او که از کووید وحشت دارد، از خانه کار می کند. او به دفتر می رود. خانواده چه باید بکند؟

[ad_1]

او یک مشاور معتبر مواد مخدر و الکل است که زمستان گذشته در اوج موج کشنده کووید-19 یک خانه هوشیار افتتاح کرد و حداقل شش روز در هفته در محل است.

او برای یک شرکت تولیدی کار می‌کرد، میز آشپزخانه‌شان را برای دو مانیتور کامپیوتر بزرگ خود مستعمره کرد و تقریباً در آپارتمان 600 فوت مربعی مارس ویستا قفل شد، جایی که اکنون روی سینی‌های تلویزیون غذا می‌خورند.

جک شاین، یکی از مالکان این شرکت که در سایت های Hyperion Sober Living تحقیق می کند، می گوید: «زمانی که لس آنجلس بدترین مکان روی زمین برای کووید بود، من بیرون می رفتم و روزی سه خانه را می گشتم. «کارا خیلی نگران بود. این راه آسان برای گفتن است.”

کار شاین به این معنی است که او تقریباً هر روز در جهان است، جایی که تشخیص واکسینه شده از بیمار غیرممکن است. کارا فرارو به او اجازه می‌دهد با گربه‌ها، اضطراب و انبوه ظروف همیشه حاضر در سینک در خانه بماند.

جک شین روی کاناپه نشسته در حالی که کارا فرارو در پس زمینه روی کامپیوترش کار می کند

مسواک زدن با کووید-19 برای جک شین، چپ، که بیشتر وقت خود را در بیرون از خانه کار می‌کند، یک مرکز مسکن هوشیار را اداره می‌کند، و کارا فرارو که در آپارتمانشان برای یک شرکت تولیدی کار می‌کند، تنش‌زا بود.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

این بیماری همه گیر ساختار زندگی را در بسیاری از خانوارها تغییر داده است، به ویژه در خانواده هایی که شرایط کار اعضا به طور قابل توجهی متفاوت است. این امر سؤالاتی را در مورد امتیازات و عدالت در خانواده ها ایجاد کرد و نیاز به گفتگوهای دشوار در مورد مسئولیت و بار داشت. مشکلات بزرگ و کوچک هستند: سلامتی، حریم خصوصی – و اینکه چه کسی لباس‌ها را می‌شوید، کف‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی را جارو می‌کند.

جکی نونز یک سند گوگل با کد رنگی ایجاد کرد تا کارهای خانه را با شریک زندگی خود جک دابرو به اشتراک بگذارد. او گفت: “زیبا بود.” “ما یک ماه است که از آن استفاده می کنیم.” سوفی بنت در ساعت 3 صبح یاد گرفت که صدای شوهرش را نادیده بگیرد – او شب ها از آپارتمان یک خوابه آنها در محله کره کار می کند. دیوید جانستون از تورنس زمان قبلی خود را صرف سفر به محل کار برای انجام کارهای خانه می کند و “من از انجام آن خوشحالم.”

با پایان دومین سال شیوع بیماری همه گیر، جهان به حالت عادی دست و پنجه نرم می کند. اکثر افرادی که می توانند تلقیح شوند واکسن را دریافت کرده اند، و اگرچه نوع Omicron در حال ظهور است، کار به نوعی در حال بازگشت به شرایط قبل از همه گیری است.

آمریکایی های بیشتری در حال بازگشت به دفتر هستند. اداره آمار کار درصد کارگران خانگی حداقل به صورت پاره وقت را 11.3 درصد در نوامبر تعیین می کند که از 35.4 درصد در ماه مه 2020 کمتر است.

اما این هنوز به معنای 17.5 میلیون نفر است که از خانه کار می‌کنند و احتمالاً با سایر اعضای خانواده روبرو می‌شوند که نمی‌توانند این کار را انجام دهند: کارکنان و معلمان فروشگاه مواد غذایی، کارگران مهدکودک و کارگران رستوران، پزشکان، پرستاران، باربرها، رانندگان تحویل کالا.

آرن کالبرگ، استاد جامعه‌شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی که درباره کووید-۱۹، ناامنی و قدرت کارگران نوشت، گفت: «اگر کسی بیرون برود و کسی در خانه بماند، برای هر دوی آنها مشکل ایجاد می‌کند. ”

او گفت: بین آنهایی که می توانند در خانه بمانند و کسانی که نمی توانند، “نابرابری بسیار زیاد است.”

::

باکی، گربه نجات ارشد سه پا، روی مبل مدفون در پتوی LA Dodgers می خوابد. زلدا فتوژنیک روی برج گربه می پرد. ساختار آبی چند طبقه زیر پنجره بین صندلی پاپاسان و صندلی عشق قرار گرفته است، جایی که فرارو و شاین در کنار هم نشسته اند.

با ادامه بیماری همه گیر، این افراد 30 ساله یاد گرفتند که چگونه در یک آپارتمان کوچک پر از وسایل با هم کار کنند. در ابتدا، او گروه های درمانی را از اتاق نشیمن از طریق زوم رهبری می کرد. او به جلسات کارکنان، در فاصله 10 فوتی از میز آشپزخانه، همچنین از طریق زوم به جای دفتر کارش در بربنک می‌پیوندد.

هنگامی که مراکز درمانی که در آن کار می کرد شروع به بازگشایی کردند، او مشاوره شخصی را از سر گرفت. – و در معرض مشتری قرار گرفته است که این ویروس را داشته است.

تصویر یک مرد و یک زن در حال بوسیدن در میان بسیاری از افراد در حال تزئین درب یخچال

عکس جک شین و کارا فرارو روی درب یخچالشان.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

فرارو گفت: “من بلافاصله ترسیدم، حتی اگر او به من گفت که این کار را نکن.” فقط به خودم گفتم: «چه کار کنیم؟» به دکترمان ایمیل زدم: «می‌توانم برای آزمایش بیایم؟» همه چیزهای CDC را در گوگل جستجو کنید، مثلاً «این چه تأثیری بر من می‌گذارد؟»

تا جایی که می توانست خود را در اتاق خواب منزوی کرد. او روی کاناپه خوابید و در آپارتمان ماسک زده بود. هیچ کدامشان مریض نشدند. هر دو از آن زمان واکسینه شده اند. فرارو به زوم درمانی بازگشت. آنها گفتگوهای طولانی در مورد مقابله با اضطراب – و تمیز کردن خانه دارند. گفتگوها ادامه دارد. او از زمانی که شاین مرکز هوشیاری را افتتاح کرد، زمان کمی را در خانه سپری کرده است.

شاین: «زمانی که در بربانک کار می کردم، از 75 درصد کارهای خانه به 25 درصد آن رسیدم. حالا او 97 درصد و من 3 درصد می شود. من وزنم را نمی کشم.”

فرارو: مدت زیادی است که پاکسازی عمیق انجام نداده ایم.

شاین: «شش ماه گذشته حداقل برای من راحت‌تر بوده است. فکر می‌کنم نقش‌های جدیدمان را پذیرفتیم.»

::

قرنطینه در کالیفرنیا در 19 مارس 2020 آغاز شد. جکی نونز و جک دوبرو دو روز بعد با هم به سن متئو نقل مکان کردند. آنها از دیدن چند روز در هفته به گذراندن هر لحظه بیداری با هم رفتند.

نونس گفت: «زمان عجیبی برای زندگی مشترک بود. «ما همدیگر را نکشتیم. نظافت بزرگترین مانع ماست.»

این زوج از آن زمان به ونتورا نقل مکان کردند. نونس دستیار افسر اطلاعات عمومی شهرستان است و هر روز وارد دفتر می شود. دابرو در حال بازاریابی برای یک شرکت خودروهای برقی مستقر در لس آنجلس است، شغلی که دائماً از راه دور است.

“الان در دفتر هستم، به خانه می آیم و با خودم می گویم “چطور این کارها به این سرعت پیش می روند؟” من فقط آن را تمیز کردم، “او اخیرا گفت. اما یک نفر هشت ساعت در روز در خانه زندگی می کند.

زمانی که این زوج برای اولین بار با هم نقل مکان کردند، نونز تمام کارهای خانه را در یک Google Doc پیچیده انجام داد. آنها متعهد شدند که هر یکشنبه برنامه را مرور کنند، آنچه را که باید انجام شود در نظر بگیرند و وظایف را به اشتراک بگذارند. سیستم آنها به سرعت خراب شد.

این را جوانان 26 ساله می گویند. و بحث می کنند. نونس گفت این گفتگوها “جنجال برانگیز” و “تکراری” هستند.

اما هر بار پیشرفت کمی دارند. هر هفته با جاروبرقی تمیز می کند، حمام و آشپزخانه را تمیز می کند. وقتی او بخواهد جاروبرقی می‌کشد، وقتی او بخواهد حمام را تمیز می‌کند. اما او همچنین کارها را درست می کند، بیشتر رانندگی را هنگام سفر انجام می دهد، لوله کش را رها می کند زیرا او در خانه است.

«یک بار با هم صحبت کردیم و متوجه شدیم [monthly] یک سرویس نظافت، “نونس، که خود را به عنوان یک عجایب خالص توصیف می کند، گفت.

و سپس لحظه پیشرفت، محصول نزدیکی، گفتگو و COVID-19 بود.

او گفت: “من به تمیز کردن اهمیتی نمی دهم، اما می دانم که شما را خوشحال می کند. به همین دلیل این کار را انجام می دهم.»

::

سوال بزرگی که لئونیلا ایریاس با آن مواجه است این است که چگونه در حین اداره یک مرکز مراقبت از کودکان از خانه تمیز و سبز پسته ای خود در شمال غربی هاثورن در حالی که همه گیر جهانی فوران می کند و به بیرون می ریزد، ایمن بمانیم.

لئونیلا ایریاس و دخترش الخاندرا آلارکون

درست است، آلخاندرا آلارکون نگران عدم بازگشت ویروس کرونا به خانه و به خطر انداختن سلامتی و معیشت مادرش، لئونیلا ایریاس است که سرپرستی خانواده ایریاس از کودکان در هاثورن را بر عهده دارد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

او با دختر بزرگش، آلخاندرا آلارکون، محقق 29 ساله در مرکز تحقیقاتی لس آنجلس دانشگاه لویولا مریمونت، در آنجا زندگی می کند. همچنین جایی است که روزانه حدود دوازده کودک با یک یا دو والدین به آنجا می آیند تا میکروب های ایجاد شده توسط خانواده خود را زیر نظر بگیرند.

ایریاس به 60 سالگی نزدیک می شود. اگرچه او در خانه کار می کند، اما به هیچ وجه یک کارگر از راه دور نیست. در عوض، دنیا به سراغش می آید. این هنوز آن را به هدف ویروسی تبدیل می کند که تنها در کالیفرنیا بیش از 74000 نفر را کشته است.

طبق گزارش تایمز کرونا، اسپانیایی‌هایی مانند Irias 2.1 برابر بیشتر از سفیدپوستان غیر اسپانیایی به این ویروس مبتلا می‌شوند. وقتی سهم آنها از جمعیت در نظر گرفته شود، سیاه پوستان و لاتین تبارها بیشتر از دیگران می میرند.

آلارکون گفت: «در شنیدن اینکه چگونه ویروس کرونا بر این گروه بسیار تأثیر گذاشته است – لاتین تبارها، لاتین تبارها و سیاهپوستان، بیش از همه، چیزی بسیار ترسناک است؟» من از مرگ مادرم می ترسم.

بسیاری از اقدامات احتیاطی اضافه شده است، از جمله ماسک های صورت خاص برای هر کودک.

ماسک‌های صورت با اندازه کودک در یک پایه پلاستیکی شفاف آویزان شده از درب مراقبت از کودکان خانواده Irias در هاثورن قرار داده شده‌اند.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

صبح روز سه شنبه، قبل از رسیدن اتهاماتش، ایریاس تعدادی از آنها را نشان داد اقدامات احتیاطی او و دستیار پرل آلوارادو هر روز. یک میز کوچک کنار دروازه وجود دارد که بچه ها در آن ثبت نام می کنند. دارای ضدعفونی کننده دست و دماسنج الکترونیکی.

بسته ها با ماسک های صورت کوچک در یک پایه پلاستیکی شفاف که روی درب اتاق خواب اصلی سابق آویزان است ذخیره می شود. ایستگاه های کاری کوچکی وجود دارد که کوچکترین بچه ها در آنجا می نشینند. بزرگترها پشت میز ناهارخوری کار می کنند.

ایریاس گفت: «این روی همه، به ویژه بچه ها تأثیر گذاشت. متهمان با او تماس می گیرند مادر بزرگ, مادربزرگ در اسپانیایی. “آن ها نمی فهمند. توضیح دادن به بچه ها سخت است، آنها باید فاصله خود را حفظ کنند و وقتی وارد می شوند نمی توانند در آغوش بگیرند.

بعد از بیش از یک سال در خانه – و اشتراک Wi-Fi با حدود دوازده کودک که از راه دور از مرکز مراقبت خانواده Irias یاد می گیرند – Alarcon چهار روز در هفته به محوطه دانشگاه باز می گردد. او گفت که همه افراد در دانشگاه باید هفته ای دو بار برای ویروس واکسینه یا آزمایش شوند.

لئونیلا ایریاس سرپرستی خانواده فرزندان ایریاس را از خانه آنها در هاثورن، کالیفرنیا بر عهده دارد.

هاثورن، لس آنجلس، کالیفرنیا-31 نوامبر 2021-لئونیلا ایریاس، سمت راست، مراقبت خانواده از فرزندان ایریاس را از خانه آنها در هاثورن، کالیفرنیا هدایت می کند. بسیاری از اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمن نگه داشتن همه افراد حاضر در مهدکودک اضافه شده است، از جمله بررسی دمای افرادی که وارد مرکز می‌شوند و ضدعفونی کردن دست‌ها. پرلا آلوارادو، مرکز، دستیار ارائه دهنده مراقبت از کودکان است.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

از یک طرف، او دیگر نیازی به توضیح برای همکارانش ندارد که چرا در طول جلسات زوم صدای آواز ABC را با صدای بلند در پس‌زمینه می‌شنوند. از سوی دیگر، او اکنون به فرزندان و خانواده‌های آنها به عنوان ناقل احتمالی این بیماری که تهدیدی بالقوه برای سلامتی و درآمد مادرش است، می‌پیوندد.

آلارکون همچنان نگران است که ویروس را به خانه بیاورد و مراقبت از فرزندان خانواده ایریاس را مجبور به تعطیلی موقت کند. حتی یک توقف کوتاه خطر از دست دادن مشتریانی را به همراه دارد که نیاز به یافتن خدمات جایگزین مراقبت از کودک دارند و ممکن است به جراحی مادر خود باز نگردند.

او گفت: «این تنش است. “این تنش عجیب ناشی از کووید است که اکنون در خانه داریم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme