این شکایت به آزار جنسی توسط یک پزشک UCLA اشاره دارد

[ad_1]

یک دانشجوی سابق UCLA علیه دانشگاه شکایت کرده و مدعی است که توسط ادوارد ویسمایر متخصص زنان که به مدت ربع قرن خدمات بهداشتی دانشجویان را اداره می کند، به عنوان یک بیمار مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

به عنوان دانشجو در سال 2000 یا 2001، زنی که در شکایت با نام جین دو شناخته می شد، برای مراقبت های معمول زنان به مرکز بهداشت دانشجویان UCLA رفت. در عوض، اسناد دادگاه نشان می دهد که او “توسط دکتر ویسمایر” که در آن زمان معاون معاون آموزشی دانشگاه بود، “معرض تماس جنسی و – بعداً – تحت یک روش دردناک دردناک و آزار جنسی” قرار گرفت.

شکایتی که روز پنجشنبه در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس تنظیم شد، گفت که ویسمایر در لمس غیرضروری پزشکی اعضای بدن زنان جوان به خاطر ارضای جنسی خود دست داشته است. هم دکتر و هم سیستم دانشگاه را به عنوان متهم فهرست می کند و ادعا می کند که حقوق شهروندی، خشونت جنسی، سهل انگاری و ایجاد عمدی استرس عاطفی وجود دارد.

ویزمایر، که از سال 1974 تا 2007 در UCLA کار می کرد، یکی از معدود پزشکانی بود که در بررسی کمیته ویژه UCLA که در سال گذشته منتشر شد و جزئیات شکست های قبلی که نشان دهنده شکایات علیه دکتر جیمز هیپس بود، ذکر شد. هیپس متهم به آزار جنسی صدها بیمار در حین کار به عنوان متخصص زنان در UCLA شده است.

در گزارش کمیته ویژه برای سال 2020، چندین کارمند فعلی و سابق مراکز بهداشتی دانشجویی UCLA که با ویزمایر کار می کردند به کمیته اطلاع دادند که وی “در طول امتحانات رفتار زیر را داشته است: او درخواست های بیماران را برای انجام ندادن برخی از معاینات حساس نادیده گرفته است. بار؛ در برخی موارد او در طول امتحانات برانگیخته به نظر می رسد. و انجام متوالی معاینات حساس غیر استاندارد، از جمله لمس غیر ضروری و مکرر واژن و کلیتوریس.

جنیفر مک گراث، نماینده جین دو، گفت که این شکایت “الگوی تداوم سوء استفاده توسط UCLA Health را نشان می دهد”.

مک گراث گفت: «همانطور که در گزارش کمیته ویژه UCLA اذعان شده است، رفتار دکتر ویزمایر با دانشجویان دانشگاه UCLA بسیار فراتر از عملکرد قابل قبول پزشکی است و ما معتقدیم که این در واقع خشونت جنسی است. “UCLA Health می‌توانست تحقیقات خود را بیش از یک دهه پیش انجام دهد، اما تصمیم گرفت چشمان خود را ببندد تا اینکه پس از صدها شکایت تجاوز جنسی علیه سایر پزشکان UCLA مجبور به دفاع از شهرت خود شود. اگر UCLA Health مسئولانه عمل می کرد، ممکن است هرگز نتوانیم تعیین کنیم که از چه تعداد تجاوز جنسی می توان جلوگیری کرد.

اسناد دریافت شده توسط تایمز نشان می دهد که دانشگاه سال گذشته تحقیقاتی را در مورد عنوان IX علیه ویزمایر آغاز کرد، اگرچه مقامات UCLA نتوانستند وجود آن را اظهار نظر یا تایید کنند.

اما استیو ریته، مدیر ارتباطات UCLA، در بیانیه‌ای گفت که “اخلاق جنسی به هر شکلی که باشد، نقض نابخشودنی رابطه پزشک و بیمار است و ما متعهد هستیم که متخلفان را پاسخگو کنیم.”

کمیسیون ویژه سال 2020 در ارائه یافته های خود خاطرنشان کرد که علیرغم اظهار نظر کارکنان سابق مرکز بهداشت به بازرسان، نتوانسته شکایتی در رابطه با ویزمایر پیدا کند.

ریته روز پنجشنبه با اشاره به اینکه حتی قبل از جلسه کمیته، دانشگاه گفت: «گزارش کمیسیون ویژه حوادث بسیار آزاردهنده‌ای را توصیف می‌کند که منعکس‌کننده رفتار ادعایی است که کاملاً مغایر با ارزش‌های UCLA است و نشان می‌دهد که می‌توان از برخی از این رفتارها جلوگیری کرد. “سیاست های مهم و تغییرات سازمانی طراحی شده برای پیشگیری، شناسایی و مقابله با سوء رفتار جنسی” را معرفی کرد.

این دادخواست ادعا می‌کند که UCLA و UC Regents نتوانستند به اندازه کافی بر ویزمایر و سایر پزشکان در مرکز بهداشت دانشجویی پردیس نظارت کنند و در آموزش کارکنان یا ایجاد روش‌هایی برای تشویق گزارش فوری تخلفات ناکام مانده‌اند.

تلاش برای تماس با وکیل ویسمایر در روز پنجشنبه ناموفق بود.

در این دادخواست آمده است که تحقیقات ویسمایر و چهار پزشک دیگر استخدام شده توسط UCLA “گاهی اوقات یا به تأخیر افتاده یا ناکافی بوده یا هر دو”. UCLA همچنین نتوانست اطمینان حاصل کند که «اسکورتانی که [we]کسانی که در طول امتحانات حساس حضور داشتند، به اندازه کافی آموزش دیده بودند تا بفهمند که چه زمانی پزشکان [we]سوابق دادگاه نشان می دهد که خارج از استاندارد مراقبت عمل کنید.

کمیسیون 2020 پس از آن تشکیل شد که تعداد فزاینده ای از زنان از دانشگاه شکایت کردند و ادعا کردند که هیپس در طول مدت تصدی خود در UCLA به آنها تجاوز جنسی کرده است. دانشگاه موافقت کرد که سال گذشته 73 میلیون دلار تسویه حساب کلاسی بپردازد، اما بیش از 300 زن هنوز از UCLA شکایت می کنند.

هیپس در 21 جنایت خود را بی گناه دانست sex تاکسی پس از دستگیری او در ژوئن 2019، صدها زن با این ادعا که هیپس آنها را در معرض اظهار نظرهای نامناسب جنسی قرار داده است، آنها را در طول امتحانات بدون استفاده از دستکش لمس کرده و آمیزش جنسی را با کاوشگر اولتراسوند شبیه سازی کرده است.

سیستم UC اذعان کرد که کارکنان شکایاتی در مورد Heaps دریافت کرده‌اند که مربوط به دهه 1990 است، و حتی پس از گزارش دقیق در سال 2017 و تحقیقات بعدی، یک سال طول کشید تا او را ترک کند. UCLA در مورد رفتار بازنشستگی هیپس در سال 2018، زمانی که از تمدید قرارداد او خودداری کرد، اظهارنظر عمومی نکرد.

پرونده Wiesmeier ادعا می کند که UCLA با استناد به یک “مطالعه” آکادمیک که او در مورد چسبندگی کلیتورال انجام داده است، از کار آکادمیک رئیس سابق دفاع کرده است. در اسناد دادگاه آمده است: “به نظر می رسد ارجاع به این مطالعه شامل تلاشی نامناسب برای اعتقاد یا مشروعیت بخشی به کاری است که دکتر ویسمایر انجام می دهد.”

در این دادخواست ادعا شده است که این “مطالعه ادعایی آکادمیک” ترفندی بود که بر روی بیماران جوان از جمله جین دو انجام شد که نمی دانست آنها بخشی از “مطالعه” بودند و رضایت ندادند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که ویسمایر با معاینه لگن متهم شروع کرد، اما سپس “یک معاینه فیزیکی غیر ضروری از کلیتوریس او را انجام داد، آن را لمس کرد و آن را با نوک کیو دستکاری کرد.” او سپس ادعا می کند که او نیاز به یک عمل جراحی با او دارد sex ارگان و در جلسه بعدی خود “به نادرستی از شاکی در مورد اعمال جنسی خود سوال کرد” قبل از اینکه به طور “تهاجمی” قسمت هایی از اندام تناسلی او را دستکاری کند.

در این دادخواست آمده است: «دکتر ویسمایر پس از چند دقیقه مجبور شد کاری را که با شاکی انجام می‌داد متوقف کند، زیرا او از شدت درد فریاد می‌کشید و از او التماس می‌کرد که دست از کار بکشد».

سوابق دادگاه نشان می دهد که پس از خروج دکتر از اتاق، یک پرستار به زن گفت که “او نمی فهمد چرا با شما دختران این کار را می کند.”

جین دو، که در آن زمان در اوایل 20 سالگی خود بود، سال‌ها از اضطراب رنج می‌برد، اما فقط “اکنون” – پس از اعتراف عمومی به اشتباه توسط پزشکان UCLA – که امتحانات ویزمایر برای “ارضاء جنسی” بوده است.

دارن کاوینوکی، که نماینده این زن به همراه مک گراث است، گفت که قربانی “زندگی خود را برای همیشه از دکتری که به دنبال ارضای جنسی شخصی بود تغییر داد.”

«هیچ زنی نباید تحت این کار قرار گیرد و هیچ نهادی نباید از پزشکانی که مرتکب این اعمال شنیع می شوند حمایت کند.

ریته گفت که دانشگاه از کسانی که اطلاعات را در راستای امنیت به اشتراک می گذارند سپاسگزار است.

او گفت: «ما عمیقا متأسفیم که یکی از بیماران ما در حین مراقبت مورد آزار قرار گرفته است. UCLA متعهد به ارزیابی و تقویت مداوم سیاست‌ها و رویه‌ها برای محافظت از کرامت هر بیمار است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat