با افزایش شتاب اومیکرون، تعداد بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در کالیفرنیا از 4000 فراتر رفت

[ad_1]

تعداد بیماران COVID-19 بستری در بیمارستان در کالیفرنیا در آخر هفته به سطوح بی‌سابقه‌ای رسید، زیرا گسترش سریع نوع Omicron باعث اختلالات عمده در خطوط هوایی شد و جمعیتی از مردم را به مکان‌های آزمایش فرستاد.

مقامات گفتند که انتظار دارند شیوع Omicron در هفته های آینده بدتر شود و رئیس جمهور بایدن قول داد که دولت فدرال تمام تلاش ممکن را برای کمک به ایالت ها در مواجهه با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا انجام خواهد داد. بایدن به کسانی که در طول تعطیلات با انتظار طولانی برای آزمایش روبرو هستند تبریک گفت و گفت که دولت او در حال تلاش برای کاهش این مشکل است.

بایدن گفت: «مشاهده این که چقدر برای مردم آزمایش این آخر هفته دشوار بود، نشان می‌دهد که ما هنوز کار برای انجام دادن داریم و در حال انجام آن هستیم.»

روز یکشنبه، 4001 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدند – بالاترین تعداد کل در یک روز در کالیفرنیا از 9 اکتبر و تقریبا 14 درصد افزایش نسبت به هفته گذشته.

برخی مناطق با افزایش شدیدتر دست و پنجه نرم می کنند. شهرستان لس آنجلس هفته گذشته شاهد افزایش 30 درصدی بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 بود. در اورنج کانتی، تعداد بیماران نزدیک به 45 درصد در مدت مشابه افزایش یافته است.

به طور کلی، مناطق بزرگ‌تر کالیفرنیای جنوبی و ساکرامنتو شاهد افزایش 20 درصدی بستری شدن در بیمارستان در مدت مشابه بودند، در حالی که منطقه خلیج سانفرانسیسکو با افزایش 13 درصدی مواجه بود.

مقامات و کارشناسان مدت‌ها متذکر شده‌اند که بستری شدن در بیمارستان یک شاخص عقب مانده از شیوع ویروس کرونا است که معمولاً حدود دو هفته پس از افزایش عفونت‌ها افزایش می‌یابد.

با توجه به اینکه کالیفرنیا با یک جهش قابل توجه جدید دست و پنجه نرم می کند، این یک روند بالقوه نگران کننده است، که به گفته مقامات به دلیل تکثیر نوع Omicron است، که شاید جهش یافته ترین و پرسرعت ترین نسخه ویروس کرونا باشد.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط تایمز، در هفته گذشته، کالیفرنیا به‌طور متوسط ​​روزانه ۱۱۹۱۴ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد که ۷۳ درصد نسبت به دو هفته قبل افزایش داشت.

این جهش به ویژه در شهرستان لس آنجلس شدید است که بیش از 20000 مورد جدید را در روزهای شنبه و یکشنبه اعلام کرد – مقامات عمومی چشم نواز می گویند که این تعداد در واقع به دلیل تاخیر در گزارش در تعطیلات آخر هفته کریسمس کافی نیست.

مقامات بهداشتی در پرجمعیت ترین منطقه کشور روز دوشنبه ۷۴۲۵ مورد جدید ابتلا را گزارش کردند. آنها گفتند که این نیز احتمالاً دست کم گرفته شده است.

ترکیبی از بیماری مرتبط با ویروس کرونا در میان خدمه خطوط هوایی و آب و هوای بد، یک روز دیگر از سردرد را در فرودگاه ها به همراه داشت. بر اساس گزارش FlightAware، بیش از 1070 پرواز در داخل، یا خارج از ایالات متحده در روز دوشنبه لغو شد و بیش از 2710 پرواز در سراسر جهان برای آن روز به حالت تعلیق درآمد. این یک بهبود جزئی نسبت به روز گذشته است، زمانی که 1517 لغو در سراسر کشور و 3274 مورد در سراسر جهان وجود داشت.

باید دید چه تعداد از ساکنان کالیفرنیا که اخیراً آلوده شده اند به اندازه کافی بیمار می شوند که نیاز به مراقبت های حرفه ای داشته باشند. شواهد امیدوارکننده ای وجود دارد که نشان می دهد Omicron ممکن است علائم کمتری نسبت به دلتا، مقصر افزایش ویروس کرونا در تابستان گذشته، ایجاد کند.

اما این ممکن است برای محافظت از سیستم های بهداشتی در برابر گسترش تا حد خود کافی نباشد، به ویژه در مناطقی که سطح واکسیناسیون پایین است.

به گفته دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن، شواهد همچنان افزایش می‌یابد که افراد واکسینه شده که واکسن اضافی دریافت کرده‌اند اما همچنان آلوده هستند، معمولاً علائم خفیفی ندارند یا دارند.

اما فائوچی که در برنامه صبح بخیر آمریکا در شبکه ABC صحبت می کرد، گفت که همچنان نگران بیماری جدی در بین افراد واکسینه نشده است.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، در سراسر کشور، کمتر از 62 درصد از آمریکایی ها به طور کامل واکسینه شده اند. در کالیفرنیا، این رقم کمی بیش از 67٪ است.

با این حال، این پوشش تلقیح باعث می شود میلیون ها نفر همچنان به راحتی قربانی ویروس کرونا شوند.

بایدن روز دوشنبه در جریان یک نشست خبری با فرمانداران ایالتی گفت: ما هنوز ده ها میلیون نفر واکسینه نشده داریم و شاهد افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان هستیم. «این بدان معناست که بیمارستان‌های ما در برخی مکان‌ها شلوغ خواهند شد، هم از نظر تجهیزات و هم از نظر پرسنل.

آمارهای ایالتی نشان می دهد که از 2 تا 8 دسامبر – هفته پس از اولین بار کشف Omicron در ایالت – کالیفرنیایی های واکسینه نشده تقریباً هشت برابر بیشتر از همتایان کاملاً واکسینه شده خود در معرض ابتلا بودند.

مقامات گفتند و در هفته منتهی به 11 دسامبر، افراد واکسینه نشده در لس آنجلس 23 برابر بیشتر از افراد واکسینه شده که واکسن تقویت کننده دریافت کرده بودند، مبتلا شدند.

علاوه بر احتمال ابتلا به بیماری جدی، مقامات همچنین خاطرنشان می کنند که هر عفونت جدید به ویروس کرونا فرصت دیگری برای توسعه می دهد، به طور بالقوه به روش هایی که انتشار یا اجتناب از قدرت محافظتی واکسن ها را آسان تر می کند.

دکتر رجینا چینشیو کوانگ، معاون بهداشت در اورنج کانتی گفت: «دلیل اینکه همه ما می خواهیم انتقال را به حداقل برسانیم، حتی اگر یک بیماری خفیف باشد، این است که هر بار که این ویروس فردی را مبتلا می کند، شانس جهش پیدا می کند. .

فائوچی گفت جهش Omicron احتمالاً قبل از بهبود بدتر می شود.

در حالی که موارد ابتلا در آفریقای جنوبی، جایی که Omicron برای اولین بار در آنجا کشف شد، رو به کاهش است، هنوز در بریتانیا در حال افزایش است – که معمولاً روندهای ایالات متحده را منعکس می کند، و بیمارستان های بریتانیا تحت فشار هستند.

فائوچی گفت: «به عبارت دیگر، آنچه در آنجا اتفاق می‌افتد معمولاً چند تا سه هفته بعد در اینجا اتفاق می‌افتد. “روشی که در حال حاضر پیش می رود قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود. ما انتظار نداریم که همه چیز در چند روز تا یک هفته تغییر کند. احتمالاً خیلی بیشتر از این طول می کشد، اما غیرقابل پیش بینی است.”

فائوچی گفت مقامات بهداشتی در آفریقای جنوبی همچنین با استناد به داده‌های نیویورک، که در آن تعداد بستری‌های کودکان در بیمارستان‌های کودکان افزایش یافته است، تعداد بیشتری از کودکان مبتلا به کرونا را در بیمارستان بستری کرده‌اند.

او گفت: “این یکی از دلایلی است که ما می گوییم… اگر کودکی بین 5 تا 11 سال دارید، لطفاً آن کودک را واکسینه کنید تا از ابتلای او به چیزی که حتی شبیه یک بیماری جدی است جلوگیری کنید.”

داده‌های منتشر شده توسط دکتر مری باست، سرپرست کمیسیون بهداشت در نیویورک، نشان می‌دهد که تعداد بستری‌های جدید کودکان در نیویورک در هفته‌های اخیر پنج برابر شده است. از 5 تا 11 دسامبر، 22 بستری کودکان مبتلا به کووید گزارش شده است. برای هفته جزئی 19-23 دسامبر 109 بود.

داده‌های اولیه منتشر شده در روز جمعه نشان داد که همه کودکان 5 تا 11 ساله و سه چهارم کودکان 12 تا 17 ساله که در بیمارستان بستری شده‌اند به طور کامل واکسینه نشده‌اند. نیمی از کودکان بستری شده در بیمارستان ها زیر 5 سال سن دارند و واجد شرایط واکسیناسیون نیستند.

در نیویورک، 27 درصد از کودکان 5 تا 11 ساله حداقل یک دوز واکسن و 16 درصد دو دوز دریافت کردند. این اعداد مشابه اعداد در کالیفرنیا هستند که به ترتیب 25% و 16% می باشند.

بسیاری از مردم هنوز فکر می کنند که کودکان به کووید آلوده نیستند. این درست نیست. باست روز دوشنبه در یک نشست خبری گفت: «کودکان در حال آلوده شدن هستند و برخی در بیمارستان بستری خواهند شد. «ما باید کودکان را واکسینه کنیم. به خصوص در گروه سنی 5 تا 11 سال باید آنها را بیشتر از آنچه هستند بزرگ کنیم.

در همین حال، مقامات بهداشتی ایالات متحده روز دوشنبه محدودیت های ایزوله برای آمریکایی های آلوده به ویروس کرونا را از 10 روز به 5 روز کاهش دادند و به طور مشابه زمان لازم برای قرنطینه تماس نزدیک با افراد آلوده را کاهش دادند.

CDC گفت این دستورالعمل ها مطابق با شواهد رو به رشدی است که نشان می دهد افرادی که به ویروس کرونا مبتلا می شوند، دو روز قبل و سه روز پس از شروع علائم، در صورت وجود، مسری ترین هستند.

مقامات تایمز آنومیتا کائور در واشنگتن و لیلا سیدمن و هوگو مارتین در لس آنجلس و آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma