اگر آزمایش کووید را انجام دهید، چه کسی نتایج را نظارت می کند؟

[ad_1]

مانند آتش‌سوزی جنگلی، گسترش نوع Omicron ممکن است مانند بسیاری از کالیفرنیایی‌ها الهام بخش شما باشد که چند مجموعه آزمایش سریع برای ویروس کرونا انجام دهید – اگر بتوانید آنها را پیدا کنید، به عنوان مثال.

و زمانی که شروع به نگرانی در مورد ابتلا به ویروس کرونا کردید، ممکن است از یکی از این کیت ها استفاده کرده باشید. داخل هر دو سوراخ بینی را با دقت تمیز کنید، نمونه خود را با چند قطره معرف مخلوط کنید، آن را روی یک نوار تست قرار دهید و 15 دقیقه صبر کنید تا نتیجه را ببینید.

اما وقتی همه این کارها را انجام دادید – و با آرامش یا وحشت خفه شدید – ممکن است آخرین دستورالعمل کیت را از دست داده باشید: نتایج خود را گزارش دهید.

برخی از کیت های آزمایش به شما توصیه می کنند که با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید. دیگران می خواهند از برنامه سازنده آزمایش استفاده کنند.

دکتر رابرت واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت: «آزمایش خانگی منجر به دست کم گرفتن قابل توجه تعداد موارد می شود. واضح است که صدها هزار نفر در حال حاضر با آزمایش‌های خانگی مثبت (معمولاً به همراه علائم) تشخیص داده شده‌اند و گزارش نشده‌اند.

حتی اگر سعی کنید نتایج خود را گزارش دهید، بعید است که اطلاعات بر درک عمومی از ویروس تأثیر بگذارد. این به این دلیل است که آنها در داده‌هایی که متخصصان بهداشت برای تهیه گزارش‌ها و خط‌مشی‌های خود استفاده می‌کنند، لحاظ نمی‌شوند.

بنابراین هرچه تعداد افراد بیشتری در خانه آزمایش شوند، داده های رسمی کمتری در مورد عفونت های جدید و سطوح نتایج مثبت (یعنی درصد آزمایش هایی که ویروس را شناسایی می کنند) تصویر دقیقی از سلامت عمومی ارائه می دهد.

این لزوماً چیز بدی نیست – این فقط یک یادداشت هشدار در مورد داده‌هایی است که در هنگام ترسیم همه‌گیری به آنها تکیه می‌کنیم.

کارشناسان می گویند همیشه بین موارد گزارش شده کروناویروس و حقیقت اختلاف وجود داشته است. از آنجایی که بسیاری از افرادی که به ویروس آلوده می شوند، علائم کمی را تجربه می کنند یا هیچ علائمی ندارند، بسیاری از عفونت ها گزارش نمی شوند.

به طور مشابه، درصد مثبت شدن آزمایش معمولاً افزایش می‌یابد، زیرا افرادی که بیشتر در مرکز آزمایش حاضر می‌شوند، کسانی هستند که علائمی مشابه COVID-19 دارند. سازمان‌های بزرگی که همه اعضای خود را ملزم می‌کنند که به طور منظم آزمایش شوند، نسبت به سایت‌هایی که فقط افرادی را که فکر می‌کنند ممکن است بیمار باشند، آزمایش می‌کنند، سطح مثبت کمتری دارند.

آزمایش بیشتر افراد بیشتر، مانند بسیاری از کشورهای توسعه یافته دیگر، می تواند به شناسایی شیوع و محدود کردن شیوع آن کمک کند. اما به دلایل مختلف، اتکای فزاینده به کیت های آزمایش سریع در خانه ممکن است به کارکنان بهداشت عمومی در نبرد خود برای ردیابی و درک بیماری همه گیر کمکی نکند.

موقعیت‌هایی وجود دارد که افراد را وادار می‌کند خود را آزمایش کنند. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری یک آزمایش خودآزمایی را ارائه می دهد “اگر علائم کووید-19 را دارید یا به طور بالقوه در معرض یک فرد مبتلا به کووید-19 قرار گرفته اید یا هستید”. (به گفته CDC علائمی که باید مراقب آنها باشید شامل تب یا لرز، سرفه، تنگی نفس، خستگی و گلودرد است.)

آژانس توصیه می کند که زمان مناسب دیگر برای خودآزمایی قبل از ملاقات با افرادی است که در معرض خطر بیشتری برای عفونت هستند، مانند افرادی که واکسینه نشده اند، افراد مسن یا دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند. یا ممکن است بخواهید در رویدادی شرکت کنید که نیاز به اثبات منفی بودن تست دارد.

بعد از انجام آزمایش چه می کنید؟ اگر مثبت بودید، متخصصان بهداشت می گویند باید خود را در خانه منزوی کنید، به افرادی که با آنها در تماس نزدیک بوده اید هشدار دهید و به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود اطلاع دهید. اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس همچنین یک خط تلفن دارد که اگر سؤالی دارید، به توصیه‌ها نیاز دارید یا برای اطلاع دادن به مخاطبین نزدیک خود نیاز به کمک دارید، می‌توانید با آن – (833) 540-0473 – تماس بگیرید.

سخنگوی این اداره گفت که “ما با کسانی که با ما تماس می گیرند با نتایج مثبت مستندسازی و مصاحبه خواهیم کرد”. اما بخش نمی خواهد برای نتیجه آزمایش منفی با او تماس بگیرد.

همچنین متخصصان بهداشت معمولاً نتایج آزمایشات خانگی را در تعداد موارد تأیید شده لحاظ نمی کنند. یکی از دلایل این است که تست‌های سریع ارزان، تست‌های آنتی ژنی هستند، در حالی که کلینیک‌ها و مراکز آزمایش شهرستان از آزمایش‌های واکنش زنجیره‌ای پلیمراز استفاده می‌کنند که در تشخیص عفونت‌ها در مراحل اولیه بهتر است. سپس این سوال مطرح می شود که آیا افرادی که آزمایشات را در خانه انجام می دهند به درستی از آنها استفاده می کنند یا نتایج را به طور دقیق گزارش می دهند؟

جیجی کوئیک گرونوال، دانشمند ارشد مرکز امنیت سلامت جان هاپکینز، گفت: «بررسی نتایج یک مشکل بزرگ» برای آزمایش‌های سریع در خانه است. بنابراین، اگر برای سوار شدن به هواپیما به نتیجه آزمایش کرونا نیاز دارید، او گفت: “یا باید یک آزمایش PCR انجام دهید که در آزمایشگاه انجام شده است یا می توانید به سایتی بروید که می تواند به شما بدهد. [an antigen] تست کنید، اما آزمایش شده است – کسی این کار را برای شما انجام می دهد و می بیند که به درستی انجام شده است.”

گرونوال گفت، پس از سردرگمی اولیه، ایالت ها در حال حاضر تمام نتایج آزمایش آنتی ژن را گزارش می کنند که آنها را جدا از نتایج PCR جمع آوری می کنند.

دکتر سارا اچ. کودی، افسر بهداشت شهرستان سانتا کلارا و مدیر بهداشت عمومی، با واچتر موافق است که عفونت‌های جدیدی که هر روز توسط مقامات بهداشتی گزارش می‌شوند در حال افزایش هستند. اما این ممکن است به همان اندازه که در ابتدای همه گیری همه گیر بود، یک اشکال بزرگ نباشد.

در آن زمان، کودی گفت، مقامات بهداشتی “هر مورد را بسیار دقیق زیر نظر داشتند” زیرا “درک ما از بیماری همه گیر و اطلاع رسانی به انتخاب های سیاسی ما واقعاً بسیار مهم بود.” اما اکنون، او گفت، “ما در مکانی در یک بیماری همه گیر هستیم که بسیار متفاوت است.”

حتی با آزمایش محدود، کارمندان می دانند که تعداد موارد به دلیل گزینه Omicron به سرعت افزایش می یابد. او گفت: «اکنون مهمترین چیز برای ما اندازه گیری منابع بیمارستانی است تا مطمئن شویم افرادی که نیاز به مراقبت های اضطراری دارند می توانند آن را دریافت کنند. کودی افزود، با توجه به سطوح بالای واکسیناسیون و تقویت کننده ها در شهرستان او، در حال حاضر سخت است که بگوییم چه تعداد از افراد تازه آلوده در آنجا به تخت بیمارستانی نیاز خواهند داشت.

واچر، کودی و سایر کارشناسان بهداشت گفتند تمرکز سیاستمداران از تعداد موارد گزارش شده به اقدامات دیگر مانند بستری شدن در بیمارستان و نرخ مثبت تغییر کرده است. البته درصد مثبت بودن به دلیل حذف نتایج آزمایش در خانه کاهش می یابد. اما کودی گفت که مقایسه سیب با سیب در آزمایش‌های مثبت در طول زمان هنوز منطقی است.

کودی گفت که شهرستان سانتا کلارا روزانه حدود 20000 آزمایش انجام داد و میزان مثبت آن در اوایل دسامبر حدود 1.5 درصد بود. از روز سه شنبه، او گفت که نزدیک به 10.5٪ بود.

کودی گفت، علیرغم مشکلاتی که با داده هایی که ایجاد می کنند، آزمایش های آنتی ژن خانگی هنوز یک مکمل مهم برای آزمایش های PCR هستند. آنها به افرادی که نیاز دارند خود را منزوی کنند و “احتمال ادامه بیماری و ابتلا به دیگران را کاهش دهند، که برای سلامت عمومی به طور کلی مهم است، هشدار می دهند.”

علاوه بر این، اداره بهداشت شهرستان لس آنجلس می گوید که تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا به اندازه روندهایی که نشان می دهد قابل توجه نیست.

سخنگوی این اداره گفت: «همانطور که در مورد بسیاری از بیماری‌های گزارش‌شده صدق می‌کند، اعداد گزارش‌شده هرگز همه موارد را شامل نمی‌شود». “اما آنها خطوط روند را به ما دادند تا بهتر بفهمیم چه اتفاقی در حال رخ دادن است و به مدل‌سازی دقیق‌ترین اعداد کمک کنیم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme