اولین طرح کالیفرنیا برای ممنوعیت نفت فراساحلی شکست خورده است و سایه افکنده است

[ad_1]

سکوهای نفتی فراساحلی که در امتداد خط ساحلی کالیفرنیا پراکنده شده اند، علیرغم سابقه نشت فاجعه بار و سوگند چندین نسل از سیاستمداران برای فرستادن آنها به زباله، همچنان به پمپاژ خود ادامه می دهند. آنها حتی بیش از یک دهه پیش از تلاشی ناچیز مقامات دولتی برای ارائه مشوق‌هایی به شرکت‌های نفتی که تصمیم گرفتند از فعالیت‌های پرهزینه خود دست بکشند جان سالم به در بردند.

اکنون شکست برنامه «قلب به صخره‌ها» کالیفرنیا، تلاشی برای تبدیل سکوهای نفتی به صخره‌های مصنوعی زیر آب، هشداری است برای کسانی که پس از رها شدن هزاران گالن نفت خام در ساحل در اورنج کانتی خواستار ممنوعیت حفاری شده‌اند. در ماه اکتبر

سناتور باب هرزبرگ (D-Van Nuys) گفت: “مسئله ای که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم این است که چگونه می توان خطرات را برای مالیات دهندگان به حداقل رساند و سرعتی را که با آن می توانیم این موارد را حذف کنیم.” هیچ کس نمی خواهد با شرکت های نفتی معامله کند، اما واقعیت این است که شما باید ساختاری ایجاد کنید که برای همه کار کند. در غیر این صورت دائماً در این وضعیت خواهیم بود و نشت جدیدی رخ خواهد داد.»

برنامه Rigs to Reefs که در سال 2010 انجام شد، به دلیل ترس برخی از طرفداران محیط زیست و تردید در مورد انگیزه میلیاردها دلاری صنعت نفت در کالیفرنیا، آنقدر پیچیده بود که روند صدور مجوز تقریباً غیر قابل اجرا شد. هرزبرگ گفت.

به گفته کمیسیون زمین دولتی، که صلاحیت رسیدگی به آب های ایالتی را دارد، هیچ شرکت نفتی در تاریخ این برنامه درخواست نکرده است.

سال‌ها، هرزبرگ تلاش ناموفقی برای ساده‌سازی برنامه‌ای ایجاد کرد که توسط جان پرز، رئیس‌جمهور سابق مجلس دموکرات ایجاد شد و توسط فرماندار جمهوری‌خواه آرنولد شوارتزنگر در سال 2010 امضا شد. 2022، گفت که باید ببیند آیا این ایده در مجلس قانونگذاری حمایت می شود یا خیر.

گری براون، رئیس گروه آب پاک، گفت: “اگر نکته مثبتی در مورد این نشت نفت وجود داشته باشد، می توان این گفتگو را از سر گرفت… همه ما متوجه هستیم که این سکوهای نفتی باید از رده خارج و از رده خارج شوند.” استماع با قانونگذاران ایالات متحده در مورد نشت نفت اورنج کانتی در این ماه. براون از قانون از ریگ تا ریف حمایت کرد.

او گفت: «شرکت‌های نفتی خواهان یک مسیر روشن برای پایبندی هستند. آنها در بسیاری از موارد با ضرر کار می کنند، اما کار با ضرر ارزان تر از میلیون ها نفر برای از کار افتادن است.

در همین حال، درخواست هایی برای حذف کامل حفاری در دریا وجود دارد.

تنها چند روز پس از آن که یک خط لوله نفتی غوطه‌ور در ماه اکتبر حدود 25000 گالن را به اقیانوس نزدیک ساحل هانتینگتون ریخت، سناتور آمریکایی دیو مین (D-Irvine) قول داد در سال 2022 لایحه‌ای برای توقف همه حفاری‌ها در آب‌های کالیفرنیا، از جمله حفاری‌های موجود ارائه کند. قراردادها

“ما فکر می کنیم که می توانیم این کار را انجام دهیم. مین گفت: «ما می دانیم که نفت بزرگ زمانی به دنبال ما خواهد آمد که همه چیز را داشته باشیم. “اما بس است. من نمی‌خواهم دو سال، پنج سال یا 10 سال دیگر به این گفت‌وگو برگردم که یک نشت نفت بزرگ دیگر داریم.

اما مین، استاد سابق حقوق تجارت در UC Irvine، اعتراف می کند که “سیاست دشوار خواهد بود.”

کالیفرنیا هیچ قدرتی بر 23 سکوی نفتی در آب های فدرال ندارد، که معمولاً توسط یک حائل سه مایلی در ساحل مشخص می شوند. از آنجایی که تأسیسات نفتی فراساحلی در آب های ایالتی دارای اجاره نامه های موجود هستند، تعطیلی آنها تحت نظر قدرت های بزرگ ایالتی ممکن است صدها میلیون دلار برای مالیات دهندگان هزینه داشته باشد.

مین گفت که در حال بررسی راه‌هایی برای جلوگیری از متحمل شدن هزینه‌های از کار انداختن سکوها توسط دولت است، مانند قوانینی که شرکت‌های نفتی را ملزم می‌کند این هزینه‌ها را از قبل پرداخت کنند.

بر اساس گزارش سال 2020، هزینه از بین بردن سکوهای نفتی در آب‌های فدرال کالیفرنیا، از جمله بستن چاه‌ها، برداشتن دکل‌ها و پاک‌سازی زباله‌ها و زباله‌های آلوده از کف اقیانوس، بیش از 1.6 میلیارد دلار خواهد بود. دفتر ایمنی و حفاظت از محیط زیست ایالات متحده.

اما این تخمین ممکن است پایین باشد، به ویژه در مقایسه با یک پروژه در حال از رده خارج کردن در آب های ایالتی در سواحل شهرستان سانتا باربارا.

ایالت کالیفرنیا پس از اعلام ورشکستگی و توقف فعالیت اپراتور آن، Venoco، کنترل پلت فرم هالی را در سال 2017 به دست گرفت و به مقامات ایالتی تنها چند روز فرصت داد تا خدمه ای را برای نگهداری از پلت فرم استخدام کنند و اطمینان حاصل کنند که خطرات بهداشتی یا زیست محیطی ایجاد نمی کند. هالی یکی از چهار سکوی نفتی دولتی است که سه مایل از ساحل امتداد دارد.

جنیفر لوچزی، مدیر اجرایی کمیسیون زمین ایالتی، به قانونگذاران ایالتی گفت که اپراتور اصلی هالی، ExxonMobile Corp.، مسئول مسدود کردن تمام چاه ها و حذف کامل پلت فرم است. این شرکت قیمت را 350 میلیون دلار تخمین زد، حتی اگر قبل از همه گیری بود، بنابراین قیمت احتمالاً افزایش یافته است.

با این حال، ایالت مسئول پوشش یک چهارم هزینه ها است که پیش بینی می شود حداقل به 132 میلیون دلار برسد. در مجموع، هزینه حذف این تک دکل نفتی به سرعت به نیم میلیارد دلار نزدیک می شود.

لوچزی که شاهد دو جلسه قانونی اخیر در مورد نشت نفت اورنج کانتی بود، گفت که کمیسیون زمین ایالتی در حال حاضر 11 قرارداد اجاره نفت و گاز در آب های ایالتی را که بین سال های 1938 تا 1968 صادر شده بود، نظارت می کند. او گفت که ادامه تولید برای شرکت های نفتی “اقتصادی” است.

در این جلسات، هرزبرگ، مین و دیگران ابراز نگرانی کردند که اپراتورهای فعلی این تاسیسات دریایی ممکن است پس از ناپدید شدن میادین نفتی، سکوها را ترک کنند. اگر این کار را انجام دهند و سپس برای حمایت در برابر ورشکستگی درخواست دهند، مالیات دهندگان ایالتی ممکن است مجبور شوند هزینه حذف تسهیلات را بپردازند.

این دقیقاً سناریویی است که در سواحل ونتورا کانتی آشکار می‌شود، جایی که ایالت با چیزی مواجه است که می‌تواند پاکسازی بسیار گران‌قیمت جزیره رینکن، یک جزیره مصنوعی 2.3 هکتاری باشد که در دهه 1950 توسط شرکت آتلانتیک ریچفیلد، معروف به ARCO ساخته شد.

در سال 2016، مستاجر سکوی نفتی، شراکت محدود رینکن آیلند، در حالی که با اقدامات نظارتی دولت به دلیل ایجاد خطر زیست محیطی قابل توجه ناشی از نشت نفت کنترل نشده مواجه بود، اعلام ورشکستگی کرد.

سخنگوی کمیسیون اراضی ایالتی گفت هیچ پیش‌بینی برای کل هزینه نظافت وجود ندارد.

برای واجد شرایط بودن برای برنامه Rigs to Reefs کالیفرنیا، شرکت‌های نفتی باید نشان دهند که حذف جزئی سکوهای نفتی به نفع محیط زیست دریایی، از جمله حیات دریایی است. بالای سازه ها، که برخی از آنها بیش از 1000 فوت تا بستر دریا امتداد دارند، باید 85 فوت زیر سطح برداشته شوند تا کشتی ها بتوانند از روی آنها عبور کنند.

شرکت های نفتی مسئول بستن تمام چاه های خود خواهند بود.

این می‌تواند با ارائه انگیزه‌ای برای توقف تولید نفت فراساحلی، که می‌تواند تضعیف شود، میلیون‌ها دلار برای شرکت‌های نفتی صرفه‌جویی کند. این برنامه که برای اپراتورها در آبهای ایالتی و فدرال در دسترس است، همچنان فعال است، اگرچه از آن استفاده نشده است.

مزایای مالی برنامه 2010 در مقیاسی کشویی است و پس انداز حاصل از تبدیل دکل نفتی به صخره، به جای حذف کامل آن، با دولت تقسیم می شود. در ابتدا، یک شرکت می‌توانست 45 درصد از این پس‌انداز را جمع‌آوری کند و دولت 55 درصد آن را دریافت می‌کند – که بیشتر آن به تلاش‌های حفاظت از اقیانوس اختصاص می‌یابد. درصدها در طول زمان تغییر می کنند و اپراتورهای نفت مزایای کمتری دریافت می کنند. تا سال 2023، اپراتورهای نفتی 35 درصد و سپس 20 درصد دریافت خواهند کرد.

دولت فدرال برنامه مشابهی به نام Rigs to Reefs دارد که در سال 1984 تأسیس شد و با ایالت های اطراف خلیج مکزیک همکاری می کند. بر اساس این برنامه، شرکت‌های نفتی اجازه دارند بقایای سکوهای نفتی را در «مناطق صخره‌ای» خاص در خلیج فارس دفع کنند و زیستگاهی را برای زندگی دریایی فراهم کنند و از ماهیگیران برای تفریح ​​و صنعت تجاری غذاهای دریایی سود ببرند.

با این حال، برنامه برای کالیفرنیا متفاوت است، زیرا قسمت پایینی سکوهای نفتی که به صخره‌ها تبدیل شده‌اند، در جای خود باقی می‌مانند و بالای سکوها برای دفع به ساحل کشیده می‌شوند.

لیندا کراپ، مشاور ارشد مرکز حفاظت از محیط زیست در سانتا باربارا، این سوال را مطرح کرد که آیا برنامه کالیفرنیا مزایای زیادی برای حیات دریایی به ویژه برای موجوداتی که در نزدیکی سطح آب رشد می‌کنند و سکوها قطع می‌شوند یا خیر. سطح دریا.

کراپ همچنین ابراز نگرانی کرد که شرکت های نفتی کار کافی برای پاکسازی آلودگی و آسیب به بستر دریا انجام ندهند. او گفت که در گذشته، شرکت‌های نفتی که سکوها را در سواحل کالیفرنیا از رده خارج می‌کردند، انبوهی از زباله‌های آلوده از جمله لوله‌ها، فلزات سنگین و سموم را در کف اقیانوس بر جای گذاشته‌اند.

ریچارد منشور از بنیاد اقیانوس، گروهی که از حفاظت از محیط زیست اقیانوس‌ها حمایت می‌کند، گفت: شرکت‌های نفتی نباید حق دور زدن مسئولیت خود برای پاکسازی آشفتگی‌های خود را داشته باشند.

همه تولیدکنندگان نفت، زمانی که قرارداد اجاره امضا می کنند، قول می دهند که لایروبی خود را حذف کرده و کف اقیانوس را به حالت طبیعی خود برگردانند. او پس از استخراج میلیون ها دلار نفت از اراضی ایالتی یا فدرال گفت، چرا باید آنها را از قلاب آزاد کنند؟

هارتر گفت: «در کالیفرنیا، تنها کاری که ما می‌خواهیم صنعت نفت انجام دهد این است که آنها قول داده‌اند انجام دهند، یعنی برداشتن سکو، بازیابی بستر دریا و کامل کردن ما و انجام آن با خیال راحت». “شما نمی توانید یک بمب ساعتی را روی سکوهای نیمه از کار افتاده در سواحل کالیفرنیا رها کنید، در حالی که استارت آپ ها قبلاً مقدار زیادی پول برداشت کرده اند. Rigs to Reefs به سادگی یک دلار از مالیات دهندگان به آنها هدیه می دهد.

اگرچه بقایای صنعت نفت پر رونق کالیفرنیا، سکوهای فراساحلی به لطف اجاره نامه های سخاوتمندانه ارائه شده توسط دولت های ایالتی و فدرال در دوره ای که نفت به عنوان موتوری مطلوب برای شکوفایی اقتصادی تلقی می شد، زنده مانده اند.

چار میلر، استاد تحلیل زیست محیطی در کالج پومونا، گفت که شتاب برای محدود کردن تولید نفت و گذار به اقتصاد انرژی تجدیدپذیر بدون کربن در حال رشد است. او گفت، اما این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و تردید وجود دارد که نفت فراساحلی به همان سرعتی که مردم بخواهند از بین برود.

میلر گفت: روزهای نفت به شماره افتاده است. اما واقعیت این است که مردم اکنون آماده پذیرش تغییرات آب و هوایی هستند که در حال حاضر اتفاق افتاده است تا ما بتوانیم به رانندگی خودروهای خود ادامه دهیم. چیزی که ما به آن نیاز داریم این است که افراد بیشتری بگویند: “می دانید، این عمل متعادل کننده دیگر موثر نیست.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme