اولین کمیته تغییر مسیر در نوع خود برای تعیین مرزها برای سرپرستان LA County

[ad_1]

از زمانی که کسی به یاد دارد، سرپرستان شهرستان لس آنجلس برای مناطق خود مرزهایی را ترسیم کرده اند.

در دهه 1980، هیئت تمام سفیدپوستان تمایلی به ایجاد منطقه ای نداشت که نامزد آمریکای لاتین را ترجیح دهد.

تنها پس از شکایتی بود که گلوریا مولینا اولین ناظر آمریکای لاتین در سال 1991 شد.

امسال، برای اولین بار، یک کمیسیون مستقل تصمیم خواهد گرفت که کدام بخش از شهرستان برای انتخاب یک هیئت پنج نفره که گاهی تحت رادار قرار می گیرد، اما بوروکراسی های بزرگ و بودجه 36 میلیارد دلاری برای پرجمعیت ترین شهرستان کشور را کنترل می کند، تصمیم می گیرد. .

پس از بیش از دوازده جلسه استماع عمومی در این شهرستان، کمیسیون 14 عضوی گزینه های خود را به سه کارت محدود کرده است و تا 15 دسامبر یکی را انتخاب خواهد کرد، در یک فرآیند تغییر مسیر که هر دهه یک بار پس از سرشماری ایالات متحده رخ می دهد.

هر نقشه یک ناحیه دوم را با جمعیت زیادی از آمریکای لاتین ایجاد می کند، علاوه بر منطقه ای که مولینا به دست آورد، که اکنون توسط ناظر هیلدا ال. سولیس نمایندگی می شود.

اما سیاه‌پوستان و رای‌دهندگان آسیایی در هر نقشه به‌طور متفاوتی گروه‌بندی می‌شوند، در حوزه‌ای متشکل از 49 درصد لاتین تبارها، 26 درصد سفیدپوستان، 15 درصد آسیایی‌ها و 9 درصد سیاه‌پوستان، که بر قدرت سیاسی هر حوزه تأثیر می‌گذارد و توجه مدافعان را به خود جلب می‌کند.

این کمیسیون با یک قانون ایالتی که در سال 2016 تصویب شد، ایجاد شد که هدف آن دادن شانس بیشتری به ساکنان آمریکایی لاتین و آسیایی تبار برای حضور در هیئت نظارت شهرستان لس آنجلس است.

شهرستان لس آنجلس شکایتی تنظیم کرده است که ادعا می کند قانونی که تنها یک شهرستان را هدف قرار می دهد، قانون اساسی ایالات متحده را نقض می کند، اما سال گذشته در دادگاه تجدید نظر شکست خورد.

ریکاردو لارا، کمیسر بیمه، که یکی از نویسندگان این کتاب است، گفت: «انتخاب اولین ناظر آمریکای لاتین نیازمند محاکمه و قانون ایالتی بود تا این سیستم شکسته را تغییر دهد، جایی که تعداد کمی از افراد قدرتمند از وضعیت موجود در برابر اراده میلیون‌ها رأی دهنده دفاع می‌کنند.» لایحه به عنوان یک سناتور آمریکایی در بیانیه ای اعلام شد. “نمایندگی مهم است، و انگیزه من این بود که روند خط کشی منعکس کننده تنوع بزرگترین کشور کشور، از جمله مردم ما در آمریکای آسیایی است.”

سه کارت پیشنهادی هنوز می توانند قبل از مهلت 15 دسامبر تنظیم شوند.

یکی از کارت‌ها تعداد زیادی از رأی‌دهندگان سیاه‌پوست و لاتین تبار را در ناحیه 2 متمرکز می‌کند، که اکنون توسط ناظر هالی جی. میچل قبلا مارک ریدلی توماس بوده است و هر دو سیاه پوست هستند.

نقشه پیشنهادی دیگری، 2nd County را تا اقیانوس گسترش می‌دهد، لس‌آنجلس جنوبی را با جوامع ساحلی متحد می‌کند، که احتمالاً صدای سیاه‌پوستان را محو می‌کند و پیروزی یک نامزد سیاه‌پوست را چالش‌برانگیزتر می‌کند.

ائتلاف جامعه، که در جنوب لس آنجلس مستقر است و از سیاه‌پوستان و لاتین تبارها حمایت می‌کند، در میان گروه‌هایی است که از کارت سومی حمایت می‌کند که منطقه 2 را با حدود 30 درصد رای‌دهندگان سیاه پوست ترک می‌کند.

این نقشه که از نقشه ارائه شده توسط ائتلافی متشکل از 30 سازمان غیردولتی به نام «بلوک خلق» شکل گرفته است، ناحیه 4 ناظر جانیس هان را به منطقه دوم آمریکای لاتین تبدیل خواهد کرد.

شهرهای ساحلی از مارینا دل ری تا لانگ بیچ، که خان اکنون نماینده آنهاست، به ناحیه 3 سرپرست شیلا کوئل ملحق خواهند شد و یک نوار ساحلی ایجاد می کنند که از شمال در امتداد مالیبو تا خط شهرستان ونتورا امتداد می یابد.

منطقه 4 بازسازی شده شامل جوامع لاتین قوی، از جمله South Gate، هانتینگتون پارک و Lynwood است که اکنون بخشی از ناحیه 1 یا 2 هستند.

بر اساس این پیشنهاد، حدود 56 درصد از رای دهندگان در ناحیه 4 اسپانیایی تبار خواهند بود.

ناحیه 1 سولیس دارای حدود 51 درصد رای دهندگان آمریکای لاتین و همچنین 26 درصد رای دهندگان آسیایی با اضافه شدن ارتفاعات هاسیندا، ارتفاعات رولند و نوار الماس خواهد بود.

هکتور سانچز، معاون مدیر ائتلاف جامعه، که به سازماندهی بلوک خلق کمک کرد، گفت: “برای ما، ارزش در قلب همه اینها تضمین این است که محروم ترین جوامع و صدای آنها از طریق این روند شنیده می شود.”

برخی استدلال می کنند که در سه دهه گذشته، ناحیه اول در آمریکای لاتین به قدری رشد کرده است که برخی از رای دهندگان آمریکای لاتین باید به منطقه دیگری تقسیم شوند تا فرصت بهتری برای انتخاب ناظر دوم آمریکای لاتین فراهم شود، هدفی که باید توسط آن محقق شود. نقشه الهام گرفته از طرح بلوک خلق.

آرتورو وارگاس، مدیر اجرایی صندوق آموزش NALEO، گفت: «بخشی از این جمعیت را می‌توان با یک شهرستان دیگر به اشتراک گذاشت و احتمالاً با دیگر غلظت‌های قابل توجه جمعیت آمریکای لاتین در این شهرستان مرتبط شد تا دو منطقه مؤثر آمریکای لاتین را گرد هم آورد.» مشارکت سیاسی را تسهیل می‌کند. از آمریکای لاتین

ناحیه 2 نیز به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به آمریکای لاتین است. اما مدافعان می گویند ترسیم خط برای تبدیل شدن به دومین منطقه بزرگ آمریکای لاتین، رای دهندگان سیاه پوست و آمریکای لاتین را در کنار هم قرار می دهد، زمانی که آنها معتقدند منطقه چهارم گزینه بهتری برای متمرکز کردن رای دهندگان لاتین تبار است.

لس آنجلس هرگز ناظر آسیایی نداشته است، تا حدی به این دلیل که رای دهندگان آسیایی در مناطقی متمرکز شده اند که از نظر جغرافیایی بسیار تقسیم شده اند.

Manjusha P. Kulkarni، مدیر اجرایی شورای سیاست و برنامه ریزی آسیا-اقیانوسیه، گفت که او می خواهد اختلافات قبلی بر سر جابجایی این منطقه را که آسیایی ها و لاتین تبارها را در مقابل یکدیگر قرار داده است، حل و فصل کند.

او گفت: “این علیه یکدیگر است که برای خرده نبرد می‌جنگند، و ما این بار نمی‌خواهیم این کار را انجام دهیم.”

گروه کولکارنی به جای جستجوی منطقه ای که به نفع انتخاب ناظر آسیایی باشد، می خواهد جوامع آسیایی مانند توکیو کوچک و محله چینی ها را در کنار هم ببیند تا نفوذ سیاسی خود را افزایش دهد.

برای ناظران، ترسیم مجدد خطوط می تواند به طور قابل توجهی حوزه انتخابیه آنها را تغییر دهد و حتی به طور بالقوه آنها را در یک منطقه متفاوت قرار دهد.

این نقشه که بسیاری از سیاه پوستان و رای دهندگان لاتین تبار را در ناحیه 2 متمرکز می کند، خانه مرکزی میچل را در لس آنجلس درست خارج از ناحیه فعلی آن و در ناحیه 4 خان قرار می دهد.

کوئل، که در سانتا مونیکا، در ناحیه 4 زندگی می کند، نیز همین کارت را می گذارد – اما او برای انتخاب مجدد نامزد نمی شود.

طبق نقشه گروه بندی شهرهای ساحلی در ناحیه 3، اقامتگاه خان در سن پدرو در 4 باقی خواهد ماند. اما چیزهای بیشتری در مورد شغل او – و به طور بالقوه شانس او ​​برای انتخاب مجدد – تغییر خواهد کرد.

خان در بیانیه‌ای گفت: «میلیون‌ها رای‌دهنده در لس‌آنجلس کانتی در 16 دسامبر بیدار خواهند شد، به نمایندگی از سرپرستی که به او رای نداده‌اند – و این یک چالش واقعی است. “اگرچه در صورت جابجایی شهرهای ساحلی از استان خود دلتنگ کار کردن و نمایندگی کردن آنها خواهم شد، اما به این کمیته مستقل توزیع مجدد و کاری که آنها برای ترسیم محله هایی که تا حد امکان منصفانه باشد، احترام می گذارم.”

برخی از ناظران سابق از روش قدیمی بازتوزیع دفاع کرده‌اند و استدلال می‌کنند که آن‌ها اطلاعات عمیقی از مؤلفان خود و بهترین روش گروه‌بندی افراد دارای علایق مشترک دارند.

ریدلی توماس، که از سال 2008 تا 2020 نماینده ناحیه 2 بود، گفت که قانونگذاران ایالات متحده تغییر مسیر مناطق را از دست ناظران خارج کرده اند زیرا آنها از قدرت ناظران رنجیده اند.

او نسبت به توطئه فدرال، رشوه خواری و سایر اتهامات ناشی از اقداماتی که در زمان عضویت در هیئت ناظران انجام داد، اعتراف کرد که بی گناه است. در ماه اکتبر، همکارانش در شورای شهر لس آنجلس او را از سمت خود برکنار کردند.

دان کناب، سرپرست ناحیه 4 سابق، که از سال 1996 تا 2016 خدمت کرد، گفت که او و همکارانش توسط “جوامع مورد علاقه”، از جمله آنهایی که به اشتراکات قومی، اقتصادی یا دیگر مرتبط هستند، پاسخگو هستند.

«جریماندینگ [was] احتمالاً هنوز ممکن است، اما نه بدون فریاد زدن زیاد و اظهار نظر در مورد کاری که آنها می خواهند انجام دهند، “او گفت.

کمیته 14 نفره تغییر انتساب از بین 741 درخواست انتخاب شد که توسط دبیر شهرستان لس آنجلس به 60 نفر کاهش یافت.

سپس هشت کمیسیون به طور تصادفی با استفاده از سلول یکنوع بازی شبیه لوتو در یک جریان زنده در فیس بوک انتخاب شدند.

در جلسات عمومی، هشت کمیسیونر شش همکار را انتخاب کردند که به گفته آنها، تنوع جغرافیایی، سیاسی، نژادی و قومی شهرستان لس آنجلس را به بهترین نحو منعکس می کند.

این کمیسیون، که کاملاً داوطلبانه است، توسط وکیل دادگستری دانیل ام مایدا و کارولین ویلیامز، یک مربی معتبر زندگی و اجرایی، ریاست مشترک دارند. شش زن و هشت مرد دارد.

هفت کمیسیونر دموکرات، سه عضو جمهوری خواه و چهار عضو در هر حزبی ثبت نام کرده اند.

شش نفر لاتین تبار، چهار نفر سفیدپوست، دو نفر از ساکنان جزیره آسیایی-آمریکایی-اقیانوس آرام و دو نفر سیاه پوست هستند.

اعضا از ارتباط با سرپرستان و همچنین با خانواده و کارمندان سرپرستان ممنوع هستند.

مایدا گفت که کمیسیونرها از پیچیدگی کار پیش روی خود آگاه بودند.

بر اساس قوانین فدرال و ایالتی، هر منطقه باید تقریباً به همان تعداد ساکنان باشد، و شهرها باید در صورت امکان در همان ناحیه باقی بمانند، همچنین محله ها و جوامع مورد علاقه مشترک. مناطق نیز باید مجاور و فشرده باشند.

قانون فدرال در مورد حق رای مستلزم آن است که مرزها ترسیم شود تا گروه های نژادی و قومی شانس منصفانه ای برای انتخاب نامزد مورد نظر خود داشته باشند.

مایدا گفت: “همه اینها مانند یک ماتریس یا مکعب روبیک است – شما یکی را تغییر می دهید و دیگری را اشتباه می گیرید.” “این چالش است.”

کمیسیون حداقل دو بار دوباره تشکیل جلسه می دهد و پس از آن تا 15 دسامبر کارت نهایی را انتخاب می کند.

بسیاری از افراد درگیر در فرآیند جدید امیدوارند که چرخه افراد قدرتمندی که قدرت خود را تداوم می بخشند، بشکند.

«توزیع مجدد زمانی است که رهبران موکلان خود را انتخاب می کنند. این ضرب‌المثل قدیمی بود. این تنها چیزی است که می خواهیم از آن جلوگیری کنیم.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme