این بیماری همه گیر خانواده های بیشتری را به تحصیل در خانه سوق داده است. بسیاری به آن پایبند هستند

[ad_1]

قبل از همه‌گیری، کارن موزیان دیدگاه خاصی برای تحصیل پسرش در K-12 داشت: او نیز مانند او به مدرسه دولتی می‌رفت.

اما پس از آن مدارس در مارس 2020 بسته شدند و موزیان ایلیا 9 ساله را دید که به زوم روی میز آشپزخانه چسبیده بود و به سختی صحبت می کرد. ایلیا لکنت داشت و یادگیری از راه دور او را بدتر کرد. او به سختی مشغول بود، در کلاس های خود خواب می دید.

ایلیا در تابستان 2021، درست قبل از سال ششم، مبتلا به ADHD تشخیص داده شد. او به محوطه دانشگاه بازگشت و مدرسه به عنوان زمان اضافی برای آزمایش و کمک در امور ناتمام برای او محل اقامت در نظر گرفت، اما موزیان متوجه شد که از الیاس انتظار می‌رفت که از خودش دفاع کند – و او نمی‌خواست از هم جدا شود. نمرات او به شدت کاهش یافت.

موزیان در ترکیب با محیطی پراسترس تحت محدودیت‌های کووید-19، متوجه شد که مدرسه برای پسرش کار نمی‌کند. تماشای مبارزه او به شدت دردناک بود. بنابراین او آن را بیرون آورد و خودش شروع به آموزش آن کرد.

موزیان، صاحب کسب و کار سلامت و دختر معلم قدیمی مدرسه دولتی، گفت: «گفتن اینکه من به فرزندم در خانه آموزش می دهم، کلماتی است که هرگز فکر نمی کردم از دهانم عبور کند. “اما متوجه شدم که راه های دیگری برای یادگیری وجود دارد، که به سیستم مدارس دولتی ایمان زیادی دارم.”

ایلیا موزیان در طول تعطیلات تحصیلی خود از اسکیت بورد و درام زدن لذت می برد.

ایلیا موزیان در طول تعطیلات تحصیلی خود از اسکیت بورد و درام زدن لذت می برد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در طول همه گیری، تعداد فزاینده ای از خانواده ها در کالیفرنیا و ایالات متحده تصمیم گرفتند فرزندان خود را در خانه آموزش دهند. دلایل این امر متنوع، پیچیده است و طیف اجتماعی-اقتصادی و سیاسی را در بر می گیرد: مدارس پروتکل های ایمنی بسیار زیاد یا بسیار کمی را در COVID-19 اعمال می کنند. گفتگوی قطبی حول نظریه انتقادی نژادی. کودکان اعصاب واگرا که با آموزش مجازی دست و پنجه نرم می کنند. و اعتقاد رو به زوال به کل سیستم مدارس دولتی.

وجه مشترک همه این والدین این است که میل به کنترل تحصیل فرزندانشان در زمانی است که کنترل برای بسیاری از افراد غیرممکن است. در تلاش برای درک این روند، تایمز با 10 خانواده در کالیفرنیای جنوبی مصاحبه کرد که کووید-19 آنها را وادار کرد تا آموزش در خانه را شروع کنند. اگرچه باید منتظر ماند و دید که آنها تا چه زمانی پس از این همه گیری ادامه خواهند داشت، اکثر این والدین گفتند که اکنون که مزایا و انعطاف پذیری تحصیل در خانه را تجربه کرده اند به مدارس عادی باز نخواهند گشت.

ایلیا موزیان در یکی از تعطیلات مدرسه اش به اسکیت بورد می رود.

ایلیا موزیان در یکی از تعطیلات مدرسه اش به اسکیت بورد می رود.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

بر اساس تجزیه و تحلیل اداره سرشماری ایالات متحده، سهم خانواده های آمریکایی که حداقل یک فرزند را در خانه آموزش می دهند از 5.4 درصد در بهار 2020 به 11.1 درصد در پاییز 2021 افزایش یافته است. تعداد خانواده‌های سیاه‌پوست که مدرسه خانگی را انتخاب می‌کنند پنج برابر شده و از 3.3 درصد به 16.1 درصد رسیده است.

در کالیفرنیا، نزدیک به 35000 خانواده در سال تحصیلی 2020-2021 یک مدرسه خانگی خصوصی برای پنج دانش آموز یا کمتر افتتاح کردند که بیش از دو برابر سوگندنامه های ثبت شده در 2018-2019 است.

این بیماری همه گیر والدین را قادر ساخت تا برای اولین بار شاهد چگونگی و آنچه فرزندانشان می آموزند، باشند، البته در زمانی که معلمان در تلاش بودند تا دروس را با فضای مجازی تطبیق دهند. مارتین وایتهد، سخنگوی Homeschool Assn گفت که بسیاری از آنچه دیدند ناراضی بودند. از کالیفرنیا

وایتهد گفت: «نارضایتی از نحوه آموزش و رفتار با مردم در مدارس وجود دارد.

خدیجه زی. ایالات متحده ”

علی کلمن گفت والدین سیاه پوست از قبل می دانستند که احتمال تنبیه و حذف فرزندانشان بسیار بیشتر از دانش آموزان سفیدپوست است. آنها البته در مورد خط لوله از مدرسه به زندان و این واقعیت که فرزندانشان در اکثر برنامه های درسی اصلی خارج از ماه تاریخ سیاه دیده نمی شوند، می دانستند. اما دیدن این واقعیت‌ها در زمان واقعی، هوشیار و انگیزه‌بخش بود.

علی کلمن گفت: «آنها دیدند که معلمان با بچه ها صحبت می کنند، لحن صدایشان. والدین سیاه‌پوست بیشتری درباره این واقعیت که درست نیست صحبت و دوست پیدا کرده‌اند.»

کریستا مالدونادو-دان با دخترش کایا دان، 5 ساله، در طول یک کلاس مطالعه خانگی در ال سگوندو کار می کند.

کریستا مالدونادو-دان با دخترش کایا دان، 5 ساله، در طول یک کلاس مطالعه خانگی در ال سگوندو کار می کند.

(فرانسین اور / لس آنجلس تایمز)

کریستا مالدونادو دان قبل از COVID-19 به آموزش جایگزین علاقه مند بود. اما وقتی پیش دبستانی پسرش در مارس 2020 بسته شد، او شروع به صحبت با دوستان نزدیکش – همه خانواده های رنگارنگ – در مورد “ساختن محیطی کرد که در آن فرزندان ما بتوانند کشف کنند و دوست داشته باشند که چه کسی هستند و از کجا آمده اند.”

آنها یک تعاونی کوچک تشکیل دادند (که با محبت آنها را “قبیله” می نامیدند) و شروع به ملاقات در حیاط خلوت مالدونادو-دان در ال سگوندو کردند. والدین به نوبت دروسی را تدریس می کردند که بسیاری از آنها بر هویت و تاریخ فرهنگی خودشان متمرکز بود. فرزندان مالدونادو-دان توانستند درباره میراث آپاچی، ساموآیی، آفریقایی، اسپانیایی و پرتغالی خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. از بزرگان فامیل برای تدریس دعوت می شد.

مالدونادو دان که کار خود را به عنوان مشاور سرگرمی برای تمرکز بر خانواده‌اش ترک کرد، پرسید: «چگونه فرزند خود را برای آینده‌ای مبهم آماده می‌کنید؟» “ما فقط سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است ابزارهای بیشتری را به آنها بدهیم و یک احساس واقعا قوی از خود داشته باشیم. هر روز متفاوت است، مانند یک کالج برای جوانان. فرزندان او که اکنون 3 و 5 ساله هستند، هر هفته در حال یادگیری جیو جیتسو، اسپانیایی و پیاده روی با گروهی از دیگر شاغلان خانه هستند.

کریستا مالدونادو-دان، ساکن ال سگوندو، به فرزندانش در خانه آموزش می دهد.

کریستا مالدونادو-دان، ساکن ال سگوندو، به فرزندانش در خانه آموزش می دهد.

(فرانسین اور / لس آنجلس تایمز)

او گفت: «این همه‌گیری ما را مجبور کرده است که واقعاً به آنچه برایمان ارزش قائل هستیم نگاه کنیم و آن ارزش‌ها را در اولویت قرار دهیم.

سایر والدین مدارس دولتی را رها می کنند زیرا نمی خواهند فرزندانشان در معرض نظریه انتقادی نژادی قرار گیرند. این نظریه که سال گذشته به یک موضوع داغ در میان جمهوری‌خواهان تبدیل شد، بررسی می‌کند که چگونه نژادپرستی از لحاظ تاریخی در سیستم‌ها، سیاست‌ها و نهادهای قانونی ایالات متحده گنجانده شده است و به طور کلی به دانش‌آموزان K-12 آموزش داده نمی‌شود.

کارن گلدن، مدیر Creative Learning Place، یک مرکز غنی سازی در پالمز، گفت که حداقل چهار خانواده از 85 خانواده آموزشی که او به آنها خدمت می کند، فرزندان خود را به دلیل نظریه نژادی انتقادی از مدارس دولتی کنار گذاشته اند.

متخصصان حامی دانش‌آموزان خانگی نیز موجی از علاقه را در پاییز مشاهده کردند، زمانی که فرماندار گاوین نیوسام اعلام کرد که کودکان در مدارس دولتی و خصوصی باید تا سال تحصیلی آینده برای COVID-19 واکسینه شوند.

گلدن می‌گوید: «من تماس‌های تلفنی بسیاری از والدین دریافت کرده‌ام که از دستورات واکسن می‌ترسند، اما نمی‌دانند چگونه در خانه درس بخوانند. “آنها در وحشت هستند.”

کارن موزیان به پسرش در کلاس ششم، الیجا، در 9 سالگی، در خانه آنها در ساحل ردوندو آموزش می دهد.

کارن موزیان به پسرش در کلاس ششم، الیجا، در 9 سالگی، در خانه آنها در ساحل ردوندو آموزش می دهد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

موزیان، مادر ساحل ردوندو، گفت که دستور واکسن آتی نیز منعکس کننده تصمیم او برای ادامه تحصیل الیجا در خانه است. او گفت که او و فرزندانش تلقیح نشده اند، زیرا نگران اثرات بالقوه طولانی مدت واکسن است.

او گفت: “دوستان زیادی داشتم که به من می گفتند، به زودی همان کاری را انجام می دهم که شما انجام دهید اگر این دستورات اتفاق بیفتد.”

بسیاری از خانواده ها در Creative Learning Place شروع به آموزش در خانه کردند زیرا فرزندانشان پس از یک سال انزوا بسیار مضطرب و افسرده بودند. گلدن گفت: «آنها در حال از هم پاشیدن هستند و مدارس قادر به حفظ آن سطح از نیاز سلامت روان نیستند.

جیمز دوایر گفت، اگرچه انتخاب مدرسه خانگی از لحاظ تاریخی ایدئولوژیک است – و اغلب هنوز هم همینطور است – بخش رو به رشدی از “طبقه متوسط ​​پایه، تحصیلکرده و نه از نظر سیاسی افراطی”، از پاسخ مدارس دولتی به همه گیری بسیار ناامید است. استاد دانشکده حقوق ویلیام و مری و یکی از نویسندگان کتاب آموزش خانگی: تاریخچه و فلسفه یک عمل متناقض.

دوایر گفت: «اکنون بیشتر به شایستگی مربوط می شود. اما باید دید این انگیزه چقدر پایدار است.» او انتظار دارد که بسیاری از والدین به همان دلایلی که در وهله اول فرزندان خود را ثبت نام کردند – مراقبت از کودکان در طول روز کاری، محیط اجتماعی و برنامه های فوق برنامه، و این واقعیت که این خدماتی است که قبلاً برای آنها دستمزد می گیرند، به مدارس دولتی بازگردند.

موزیان گفت که حداقل تا پایان دبیرستان به ایلیا در خانه آموزش خواهد داد. کنجکاوی طبیعی او آنچه را که می آموزد شکل می دهد. موسیان و الیجا – که عاشق ساحل است – جریان های اقیانوس و جزر و مد را مطالعه کرده اند و او یک کلاس نجوم را از طریق Outschool می گذراند. مادر و پسری اخیراً از رصدخانه گریفیث دیدن کردند تا موضوع را ملموس تر و سرگرم کننده تر کنند. موسیان در حال حاضر به صورت پاره وقت کار می کند تا تحصیلات خود را در خانه ارائه دهد، که این امر بر وضعیت مالی خانواده فشار وارد می کند.

اما وقتی الیجا پس از هفت ساعت خوابیدن در صبح روز هفته به او گفت، “خیلی عالی است که همیشه اینقدر استرس نداشته باشی و عجله نکنی، ارزشش را دارد.”

او گفت: «دلم را کمی آب کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort