با افزایش هشدارهای Omicron، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در جنوب کالیفرنیا افزایش یافت

[ad_1]

بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 در سراسر کالیفرنیا افزایش یافته است زیرا مقامات نسبت به خطرات جهش زمستانی و گسترش سریع مورد انتظار نوع ویروس کرونا Omicron هشدار می دهند.

بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در کالیفرنیا در بیش از یک ماه گذشته به اوج خود رسیده است. در سه هفته گذشته، بستری شدن بیماران مبتلا به کووید-19 در سراسر ایالت 16 درصد افزایش یافته است، از 3109 بیمار در بیمارستان ها در 23 نوامبر به 3613 در روز سه شنبه.

این افزایش در جنوب کالیفرنیا چشمگیر است. از 23 نوامبر، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در شهرستان ونتورا 49 درصد، در شهرستان سن دیگو 47 درصد، در شهرستان لس آنجلس 39 درصد، در شهرستان ریورساید 36 درصد، در شهرستان سن برناردینو 26 درصد و در شهرستان اورنج 15 درصد افزایش یافته است. . .

بر اساس سرانه، امپراتوری داخلی بیشترین ضربه را از جهش بستری شدن در بیمارستان متحمل شد.

از هر 100000 ساکن، 18 نفر در شهرستان سن برناردینو، 14 نفر از 100000 نفر در شهرستان ریورساید، 11 نفر در شهرستان سن دیگو، 8 نفر در لس آنجلس و شهرستان ونتورا، و 7 نفر در شهرستان اورنج در بیمارستان بستری می شوند.

برخی از کارشناسان می گویند زمانی که 5 نفر یا بیشتر از هر 100000 نفر به دلیل COVID-19 در بیمارستان بستری می شوند، نشانه نگرانی است.

دکتر رجینا چینکسیو کوانگ، معاون بهداشت در اورنج کانتی، گفت که بیمارستان‌ها در حال حاضر به دلیل افزایش تقاضا در این زمان از سال تحت فشار قرار گرفته‌اند و هشدار داد که افزایش COVID-19 می‌تواند به طور بالقوه سیستم را تحت الشعاع قرار دهد.

بیمارستان‌های اورنج کانتی در طول موج تابستانی دلتا تحت فشار بودند، زمانی که آمبولانس‌ها به دلیل ازدحام در بیمارستان‌ها مجبور بودند مدت طولانی منتظر بمانند تا بیماران را در بیمارستان‌ها تخلیه کنند.

Chinxio-Kwong گفت: افزایش COVID-19 ناشی از Omicron در هفته‌های آینده می‌تواند منجر به “طوفان عالی برای تسخیر سیستم بیمارستانی ما شود که در حال حاضر تحت فشار قرار گرفته است.”

“تمام جهان در حال ورود به یک جزر و مد جدید است. Chinxio-Kwong گفت: «متاسفانه، هم ایالات متحده و هم بریتانیا پیشرو هستند.

چینکسیو کوانگ گفت که درصد موارد ابتلا به ویروس کرونا در اورنج کانتی تنها در هفته گذشته به میزان قابل توجهی بدتر شده است. این احتمالاً نتیجه افزایش پخش برنامه های شکرگزاری است و به دلیل هوای سردتر و بارانی تر، مردم بیشتر در داخل خانه می مانند.

شیوع قابل توجه اخیر در مدرسه تراویس رنچ در یوربا لیندا یک دانش آموز کلاس ششمی را برای آموزش از راه دور قبل از تعطیلات زمستانی به خانه فرستاد. Chinxio-Kwong گفت که مقامات بهداشتی هنوز در حال بررسی منشاء شیوع هستند، اما گزارش های اولیه حاکی از آن است که یک بزرگسال بالقوه واکسینه نشده و علامت دار با دانش آموزان تعامل داشته است، که بسیاری از آنها واکسینه نشده اند.

در سرتاسر جهان، مقامات بهداشتی و کارشناسان بر اساس گزارش‌های اولیه مبنی بر اینکه ممکن است باعث بیماری خفیف‌تری شود، نسبت به شکایت از Omicron هشدار می‌دهند. حتی اگر این سویه واقعاً کمتر باعث ایجاد بیماری جدی برای یک فرد خاص شود، زیرا این گزینه بسیار مسری تر است، افراد بیشتری ممکن است آلوده شوند و به هر حال بیمارستان ها ممکن است بیش از حد بار شوند.

دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه ترجمه اسکریپس تحقیقاتی در لاهولا، پیشنهاد کرد که کسانی که به Omicron مشکوک هستند، آن را انکار نمی کنند.

توپول در نوشت: «برای همه‌گیری، ایالات متحده 5 انکار هشدار را اختراع کرده است (این در اینجا اتفاق نخواهد افتاد). توییت. او گفت که «آژارهای Omicron» از چندین کشور از جمله آفریقای جنوبی، دانمارک و نروژ به اندازه کافی وجود دارد.

در بریتانیا، ساجد جاوید، وزیر بهداشت دولت، گفت که دانشمندان در آنجا هرگز گونه‌ای از ویروس کرونا را ندیده‌اند که به اندازه Omicron بتواند “به سرعت گسترش یابد”. موارد جدید کرونا هر دو روز دو برابر می شود.

جاوید این هفته در پارلمان گفت: «حتی اگر بار به میزان قابل توجهی کمتر بوده باشد، پس قابلیت انتقال بسیار بالاتر Omicron به این معنی است که هنوز هم پتانسیل غلبه بر بیمارستان ها را دارد.

همچنین یک علامت هشدار: افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند و هنوز یک تقویت کننده دریافت نکرده اند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا و علامت دار شدن هستند. و مانند ایالات متحده، بسیاری از بزرگسالان واکسینه شده در بریتانیا واکسن اضافی دریافت نکرده اند.

جاوید گفت: «متاسفانه این خطر بسیار واقعی وجود دارد که افزایش تصاعدی موارد Omicron به جهش در پذیرش در بیمارستان تبدیل شود و سیستم مراقبت‌های بهداشتی را تهدید کند.»

دکتر روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده، گفت که Omicron اکنون 3 درصد از موارد ابتلا به ویروس کرونا را در سطح ملی به خود اختصاص می دهد، اما در برخی نقاط به طور قابل توجهی بالاتر است. در مناطق نیویورک و نیوجرسی، Omicron 13 درصد موارد جدید تخمین زده می شود.

ابتلا به ویروس کرونا در صنعت ورزش و سرگرمی گزارش شده است. آ عدد در برادوی اجراهایی بوده است لغو شد به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در میان افراد واکسینه شده، NFL، NBA و NHL مجبور به مقابله با عفونت‌های کرونا شدند.

ما انتظار داریم که در هفته‌های آینده شاهد افزایش سهم موارد Omicron در ایالات متحده باشیم. والنسکی گفت: “داده های اولیه نشان می دهد که Omicron قابل حمل تر از دلتا است و زمان دو برابر شدن آن در حدود دو روز است.”

داده های اولیه همچنین نشان می دهد که واکسن ها در برابر Omicron کمتر از دلتا موثر هستند. با این حال، شات تقویت کننده محافظت قابل توجهی را فراهم می کند.

داده های اولیه نشان می دهد که اثربخشی واکسن فایزر در برابر بیماری علامت دار Omicron با دو تزریق به 35٪ کاهش می یابد، اما پس از واکسن تقویتی به 75٪ افزایش می یابد. با این حال، به گفته توپول، این به اندازه اثربخشی واکسن بر علیه دلتا نیست، که پس از تقویت کننده 95 درصد بود.

دانشمندان گمان می کنند که واکسیناسیون ها و تقویت کننده ها همچنان محافظت قابل توجهی در برابر بیماری های جدی ایجاد می کنند.

“رژیم های واکسن تقویت کننده ما علیه Omicron کار می کند. دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن، گفت: در حال حاضر نیازی به تقویت کننده خاصی نیست. و بنابراین پیام واضح است: اگر واکسینه نشده اید، واکسینه شوید. و به خصوص در عرصه Omicron، اگر به طور کامل واکسینه شده اید، خود را تقویت کننده کنید.

چینشی کوانگ از مردم اورنج کانتی خواست تا به دستور جدید این ایالت مبنی بر پوشیدن ماسک در داخل خانه پایبند باشند و اقدامات خود را برای جلوگیری از موقعیت‌های پرخطرتر مانند تجمعات بزرگ انجام دهند.

چنین گردهمایی‌های خطرناکی می‌تواند شامل یک جشن عروسی در فضای داخلی با تهویه ضعیف باشد و صدها نفری که ماسک نمی‌زنند و با هم در فضاهای تنگ می‌رقصند.

اگرچه واکسینه نشده است، اما احتمال انتقال ویروس کرونا به دیگران توسط یک فرد علامت دار بیشتر است، اما انتقال ویروس کرونا به سایر افراد واکسینه شده توسط یک فرد آلوده، واکسینه شده و بدون علامت نیز قابل قبول است.

«تسلیم شدن زمانی اتفاق می افتد که مردم به اقدامات پیشگیرانه توجه نکنند. به عنوان مثال، اگر شما یک مهمانی 300 نفری داشته باشید که در یک عروسی سرپوشیده شرکت می کنند و همه آنها لباس می پوشند، عالی است – آنها خطر خود را به حداقل می رسانند.

چینچیو گفت: “اما اگر آنها به پیست رقص بروند و تمام نقاب های خود را بردارند… ما می دانیم که وقتی آنها در زمین رقص می رقصند چه اتفاقی می افتد: آنها واقعاً به یکدیگر نزدیک خواهند شد و اینجاست که کل نمایش در حال انجام است.” گفت – کووانگ.

موقعیت‌های دیگری نیز وجود دارد که در آن انتقال به راحتی ممکن است رخ دهد، مانند اتاق‌های رختکن قبل یا بعد از یک مسابقه ورزشی یا در تجمعات بین همکاران یا هم تیمی‌ها که افراد از ماسک زدن خودداری می‌کنند.

با این حال، برخی از رویدادها با تعداد زیادی از مردم را می توان به شیوه ای امن تر شرکت کرد. Chinxio-Kwong گفت: پارک موضوعی هنوز هم می تواند نسبتاً ایمن باشد، زیرا تجربه بیشتر در فضای باز است، به شرطی که افراد ماسکی را که در جای مناسبی قرار داده اند استفاده کنند و سعی کنند آن را تنها زمانی که تهویه خوبی در اطراف وجود دارد، پاک کنند.

Chinxio-Kwong گفت اشتباه است که به Omicron به عنوان یک گزینه نسبتاً بی ضرر فکر کنیم و خاطرنشان کرد که کارکنان از شانس زنده ماندن افراد از یک “کووید طولانی” پس از عفونتی که می تواند ماه ها طول بکشد و اگر نه و بیشتر طول بکشد اطلاعی ندارند.

چینشیو کوونگ گفت: “من فکر می کنم ارزش این را دارد که همه مراقب باشند و همه اقدامات احتیاطی را برای محافظت از خود انجام دهند.” من از همه می خواهم که این موضوع را جدی بگیرند.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme