بازدیدهای Omicron در حین سفر دانش آموزان برای تعطیلات زمستانی

[ad_1]

درست زمانی که نوع Omicron به کالیفرنیا راه پیدا می کند، ده ها هزار دانش آموز در حال آماده شدن برای خروج از بالن های بومی خود در محوطه دانشگاه برای تعطیلات زمستانی هستند، مراسم آزاردهنده اخراج که مدیران را در حاشیه قرار داده است، تلاش های مضاعف برای افزایش تلاش ها و برنامه ریزی بیشتر. تست کرونا با شروع دوره جدید.

تاکنون، ورود این گزینه به کالیفرنیا، برنامه‌های هیچ دانشگاهی برای بازگشت به پردیس در ژانویه را مختل نکرده است، اما مدیران گفتند که از نزدیک بر داده‌ها نظارت می‌کنند و تمایلی به پیش‌بینی برای ماه‌های آینده ندارند.

نگرانی ها در این هفته زمانی که یک دانشجوی USC که برای روز شکرگزاری به ساحل شرقی سفر می کرد، به عنوان یکی از اولین موارد تایید شده از نوع Omicron در شهرستان لس آنجلس شناسایی شد، مطرح شد. هنوز خیلی زود است که بدانیم نوع انتقال یا سنگینی آن چقدر است، اما شاخص‌های اولیه نشان می‌دهند که اگرچه ممکن است به شدت سرایت کند، اما ممکن است شدت آن در مقایسه با نوع دلتا کمتر باشد. کارشناسان بهداشت انتظار دارند که در مورد کریسمس بیشتر بدانند – درست در میانه تعطیلات زمستانی.

“آیا ممکن است لحظه بدتر باشد؟” دکتر کرستن بیبینز-دومینگو، رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو، گفت: تصور اینکه ممکن است چنین باشد، سخت است. حتی قبل از Omicron، من نگران بودم که مجموعه‌های شگفت‌انگیز چیزهایی که برای تحت کنترل نگه داشتن کالج‌ها کار می‌کنند، در زمانی که مردم در سراسر کشور سفر می‌کنند، مختل شود.

ترس از اینکه دانشجویانی که از دستورالعمل‌های تعیین‌شده توسط پردیس‌ها پیروی می‌کنند، حباب‌های خود را رها کنند، ویروس را در جای دیگری آلوده کنند و آن را به جامعه بازگردانند، ناشی از واقعیت سال گذشته است، زمانی که شیوع بیماری‌های دانشگاهی با گسترش جامعه مرتبط بود.

اما بزرگترین نگرانی نیاز دانش آموزان – و عموم مردم – به حمایت از ویروس است زیرا بخش های بهداشت در سراسر ایالت برای احتمال جهش زمستانی آماده می شوند.

در USC، جایی که 96 درصد از دانشجویان، اساتید و کارکنان واکسینه شده اند، دانشگاه شاهد افزایش موارد پیشرفت پس از روز شکرگزاری بوده است. تصور می شود مواردی مانند دانش آموز Omicron تا حدی به سفر و زمان مرتبط باشد.

سارا وان اورمان، افسر ارشد بهداشت در USC گفت: «در واقع، ما فکر می‌کنیم بیشتر دانش‌آموزان ما در ماه‌های آوریل و مه واکسینه شدند. ما واقعاً روی تقویت کننده ها تمرکز کردیم – البته می دانیم که برخی از دانش آموزان اواخر تابستان آنها را دریافت کردند، اما بسیاری از آنها در این شش ماه هستند.”

در حال حاضر، دانش‌آموزان باید هفته‌ای یک بار، بدون توجه به وضعیت واکسن، آزمایش ویروس را انجام دهند تا این پیشرفت‌ها شناسایی شوند. ون اورمن انتظار افزایش تست‌های نظارتی را ندارد، اما معتقد است که ممکن است در آینده به تقویت‌کننده‌هایی در محوطه دانشگاه نیاز باشد، زیرا انتظار می‌رود موارد بیشتری در USC، LA County و ایالات متحده وجود داشته باشد. هنوز تصمیمی برای تقویت USC گرفته نشده است.

ون اورمان گفت: «من هیچ پیش‌بینی در مورد کووید نمی‌کنم – این را در 21 ماه گذشته آموخته‌ام. ما فکر نمی کنیم که در اواخر این ماه داده های مهم تری داشته باشیم، اما چابک خواهیم بود.

سایر مدیران دانشگاه نیز برنامه های مشابهی را بیان کرده اند: آنها به نظارت بر وضعیت اطراف Omicron و موارد به طور کلی ادامه می دهند، داده ها را ارزیابی می کنند و بر نیاز به واکسن ها و واکسیناسیون های تقویت کننده تاکید می کنند.

دکتر جورج رادرفورد، اپیدمیولوژیست و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو، می گوید: «اول، ما نمی دانیم که آیا Omicron بدتر از دلتا است یا خیر. «هنوز مسائل مهمی وجود دارد. اول اینکه سخت تره؟ دوم، آیا واکسن کار می کند – چقدر خوب یا بد؟ و سه، آیا واقعا قابل حمل تر است؟ اگر شدت کمتری دارد، چه کسی اهمیت می دهد که قابل حمل تر باشد؟”

مایکل دبلیو. دریک، رئیس دانشگاه کالیفرنیا، گفت که امیدوار است گزینه Omicron مانع از تلاش‌های پردیس برای بازگشت به آموزش شخصی در محوطه دانشگاه نشود. او گفت که دانشجویان، اساتید و کارکنان در درک مسئولیت‌های خود برای واکسینه شدن و پیروی از پروتکل‌های ایمنی، مانند پوشیدن ماسک در داخل خانه، «کار شگفت‌انگیزی» انجام داده‌اند. در میان بیش از 530000 دانشجو و کارمند دانشگاه کالیفرنیا، 94 درصد تا 3 دسامبر به طور کامل واکسینه شدند. این درصد در بین دانش آموزان 96 درصد است.

دریک هفته گذشته در همایشی که توسط شورای امور جهانی در لس آنجلس و در لس آنجلس برگزار شد، گفت: “من معتقدم که پوشیدن ماسک در داخل خانه، واکسیناسیون … با تهویه کافی در ساختمان‌هایمان، این موارد شیوع ویروس را به حداقل می‌رساند.” سالن شهر. و با گذشت زمان… از بیماری های جدی در امان خواهید ماند و شیوع آن را به حداقل خواهید رساند. و این همان کاری است که همه ما باید انجام دهیم تا به ناپدید شدن آن کمک کنیم، و تلاش ما این است که تا جایی که می توانیم آن را گسترش دهیم.

دستورالعمل‌های مربوط به UC مربوط به آزمایش، بررسی علائم روزانه و ماسک کردن معمولاً بر اساس مکان متفاوت است.

برای مثال، دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو از همه دانش‌آموزان، صرف‌نظر از وضعیت واکسیناسیون، می‌خواهد پس از سفر آزمایش شوند و دانش‌آموزان واکسینه نشده که به خارج از کشور سفر کرده‌اند نیز باید به مدت هفت روز پس از بازگشت خود قرنطینه شوند. UCLA همان رژیم را توصیه می کند، اما نیازی به آن ندارد. دانشگاه کالیفرنیا، دیویس، همچنان افراد واکسینه شده را ملزم به آزمایش هر 14 روز کرده است، اما در حال حاضر قصد دارد این قانون را در اواخر ژانویه، دو هفته پس از بازگشت دانشجویان به دانشگاه، حذف کند. UC Irvine از همه دانشجویان واکسینه نشده ساکن در محوطه دانشگاه می خواهد که ظرف 48 ساعت پس از بازگشت از تعطیلات زمستانی و پنج روز بعد دوباره آزمایش شوند و با دو آزمایش منفی به مدت هفت روز قرنطینه شوند.

اسمرالدا کوینترو-کوبیلان، دانشجوی دانشگاه کالیفرنیا. رئیس جمهور گفت که رهبران دانشجو در مورد آماده شدن برای بازگشت در ژانویه با دانشگاه گفتگو کرده اند.

او گفت: «اولویت من این است که اطمینان حاصل کنم که دانش‌آموزان به آزمون‌های رایگان دسترسی دارند و اطمینان حاصل کنم که دانش‌آموزان همچنان به خدمات پشتیبانی اولیه دسترسی دارند، صرف‌نظر از اینکه UC دوباره در آموزش از راه دور شرکت می‌کند یا خیر». “در حالی که امیدواریم شخصی بمانیم، ما به عنوان دانشجوی UC Assn. در صورت نیاز آماده حمایت از دانش آموزان خود در انتقال مجدد به آموزش از راه دور هستند.

هیچ پردیس دانشگاه کالیفرنیا برنامه ای برای بازگشت به آموزش از راه دور ندارد، اگرچه بسیاری از دوره های این دوره آنلاین بوده اند.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گفت که همچنان به نظارت بر وضعیت در مورد گزینه‌ها ادامه می‌دهد و همچنان به جوامع دانشگاهی برای واکسینه شدن توصیه می‌کند. ایالت کال لس آنجلس گفت که اگر دستورالعمل های جدیدی صادر شود، دانشگاه به سرعت عمل خواهد کرد.

سخنگوی جوسلین استوارت گفت: “اگر شرایط تغییر کند، Cal State LA آماده است تا دور بزند.”

Cal State Fullerton Sr. و Cal State Student Assn. رئیس جمهور اسحاق آلفروس گفت که اگرچه او مشتاق بازگشت به محوطه دانشگاه پس از یک وقفه یک ماهه بود، اما او و سایر دانشجویان به طور کلی احساس امنیت می کردند، حتی با کشف یک گزینه جدید.

Bibins-Domingo گفت که دانشگاه ها ممکن است نیاز به تغییر برنامه های خود در طول ماه های زمستان به دلیل ضعف ایمنی و نیاز به حفاظت بهتر داشته باشند. اما میزان تغییر آنها به سطوح واکسیناسیون بستگی دارد – و به آنچه این گزینه جدید به ما می زند.

ترزا واتانابه، سخنگوی تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme