با رشد Omicron، بخش های اورژانس به “سطوح بحران” در بخش هایی از کالیفرنیا نزدیک می شوند

[ad_1]

بخش‌های اورژانس در بخش‌هایی از کالیفرنیا به سطوح بحران نزدیک می‌شوند و مقامات هفته‌ها تنش‌های بیمارستانی را پیش‌بینی می‌کنند، اگرچه امیدی وجود دارد که موج Omicron به زودی در شمال به اوج خود برسد.

شیوع بی سابقه ویروس کرونا در کالیفرنیا وجود دارد. قبلاً در این همه‌گیری هرگز این همه افراد همزمان به این بیماری مبتلا نشده بودند.

و علیرغم علائمی که نشان می دهد Omicron کمتر به بیماران نیاز دارد تا برای تنفس نیاز به کمک مکانیکی داشته باشند، میزان بروز بسیار بالا – 2 برابر بیشتر از زمستان گذشته – همچنان بیمارستان ها را چنان پر آب می کند که عملیات برنامه ریزی شده لغو می شود و آمبولانس ها با تاخیرهای طولانی مواجه می شوند. بیماران.

ما شاهد سطوحی نزدیک به بحران هستیم [emergency department] دکتر اریکا پان، اپیدمیولوژیست ایالات متحده، در یک جلسه توجیهی با Assn پزشکی کالیفرنیا گفت: ازدحام بیش از حد در مناطق خاص.

تا اواسط هفته، کالیفرنیا 52400 مورد بستری شدن در بیمارستان را به هر دلیلی گزارش کرده بود، درست کمتر از اوج 53000 موردی که در میانه پرش زمستان گذشته ثبت شده بود. شهرستان لس آنجلس نیز به اوج خود نزدیک شده بود. باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان، گفت: حدود 15000 نفر روز پنجشنبه به دلایل مختلف در بیمارستان بستری شدند، که نزدیک به حداکثر 16500 نفر بود که در زمستان سال گذشته کشف شد، “زمانی که اکثر بیمارستان ها بیش از حد شلوغ بودند”.

پان گفت که تقاضای عمومی برای مراقبت های اورژانسی “استرس زیادی را برای بخش های اورژانس ما ایجاد می کند.” «با کمبود کادر پزشکی در بخش بستری، پذیرش بیماران دشوارتر است. و اگر پرستار کافی برای مراقبت از این بیماران ندارید، در این صورت مشکلات زیادی وجود دارد. [emergency department] هم. ”

در نتیجه، آمبولانس‌ها همچنان در مقابل بیمارستان‌ها منتظر می‌مانند و توانایی خدمه برای پاسخگویی به تماس‌های جدید 911 را کاهش می‌دهند.

سرعت انتشار ویروس کرونا به قدری نجومی سریع است که کالیفرنیا می‌تواند یک میلیون مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را در حدود یک هفته گزارش کند – سریع‌ترین نرخ در تاریخ همه‌گیری. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط تایمز، تنها روز دوشنبه، کالیفرنیا از مجموع 6 میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا فراتر رفت. با توجه به میانگین روزانه 115000 مورد جدید در ایالت در هفته گذشته، شیوع تبی که در یک بیماری همه گیر تقریباً دو ساله بی سابقه بوده است، کالیفرنیا قرار است در عرض چند روز هفت میلیونمین مورد خود را ثبت کند.

حتی در طول جهش زمستان گذشته، هنوز سه هفته طول کشید تا یک میلیون مورد جدید انباشته شود، با 46000 عفونت جدید در روز.

زمستان گذشته، شهرستان لس آنجلس با 16000 مورد ابتلا به ویروس کرونا در روز به اوج خود رسید. تا روز جمعه، حدود 41000 مورد در روز بود.

بیمارستان‌ها می‌گویند بیمارانی که به دنبال مراقبت‌های مرتبط با ویروس کرونا و آنفولانزا هستند، غرق شده‌اند.

دکتر رجینا چینکسیو کوانگ، معاون افسر بهداشت در اورنج کانتی، که در آن بسیاری از آمبولانس‌ها پس از رسیدن به بخش اورژانس تا 44 دقیقه منتظر می‌مانند تا بیماران را رها کنند، گفت: «بیمارستان‌ها پر هستند، که بیش از هدف 30 دقیقه‌ای است. .

هفته گذشته، حدود پنج بیمارستان از 25 بیمارستان اورنج کانتی برای پر کردن شکاف‌ها، کارکنان بیشتری از ایالت درخواست کردند. Chinxio-Kwong گفت: “اکنون بیش از نیمی از بیمارستان های ما به شدت کمبود پرسنل دارند و همچنین درخواست کمک کرده اند.”

سیستم مراقبت های اورژانس شهرستان لس آنجلس به قدری چالش برانگیز است که این شهرستان کارگرانی را برای نظارت بر بیماران در بخش اورژانس فرستاده است تا آمبولانس ها بتوانند با سرعت بیشتری رها شوند تا زمان پاسخ دهی رو به وخامت به 911 کاهش یابد.

«شرکت‌های آمبولانسی که با آنها قرارداد دارند [L.A. County] دکتر کریستینا گالی، مدیر خدمات بهداشتی شهرستان لس آنجلس، گفت: برای ارائه پاسخ اضطراری از طریق سیستم 911، آنها کمبود شدید پرسنل را تجربه کرده‌اند و در تلاش برای پاسخگویی به موقع به تماس‌ها هستند.

روز پنجشنبه حدود 4257 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در شهرستان لس آنجلس بستری شدند. این تقریباً پنج برابر بیشتر از تعداد بیماران ثبت شده در کریسمس است. شهرستان لس آنجلس نزدیک به یک سوم از 13349 بیمار مبتلا به ویروس کرونا را تشکیل می دهد که در بیمارستان بستری شده اند.

تقاضا برای مراقبت های بیمارستانی به قدری زیاد است که شهرستان لس آنجلس و ایالت سه واحد بستری ایجاد کرده اند، بیمارستان جامعه ماموریت در پانوراما سیتی، شرکت کوچک پراویدنس مرکز پزشکی مری در سن پدرو و بیمارستان آنتیلوپ ولی در لنکستر. هنگامی که کارکنان به طور کامل تکمیل شوند، نزدیک به 100 تخت به شهرستان لس آنجلس اضافه می کنند که شامل 33 تخت مراقبت های ویژه می شود.

در پرجمعیت ترین شهرستان در شمال کالیفرنیا، سانتا کلارا، مقامات ابراز امیدواری کردند که اوج موارد جدید در حال نزدیک شدن است و به کاهش سطح ویروس کرونا در فاضلاب اشاره کردند.

با این حال، موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در سراسر شهرستان، که خانه سیلیکون ولی است، در حال افزایش است. و از آنجایی که هفته ها طول می کشد تا افراد تازه آلوده به اندازه کافی بیمار شوند تا به مراقبت های بیمارستانی نیاز داشته باشند، انتظار می رود که تنش های بیمارستانی تا چند هفته دیگر بدتر شود.

دکتر سارا کودی، مدیر بهداشت عمومی و بهداشت سانتا کلارا گفت: «ما آموخته‌ایم که Omicron مانند آتش‌سوزی در حال گسترش است و می‌دانیم که بسیاری از بخش‌ها، از جمله بهداشت، آموزش و بسیاری از بخش‌های حیاتی دیگر، با کمبود شدید کارکنان به دلیل بیماری Omicron مواجه هستند. افسر شهرستان.

کارشناسان از مردم خواستند هر کاری که ممکن است برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا انجام دهند، مانند پرهیز از تجمعات و استفاده از ماسک در اطراف افراد دیگر، اقداماتی که می تواند انتقال ویروس را کاهش دهد که می تواند اعضای آسیب پذیر خانواده و دوستان را به خطر بیندازد.

افراد واکسینه نشده بالاترین خطر ابتلا و بیماری جدی را دارند، اما این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد واکسینه شده، به ویژه افراد مسن و کسانی که در برابر عوارض کووید-19 آسیب پذیر هستند، ممکن است دچار عفونت های ناگهانی شده و به طور جدی بیمار شوند.

دکتر پیتر چین هونگ، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت: هفته آینده “زمان بدی برای بستری شدن در بیمارستان” خواهد بود.

وخیم تر، کمبود ملی خون اهدایی است. کمبود خون باعث بسته شدن طولانی‌مدت مرکز تروما در مرکز پزشکی Harbor-UCLA در وست کارسون شد، اقدامی که بیش از سه دهه در آنجا انجام نشده بود.

دکتر مارک گالی، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا، روز جمعه در بیانیه ای گفت: «کالیفرنیا، همراه با بقیه کشور، شدیدترین کمبود خون در 10 سال اخیر را تجربه می کند. من شما را تشویق می‌کنم تا در صورت امکان و واجد شرایط بودن، قراری برای اهداء اهدا کنید.»

اثرات جادویی بخش‌های اورژانس بیش از حد شلوغ منجر به لغو بیمارستان‌ها از جراحی‌ها یا روش‌های برنامه‌ریزی‌شده می‌شود، که می‌تواند چشم‌انداز بیمارانی را که در انتظار سرطان و سایر شرایط هستند، زمانی که درمان فوری مهم است، بدتر کند.

دکتر پل سیمون، مدیر ارشد پزشکی، مدیر تحقیقات گفت، در حالی که مطالعات اولیه نشان داد که بیماران اخیر مبتلا به کووید-19 نیاز کمتری به اکسیژن مصنوعی یا قرار دادن روی دستگاه تنفس مصنوعی دارند، “همیشه اینطور نیست.” در اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس.

ما بیش از 4000 بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان داریم. ما فکر می‌کنیم که شاید 40 درصد از آنها به دلایل دیگری در بیمارستان بستری شده‌اند، اما آزمایش کووید آنها در هنگام پذیرش مثبت بوده است. اما پس از آن 60 درصد دیگر برای بیماری های مرتبط با کووید وجود دارد و می بینیم که حدود 15 درصد از بیماران در بخش مراقبت های ویژه هستند.

نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد Omicron ممکن است آنطور که برخی داده های اولیه نشان می دهد بی ضرر نباشد. شهرستان لس آنجلس به طور متوسط ​​روزانه حدود 27 مورد مرگ ناشی از کووید-19 دارد، در مقایسه با 14 مورد مرگ در روز قبل. شهرستان لس آنجلس در پاییز گذشته و زمستان امسال با 45 مورد مرگ و میر و در روز جمعه با 48 مورد مرگ و میر ناشی از کووید-19 رکورد مرگ و میر روزانه را ثبت کرد.

سیمون گفت که حدود نیمی از مرگ و میرهای اخیر در میان افرادی بود که در این ماه مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شد، زمانی که Omicron به گزینه غالب تبدیل شد. بنابراین اینطور نیست که Omicron کاملاً بی ضرر باشد. این می تواند باعث بیماری جدی در برخی افراد شود.

مقامات به راحتی خاطرنشان می کنند که همه افراد مبتلا به ویروس کرونا به طور خاص در بیمارستان بستری نشده اند زیرا در حال مبارزه با COVID-19 هستند. بسیاری ممکن است به دنبال درمان بیماری یا آسیب دیگری باشند و آزمایش فقط در هنگام پذیرش مثبت است.

با این حال، به نظر نمی‌رسد نسبت این بستری‌های «تصادفی» در لس‌آنجلس آنقدر که قبلاً تصور می‌شد زیاد باشد.

شهرستان لس آنجلس در ابتدا تخمین زد که برای بیماران بستری شده در بیمارستان که در 26 دسامبر بستری شده اند، تنها 46 درصد از بیماران کروناویروس احتمالاً به درمان برای بیماری کووید-19 نیاز دارند، در حالی که وضعیت عفونی بقیه مربوط به بستری شدن آنها در بیمارستان است.

اما با اطلاعات جدید، مقامات بهداشتی این رقم را تا 58 درصد اصلاح کردند.

فرر گفت: «از آنجایی که بیماران مبتلا به بیماری مرتبط با کووید احتمالاً برای مدت طولانی‌تری نسبت به بیماران مبتلا به کووید تصادفی بستری می‌شوند، همه تخمین‌های اخیر احتمالاً تعداد بستری‌های مرتبط با بیماری را دست‌کم می‌گیرند و تعداد بستری‌های اتفاقی را بیش از حد تخمین می‌زنند». . بنابراین ما به نظارت بر روندها در طول زمان برای درک بهتر شدت کووید در میان بیماران بستری در بیمارستان ادامه خواهیم داد.

مقامات می گویند که آیا یک فرد برای COVID-19 در بیمارستان بستری شده است یا آزمایش آن مثبت است، مقامات می گویند این بیماران چالش هایی را ایجاد می کنند.

کودی روز جمعه گفت: “هر دو تأثیر قابل توجهی بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما دارند زیرا به مراقبت های اضافی با ایزوله سازی و کنترل عفونت نیاز دارند.”

عفونت کروناویروس همچنین می‌تواند برخی از مشکلات سلامتی از قبل موجود را تشدید کند، بنابراین حتی اگر فردی علائمی داشته باشد که نتیجه مستقیم کووید-19 نیست، «تلاش برای کشف علت واقعی یک بیماری مزمن تشدید شده واقعاً دشوارتر است. ، “گفت چینشیو کوونگ.

اگرچه جدید نیست، اما سؤالات مربوط به تشخیص “تصادفی” ویروس کرونا در دوره Omicron مورد توجه خاص قرار گرفته است زیرا کارمندان سعی می کنند شدت نوع را در مقایسه با Delta تعیین کنند.

برخی از داده ها تفاوت زیادی بین دو سویه نشان می دهد. مطالعه ای توسط Kaiser Permanente در جنوب کالیفرنیا این هفته منتشر شد این را پیدا کندر مقایسه با دلتا، Omicron با کاهش 53 درصدی خطر بستری شدن علامت دار، کاهش 74 درصدی در خطر بستری شدن در مراقبت های ویژه در بیمارستان و کاهش 91 درصدی در خطر مرگ همراه بود.

اما حتی اگر خطر نسبی کمتر باشد، بیمارستان‌ها همچنان برای مدیریت هجوم جدید افراد مبتلا به بیماری سخت تلاش می‌کنند.

بیماران COVID-19 بخش فزاینده ای از بیماران در بخش مراقبت های ویژه شهرستان لس آنجلس را تشکیل می دهند: تقریباً 25 درصد در مقایسه با 10 درصد در حدود کریسمس. حدود 20 درصد از بیماران تهویه شده به کووید-19 مبتلا هستند که در ماه گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

فرر گفت: «اگرچه فعلاً اینجا جایی نیست که همه ما امیدوار بودیم باشیم، اما باید ذخایر خود را پیدا کنیم و به انجام هر کاری که می توانیم برای کاهش سرعت گسترش آن ادامه دهیم.» برای بسیاری از مردم بسیار خطرناک است که به اقدامات احتیاطی و اتخاذ تصمیمات استراتژیک که قرار گرفتن در معرض غیر ضروری را به حداقل می رساند، ادامه ندهند.

در سراسر کشور، میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 به سطحی فراتر از ارتفاعات وحشتناکی که در موج زمستان گذشته مشاهده شد، افزایش یافته است.

دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه ترجمه اسکریپس تحقیقاتی در لا جولا، گفت: «ما این دیدگاه تحریف شده را در مورد سبک یا خفیف بودن Omicron داریم، زمانی که به وضوح می تواند افراد زیادی را در بیمارستان بکشد و به ثمر برساند. ”

او در یک گفتگوی آنلاین پنجشنبه با دکتر رابرت واچر، رئیس دانشگاه سانفرانسیسکو، گفت: «بسیاری تلاش کرده‌اند که بستری شدن در بیمارستان را به حداقل برسانند… و من فکر می‌کنم که ما «با» و نه «برای» کووید را بسیار زیاد ارزیابی می‌کنیم. گروه پزشکی.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat