این یک مسابقه برای چاه های کشاورزی است

[ad_1]

این در یکی از بدترین خشکسالی های تاریخ کالیفرنیا رخ داد، زمانی که پمپاژ دیوانه کننده کشاورزی منجر به کاهش شدید سطح آب های زیرزمینی شد و صدها چاه در دره مرکزی خشک شد.

امضای استاندار وقت. جری براون، قانون مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی با هدف مقابله با پمپاژ بیش از حد، توقف کاهش مزمن سطح آب و متعادل کردن سفره‌های زیرزمینی از بین رفته بود.

با این حال، با گذشت بیش از هفت سال، این اهداف هنوز بسیار دور هستند. این قانون که به عنوان SGMA شناخته می شود، اولویت را به تصمیمات مدیریت آب در سطح محلی داده است و یک جدول زمانی برای اجرای آن تعیین کرده است که بیش از دو دهه طول می کشد. حتی در مناطق کشاورزی با جدی ترین مشکلات مربوط به اضافه برداشت از آب های زیرزمینی، سازمان های محلی که وظیفه مقابله با رکود را دارند تا سال 2040 فرصت دارند تا به اهداف پایداری خود برسند.

در همین حال، حفاری دیوانه وار چاه ها در مزارع بزرگ در دره سان خواکین ادامه یافت. در طول خشکسالی، تولیدکنندگان سختی پمپاژ کردند و سطح آب های زیرزمینی همچنان کاهش یافت. در نتیجه، چاه‌های کم‌عمق‌تر که تقریباً هزار خانه خانواده را تغذیه می‌کنند، امسال خشک شده‌اند. خانواده‌هایی که شیرهای خشک دارند به مخازن پلاستیکی و کامیون‌هایی که در دره می‌چرخند و آب می‌کشند تکیه می‌کنند.

برخی از معماران این قانون اکنون اذعان دارند که دارای کاستی هایی است.

سناتور سابق فران پاولی، دموکراتی که در تهیه قانون 2014 کمک کرد، گفت: «با نگاهی به گذشته، جدول زمانی احتمالاً خیلی طولانی بود. اما چه کسی می دانست که خشکسالی شدید دیگری به این سرعت رخ خواهد داد؟ و اینکه مردم با دانستن تأثیرات آن، میزان مصرف آب را کنترل نخواهند کرد.»

فران پل در مقابل ساختمان کنگره در ساکرامنتو ایستاده است

سناتور سابق ایالتی فران پائولین در پیش نویس قانون آب های زیرزمینی در سال 2014 کمک کرد.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

پل گفت که او همچنین از اینکه می‌بیند برخی آژانس‌های محلی به‌جای برداشتن گام‌هایی در جهت پایداری منتظر هستند، ناامید شده است.

«آنها تا آخر صبر خواهند کرد. و بسیاری از مردم عادی، چه خانواده باشند و چه کشاورزان خانوادگی کوچک، رنج خواهند برد، “پاول گفت. و ایالت کالیفرنیا موکول شده است تا آب را برای صاحبان خانه تامین کند که نمی توانند در مسابقه تا انتهای مسابقه شرکت کنند.”

پل و دیگران گفتند که با توجه به ناهماهنگی سیاست آب کالیفرنیا، قانون باید شامل سازش می شد. یکی از مصالحه این بود که به جای اتخاذ یک سیستم مقررات دولتی از بالا به پایین، سازمان‌های محلی پاسخگو باشند. دیگری به آژانس های جدید پایداری آب های زیرزمینی 20 سال فرصت داد تا به اهداف خود دست یابند.

فلیسیا مارکوس، یکی از همکاران مدعو در دانشگاه استنفورد و رئیس سابق هیئت مدیره آب ایالتی، گفت که SGMA قرار نبود تغییر فوری ایجاد کند. او گفت که این طرح به منظور “طولانی مدت برای اطمینان از اینکه فرزندان و نوه های مردم می توانند به کشاورزی مشغول شوند” و برای آماده شدن برای تأثیر بدتر تغییرات آب و هوایی بر منابع آب طراحی شده است.

مارکوس گفت که آژانس های آب محلی با یک تعهد بزرگ در کار پایداری 20 ساله خود روبرو هستند و پیشرفت آنها در برنامه های توسعه تا کنون دلگرم کننده است. او گفت: “بسیاری از آنها هستند که در واقع سخت کار کرده اند و تلاش کرده اند، حتی اگر برنامه های آنها هنوز به طور کامل اجرا نشده باشد.”

اداره کشاورزان کالیفرنیا با این قانون مخالفت کرد و خواستار راه اندازی این روند در محلی شد. دنی مرکلی، یک کشاورز نسل چهارم که برای اداره مزرعه به عنوان مدیر منابع آب لابی می کند، گفت که او و دیگران از اینکه محصول نهایی “بسیار قابل مدیریت تر، بسیار واقع بینانه تر در آنچه می توان به کار گرفت” خرسند هستند. جهان ”

«خیلی ها دوست داشتند دیروز این کار انجام شود. و من او را به ملکه مری تشبیه می کنم. قرار نیست آن را مانند یک قایق تندرو بچرخانید. این خیلی بزرگ است و عواقب آن بسیار ویرانگر خواهد بود.»

سناتور جان لرد (D-Santa Cruz)، که در زمان تصویب این قانون، وزیر منابع طبیعی براون بود، گفت مهلت بیشتر از آن چیزی است که او می خواست.

وی گفت: اما تصویب آن ضروری است. “امیدوارم بین زمان لازم الاجرا شدن تا تاریخ 2040، مردم فقط پیشرفت کنند و ما عقب نشینی نکنیم.

لیرد گفت که در راه اندازی آژانس های محلی پیشرفت می کند، اما از “حفاری مداوم و استخراج مداوم که برخی از استخرها را از تعادل خارج می کند” ناامید شد.

بر اساس SGMA، 260 آژانس پایداری آب های زیرزمینی راه اندازی شده است، و هر آژانس باید برنامه ای را طراحی کند که شامل “هدف های قابل اندازه گیری” و “نقاط عطف” هر پنج سال یکبار برای دستیابی به اهداف پایداری به مدت 20 سال است.

دو مرد یک مخزن آب نصب می کنند

کالوین و بیلی گابارد یک مخزن آب در خانه ای نصب کردند که در آن چاه در ویسالیا خشک شد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

بر اساس قانون، مدیریت پایدار آب زیرزمینی به مدیریت تامین آب به گونه‌ای گفته می‌شود که بتوان آن را بدون ایجاد نتایج نامطلوب، مانند کاهش مزمن سطح آب‌های زیرزمینی یا کاهش قابل توجه و غیر منطقی، اثرات نامطلوب بر آب‌های سطحی حفظ کرد. ، کیفیت آب کاهش یافته یا فرونشست.

غرق شدن در برخی مناطق به یک مشکل پرهزینه تبدیل شده است. طبق گزارش اخیر ایالتی، زمین در بخش‌هایی از دره سان خواکین جنوبی 1.5 فوت در سال فرو می‌رود. زمین فرو ریخته بر زیرساخت ها تأثیر می گذارد و ظرفیت آب قنات کالیفرنیا، کانال دلتا مندوزا و کانال های دیگر را کاهش می دهد که نیاز به تعمیرات پرهزینه دارد. ایالت 100 میلیون دلار اولیه را برای تعمیر کانال های آسیب دیده اختصاص داده است.

بر اساس SGMA، ایالت 21 حوضه آب زیرزمینی را به عنوان “اضافه برداشت بحرانی” شناسایی کرده است. 11 مورد از آنها در مناطق کشاورزی دره سان خواکین پراکنده شده اند.

محققان موسسه سیاست عمومی کالیفرنیا تخمین زده‌اند که مقابله با کمبود آب زیرزمینی در دره سن خواکین ممکن است مستلزم حذف حداقل نیم میلیون هکتار زمین کشاورزی از تولید باشد. برای آماده شدن برای این انتقال، دولت امسال 50 میلیون دلار برای برنامه تغییر زمین برای کمک به تبدیل زمین های کشاورزی برای اهداف دیگر بودجه اختصاص داده است.

در حالی که آژانس های محلی شروع به کار روی برنامه های خود می کنند، برخی از ناظران هشدار می دهند که چاه های بیشتری در معرض خطر هستند.

در مطالعه ای در سال گذشته، محققان دریافتند که هزاران چاه خانگی در معرض خشک شدن در دره مرکزی هستند. نویسنده اصلی، ریچ پائولو و همکارانش تخمین زدند که یک سناریوی رکود تجاری طبق معمول بین 5966 تا 10466 حادثه حفاری داخلی تا سال 2040 ایجاد خواهد کرد.

مارکوس گفت، همانطور که این روند ادامه دارد، کارمندان دولتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نقش حیاتی ایفا می کنند و از قدرت خود برای مداخله در صورت شکست سازمان های محلی استفاده می کنند. او را به نقش یک قاضی تشبیه کرد.

مارکوس گفت: “سوال این خواهد بود که آیا دولت توپ ها را صدا می کند و به درستی ضربه می زند؟” آنها باید این تماس های دشوار را انجام دهند.»

