با ضعیف شدن کووید، جرم و جنایت در قطارها و اتوبوس ها در لس آنجلس در حال افزایش است

[ad_1]

در حالی که منتظر قطار در متروی هالیوود بود، ماریتسا مانسیلا پشت پله برقی از خود دفاع کرد و مسافران را به نور فلورسنت زیرزمینی پایین آورد.

او می خواست تازه واردها را قبل از اینکه او را ببینند ببیند.

این زن 55 ساله که برای نظافتچی به وسایل نقلیه عمومی متکی است، شاهد دعوا در قطار بوده است. او مردی را دید که سعی می کرد درهای ماشین را در حالی که در حال حرکت بودند باز کند. در اوایل سال جاری در ایستگاه متروی هالیوود / غربی، مردی خود را در معرض دید او قرار داد.

او گفت: «اگر می توانستم از خانه کار کنم، این کار را می کردم.

با کاهش همه‌گیری و رفع محاصره، بازگشت به حالت عادی با مزایایی همراه بود: افزایش فعالیت اقتصادی، بازگشت افراد بیشتر به محل کار و مدرسه، و تجمعات تعطیلات و تعاملات اجتماعی.

اما در سیستم حمل‌ونقل عمومی در لس‌آنجلس – جایی که مسافران در روزهای هفته از پایین‌ترین سطح همه‌گیری یعنی حدود 363،800 مسافر به حدود 843000 مسافر بهبود یافته‌اند. – عادی نیز با خود افزایش جرم و جنایت را به همراه داشت.

طبق گزارش اداره حمل و نقل متروپولیتن لس آنجلس، در سال 2021، تا سپتامبر، گزارش های جنایت خشونت آمیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد و نسبت به سال 2019 9 درصد افزایش یافته است. برخی از جنایات، مانند حملات شدید، از سطح قبل از همه گیری فراتر می روند، اگرچه خدمات اتوبوس و ریلی به طور کامل بهبود نیافته اند.

اگرچه هنوز نادر است، اما قتل ها از یک مورد در سال 2019 به سه نفر در سال 2020، اولین سال کامل همه گیری، افزایش یافته است. تا کنون در سال 2021، پنج نفر در ایستگاه های قطار یا حمل و نقل عمومی کشته شده اند، از جمله یک زن 28 ساله. در قطار هنگام رفتن به محل کار مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

در حالی که اکثر مردم بدون حادثه سوار وسایل نقلیه عمومی می شوند، مشکل جرم اخیرا باعث درگیری بین الکس ویلانووا، کلانتر شهرستان لس آنجلس و اعضای هیئت مدیره مترو برای آینده اجرای قانون در سیستم شد. در یک کنفرانس خبری برای توجیه تمدید قرارداد بخش خود با مترو، کلانتر فهرستی از هشت جنایت خشونت‌آمیز مربوط به سال 2019 شامل تیراندازی، چاقوکشی و تجاوز جنسی را بیرون کشید. او این حوادث را «سطح قتل عام» خواند که در قطارها رخ می دهد.

جیمز تی باتس، شهردار اینگلوود، که عضو هیئت مدیره مترو است، گفت که مجموعه جنایات خشونت آمیز ویلانووا را “به عنوان یک تصدیق عمومی از اینکه او در جلوگیری از این جنایات شکست خورده است” می داند.

باتس، رئیس سابق پلیس سانتا مونیکا، افزود که با توجه به مقیاس گسترده سیستم حمل و نقل عمومی، دلیلی برای ترساندن مردم با تعداد جرم وجود ندارد.

بوتس در جلسه کمیسیون مترو گفت: «کنفرانس مطبوعاتی یک تمرین سیاسی بود که آماری را بدون چشم‌انداز ارائه کرد. با توجه به میلیون‌ها مسافری که مترو سالانه به آنها خدمات می‌دهد، آمار سرانه جرم در مقایسه با شهرها بسیار کم است.

مسافران در ایستگاه شمالی هالیوود در مترو قرمز با پله برقی به سطح خیابان می روند

مسافران در روز سه‌شنبه، ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، در ایستگاه شمالی هالیوود در خط مترو قرمز با پله برقی به سطح خیابان می‌روند.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

در یک صبح جمعه اخیر، بیش از ده ها نفر که به سمت محل کار، مدرسه یا در حال انجام وظایف بودند، منتظر قطار خود در ایستگاه هالیوود / وسترن بودند.

ماریا هررا به تازگی از یک شیفت شب هشت ساعته پایین آمده بود. این زن 55 ساله که نمی تواند رانندگی کند، پنج روز در هفته به دخترانش و وسایل حمل و نقل عمومی متکی است.

هررا گفت که مدتهاست سفر با قطار در شب را متوقف کرده و به افزایش برنامه های اشتراک گذاری سفر متکی بوده است.

هررا گفت: “مردم فقیر بیشترین آسیب را می بینند.” اما وقتی صحبت از جنایت به میان می‌آید، او می‌گوید: «ما همه افشا شده‌ایم.

او گفت: فرقی نمی کند بزرگتر باشید یا جوان. به همین دلیل است که بسیاری از مردم استفاده از خودروهای خود را متوقف نمی کنند.

افسران امنیتی با جلیقه زردهای نئونی از ایستگاه اتحادیه عبور می کنند

پرسنل امنیتی در 16 نوامبر از ایستگاه اتحادیه عبور کردند.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

امسال تا شهریورماه 470 جرم خشن در کل نظام رخ داده است. در سال 2020، برای مدت مشابه، آنها 375 نفر بودند. در سال 2019، قبل از شروع همه گیری، 432 نفر بودند.

سرقت ها از 165 در دو سال گذشته کاهش یافته است، اما گزارش های مربوط به قتل، تجاوز جنسی، تجاوز و حملات جدی به اپراتورها در سال جاری و همزمان در سال های 2019 و 2020 بیشتر بوده است.

جودی گرهارد، رئیس امنیت سیستم و اجرای قانون مترو، گفت که به نظر می رسد رشد جرم و جنایت بخشی از یک روند گسترده تر در ایالات متحده باشد.

“در حالی که جامعه ما در حال مقابله با چالش های ناشی از COVID، افزایش جمعیت آسیب پذیر در سیستم، سایر عوامل اجتماعی است که در حال حاضر اتفاق می افتد، ما شاهد افزایش سطح جرم و جنایت هستیم – نه تنها در سیستم بلکه در سطح محلی و حتی حتی در سراسر کشور، “گرهارد گفت. هدف ما به حداقل رساندن تمامی جرایم در نظام در هر ظرفیتی است.»

امسال پنج قتل اتفاق افتاده است، آخرین مورد در 21 نوامبر، زمانی که مردی در ایستگاه متروی Willowbrook / Rosa Parks به سرش شلیک شد. مظنونان تمام قتل ها در بازداشت هستند.

دانیل هارلمون

دانیل هارلمون، 28 ساله، در 10 اکتبر در حالی که با قطار به محل کار خود می رفت، هدف گلوله قرار گرفت.

(ادی هارلمون سوم)

برای خانواده دنیل هارلمون، مرگ او به همان اندازه غیرمنتظره بود، همان‌طور که دور از آن چیزی بود که او زمانی آن را خانه می‌نامید.

این خواننده 28 ساله دو سال پیش رویای مهاجرت از آتلانتا به کالیفرنیا را دنبال کرد. خواهر بزرگترش گفت که عاشق اقیانوس است.

تقریبا هر روز، هارلمون قبل از طلوع خورشید از خواب بیدار می شد تا به موقع به داروخانه ماری جوانا در مرکز شهر لس آنجلس برسد، جایی که او به عنوان یک تهیه کننده اصلی کار می کرد.

مادرش، دمتریا، چندین بار گفت که در طول مکالمات روزانه دخترش را در ایستگاه شنیده است.

از او پرسیدم نگهبانان کجا هستند؟ چگونه همه اینها در حمل و نقل عمومی اتفاق می افتد؟» دمتریا 54 ساله را به یاد می آورد. چرا کسی نیست که بهت آرامش بده؟

هارلمون می خواست رانندگی را شروع کند و برای خرید یک جیپ تا کریسمس پس انداز می کرد.

در 10 اکتبر، هارلمون سوار قطاری در خط B مترو شد که مردی هیجان زده شروع به راه رفتن کرد. شروع کرد به بحث با او. پلیس گفت: وقتی قطار در ایستگاه هالیوود / شراب توقف کرد، مرد به هارلمون شلیک کرد و فرار کرد. او در بیمارستانی در همان نزدیکی درگذشت.

دمتریا گفت: “هر روز من را ناراحت می کند که او در راه سر کار بود.” “برای اینکه این اتفاق بیفتد، من فقط شوکه شدم.”

کمتر از یک ماه بعد، پلیس آندره دانلپ 23 ساله را دستگیر کرد که به ایالت زادگاهش ایندیانا گریخت. به گفته لس آنجلس، دانلپ، که در زمان تیراندازی در خانه نبود، به دلیل تلاش برای سرقت در لس آنجلس با آزادی مشروط آزاد شد. او از آن زمان به قتل متهم شد.

ویلانووا مرگ هارلمون را در یک کنفرانس خبری در 17 نوامبر نقل کرد. او از کمیته مشورتی ایمنی عمومی مترو به دلیل توصیه به جایگزینی غیرقانونی مانند سفیران حمل و نقل انتقاد کرد که به گفته او “توهم امنیت” ایجاد می کند.

ویلانووا گفت: «ما باید این مسائل را جدی بگیریم زیرا جان ها در خطر است، جان ها در سیستم در خطر است و بی توجهی بی دلیل به ایمنی مسافران نگران کننده است.

از سال 2017، مترو وظایف پلیس را بین اداره پلیس لس آنجلس تقسیم کرده است که در اتوبوس ها، قطارها و ایستگاه های شهر لس آنجلس گشت زنی می کند. پلیس لانگ بیچ، که در هشت ایستگاه خط آبی فعالیت می کند. و اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس، که در بقیه سیستم گشت زنی می کند. این قراردادها در سال 2022 به پایان می رسد.

پس از اعتراضات پس از ترور جورج فلوید، هیئت مدیره مترو به دنبال توصیه هایی در مورد چگونگی اصلاح شیوه های پلیس آژانس و تخصیص مجدد منابع به سایر اشکال امنیت عمومی بود که منجر به ایجاد کمیته مشورتی ایمنی عمومی شد.

این کمیته توصیه کرد که هیئت مدیره بودجه اضافی را به قراردادهای پلیسی موجود با سازمان های دولتی اختصاص ندهد و این پول را برای حمایت از سلامت روان، خدمات برای بی خانمان ها و سفرای حمل و نقل غیرمسلح تخصیص دهد، که می تواند شرایط بالقوه خشونت آمیز را کاهش دهد.

ویلانووا “به جنایات و افرادی که در طول حمل و نقل احساس ناامنی می کنند اشاره کرد. کمیسر اسکارلت دی لئون گفت: “قراردادها در طول سال ها افزایش یافته است و ما نمی بینیم که سیستم حمل و نقل امن تر شود.” “برای اعضای PSAC، و برای من، این مثل این است که چه کارهای دیگری می توانیم انجام دهیم که در اصل بر ایمنی تمرکز دارد؟”

مترو توصیه کرده است که هیئت مدیره بودجه برای شش ماه باقیمانده 75.2 میلیون دلار در قراردادهای اجرای قانون را تصویب کند و اجازه تمدید تا یک سال را بدهد. این آژانس در بیانیه ای اعلام کرد که به کمیته مشورتی ایمنی عمومی “زمان کافی برای نهایی کردن توصیه های بلندمدت خود” می دهد.

اعضای هیئت مدیره مترو پنج شنبه گذشته در جلسه کمیسیون بهره برداری، ایمنی و تجربه مشتری از ویلانووا انتقاد کردند.

مایک بونین، عضو شورای لس آنجلس، رئیس کمیسیون، گفت: “رئیس آژانس مسئول تضمین امنیت عمومی این سیستم یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و سعی کرد سواران سیستم ما را بترساند و بترساند و سعی کرد وحشت ایجاد کند.” “ما آژانسی داریم که توسط مردی اداره می شود که امنیت عمومی را تامین نکرده است و قرارداد را به خوبی مدیریت نکرده و سپس پول بیشتری می خواهد.

در 2 دسامبر، هیئت مدیره در مورد تمدید قراردادها برای شش ماه باقی مانده رای خواهد داد.

مسافران مترو در خط قرمز مترو در 16 نوامبر

مسافران مترو در 16 نوامبر از خط قرمز عبور می کنند.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

در ایستگاه هالیوود / وسترن، ریچارد دایموند منتظر بود تا سوار قطاری شود که به سمت شمال هالیوود می رفت. دایموند که در گلندیل زندگی می کند، هر ماه از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کند تا به جلسات پزشکان در انسینو برود.

وقتی صحبت از حضور پلیس می شود، سریع می گوید که باید «کاهش» شود.

«آنها فقط برای این هستند که به شما بلیط بدهند و شما را آزار دهند. دیاموند که بلک است، گفت: آنها به دلایل ایمنی آنجا نیستند. واقعاً چه زمانی می بینید که آنها با مشکلی به غیر از دادن بلیط یا نگرانی در مورد اینکه آیا هزینه بلیط خود را پرداخت کرده اید، برخورد می کنند؟ این بیشتر شبیه آزار و اذیت است تا اینکه واقعاً کاری را انجام دهم که به آن کمک کرده ام.»

این مرد 47 ساله گفت که زحمت سوار شدن به قطار را به خود نداده است. وقتی او یک دهه جا نداشت، او را به هالیوود شمالی می برد، به طبقه پایین بازمی گشت و سپس راهی لانگ بیچ می شد. اما او همیشه “با یک چشم باز می خوابد.”

دایموند گفت: «شما هرگز واقعاً امن نیستید، به خصوص در شهرهای بزرگ. “اما به طور کلی مردم از یکدیگر مراقبت می کنند، چه شما متوجه شوید یا نه.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme