بار sex تحقیقات در مورد سوء استفاده ها باعث درخواست اصلاحات در شورای پزشکی دولتی شده است

[ad_1]

قانونگذاران، رگولاتورها و یکی از قدرتمندترین لابی های بهداشتی کالیفرنیا در واکنش به افشاگری ها مبنی بر بازگرداندن مجوزهای شورای پزشکی ایالتی به پزشکانی که از بیماران سوء استفاده کرده اند، خواستار اصلاحات اساسی هستند.

درخواست برای تغییر در شورای پزشکی کالیفرنیا، که بر نظم و انضباط پزشکان در ایالت نظارت می‌کند، به دنبال تحقیقاتی توسط لس‌آنجلس تایمز انجام شد که نشان داد از سال 2013، این هیئت 10 پزشک را که مجوز خود را به دلیل سوء رفتار جنسی از دست داده بودند، به کار بازگرداند. آنها شامل دو پزشک بودند که نوجوانان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند و یکی که دو بیمار را هنگامی که او را به دلیل بهره‌کشی جنسی گزارش کردند، کتک زد.

طبق سوابق هیئت مدیره، یکی از پزشکان، کارآموز در بیکرسفیلد، متهم اصلی خود – یک مهاجر غیرقانونی از مکزیک – را به مقامات مهاجرت گزارش داد تا از شهادت او علیه او جلوگیری کند.

سناتور ملیسا هورتادو (D-Sanger) که ناحیه بیکرزفیلد را در بر می گیرد، گفت: “این شیطان است، شر محض.” او خاطرنشان کرد که والدین خودش از مکزیک مهاجرت کرده اند. “تخته بسیار خراب است. هورتادو گفت: “این کاملاً دیوانه کننده است که شما شخصی را دارید که این اعمال وحشتناک را علیه افراد انجام داده است و هیچ عدالتی وجود ندارد.”

او گفت: «ما باید تخته را برداریم و از نو شروع کنیم. من فکر می کنم منطقی است و مردم از آن بسیار خوشحال خواهند شد.»

رابرت ای. ولز، رئیس انجمن قدرتمند پزشکی کالیفرنیا، که مدافعان آن مدت‌ها بیماران را به ممانعت از اصلاحات و محافظت از پزشکان بد در برابر اقدامات انضباطی متهم می‌کردند، موارد مشروح در گزارش تایمز را «نفرت‌انگیز و غیرقابل تحمل» خواند.

ولز گفت که رفتار پزشکان باید آنها را مادام العمر محروم کند.

تحقیقات تایمز به جزئیات پرونده های چند پزشک که به جرایم ناشی از سوء رفتار جنسی محکوم شده اند، می پردازد.

ولز گفت: «هر مورد، کنار گذاشتن آشکار معنای پزشک بودن است و یک رفتار جنایتکارانه شنیع است که باید منجر به لغو دائم مجوز طبابت شود». هر پزشکی که اعتماد بیمار و خدشه ناپذیری رابطه پزشک و بیمار را به این شکل زیر پا بگذارد، جایی در حرفه پزشکی ندارد.»

برخلاف مخالفت قبلی خود با برخی اقدامات انضباطی، ولز قول داد که انجمن، که برای پزشکان لابی می کند، “از اصلاحات لازم برای اطمینان از اینکه بیماران در کالیفرنیا از سوء استفاده جنسی جنایی توسط پزشکان محافظت می شوند، دفاع خواهد کرد.”

فرماندار گاوین نیوسام، که نیمی از اعضای فعلی هیئت مدیره را منصوب کرد و در نهایت مسئول عملکرد آنها بود، از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کرد.

ارین ملون، سخنگوی فرماندار در ایمیلی نوشت: «هر گونه ادعای خشونت جنسی، به ویژه علیه افراد زیر سن قانونی، باید جدی گرفته شود. او از قانونگذاران خواست که «مردم را پاسخگو کنند»، اما مشخص نکرد که چگونه باید این کار را انجام دهند.

او همچنین گفت که فرماندار انتظار دارد اعضای هیئت مدیره “از اختیارات کامل خود” برای پاسخگویی پزشکان استفاده کنند، اما نگفت که آیا فکر می کند در مواردی که تایمز به آنها اشاره می کند این کار را انجام داده اند یا خیر.

در همین حال، پزشکانی که به آزار جنسی نوجوانان – اسماعیل نجم آبادی در بیکرزفیلد و هری ام. هر دو از پاسخ دادن به سوالات خاص در مورد پرونده خود خودداری کردند و نجم آبادی گفت: «این یک داستان باستانی است. تمام شد. من به زندگیم ادامه دادم.»

Zachary Cosgrove، یک تمرین‌کننده از خانواده Bakersfield که همچنین sex با سه بیمار، سپس بر اساس سوابق شورای پزشکی، هنگامی که به مقامات گزارش شد، خشونت آمیز شد. یکی را با لگد زد و به دیگری اثاثیه انداخت و به سومی گفت: «بهتر است خودت را بکشی. … بر اساس سوابق، کمتر از آنچه با تو خواهم کرد، درد خواهد داشت.

مانند دیگران، کازگرو به درمان رفت و قبل از درخواست موفقیت آمیز برای مجوز خود، به اتهاماتش اعتراف کرد. Cosgrove برای اظهار نظر در مورد این داستان یافت نشد. او قبلاً به تایمز گفته بود که تحت توانبخشی گسترده ای قرار گرفته است و “کاملا” شایسته است که گواهینامه خود را پس بگیرد.

هر گونه تماس جنسی با بیماران، قوانین اخلاقی پزشک را که توسط American Medical Assn تعیین شده است، نقض می کند. و قوانین کالیفرنیا را نقض می کند.

اما بررسی تایمز از همه درخواست‌های بهبودی از سال 2013 نشان داد که پزشکانی که مجوز آنها به دلیل سوء رفتار جنسی لغو شده یا از آنها صرف‌نظر شده است، بیش از نیمی از زمان‌ها می‌توانند آنها را بازیابی کنند.

بر اساس این بررسی، این نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از پزشکانی است که به دلایل دیگر، از جمله کلاهبرداری، سوء مصرف مواد مخدر و سهل انگاری فاحش مجوز خود را از دست داده اند.

در مصاحبه اخیر، کریستینا لاوسون، رئیس هیئت مدیره، گفت که او «نمی‌تواند» یافته‌های تایمز را تأیید کند و با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی، از بحث در مورد جزئیات موارد فردی یا توضیح اینکه چرا هیئت مدیره اجازه بازپرداخت وجوه خاص را داده است، خودداری کرد.

او تصدیق کرد که هیئت مدیره جای پیشرفت دارد. او گفت که مقید به قوانین ایالتی است که او را از در نظر گرفتن برخی جرایم – مانند سوء رفتار جنسی با یک خردسال – به عنوان دلایل رد صلاحیت دائمی منع می کند.

لاوسون گفت که به کارکنان دستور داده است تا امکان اطلاع رسانی به قربانیان را قبل از تمدید مجوز پزشکان و فراهم کردن مکانی برای شنیده شدن قربانیان در طول روند بهبودی، بررسی کنند.

جری هیل، سناتور سابق ایالات متحده (D-San Mateo) گفت که یافته های تایمز نگران کننده بود – و نشان دهنده نقص عمیق در نظارت شورای پزشکی بر پزشکان است. هیل سه سال تلاش کرد تا قانونی را تصویب کند که پزشکان مشروط را ملزم می‌کرد تا وضعیت بیماران را از جمله سوءرفتار جنسی مطلع کنند.

هیل، که قانون حق اطلاع از بیمارش در سال 2019 به قانون تبدیل شد، مدت‌ها استدلال کرده است که شورای پزشکی از پزشکان به بهای ایمنی بیمار محافظت می‌کند، که عمدتاً به دلیل فشار لابی پزشکان است.

“این فقط شگفت انگیز است. هیل به تایمز گفت، این فقط تکان دهنده است. همانطور که من می بینم، شورای پزشکی آشکارا مردم کالیفرنیا را از بسیاری جهات شکست داده است. آنها باید با افرادی جایگزین شوند که نماینده مردم کالیفرنیا باشند، نه انجمن پزشکی کالیفرنیا. و پزشکان بد کالیفرنیا.

هیل گفت که او به‌ویژه از یافته‌های تایمز که شورای پزشکی درصد بیشتری از پزشکانی را که مجوز آنها به دلیل سوء رفتار جنسی باطل شده بود، نسبت به سایر جرایم، به کار بازگرداند.

او گفت: “آنچه من می بینم ارزشی است که توسط شورای پزشکی ایجاد شده است که بهتر یا کمتر مهم است که سوء استفاده جنسی از شخصی و علامت گذاری مادام العمر به او نسبت به علامت زدن با چاقو در عمل اشتباه انجام شود.” “این ظالمانه است.”

هیل همچنین گفت که دوره انتظار سه ساله پزشکان برای درخواست بازگرداندن به خدمت پس از لغو مجوز برای کسانی که از بیماران سوء استفاده جنسی کرده اند کافی نیست.

او گفت: «این بسیار کوتاهتر از آن چیزی است که در هر شرایطی باید باشد.

اکثر 15 عضو هیئت مدیره – هشت نفر پزشک هستند – تمایلی به صحبت در جمع ندارند.

استثنا اسریک “تی جی” واتکینز است که دو سال پیش توسط کمیته قوانین سنا منصوب شد. او قهرمان مدافعان حقوق بیماران شد.

در مصاحبه ای در روز چهارشنبه، واتکینز گفت که تلاش های خود را در سال آینده متمرکز خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که بیماران مجروح شده توسط پزشکان خود صدایی در روند انضباطی داشته باشند.

هیچ یک از قربانیان پزشکان مورد آزار جنسی برای سخنرانی در جلسات استخدام مجدد دعوت نشدند. مصاحبه شده توسط تایمز تا زمانی که خبرنگاران تایمز به آنها نگفتند نمی دانستند که سوء استفاده کنندگان مجوزهای خود را پس گرفته اند.

واتکینز گفت که قربانیان “صدای آشکاری هستند که در اتاق زمانی که در خلوت صحبت می کنیم وجود ندارد” و افزود که “آنها از نظر برخی از اعضای هیئت مدیره هیچ کس نیستند”.

او از سرگیری کار را «مزارکننده» خواند و از خود پرسید که اگر زنان در اتاق می‌نشستند، آیا همکارانش به همین شیوه رأی می‌دادند؟

واتکینز گفت: «ما اصلاً از مردم محافظت نمی کنیم. “اگر نمی توانید با سوء رفتار جنسی روبرو شوید، پس چه زمانی خواهید توانست؟”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme