اورنج کانتی دستور مسکن کالیفرنیا را رد کرد

[ad_1]

هنگامی که پگی هوانگ از میان تپه‌های یوربا لیندا رانندگی می‌کرد، از اصطبل‌هایی به سبک مزرعه در حیاط خلوت عبور کرد.

حصارهای سفید روی مسیرهای اسب سواری که از شهر اورنج کانتی می گذرند ردیف شده اند که شعار آن «سرزمین زندگی پر برکت» است.

در طبقه بالا، خانه‌های جدیدتر به هم نزدیک‌تر بودند، اما همچنان فضای باز را داشتند که اکثر ساکنان حومه شهر می‌خواستند، با گذرگاه‌ها، پارک‌ها و کلیساها در اطراف.

هوانگ، یکی از اعضای شورای شهر، از یوربا لیندا می‌خواهد که همینطور بماند.

او همراه با مقامات بسیاری از شهرهای دیگر OC، برای صدور حکم ایالتی برای ساخت خانه های جدید – بیش از 183000 خانه در سراسر شهرستان طی هفت سال آینده، مبارزه می کند.

این الزام که ارزیابی نیازهای مسکن منطقه ای نامیده می شود، به بیش از پنج دهه قبل برمی گردد و هر هشت سال یک بار اهداف جدیدی برای هر شهر تعیین می شود.

هوانگ با استفاده از مخفف «نه در حیاط خلوت» گفت: «من NIMBY نیستم». “فقط فکر می کنم برای مردم مهم است که بفهمند یک اندازه مناسب برای همه کار نمی کند، و این همان سیاستی است که ساکرامنتو بر ما تحمیل می کند.

لیندا پگی هوانگ، عضو شورای شهر یوربا، در مقابل خانه‌های شهری با سه و چهار اتاق خواب در شهر ایستاده است.

لیندا پگی هوانگ، عضو شورای شهر یوربا، در مقابل خانه‌های شهری با سه و چهار اتاق خواب در شهر ایستاده است. او همراه با مقامات بسیاری از شهرهای دیگر OC، برای صدور حکم ایالتی برای ساخت خانه های جدید – بیش از 183000 خانه در سراسر شهرستان طی هفت سال آینده، مبارزه می کند.

(آلن جی. سوسک / لس آنجلس تایمز)

با افزایش قیمت مسکن که بخشی از آن ناشی از کمبود طولانی مدت مسکن است، خطرات برای حومه‌های ثروتمندی مانند یوربا لیندا هرگز بالاتر نبوده است.

بسیاری از زوج های جوان توانایی خرید خانه را ندارند. کارگران کم درآمد برای پرداخت اجاره بها مشکل دارند. بی خانمان ها در جاهایی چادر برپا می کنند که فقر هرگز دیده نمی شود.

بحث بر سر این است که هر شهر چند خانه جدید باید در خود جای دهد. این همچنین در مورد ماهیت اورنج کانتی است که به طور فزاینده ای از نظر نژادی متنوع تر، از نظر سیاسی لیبرال تر – و شلوغ تر می شود.

برخی می گویند تغییر اجتناب ناپذیر است و بار ایجاد مسکن مقرون به صرفه باید بر دوش همه جوامع باشد، نه فقط آنهایی که قبلاً شلوغ شده اند.

اما ساکنان می‌ترسند آنچه در مورد یوربا لیندا دوست دارند – مناظر شبانی، بلوارهای باز، حریم خصوصی – در صورت پیوستن افراد زیادی به آنها از بین برود.

الیزابت هانسبورگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مردم برای مسکن اورنج کانتی، گفت: “این ایده وجود دارد که اورنج کانتی گروهی از جوامع حومه شهر است، به دور از شرارت های شهر بزرگ.” «او دلتنگ ساخت و سازهای حومه ای کم تراکم است، جایی که هرکس خانه خانوادگی خود را دارد، اما ما دیگر چنین فضایی نداریم. ما باید خانه هایی با تراکم بالاتر و به گونه ای بسازیم که واقعاً اعتماد اورنج کانتی را تضعیف کند.

در هر چرخه هشت ساله شهرها، تعدادی واحد جدید بر اساس فرمول پیچیده ای نسبت داده می شود که نیازهای مسکن آینده را پیش بینی می کند.

یک آژانس دولتی تعداد کل آژانس های برنامه ریزی منطقه ای را تعیین می کند، که سپس واحدها را بین شهرها و شهرستان ها در حوزه قضایی خود تقسیم می کنند.

در سال 2020، Assn. دولت ها مسئول توزیع 1341827 واحد مسکونی جدید بین شهرها در شهرستان های لس آنجلس، اورنج، امپریال، ریورساید، سن برناردینو و ونتورا هستند.

انجمن تخمین می زند که OC باید حدود 183000 واحد جدید را منطقه بندی کند. سهم یوربا لیندا 2400 واحد از این واحدها است که حدود نیمی از آن برای ساکنان کم درآمد یا بسیار کم درآمد است.

برای برآورده کردن این نیاز، شهرها مناطقی را شناسایی می کنند که می توان منطقه بندی را تغییر داد تا امکان پیشرفت های جدید فراهم شود.

مقامات یوربا لیندا اخیراً 27 مکان – از جمله پارکینگ کلیسا، یک مکان برگزاری رویداد و یک هتل – را برای تغییرات احتمالی منطقه‌بندی شناسایی کردند. آنها امیدوار بودند که نیاز خود را به 70 تا 211 خانه جدید کاهش دهند.

نزدیک به نیمی از شهرهای OC، از جمله یوربا لیندا، شکایت هایی را به این انجمن ارسال کرده اند و خواستار کاهش آن شده اند. نزدیک به دوجین شهر در شهرستان لس آنجلس نیز درخواست تجدید نظر کرده اند.

برخی از شهرها استدلال می کنند که بیشتر خانه های جدید باید در نزدیکی محل کار و حمل و نقل عمومی یا در مکان هایی قرار گیرند که فضای بازتری برای ساخت دارند.

پس از شکست درخواست‌ها، شورای دولتی اورنج کانتی از ایالت و Assn شکایت کرد. دولت ها با این استدلال که تعداد واحدهای جدید در منطقه شش شهرستان باید 651000 واحد باشد.

Redondo Beach، Lakewood، Torrance، Cerritos، Downey و Whittier نیز شاکیان این پرونده بودند که در نوامبر توسط قاضی دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس رد شد.

شورای OC گفت که قصد دارد درخواست تجدید نظر کند.

در OC، برخی از مقامات شهر، الزامات ساختمان را فراتر از مقامات دولتی می دانند که زمانی را در منطقه سپری نکرده اند و از محدودیت های جغرافیایی بی اطلاع هستند.

دایان دیکسون، مشاور نیوپورت بیچ می گوید که می خواهد شخصیت اورنج کانتی را حفظ کند.

او گفت: “چه کسی می خواهد در یک محیط شهری شلوغ زندگی کند؟” به همین دلیل است که مردم در وهله اول به اورنج کانتی نقل مکان می کنند.

دیکسون، یکی از اعضای شورای دولتی اورنج کانتی، نگران است که دستورات مسکن عمومی منجر به رشد سریع شود و در نهایت شهرها را از کنترل توسعه محروم کند.

ساحل نیوپورت، که مانند بسیاری از شهرهای OC، زمین توسعه نیافته کمی دارد، باید فضایی برای بیش از 4800 خانه جدید پیدا کند.

این بدان معنی است که ساخت و ساز باید به سمت بالا گسترش یابد، نه به سمت خارج، که منجر به یک چشم انداز شهری بیشتر شود.

با این حال، دیگران می گویند برای مقابله با کمبود مسکن و مسیر صعودی هزینه های مسکن، به رشد بیشتری در جوامع حومه شهر نیاز است.

یان بروکنر، استاد اقتصاد در UC Irvine می گوید: «عرضه و تقاضا به شما می گوید که خانه های بیشتر به کاهش فشار صعودی بر قیمت ها کمک می کند. کالیفرنیا در حال حاضر خانه های کافی در مقایسه با جمعیت و قدرت خرید جمعیت ندارد.

هانسبورگ، طرفدار مسکن، به شکاف بین صاحبان خانه هایی که سعی می کنند شیوه زندگی خود را حفظ کنند و مستاجرینی که با افزایش قیمت ها در بازاری که در حال حاضر غیرقابل دسترس است دست و پنجه نرم می کنند، اشاره می کند.

او گفت: “آنها می گویند این مشکل اورنج کانتی نیست، و آنچه من می گویم به همان اندازه مشکل اورنج کانتی است که برای هر مکان دیگری در کالیفرنیا وجود دارد.”

آخرین طرح ارزیابی مسکن منطقه ای، یوربا لیندا را که حدود 68000 نفر جمعیت دارد، ملزم به ایجاد 669 واحد مسکونی جدید می کند. این شهر با صدور مجوز ساخت 932 خانه بین سال های 2014 تا 2019 از این پیشی گرفت.

در یک مرکز تجاری و اداری به نام ساوی رنچ، در کنار بزرگراه 91، دو مجتمع آپارتمانی جدید مورد استقبال بسیاری از مردم محلی قرار گرفت، تا حدی به این دلیل که محله های تک خانواده ای در این نزدیکی وجود ندارد.

همه تقریباً 120 واحد قیمتی دارند که برای افرادی که بین 30 تا 60 درصد از درآمد متوسط ​​منطقه درآمد دارند، مقرون به صرفه باشد.

لیندا دی فردریش، ساکن قدیمی یوربا، گفت: «آنها به نوعی در آنجا جا می شوند. “اگر باید آن را داشته باشید، به نظر می رسد این مکان بهتر است.”

اما فردریش و دیگران نمی خواهند محله های معمولی یوربا لیندا خودشان تغییر کند.

فریدریش تقریباً 40 سال پیش به آنجا نقل مکان کرد، عمدتاً به این دلیل که زمین ها به اندازه کافی بزرگ بودند برای اسب هایی که او همیشه آرزوی داشتن آنها را داشت.

اخیراً او نگران است که ممکن است کسی در خیابان او که هر خانه نیم جریب است خرید کند و چندین واحد بسازد.

او گفت: “فقط به این دلیل نیست که ما اینجا زندگی می کنیم و ما به اینجا نقل مکان کرده ایم و تمام زندگی خود را کار کرده ایم تا بتوانیم هزینه زندگی در اینجا را داشته باشیم.” ما دوست داریم که بتوانیم کمی فاصله بین خود داشته باشیم.»

ساکنان و مسئولان شهر نیز نگران آتش سوزی جنگل ها هستند.

هنگامی که در سال 2008 آتش سوزی در مجتمع بزرگراهی رخ داد، هزاران نفر وسایل خود را روی هم ریختند و فرار کردند. بلوار یوربا لیندا بسته شد. سپس آتش سوزی Blue Ridge در سال 2020 اتفاق افتاد که نگرانی ساکنان را زنده کرد.

هوانگ متولد تایوان و معاون دادستان کل کشور می‌ترسد که هر چه تعداد افراد بیشتر باشد، تخلیه آن در آتش‌سوزی بعدی دشوارتر خواهد بود.

او گفت: “با مسکن بیشتر و تراکم بیشتر، چگونه مطمئن شویم که مردم می توانند با خیال راحت از خانه خارج شوند؟”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort