گفتنی نیست که در آن بدون کامپیوتر ما قرار خواهیم گرفت ، خواه از لپ تاپ برای کار استفاده کنید یا از یک میز کار در خانه لذت ببرید ، اما اگر به طور مرتب از آنها استفاده می کنید ، این دستگاه های مفید با چند مشکل همراه هستند.

ارگونومی فرایندی برای اطمینان از محیط کاری شما برای شما راحت و کارآمد است ، و پیدا کردن بهترین صفحه کلید برای تایپ کردن که به صورت ارگونومیکی درست باشد ضروری است.

صفحه کلیدهای سنتی ممکن است کار را به پایان برسانند ، اما آنها این کار را با خطر کرنش و آسیب دیدگی انجام می دهند ، به همین دلیل ما اکنون برای کمک به تسکین بخشی از استرس ، به محصولات طراحی شده ارگونومیک متوسل می شویم. اضافه کردن ساده یک صفحه کلید ارگونومیک ، هنگامی که صفحه ی مناسب را انتخاب می کنید ، می تواند مزایای بسیاری برای کار و راحتی شما داشته باشد.

دست در قفل ارگونومیک.
با وجود گزینه های بسیار عالی در آنجا و ویژگی های بی شماری که باید در نظر بگیریم ، بسیاری از افراد به دلیل پیچیدگی کامل همه اینها از خرید یک صفحه کلید ارگونومیک خاموش شده اند.

به همین دلیل ما این راهنمای خرید مفید را برای کمک به شما در انتخاب بهترین ویژگی ها برای شما انتخاب کرده ایم ، چگونه می دانیم در حال خرید چیزی با کیفیت هستید و حتی شما را به سمت برخی از انتخاب های برتر ما برای بهترین کیبورد ارگونومیک هدایت می کند.

هنگامی که صفحه کلید ارگونومیک مناسب برای شما کار کرد ، از بهبودی که در راحتی و کارایی خود در حین تایپ کردن احساس می کنید شگفت زده خواهید شد. اگر یک مورد ساده دیگری وجود داشته باشد که بتوانید به مطب یا خانه خود نتیجه بدی بدهید ، این صفحه کلید ارگونومیک است.

  • توجه: در دستگاه های تلفن همراه ، سمت راست بروید تا کل جدول را ببینید.

نام محصول

رتبه ما

بررسی قیمت

دسته کوچک موسیقی جاز موج بی سیم Logitech

مشاهده در AMAZON
صفحه کلید ارگونومیک Adesso Tru-Form

مشاهده در AMAZON
صفحه کلید ارگونومیک طبیعی مایکروسافت

مشاهده در AMAZON
صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت مجسمه سازی

مشاهده در AMAZON
صفحه کلید ارگونومیک Kinesis Freestyle2

مشاهده در AMAZON
اهمیت انتخاب بهترین کیبورد ارگونومیک
بدون اینکه زیاد فکر کنید ، احتمالاً نمی دانید که چقدر روزانه در کامپیوترهای خود می نشینیم ، و وقتی سال ها آن را اضافه می کنید ، حیرت انگیز تر است. به عنوان منطقه ای که بیشترین تمرین را به خود اختصاص می دهد ، صفحه کلیدهای ما به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که از هوشمندانه ترین و سالم ترین گزینه استفاده می کنیم.

با گزارش هایی مبنی بر اینکه متوسط ​​آمریکایی روزانه 10 ساعت در وقت صفحه را صرف می کند ، از جمله ترکیبی از رایانه ها ، تلفن ها و تلویزیون ، با استفاده از هر کیبورد رایانه ای قدیمی ، آن را قطع نمی کند. اگرچه این مدل های استاندارد به ما امکان تایپ می دهند ، اما آنها این کار را با هزینه استقرار و راحتی ما انجام می دهند.

صفحه کلیدهای ارگونومیک می توانند تأثیر بسزایی در راحتی و بهره وری ما داشته باشند ، و آنها یک سرمایه گذاری ساده هستند که می توانند چنین مزایایی داشته باشند. با این وجود ، با وجود انواع زیادی در خارج از کشور ، باید اطمینان حاصل کنید که موردی را انتخاب می کنید که یک مسابقه مناسب برای شما و فضای کاری شماست.

هدف صفحه کلید ارگونومیک
برای به دست آوردن بیشترین استفاده از صفحه کلید خود ، باید اطمینان حاصل کنید که یکی از مزایای استاندارد را انتخاب می کنید. هدف استفاده از یک کیبورد ارگونومیک بهبود کارآیی و راحتی شما است ، بنابراین آنچه در جستجوی صفحه کلید است باید جستجو کنید:

کیبوردی که به شما امکان می دهد از عضلات مختلفی برای رسیدن به کلیدها استفاده کنید ، نه اینکه بطور مداوم در استفاده از سکته های یکسان تلاش کنید.
یک صفحه کلید خوب تنظیم شده که دستیابی به حروف ، اعداد و مقادیر مختلف را آسان می کند تا بتوانید سرعت و دقت تایپ خود را بهبود ببخشید.
کلیدهایی که به شما امکان می دهند برای رسیدن به موارد خاص ، میانبر بزنید ، به این ترتیب که با استفاده از چندین دستور یا کار ماوس ، دست خود را محکم نمی کنید تا کار انجام شود.
از بازوها و مچ دست خود پشتیبانی بیشتری کنید ، که این دو ناحیه معمولاً در صفحه کلیدهای استاندارد نادیده گرفته می شود و مناطقی که به دلیل استفاده مکرر باعث آسیب دیدگی می شوند.
به شما امکان می دهد از صفحه کلید در ظرفیت بی سیم استفاده کنید تا بتوانید در صورت لزوم بتوانید آن را از هر کجای میز خود یا حتی دور از آن کار کنید.
کسانی که قبلاً از کیبورد ارگونومیک استفاده نکرده اند ، درک این وسایل را دشوار می دانند ، اما بعد از یک بار استفاده معمولاً تبدیل به سبک منحصر به فرد خود خواهید شد. تنها پس از چند استفاده ، می توانید به نحوه کار و مکان های ارائه شده از کلید آویزان شوید و متوجه پیشرفت چشمگیر سطح کارایی و راحتی تایپ خواهید شد.

ویژگی هایی که باید در صفحه کلید ارگونومیک به دنبال آن باشید
انتخاب بهترین صفحه کلید اداری بر اساس یک رویکرد ارگونومیک به معنی کم کردن ویژگی ها است تا زمانی که یکی از آنها را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

این کیبوردها همه متفاوت طراحی شده اند ، برخی با تمرکز روی بالشتک و برخی دیگر با تمرکز روی زاویه ها ، بنابراین همه آنها یکسان نیستند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از جستجوی صفحه کلید ارگونومیک صفحه کلید برای یافتن تطابق خود در نظر بگیرید.

بی سیم / کابل
از نظر نحوه تنظیم آنها دو صفحه کلید ارگونومیک وجود دارد و می توانید حالت بی سیم یا سیم را انتخاب کنید.

صفحه کلید ارگونومیک بی سیم مایکروسافت.
بهترین کیبورد ارگونومیک وایرلس انعطاف پذیری بیشتری را برای جابجایی به شما می دهد ، با این حال ، آنها هنوز هم نیاز به تغییر باتری دارند و شما باید آن را نسبتاً نزدیک نگه دارید تا سنسور کار کند. بند ناف انعطاف پذیری کمتری دارند اما هرگز به شارژ یا تغییر باتری نیاز ندارند و به طور کلی اتصال قوی تری دارند.

لایه گذاری
بالشتک روی صفحه کلید ارگونومیک معمولاً در جایی قرار دارد که مچ دست شما در آن قرار خواهد گرفت ، به گونه ای طراحی شده است که آن را به وضعیت بهتری ارتقاء داده و آن را به راحتی تایپ کنید. این استراحت مچ دست معمولاً از کف یا لاستیک ساخته شده و از چرم پوشیده شده است ، اگرچه گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

قابلیت تنظیم
یکی از ویژگی های کلیدی برای جستجوی بهترین صفحه کلید ارگونومیک برای تایپ ، ویژگی ای است که می تواند متناسب با نیاز شما تنظیم شود. چه بخواهید ارتفاع صفحه کلید را تغییر دهید یا محفظه ها را متناسب با وضعیت و حالت بازوی خود تنظیم کنید ، یک صفحه کلید ارگونومیک خوب باید گزینه انجام این کار را به شما بدهد.

شکل
تفاوت اصلی بین یک کیبورد ارگونومیک و یک نوع استاندارد در شکل است ، زیرا اینها برای متناسب با منحنی و موقعیت بدن انسان طراحی شده اند. چند سبک مختلف از جمله موج یا قوس وجود دارد ، و بعضی از آنها کاملاً به دو قسمت جداگانه جدا می شوند.

صفحه کلید
کلیه صفحه کلیدهای ارگونومیک دارای طرح بندی خاص کلیدها هستند و این شامل یک صفحه عددی جداگانه نیز می باشد. برخی از آنها برای راندمان بیشتر از طرح بندی صفحه کلید استاندارد با دیگران جدا شده پیروی می کنند ، بنابراین این فقط آماده بودن یادگیری نحوه عملکرد جدید شما است.

عکس های برتر ما برای بهترین صفحه کلید ارگونومیک
این که آیا شما به دنبال بهترین کیبورد برای برنامه نویسی هستید یا چیزی را برای تحمل فشار در ساعتهای طولانی که در محل کار خود قرار داده اید ، جستجو را کم کرده ایم تا بهترین موارد را پیدا کنیم. اینها کیبوردهای ارگونومیک در بودجه ها و سبک های مختلف را نشان می دهند ، بنابراین می توانید یک راه حل مناسب برای راه اندازی رایانه خود بدست آورید.

دسته کوچک موسیقی جاز موج بی سیم Logitech
برای بسته کامل ارگونومیکی که می تواند همه این کارها را انجام دهد ، چرا Logitech Wave Combo را که یک صفحه کلید و ماوس را با هم ارائه می دهند ، در نظر نگیرید . با استفاده از هر دو این کار برای شما ، یک مجموعه کاملاً ارگونومیک خواهید داشت که باعث افزایش کارایی و بهره وری و همچنین افزایش سطح راحتی شما در حین کار می شود.

Logitech در دنیای لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر به دلیل ساخت محصولات نوآورانه بسیار شناخته شده است و آنها دقیقاً با این ترکیب صفحه کلید و ماوس را تحویل داده اند. Wave Combo با اتصال بی سیم قدرتمند 2.4 گیگاهرتز متصل است و می تواند تا 30 فوت از رایانه شما کار کند ، بنابراین انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد و در کجا و چگونه کار می کنید.

یكی از جالبترین چیزها در مورد Logitech Wireless Wave Combo ، چقدر عمر باتری در اختیار شما قرار می دهد. اگر وزنه برداری کرده اید که آیا باید سیم بی سیم یا سیم کشی کنید و تنها چیزی که مانع از بین رفتن شما می شود ، تعویض باتری ها است ، این دستگاه برای شما مناسب است.

نمای برتر Logboech Wireless Wave Combo.
منبع: logitech.com

رتبه ما

شما می توانید سه سال از باتری را از یک باتری دریافت کنید و تا آن زمان ضمانت شما تمام می شود ، بنابراین حتی ممکن است بخواهید کیبورد را به طور کلی ارتقا دهید.

اگر به دنبال بهترین صفحه کلید ارگونومیک برای Mac هستید ، این ممکن است بهترین گزینه نباشد. اگرچه برخی از دکمه ها کار می کنند ، بازرسان اظهار داشتند که عملکرد کامل به شما نمی دهد بنابراین بهتر است صفحه کلید ارگونومیک را پیدا کنید که مخصوص رایانه های اپل ساخته شده باشد.

مسئله کوچک دیگری که در مورد طراحی وجود دارد به این دلیل است که صفحه کلید کمی در وسط خم می شود و برخی از کاربران از صدای ترسناک شکایت کرده اند. با این حال ، پس از چند هفته استفاده ، این از بین می رود و شما با یک صفحه کلید ارگونومیک تقریباً کاملی از آن باقی خواهید ماند. Logitech به طور قطع می داند چه کاری انجام می دهند هنگام صحبت از فناوری و این صفحه کلید آن را اثبات می کند.

بررسی قیمت در آمازون
بررسی عمیق ما را بخوانید
صفحه کلید ارگونومیک Adesso Tru-Form
برای کاربر کامپیوتر خانگی که به دنبال یک صفحه کلید ارگونومیک است که ثروت ندارد ، صفحه کلید ارگونومیک Adesso Tru-Form همه جعبه ها را نشان می دهد. این یک صفحه کلید با تمرکز رسانه ای است که به شما امکان می دهد کارآمدتر و مؤثرتر از گذشته کار کنید ، و این کار را با طراحی راحت و پشتیبان نیز انجام می دهد.

از آنجا که این یک گزینه ارزان تر است ، انتظار نداشته باشید که آن را به همان کارهایی انجام دهد که می تواند سه برابر قیمت آن را بپردازد ، با این حال ، برای آنچه برای آن پرداخت می کنید ، تحت تأثیر جدی قرار خواهید گرفت.

تنها مسئله واقعی که می تواند برخی از ناراحتی ها را ایجاد کند ، یک کلید فضای پشتی است که به نظر می رسد نیاز به کار بیشتری نسبت به سایرین برای پایین آمدن دارد. با این حال ، هنگامی که به حرکت مورد نیاز برای اجرای آن عادت کردید ، دیگر مشکلی نخواهید داشت.

صفحه کلید Adesso Tru-Form
منبع: adesso.com

رتبه ما

این کیبورد بسیار راحت برای استفاده است ، حتی اگر با گزینه های گران قیمت تر مقایسه شود ، و زیر آن را در زیر مچ شما قرار می دهد که از آنها پشتیبانی می کند.

این کلیدها با حروف ساخته شده مانند یک صفحه کلید استاندارد به چهار بخش مختلف تقسیم می شوند اما در دو قسمت از هم جدا می شوند. این به شما امکان می دهد فضای بیشتری را بین فضای دستان خود تایپ کنید و سریعتر از گذشته تایپ کنید.

برخی از بررسی های آنلاین ادعا می کنند که پس از استفاده برخی از حروف شروع به فرسودگی در این صفحه کلید می کنند ، اما این یکی از مواردی است که وقتی به دنبال مدل ارزان تر می روید ، مورد استفاده قرار می گیرد. این ممکن است سالها مورد استفاده قرار بگیرد قبل از اینکه متوجه مالش نشوید ، بنابراین ، اجازه ندهید این عامل تعیین کننده ای باشد که انتخاب می کنید.

به طور کلی ، صفحه کلید ارگونومیک Adesso Tru-Form یک انتخاب معقول در محدوده قیمت پایین است و یک انتخاب عالی برای کاربر کامپیوتر خانگی خواهد بود.

بررسی قیمت در آمازون
صفحه کلید ارگونومیک طبیعی مایکروسافت
برای کاربر رایانه ای که به رویکرد بی سیم اهمیتی نمی دهد ، صفحه کلید ارگونومیک طبیعی مایکروسافت یک انتخاب عالی است. هیچ انكاری وجود ندارد كه مایکروسافت می داند چگونه كامپیوتر بسازد و همین مسئله در مورد لوازم جانبی آنها نیز وجود دارد كه این یکی از محبوب ترین سبک های كیبورد ارگونومیك كیبورد آنها است.

این صفحه کلید توسط مایکروسافت طراحی شده است تا طبیعی ترین و راحت ترین احساس را در دست ، مچ دست و ساعد خود به شما هدیه دهد. این صفحه کلید با یک چیدمان استاندارد کلیدها به دو قسمت مختلف تقسیم می شود ، با این حال ، این جداسازی همان چیزی است که باعث می شود راحت تر و استرس کمتری در اتصالات شما ایجاد شود.

نمای طبیعی صفحه کلید طبیعی ارگونومیک مایکروسافت 4000.
منبع: microsoft.com

رتبه ما

چند قسمت وجود دارد که این صفحه کلید به راحتی کمک می کند و مهمترین آن استراحت کف دست است. این بدان معناست که هر کاری را که با رایانه خود انجام می دهید ، چه تایپ کردن ، چه کار با ماوس ، یا اینکه فقط در یک موقعیت خنثی استراحت کرده باشید ، راحت استراحت خواهید داشت تا تمام روز را در استراحت نگه دارید و دست خود را در مکان ایده آل نگه دارید.

ویژگی آسانسور نخل یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود چنین صفحه کلید ارگونومیکی چنین گزینه ای عالی باشد و دست شما را به حد مطلوب راحتی برساند. شما همچنین به کلیدهای رسانه دسترسی دارید که به شما امکان می دهد میانبرها را بجای استفاده از ماوس ، انجام دهید ، بنابراین ویژگی های کاملاً بسته بندی شده در یک دستگاه وجود دارد.

اگرچه برای جشن زیادی وجود دارد ، برخی از کاربران از تعطیل بودن نامه پس از استفاده برخی شکایت کرده اند ، اما به نظر می رسد که در این صفحه کلیدهای ارزان قیمت بسیار رایج است. گذشته از این ، شما در حال گرفتن یک صفحه کلید ارگونومیک بسیار مقرون به صرفه هستید که به لطف ضمانت مایکروسافت حداقل برای سه سال دوام خواهد داشت ، بنابراین این یک سرمایه گذاری است که نمی توانید از آن بگذرید.

بررسی قیمت در آمازون
بررسی عمیق ما را بخوانید
صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت مجسمه سازی
به عنوان یکی از بهترین صفحه کلیدهای ارگونومیک شناخته شده تا کنون ، جای تعجب نیست که صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت Sculpt ، آن را به عنوان یکی از بهترین انتخاب های ما نیز تبدیل کرده است. این صفحه کلید همه جعبه ها را در راحتی ، سبک و کارایی نشان می دهد ، همه در کیفیت و شهرت مورد نظر شما از یک محصول مایکروسافت در صدر قرار دارد.

بهترین چیز در مورد این صفحه کلید و فاکتور کلیدی که آن را به حالت ایستادن تبدیل می کند ، نحوه تهیه صفحه کلید جداگانه برای مقادیر عددی است. این بدان معناست که می توانید آن را دور میز کار خود حرکت داده یا مانند ماشین حساب آن را در دست خود نگه دارید ، و از تایپ کردن شماره ها و انجام محاسبات بازده بیشتری به شما می دهد.

اگرچه این امر به عنوان رهبر كیبوردهای ارگونومیك معرفی شده است ، اما برخی از بررسی های آنلاین ادعا می كنند كه پد كوسنی بعد از استفاده می تواند کمی روغنی كند. برای اینکه به نظر برسد و بهترین احساس خود را داشته باشد ، باید اطمینان حاصل کنید که مرتباً آن را تمیز کرده و آن را از بین می برید تا بتواند به خوبی به شما خدمت کند و زیاد از ساخت و ساز شدید برخوردار نشود.

نمای صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت Sculpt.
منبع: microsoft.com

رتبه ما

این صفحه کلید با شکلی منحصر به فرد طراحی شده است که آن را بسیار محبوب می کند ، با صفحه کلید گنبدی که به شما امکان می دهد انگشت خود را یکپارچه و راحت تایپ کنید. این کلیدها به سبک قوس طبیعی گذاشته شده اند ، به این معنی که شکل طبیعی دستان شما کاملاً در آنجا می نشیند و به هیچ وجه هیچ گونه فشار خاصی روی مچ دست خود احساس نمی کنید. از نظر راحتی ، این قطعاً در بین بهترین های این دسته قرار دارد.

مایکروسافت کیبورد کاملاً ارگونومیکی دارد و هرکدام چیزی منحصر به فرد را در جدول به ارمغان می آورند ، اما به نظر می رسد این محبوب ترین آنها از همه است. اگر به دنبال یک کیبورد ساده هستید که با فرم و شکل طبیعی دست و انگشتان شما کار کند ، صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت Sculpt برای شما مناسب است.

بررسی قیمت در آمازون
بررسی عمیق ما را بخوانید
صفحه کلید ارگونومیک Kinesis Freestyle2
وقتی می خواهید یک صفحه کلید کمی از حالت معمولی خارج شود و همانطور که نیاز دارید انعطاف پذیر باشد ، صفحه کلید ارگونومیک Kinesis Freestyle 2 می تواند چیزی باشد که شما در جستجوی آن هستید. این صفحه کلید واقعاً بی نظیر نه تنها در دو قطعه روی صفحه کلید از هم جدا شده ، بلکه در واقع دو قطعه جداگانه نیز دارد که می توانید دقیقاً متناسب با نیاز خود آن را تنظیم کنید.

Kinesis Freestyle2 کمی گران تر از سبک های دیگر است ، اما مطمئناً آن را با راحتی و استایل جبران می کند . Kinesis به مدت 25 سال کیبورد طراحی کرده است و محدوده ارگونومیک آنها بهترین موارد است ، بنابراین افراد معمولاً خوشحال می شوند که برای بدست آوردن مزایای اضافی اندکی بیشتر هزینه کنند.

این صفحه کلید امکان تنظیم کامل را فراهم می کند که آن را به نیازهای شما قابل تنظیم می کند و هر بار که تایپ می کنید ، تجربه ای خاص را به شما ارائه می دهد.

صفحه کلید ارگونومیک Kinesis Freestyle2.
منبع: kinesis-ergo.com

رتبه ما

یک مسئله ای که با Kinesis Freestyle2 پیدا خواهید کرد این است که هیچ گونه نخل نخی یا بالشتکی به هم وصل نشده است و همه اینها به عنوان لوازم جانبی جداگانه ای در نظر گرفته شده اند. هنگامی که کمی در حال استفاده از صفحه کلید ارگونومیک هستید ، نمی خواهید مجبور شوید فقط برای بدست آوردن بالشتک هزینه کنید ، اما برخی خوشحال هستند که اگر این بدان معنی باشد که کیفیت دارند ، این کار را انجام می دهند.

شما این گزینه را دارید که از پشتیبانی ژل بالشتک ، آسانسور برای چادر و حتی یک صفحه کلید عددی استفاده کنید ، اما بدون این ، این فقط یک صفحه کلید ساده است که راحتی زیادی را ارائه می دهد.

اگرچه این بهترین صفحه کلید با استراحت مچ نیست ، اما چیزهای زیادی برای ارائه دارد. جدایی دو طرف تقریباً نه اینچ است ، بنابراین اگر به دنبال بیشتر هستید ، ممکن است بخواهید مدل بی سیم را انتخاب کنید.

قیمت صفحه کلید کامپیوتر این مقدار باید برای اکثر کاربران ایده آل باشد ، و با هر چیز دیگری که این صفحه کلید شیک و راحت ارائه می دهد ، احتمالاً در صدر لیست های آرزوی کاربران رایانه قرار دارد.

بررسی قیمت در آمازون
بررسی عمیق ما را بخوانید
حکم نهایی
با هر آنچه اکنون درباره اهمیت ارگونومیک می دانیم و اینکه چقدر می تواند برای ما در محل کار و خانه مفید باشد ، سرمایه گذاری در کاری که می تواند باعث شود شما کارآمدتر و راحت تر کار کنید ، معقول است.

اگرچه ممکن است در مرتب سازی گذشته با همه گزینه های موجود برای بهترین کیبورد ارگونومیک مشکل داشته باشید ، امیدواریم امروز کمکتان کند به جستجوی شما کمک کند.

پس از جستجوی محبوب ترین گزینه ها ، انتخاب ما برای بهترین کیبورد ارگونومیک می بایست Logoech Wireless Wave Combo باشد. نه تنها یک صفحه کلید ارگونومیک بی سیم با کیفیت در اینجا بلکه یک ماوس نیز دریافت می کنید ، و تنظیم و لذت بردن آن نیز ساده تر نخواهد بود.

این صفحه کلید به دلیل دستیابی به 30 فوت آن امکان انعطاف پذیری را با نحوه کار شما فراهم می کند ، و این باعث می شود این یک برنده مشخص برای ما باشد.

اگر به دنبال صفحه کلید ارگونومیک تقسیم شده باشید ، انتخاب شماره یک صفحه کلید Kinesis Freestyle2 است. اگرچه کمی در سمت گران قیمت است ، اما ارزش آن بیشتر است و با این که این دستگاه چقدر راحت است ، تفاوت فوری را مشاهده خواهید کرد.

بررسی صفحه کلید Kinesis Freestyle2
اگر مایل هستید کمی بیشتر هزینه کنید ، می توانید برخی از لوازم جانبی سازگار را نیز اضافه کنید ، اگرچه لذت بردن از کیفیت واقعی این کیبورد مهم نیست.

اگرچه همه ما متفاوت ساخته شده ایم اما صفحه کلید ارگونومیک با کیفیت خوب باید مناسب همه نوع کاربران باشد. اینها را می توان متناسب با نیاز شما تنظیم کرد و دوم اینکه شما روی آنها تایپ می کنید می دانید که دیگر نمی توانید دوباره به صفحه کلید استاندارد خود برگردید.

با یک سرمایه گذاری ساده می توانید نحوه کار را کاملاً تغییر داده و تایپ کردن را لذت بخش و کارآمدتر از گذشته کنید.