کارمندان دولت زمانی قضاوت می کنند که فکر می کنند برنامه های محلی ناکافی است.

در این ماه، وزارت منابع آب به آژانس‌های شش منطقه در دره سان خواکین اطلاع داد که برنامه‌های آنها ناقص است و گفت که آنها در نظر نگرفته‌اند که چگونه ادامه کاهش سطح آب احتمالاً منجر به خشک شدن چاه‌های بیشتر می‌شود. این وزارتخانه گفت که بسیاری از طرح ها همچنین فاقد جزئیات در مورد چگونگی ادامه پمپاژ بیش از حد ممکن است باعث غرق شدن و بدتر شدن اثر بر کیفیت آب آشامیدنی شود.

پل گوسلین، معاون مدیر خدمات مدیریت پایدار آب های زیرزمینی این وزارتخانه، گفت: «استاندارد موجود در قانون، تأثیر «قابل توجه و غیرمنطقی» بر مصرف کنندگان آب زیرزمینی است. “من فکر می کنم اگر شما آب را قطع کنید، این بسیار مهم است.”

حامیان مرکز غیرانتفاعی آب جامعه از سازمان‌های محلی خواسته‌اند تا برنامه‌هایی را برای کاهش تأثیر بر چاه‌های خانگی و دولت تنظیم کنند تا اطمینان حاصل شود که مردم بدون آب آشامیدنی نمی‌مانند.

اریک اورلانا، مدافع سیاست در مرکز آب اجتماعی، گفت: «کاربران چاه خانگی بیشترین هزینه را می پردازند. او گفت که برخی برای پرداخت ده ها هزار دلار برای تعمیر چاه های آسیب دیده تلاش کرده اند، “زیرا همسایه آنها تمرکز زیادی روی حداکثر کردن سود خود در مزرعه پسته خود دارد.”

اورلانا گفت که جوامع عمدتاً آمریکای لاتین در دره مرکزی به‌ویژه از سوانح چاه‌ها آسیب دیده‌اند، اما این ساکنان – که بسیاری از آنها کارگران مزرعه هستند – صدای بسیار کمی در این فرآیند داشته‌اند، زیرا هیئت‌های مدیره بسیاری از آژانس‌های آب زیرزمینی محلی تحت تسلط هستند. مالکان مزارع و سایر نمایندگان کشاورزی. او گفت که در حالی که مزارع شرکت های بزرگ به پمپاژ ادامه می دهند، این جوامع آمریکای لاتین با این اثرات کنار می آیند.

اورلانا گفت: “ما این را به عنوان نابرابری و نابرابری می بینیم که باید مورد توجه قرار گیرد.” “بنابراین ما نمی توانیم کاری کنیم که کشاورزان سفیدپوست ثروتمند فکر کنند که حق آب دارند، حق دارند نسبت به زمین خود، بیش از جوامع آمریکای لاتین.

برخی دیگر به دنبال حمایت از کشاورزان کوچکی هستند که با کاهش سطح آب های زیرزمینی برای مقابله با هزینه های سازگاری تلاش می کنند.

سمپاش ها در مزرعه دیده می شوند

پدرو رودریگز سیستم آبیاری را که از آب های زیرزمینی تغذیه می کند در یک باغ مرکبات تازه کاشته شده در ویسالیا بازرسی می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

مزارع بزرگ مناطق وسیعی از بادام و پسته کاشته اند تا از تقاضای روزافزون جهانی استفاده کنند. و پمپاژ کنترل نشده بر چاه هایی که کشاورزان کوچک به آنها تکیه می کنند تأثیر می گذارد.

دیوید رانستن، مدیر سیاسی انجمن اتحاد با کشاورزان خانواده، گفت: “در قانون هیچ حمایتی از کشاورزان کوچک وجود ندارد.” آنها از این گروه‌های سرمایه‌گذاری که این چاه‌های عمیق را حفر می‌کنند و آجیل‌های خود را آبیاری می‌کنند، ضربه سختی می‌خورند.»

رانستن گفت که سازمان او به دنبال متقاعد کردن مقامات دولتی برای کمک به پرداخت هزینه های کشاورزان کوچک در صورت نیاز به کاهش پمپ های خود است.

او گفت که زمانی که قانون در حال تدوین بود، شهرستان ها بر حفظ قدرت صدور مجوزهای حفاری اصرار داشتند.

رانستن گفت: “نتیجه این است که مردم فقط به حفر چاه ها و ورود به زمین های جدید و گسترش ردپای کشاورزی ادامه می دهند.” مردم فقط می خواهند به کاری که انجام می دهند ادامه دهند تا زمانی که دیگر نتوانند آن را انجام دهند.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma