بازگشت خوب است. رژه رز با جمعیتی کوچکتر و مشتاق بازمی گردد.


لزلی لموس پس از دوران کودکی زیادی که یک شبه در مسیر رژه رز برای دیدن منظره ردیف جلو کمپ می‌کرد، زمانی که کمی قبل از طلوع آفتاب در روز شنبه به پاسادنا رسید، حیرت‌زده شد و متوجه دو چیز شد که در سال‌های اخیر تقریباً بی‌سابقه بود: پارکینگ نزدیک و فضای زیاد در پیاده‌رو. .

لموس، 29 ساله، از داونی، در حالی که برای صندلی های کمپینگ در بلوار کلورادو در خانه بازی پاسادنا دست می زدند، به دختر 8 ساله خود گفت: «شما بازدیدهای VIP دارید!»

لموس که در حین نگاه کردن به پیاده روها که معمولاً خیلی قبل از رژه شلوغ بود، یک ماسک جراحی سیاه پوشیده بود، گفت: «از این که دیگر مردمی وجود ندارند، تعجب می کنم.

ویروس کرونا را مقصر بدانیم.

رژه رز روز شنبه پس از این که بیماری همه گیر برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم در سال گذشته لغو شد، بازگشت.

و در حالی که بسیاری آن را وقفه‌ای عجیب از دو سال دردناک همه‌گیری می‌دانستند، بازگشت با افزایش چشمگیر موارد ابتلا به ویروس کرونا ناشی از نسخه بسیار مسری Omicron خدشه‌دار شد. در سراسر کشور، با ادامه راهپیمایی بی امان ویروس، سایر رویدادهای سال نو کاهش یافته یا لغو شده است.

در حالی که هزاران تماشاگر در سراسر کشور در بلوار کلرادو صف می‌کشند، تقریباً از هر 4 نفر در شهرستان لس‌آنجلس، یک نفر به ویروس کرونا مبتلا شد و تعداد روزانه عفونت‌های تایید شده جدید هر دو روز دو برابر می‌شود.

این صعود بدون شک به جمعیت کمتری از رژه رز 133 منجر شد. اما در طول مسیر، شادی ملموس بود.

این رژه – در سال 1890 به عنوان یک رویداد تبلیغاتی توسط یک باشگاه اجتماعی محلی برای نمایش آب و هوای معتدل زمستانی پاسادنا آغاز شد – با آسمان آفتابی، آبی و دما در اواسط دهه 1950 آغاز شد. لوار برتون بازیگر و مجری تلویزیون یک مارشال بزرگ بود و موضوع آن «رویا. رسیدن. من باور دارم. ”

برگزارکنندگان گفتند که از ادامه رژه احساس امنیت می کنند زیرا در فضای باز بود – که به گفته مقامات بهداشتی ایمن تر از داخل خانه است – و به دلیل تعدادی از اقدامات ایمنی.

رژه گل رز

شناور ریس در حین رژه رز.

(کیوسانگ گونگ / برای تایمز)

مسابقات رز به بیش از 6000 شرکت‌کننده در رژه و همچنین تماشاگران در مکان‌های بلیت مانند غرفه‌ها نیاز داشت تا ظرف 72 ساعت پس از رویداد، مدرکی مبنی بر واکسیناسیون یا منفی بودن آزمایش کروناویروس ارائه کنند. شرکت کنندگان 2 سال و بالاتر در این مناطق باید از ماسک استفاده می کردند.

در بقیه مسیر 5.5 مایلی، جایی که مردم می توانند به سادگی راه بروند و تماشا کنند، واکسیناسیون و نتایج آزمایش منفی آزمایش نشد.

کاتلین پرالتا ونته که شعار «سال نو مبارک!» دیگر بینندگان را سر می داد، گفت: «کووید من را به طور کلی نگران می کند، همانطور که همیشه نگرانم است.

او گفت که چند تن از بستگان Peralta-Vente پس از ملاقات برای کریسمس به ویروس کرونا مبتلا شدند.

Peralta-Vente، 55 ساله، ساکن پاسادنا، تمام هفته در خانه قرنطینه شده است و قبل از رژه منفی است، که حداقل 25 بار در آن شرکت کرده است.

او درباره خودش و شوهرش گفت: «ما بیرون نرفتیم. “ما راه خود را از طریق این پست مات و نصب کردیم.”

او گفت که قصد دارد به زودی تیراندازی کند، با انگیزه بیشتری به دنبال ترس این هفته.

قبل از شروع رژه، کریگ فارست رایت با دو دوست خود از بلوار خالی کلرادو دوید، همانطور که هر سال برای یک دهه انجام داده بود. حتی بدون رژه سال گذشته، آنها مسیر رژه را دویدند تا روحیه جشن را زنده نگه دارند.

رژه گل رز

فروشگاه یو پی اس “برخیز، بدرخش و بخوان!”

(فرانسین اور / لس آنجلس تایمز)

Farestweit در حالی که به کمپینگانی که در سال جدید در خیابان زنگ می‌زدند نگاه می‌کرد، گفت: «خوب است که برگشتم، تورتیلاها را در خیابان دیدم، موقعیت‌های تخت خواب ابتکاری.» (سال‌هاست که کمپینگ‌ها یک سنت بوده که تورتیلاهای پر از کرم موبر را به سمت ماشین‌های عبوری پرتاب می‌کنند.)

Forestwright و دوستانش وقتی از او پرسیدند که آیا پرش Omicron باعث شد آنها به بیرون نشستن فکر کنند، سرشان را تکان دادند و گفتند که دویدن یکی از معدود کارهایی است که می‌توانستند با خیال راحت انجام دهند.

«در بحبوحه کووید، در ردپای عمیق ما، همه پنهان شده بودند. دوستش تام کولی، 60 ساله، گفت: جالب بود.

درست قبل از طلوع آفتاب، دانل سالیوان 45 ساله از هایلند پارک، چشمانش را با یک آینه جمع و جور کوچک آرایش کرد در حالی که دختر 9 ساله‌اش روی تشک بادی کنارش می‌خوابید و اسبی پر را با یک رز رژه باندانا در آغوش گرفته بود. . گردنش.

مادر و دختر آخرین بار در سال 2018 آمدند. آنها بعد از ظهر جمعه برای رژه امسال آمدند و منتظر جمعیت عظیمی بودند که در آن زمان دیدند.

سالیوان گفت: “ما می توانستیم برای مدت طولانی تری گرمتر بمانیم.” “ولی [we’re] واقعا ناراحت نیست بیرون رفتن از اینجا یک ماجراجویی است.»

در نزدیکی خیابان روزولت، دبورا توفورد 54 ساله اهل ایست‌ویل، کنار یک کوره با نور پروپان نشسته بود و کوفته‌های خرد شده زیر پایش قرار داشت. شش صندلی برای بقیه اعضای خانواده او رزرو شده بود که بعد از ظهر جمعه به آنجا آمدند و شب کمپ کردند و همبرگر پختند و بازی کردند.

او گفت: «فکر می‌کردم دیشب افراد بیشتری برای جشن سال نو باشند، و فکر می‌کردم با ردیف‌هایی از صندلی‌ها از آنچه می‌خوانم بیدار می‌شوم». “من واقعا شگفت زده هستم.”

به گزارش رز تورنمنت، رژه امسال شامل 43 شناور، 20 باند راهپیمایی و 18 واحد اسب بود.

روز پنجشنبه، Kaiser Permanente برنامه های خود را برای آوردن پرسنل پزشکی به خط مقدم رژه رز لغو کرد.

در بیانیه شرکت آمده است: «ما باید سلامت و ایمنی کادر پزشکی خط اول خود را در اولویت قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که قادر به درمان بیماران در جریان هجوم اخیر موارد COVID-19 ناشی از نوع Omicron هستیم.»

قیصر برنامه ریزی کرد که 20 کارگر پزشکی سوار شوند و در مقابل شناوری به نام آینده سالم تر، که شامل پیکره های چهار کودک، از جمله یکی با گوشی پزشکی و یک خرس عروسکی به نام بوستر بود، حرکت کنند. شناور همچنان در رژه می چرخید.

رژه گل رز

بنیاد سلامت ایدز، واکسن دنیای ما.

(کیوسانگ گونگ / برای تایمز)

در کنایه ای دیگر از این زمان های همه گیر، شناور بنیاد ایدز «دنیای ما را واکسینه کن» نام داشت و شامل یک پرستار روبات با استفاده از سرنگ بود.

میشل ون اسلایک، معاون ارشد بازاریابی و فروش در فروشگاه UPS، گفت که در حال آماده شدن برای اعلامیه شرکتش است – که به نام “برخیز، بدرخش و بخوان!” و شامل یک خروس عینکی و زرد روشن به نام چارلی است که از یک خروس می خواند. گروه جوجه ها – حدود یک سال طول کشید.

UPS Store Float امسال و همچنین در سال‌های 2019 و 2020 برنده جایزه معتبر لاتاری Parade شد.

در سال 2020، برنامه ریزی شناور از قبل در حال انجام بود، زمانی که مسابقات رز در سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر به پایان رسید. اما او گفت که فروشگاه UPS به عنوان یک کسب و کار اصلی «دست پر داشت» که در میان محاصره باز باقی ماند. این هفته، در حالی که آخرین تزئینات روی شناور اعمال شد، او گفت: “ایمنی اولویت شماره یک است” و استتار و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

شناور شرکت بزرگ بود: 35 فوت ارتفاع و 55 فوت طول. ون اسلایک گفت: وزن آن حدود 24 تن، با 12 قطعه متحرک و 130000 گل است.

او گفت: “اگر می خواهید این کار را انجام دهید، آن را به گونه ای انجام دهید که سرگرم کننده و جادویی باشد.” همه ما می دانیم که این روزها در رده زندگی بسیار کوتاه قرار داریم و می خواهیم پس از هر آنچه در دو سال گذشته از سر گذرانده ایم کمی روشنایی به ارمغان بیاوریم.

ون اسلایک در سن برناردینو بزرگ شد و سال به سال با پدربزرگش که یک کارگر ساختمانی بود به رژه می آمد، حتی اگر تنها بود. آنها شب را در مسیر رژه با چوریزو و یک بشکه تخم مرغ و شکلات داغ در قمقمه سپری می کردند.

رژه گل رز

گروه کالج شهر پاسادنا در امتداد بلوار کلرادو راهپیمایی می کنند.

(دانمارک ماکسول / لس آنجلس تایمز)

او گفت: “پدربزرگ من اگر می دانست که من در مونتاژ یک شناور نقش داشتم، فقط در خلسه می افتاد.”

والری براون، 62 ساله، اهل لوما لیندا، با چند تن از اعضای خانواده در نزدیکی خیابان دریاچه نشسته بود و پیشانی بند سال نو مبارک را بر سر داشت.

براون از صندلی بدون مانعی که در ردیف جلویی که صبح شنبه گرفت، گفت: “بعضی وقت ها وقتی آنقدر شلوغ است که نمی توانید حرکت کنید، اینجا بوده ام.” “پس خوب است که افراد کمتری داشته باشیم.”

پس از نقل مکان به کالیفرنیا در سال 1986، براون شرکت در رژه را در اولویت قرار داد. پدرش همیشه دوست داشت بیاید.

براون گفت: “ما در ایندیانا با تماشای رژه رز بزرگ شدیم، اما هرگز نمی توانستیم به آنجا برویم.” “ما در مورد اینکه چگونه او همیشه می خواست آن را تماشا کند صحبت خواهیم کرد.”

پدرش عاشق گروه های راهپیمایی بود. او در گروه موسیقی دبیرستانش توبا می نوازد. براون فلوت، خواهرش کلارینت، یکی از برادران ساکسیفون و دیگری ترومپت می نواخت. او گفت که پسر براون یک نوازنده سازهای کوبه ای بود و هنوز هم از طریق موسیقی امرار معاش می کند.

او یک بار موفق شد پدرش را به رژه بیاورد. مورد فهرست بررسی شد.

مقامات تایمز، سلما لوم و آنومیتا کاور در این گزارش مشارکت داشتند.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر