اموزش استفاده از گوشت کوب برقی فلر حرفه ایی

به عنوان صاحب یک آب میوه و یا کافی شاپ ، شما باید اطمینان حاصل کنید که از ابزارهای مناسب خریداری می کنید تا به شغل خود موفق شوید. مخلوطی که در خانه دارید ممکن است نتواند حجم کار را تحمل کند – و اگر ضعیف را انتخاب کنید ، احتمال آن وجود دارد که در واقع روند را کند کند.

گزینه های مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد ، از گوشت کوب دستی تا کاملاً گوشت کوب کانتر. بسته به شرایط کاری شما و همچنین ترجیحات شما ، ممکن است برخی از مخلوط های تجاری مناسب تر از سایرین برای شما باشند.

  1. گوشت کوب تجاری چیست؟
    گوشت کوب ، همچنین به عنوان یک مایع شوینده یا آبمیوه گیری شناخته می شود ، ابزاری است که برخی غذاها را به پوره یا مایعات تبدیل می کند. این گوشت کوب ها یک لیوان بزرگ دارند که روی پایه موتور الکتریکی قرار گرفته است و دارای تیغه های چرخشی است که می توانند مواد را مایع کنند.

برخی از این پره ها حتی به اندازه کافی قوی هستند که یخ را کاهش داده و آن را به یک برآمدگی تقریبا مایع تبدیل می کنند. این برای ایجاد اسموتی یا آبمیوه مناسب است زیرا همه چیز را به طور یکنواخت مخلوط می کند.

  1. ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید
    هر گوشت کوب متفاوت است ، بنابراین قبل از خرید یکی ممکن است بخواهید ویژگی های مختلفی را در نظر بگیرید. برخی از آنها برای سوپ ها ساخته شده بودند ، برخی دیگر برای اسموتی ها. برخی از آنها یک گلدان کوچک دارند ، برخی دیگر می توانند یک ارتش را تغذیه کنند. بسته به این ویژگی ها ، ممکن است گوشت کوبنده های خاصی انتخاب مناسبی برای شما باشد.

استفاده از گوشت کوب
گوشت کوب تجاری که به آن نیاز دارید کاملاً به محیطی بستگی دارد که شما قصد استفاده از گوشت کوب را دارید. به عنوان مثال ، اگر تمام روز در فروشگاه خود اسموتی درست می کنید ، به یک واحد کاملاً متفاوت از گوشت کوبی که استفاده می کنید نیاز دارید. برای چند حاشیه.

اول موارد اول ، شغل خود را به خاطر بسپارید: انواع غذاهایی که می خواهید از گوشت کوب برای آنها استفاده کنید چیست؟ آیا می خواهید سوپ های خامه ای را با آن درست کنید ، یا هدف شما از تهیه اسموتی های خوشمزه است؟

پس از آن ، به این فکر کنید که چند بار از گوشت کوب استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال ، برخی از گوشت کوب ها از طراحی ضعیف تر برای استفاده از نور استفاده می کنند – در حالی که برخی دیگر به موتورهای سنگین مجهز شده اند که می توانند استفاده طولانی مدت را تحمل کنند.

اموزش استفاده از گوشت کوب برقی فلر

در اینجا نحوه انتخاب گوشت کوب آورده شده است:

1/2 HP برای استفاده از وزن سبک ، حدود 50 وعده در روز
1 – 1/2 HP برای استفاده متوسط ​​، حدود 75 وعده در روز
2 HP برای استفاده متوسط ​​و سنگین ، حدود 75 تا 100 وعده در روز
2 1/2 HP برای استفاده از وظایف سنگین ، روزانه 100 وعده قبلی را انجام می دهد

به عنوان مثال ، با پیشرانه 3.8 HP ، 1800 درایو مستقیم ، Blendtec Connoisseur 825 و Blendtec Stealth 885 برای استفاده از وسایل سنگین و اهداف زیادی منظور شده اند. اینها انواع مخلوطی هستند که می توانید برای سوپ و اسموتی از آنها استفاده کنید زیرا می توانید بین سرعت متغیر انتخاب کنید. به علاوه ، شما می توانید هر روز بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کنید ، زیرا می توانند بیش از 150 مخلوط در روز بمانند.

برخی از میکسرها مانند Blendtec EZ 600 مجهز به کنترلرها یا تایمرهای قابل برنامه ریزی هستند. به این ترتیب ، ممکن است با مشاغل خود دور شوید و گوشت کوب پس از اتمام کار خود را به طور خودکار متوقف کند. اگر در آشپزخانه با حجم بالا کار می کنید گزینه خوبی است و باید همزمان در چندین مکان باشید.

انتخاب شیشه
هر گوشت کوب انواع شیشه مخصوص خود را دارد. همه آنها نقاط مشترک خود را دارند – اما در عین حال ، اختلافات خود را دارند. بنابراین ، بسته به ترجیحات شما ، عواملی وجود دارد که ممکن است بخواهید هنگام نوشیدن آنها را به خاطر بسپارید:

مواد

دنبال کوزه گوشت کوب هستید؟ آیا می خواهید آن را از جنس استنلس استیل تهیه کنید یا اینکه پلی کربنات با ترجیحات شما بیشتر است؟ بسته به نوع برنامه ریزی استفاده از گوشت کوب ، ممکن است برخی از مواد از دوام بیشتری برخوردار باشند.

استیل ضد زنگ تمیز کردن ، بادوام بودن آسان است و ممکن است غذاها را از تمام دما ها کنترل کند – اما در عین حال ، مانند سایر کوزه ها نیز شفاف نیست. پلی کربنات عملاً نشکن است ، بنابراین می تواند سوءاستفاده را از بین ببرد – اما از آنجا که حاوی BPA است ، ممکن است مایل به استفاده از آن برای غذاهای گرم نباشید.

از طرف دیگر شیشه و کوپلیستر داریم. حالت دوم اگر بخواهید با دماهای مختلف کنار بیایید گزینه خوبی است – بلکه می خواهید ببینید چه چیزی در گوشت کوب اتفاق می افتد.

ظرفیت

اگر فقط قصد دارید یک وعده را همزمان انجام دهید ، ممکن است بخواهید گوشت کوب با ظرفیت کمی خریداری کنید. ظرفیت گوشت کوب حدود 48 اونس ، کافی است شما را برای تهیه اسموتی گاه به گاه یا سوپ خامه ای آماده کنید. بعلاوه ، اگر نمونه ای از جنس استنلس استیل پیدا کنید ، این یک انتخاب بسیار با دوام است.

از طرف دیگر ، اگر شما یک مشتری مشتری بزرگتر داشته باشید که مقدار بیشتری از مخلوط خاص را می طلبد ، ممکن است یک گوشت کوب با ظرفیت شیشه بالاتر بخواهید.

راهنمای خرید گوشت کوب تجاری

پیدا کردن یک گلدان گوشت کوب که 95 اونس را در خود نگه می دارد ، می تواند مقدار مناسبی از غذاهای آماده ترکیبی را داشته باشد. مطمئناً کوزه هایی وجود دارند که می توانند تا 300 اونس مخلوط شوند – اما به عنوان مثال وقتی یک تجارت متوسط ​​دارید ، احتمالاً به چنین گوشت کوب بزرگی نیاز ندارید.

دسته
بعضی از گوشت کوب ها دارای دستگیره هایی هستند که می توانید آن را راحت تر حمل کرده و بلند کنید. با این حال ، مخلوط باریک تر ممکن است دستگیره نداشته باشد. ممکن است آنها را برای فشرده تر ساختن این واحد یا ترویج شستشوی آسان برداشته شده اند.

پشته
اگر در شغلی فعالیت می کنید که به بیش از یک گوشت کوب احتیاج دارد ، ممکن است بخواهید به شیشه های قابل انعطاف نگاه کنید. با این کار فضای ذخیره سازی گرانبهای زیادی را برای شما ذخیره می کند.

فارغ التحصیلی
بعضی از گوشت کوب ها اندازه گیری هایی دارند به طوری که می توانید مواد را در یک شیشه اندازه بگیرید. این گزینه مناسب برای دنبال کردن دستور العمل های دقیق و اندازه گیری دقیق است.

کنترل ها
بسته به گوشت کوب ، چندین نوع کنترل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید: برنامه ریزی ، الکترونیکی ، دست و پا زدن و / یا ضامن. هر یک از این گزینه های کنترل دارای مزایا و اشکالاتی خاص خود هستند.

Paddle / Toggle: ساده ترین نسخه کنترل كننده مخلوط كننده ، كاملاً برای مخلوط كردن در شرایطی كه لزوماً نیازی به كنترل دقیق ندارید ، مناسب است. استفاده از آنها بسیار آسان و مقرون به صرفه است اما معمولاً توانایی های محدودی دارند.
الکترونیکی: اگر به کنترل بیشتری روی مخلوط ، مانند تایمر یا سطح قدرت های مختلف نیاز دارید ، این روشها برای ادامه کار هستند. آنها معمولاً دارای ویژگی های زیادی هستند ، اما از نظر طبیعت نیز گران تر هستند.
قابل برنامه ریزی: گوشت کوب قابل برنامه ریزی می تواند در محیطی که در همان روز چندین بار همان دستور تهیه شده است ، نسبتاً مفید باشد. سطح و زمان مصرف انرژی ممکن است برای استفاده بعدی ذخیره شود. آنها از نظر زمانی کارآمد تر هستند ، اما در عین حال ، آنها نیز گرانترین دسته هستند.
بسته به شرایط کاری خود ، عاقلانه انتخاب کنید. به عنوان مثال ، سرآشپز Blendtec 600 گزینه الکترونیکی مناسبی برای مواردی است که نیاز به کنترل متوسط ​​دارند. شما باید سه سرعت را انتخاب کنید و همچنین ظرفیت مناسبی از ظرفیت مخلوط کردن دارد.

سر و صدا

هنگام خرید گوشت کوب برای تأسیس خود ، شانس این است که شما نمی خواهید هربار دریافت سفارش برای اسموتی ، مشتری های خود را ترسیده باشید. برای اینکه مطمئن شوید سر و صدا کم می شود ، ممکن است بخواهید به مخلوطی بروید که دارای صدای محصور در صدا باشد.

این سیستم شامل سپر پلی کربنات است که در اطراف گوشت کوب شما قرار دارد. این ممکن است سهولت دسترسی به واحد را کاهش دهد ، اما اگر صدا برای کسب و کار شما مسئله ای است ، ممکن است بخواهید واحدی را با کاهش نویز در نظر بگیرید.

بعضی از مدل ها از ویژگی های کاهش نویز هستند و این گزینه را برای کسانی که می خواهند استقرار خود را ساکت نگه دارند ، انتخاب خوبی می کند. علاوه بر این ، با استفاده از گوشت کوب که دارای موتور 3HP و گزینه سرعت متغیر است ، نه تنها یك واحد كنترل شده ، بلكه یكی از مواردی است كه می توانید بطور روزانه از آن استفاده كنید.

تعمیر و نگهداری و نظافت
شما احتمالاً نمی خواهید بقیه روز خود را با شستن یک تکه از تجهیزات که زحمتی برای تمیز کردن است ، بگذرانید. برای آسانتر کردن کارها ، ممکن است بخواهید به واحدهایی بپردازید که دارای شفت های قابل جابجایی ، مجموعه های تیغه قابل جابجایی و لنت های قابل جدا شدن هستند.

به این ترتیب ، دیگر لازم نیست که روز را صرف شستن کل واحد کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که قطعات را جدا کرده و با کار خود به پایان برسانید

  1. افکار نهایی
    در پایان ، بهترین گوشت کوب تجاری یکی است که به بهترین وجه مناسب تجارت شما باشد. اگر هر چند وقت یکبار فقط چند اسموتی درست کنید ، یک گوشت کوب کوچک به تمام نیاز شما خواهد بود. از طرف دیگر ، اگر شما تمایل به سفارشات بیشتری را دارید که به گوشت کوب نیاز دارند ، یک انتخاب سنگین ممکن است انتخاب مناسب تری باشد.

قبل از خرید گوشت کوب ، تمام فاکتورها را در نظر بگیرید: محیط کار ، مشتری شما – حتی در طول روز چقدر شلوغ باشید. در صورت داشتن وقت ، اضافه کردن بیش از هزینه برای گوشت کوب قابل برنامه ریزی نیست ، اما همچنین به پرداخت چند زن اضافی برای واحدی که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، آسیب نمی رساند. عاقلانه و ترکیبی مبارک را انتخاب کنید!