشک اورژانس ویزیت شد.

پنینگتون در حین حرکت در هر کپسول – A، B، C و D – با یک بیمار مبتلا به سرطان خون تماس تلفنی برقرار کرد و از یک پزشک نظر دوم را خواست. وی پس از ورود مردی 47 ساله با ضعف در سمت چپ، ناتوانی در صحبت کردن و تکلم، جلوی اورژانس را “ضربه رمزی” نامید.

در Pod C، یک بیمار با جریان اکسیژن بالا بارها و بارها به زبان اسپانیایی از او پرسید که چه زمانی می تواند به خانه بازگردد. پنینگتون گفت زنی که امروز صبح با سطح اکسیژن پایین بستری شده است باید بستری شود.

بیماران مبتلا به کووید از تنگی نفس شدید و نارسایی تنفسی رنج می بردند. از بیش از 100 بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان، حدود 70 درصد واکسینه نشده اند.

پنینگتون گفت: “گاهی اوقات صحبت من با مسئول پذیرش در بخش مراقبت های ویژه به یک کلمه خلاصه می شود: واکسینه شده یا نه.” “این یک کلمه گاهی اطلاعات بیشتری در مورد پیش بینی از هر چیز دیگری ارائه می دهد.”

در کپسول تروما، پنینگتون از اسکات ملینگ در مورد مادرش پرسید که پس از افتادن با صورت روی زمین کاشی شده با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

مارگارت ملینگ از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کند که او را در معرض خطر خونریزی داخلی قرار می دهد. این مرد 85 ساله که از نظر ابتلا به کووید منفی است، برای اطمینان از عدم خونریزی باید تا 24 ساعت آینده تحت نظر باشد.

خواهران برایان استیونسون، چپ، و ریکی میراندا.

خواهران برایان استیونسون، چپ، و ریکی میراندا در بخش مراقبت های ویژه.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

پنینگتون گفت: “او احتمالاً در اینجا تصادف می کند زیرا ما در طبقه بالا تخت نداریم.” ما جایی برای گذاشتن نداریم.»

نزدیک به 30 بیمار دیگر در بخش اورژانس منتظر تخت در خود بیمارستان بودند. روز دوشنبه، این تعداد به 44 رسید. این بر منابع و توانایی درمان بیماران اورژانسی نوظهور فشار وارد می کند.

در همین حال، دنیایی متفاوت در خارج از بیمارستان به نظر می رسد، جایی که به نظر می رسد بسیاری از افراد مراقب زندگی خود هستند – کاری که افراد واکسینه شده معمولاً می توانند با خطر قابل توجهی کمتر ابتلا به ویروس انجام دهند.

پنینگتون گفت: “شما در بیرون قدم می زنید و تقریباً می توانید فراموش کنید که ما یک بیماری همه گیر داریم.”

او گفت اما واقعیت این است که اکنون زمان انجام کاری نیست که بتواند شما را به بیمارستان برساند، زیرا فقط انتظار می تواند مجازات باشد.

او گفت: «اکنون زمانی برای ریسک کردن نیست. «این چیزهایی که شما بدیهی می دانید، اینکه بتوانید سریع آمبولانس بگیرید، بتوانید سریع وارد اورژانس شوید و شما را ببیند، اغلب اتفاق نمی افتد.

پرستار رافائل سانچز بیمار مبتلا به COVID-19 را ارزیابی می کند.

پرستار رافائل سانچز، سمت چپ، یک بیمار مبتلا به COVID-19 را در یک منطقه تریاژ واقع در پارکینگ بیمارستان ارزیابی می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

در طبقه بالا، در 4 ICU شمال، 15 بیمار مبتلا به کووید و یک تخت رایگان پس از فوت یک بیمار صبح آن روز وجود داشت. این بیمارستان اخیراً دومین بخش مراقبت های ویژه را برای بیماران مبتلا به کووید-19 راه اندازی کرده است.

در یکی از اتاق ها، ریکی میراندا با بیماری که روز قبل پس از شکستگی کمر بستری شده بود صحبت می کند. وقتی تست کرونای او مثبت شد، قبل از اینکه به اندازه کافی بهبود پیدا کند، به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد.

میراندا که در ماه می از سن برناردینو، کالیفرنیا فارغ التحصیل شد، در اکتبر به عنوان بخشی از یک پرستار 61 نفره استخدام شد. آخر ماه درسش را تمام می کرد.

زورینا هرناندز، مدیر بخش مراقبت‌های ویژه، گفت: معمولاً فقط یک یا دو کارورز را به بخش مراقبت‌های ویژه می‌آورند، اما با این همه جای خالی، “ما در هر زمان پنج، شش نفر را استخدام می‌کنیم.” او گرافیک در طول موج را با یک بازی ناامید کننده تتریس مقایسه کرد.

هرناندز گفت: “کارکنان ما بیشتر کار می کنند، دو برابر وقت، اضافه کاری، روزهای اضافی، فقط سعی می کنند کسانی را که مریض هستند بیرون بیاورند.” “این آنها را خسته می کند.”

بث کولیک، رئیس بخش مراقبت‌های ویژه افزود: «ما به تازگی به نقطه شکست خود رسیده‌ایم. ما نمی‌توانیم با فراتر رفتن از کووید و جذب همه شدت، عملکرد و مراقبت از جمعیت عادی خود را داشته باشیم.»

دکتر تروی پنینگتون با دکتر توی مای لی صحبت می کند.

دکتر تروی پنینگتون با دکتر توی مای لی صحبت می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

این نارضایتی ها در اوایل روز در جلسه شورای ناظران منطقه در 11 ژانویه، جایی که برخی پرستاران سر پیکان تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند.

فرانسیسکو آمسکوا، پرستار ثبت شده در بخش اورژانس بیمارستان، استرس ناشی از کمبود پرسنل را به تفصیل تشریح کرد و گفت: “این نه تنها درمان ضروری را به تاخیر می اندازد، بلکه باعث می شود پرستاران با نسبت بیمار خطرناک کار کنند.”

“این یک بازی اعداد است. آمسکوا گفت: اشتباهاتی رخ خواهد داد، درمان به تعویق خواهد افتاد و مرگ های قابل پیشگیری رخ خواهد داد. “لطفاً فکر کنید که این می تواند هر روز عزیز شما باشد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort