با کاهش رتبه LAPD، اعضای هیئت مدیره اضافه کاری به LAPD پرداخت می کنند

[ad_1]

زمانی که جنایت در ماه‌های اخیر در خیابان ملروز امروزی افزایش یافت، پل کورتز، عضو شورای شهر لس‌آنجلس، خواستار حضور پلیس بیشتر در آنجا شد – و بودجه دفتر منطقه 5 خود را برای پرداخت هزینه آن انتخاب کرد.

سوابق نشان می دهد که کورتس 30000 دلار برای اضافه کاری در LAPD در بخش Wilshire، جایی که کریدور Melrose در آن قرار دارد، و همچنین 30،000 دلار در غرب لس آنجلس و 10،000 دلار در بخش های West Valley و اقیانوس آرام خرج کرده است. با ادامه سرقت از کنار ملروز، او 20000 دلار دیگر را در آنجا خرج کرد.

کورتس گفت: «بعد از اینکه با افراد زیادی که برای ارتکاب جنایت به ملروز آمدند، مشکل داشتیم، گفتیم: «باید با هر چیزی که داریم کنار بیاییم»، بنابراین بودجه اضافی اختصاص دادیم. به ما گشت های پیاده و دوچرخه سواری، افراد مخفی و گشت اسبی دادند».

در سراسر شهر، جو بوسکانو، عضو شورا، نزدیک به 1.3 میلیون دلار از بودجه منطقه 15 به اضافه کاری پلیس برای مقابله با افزایش جرم و جنایت در آنجا اختصاص داده است – از جمله 500,000 دلار برای گشت های عابر پیاده در سن پدرو و بیش از 785,000 دلار برای گشت های این چنینی. او یک پسر 12 ساله بود. او اخیراً در تیراندازی سه گانه کشته شد که در آن یک زن و یک دختر جوان نیز مجروح شدند.

بوسکاینو، کاندیدای شهرداری و افسر پلیس سابق، گفت که در وهله اول، هزینه‌ها را بازپرداخت وجوه متعلق به لس آنجلس می‌داند، پیش از آنکه همکارانش پس از اعتراضات جورج فلوید در سال گذشته، بودجه این وزارتخانه را «غیر مسئولانه» ۱۵۰ میلیون دلار کاهش دهند و دوباره تخصیص دهند. برخی از آنها به بودجه های اختیاری برای اعضای هیئت مدیره اختصاص داده می شود تا در پروژه های جایگزین ایمنی عمومی هزینه کنند.

من با کاهش ارتجاعی و خوشایند بودجه LAPD توسط شورای شهرداری مخالفت کردم و به همکارانم در مورد عواقب اجتناب ناپذیر هشدار دادم. بوسکاینو در بیانیه ای در مورد هزینه ها به تایمز گفت: “شانزده ماه بعد، قتل 50 درصد افزایش یافته است، از جمله قتل غم انگیز یک نوجوان 12 ساله ویلمینگتون ساکن محله من در هفته گذشته.” “از آنجایی که امنیت عمومی یک مسئولیت اصلی دولت محلی است، من از تصمیم خود برای توزیع وجوهی که توسط LAPD به طور غیرمسئولانه قطع شده است به این بخش حمایت می کنم تا آنها بتوانند به جنایات فزاینده در منطقه من پاسخ دهند.

از ابتدای سال مالی جاری، زمانی که LAPD بودجه خود را 1.76 میلیارد دلار تخصیص داد، اعضای هیئت مدیره از بودجه خود برای پرداخت بیش از 1.5 میلیون دلار اضافه کاری اضافی در LAPD استفاده کرده اند، طبق محاسبه این هزینه ها. توسط LAPD ارائه شده است.

برخی، اما نه همه، از این هزینه ها از بودجه اختیاری ایجاد شده پس از کاهش بودجه LAPD در سال گذشته به دست آمده است.

هزینه‌ها آخرین چروک در تاریخ پیچیده هزینه‌های لس‌آنجلس از سال گذشته است، زمانی که این شهر با کسری درآمد هنگفتی در ارتباط با COVID-19 و اقدامات بهداشتی مرتبط مواجه شد و شاهد بود که فعالان و دیگران با درخواست‌های لس خیابان‌ها را سیل کردند. اداره پلیس آنجلس به نفع برنامه های خدمات اجتماعی جایگزین برای افراد فقیر، بیمار، بی خانمان و معتاد تضمین شود.

او همچنین بر ناامیدی فزاینده نسبت به جرم و جنایت، واکنش دپارتمان به آن و سرعتی که LAPD توانست پس از توقف استخدام‌ها بهبود یابد، که به کاهش رتبه‌های خود از بیش از 10000 کارمند قبل از همه‌گیری به کمتر از 9500 کارمند در اوایل امسال کمک کرد، تأکید کرد. سال

در پایان ماه گذشته، این بخش کمی بیش از 9500 کارمند سوگند خورده داشت.

این شورا به پلیس لس آنجلس اجازه داد تا بیش از 9700 نفر را در سال جاری استخدام کند، اما آنها نتوانستند به این سطح برسند به دلیل کمبود و مشکلات استخدام – که توسط بخش سخت کارمندی که نتوانست بررسی سوابق را انجام دهد. به اندازه کافی سریع برای پر کردن کلاس های استخدامی ورودی تشدید شد. مقامات گفتند که با تعداد افسرانی که این اداره نیاز به گسترش دارد.

در طول جلسه کمیته پلیس هفته گذشته، میشل مور، رئیس LAPD به کمیسیون‌ها گفت که اخیراً به 10 کارمند دیگر LAPD سوگند خورده – که کل وام را به 34 نفر رساند – به بخش کارکنان داده است تا در بازرسی‌های گذشته کمک بیشتری کنند. مور گفت که این تعهد به معنای حضور کمتر پلیس در خیابان ها در کوتاه مدت است، اما برای مقابله با کاستی ها در ماه های آینده لازم است.

مور گفت: «این یک سرمایه گذاری حیاتی است.

بروس ویدن، سخنگوی بخش منابع انسانی، گفت که نیاز به استخدام LAPD افزایش یافته است، درست زمانی که محدودیت های بودجه در مورد همه گیری باعث کاهش تعداد بازرسان شاغل در بخش منابع انسانی شده است.

Weeden گفت: “LAPD قصد دارد نزدیک به 750 کارمند را در این سال مالی استخدام کند، تقریبا 50 درصد بیشتر از میانگین سالانه در چهار سال منتهی به همه گیری کووید.”

او گفت که آژانس اکنون در تلاش است تا بازرسان بیشتری را برای پاسخگویی به تقاضای جدید استخدام کند.

الکس کمیسر، سخنگوی شهردار اریک گارستی، گفت که حفظ ایمنی ساکنان “اولویت اصلی” گارستی است و او “روی اطمینان از اینکه پلیس لس آنجلس منابع لازم برای انجام این کار را دارد” تمرکز می کند – از جمله اجازه دادن اضافه کاری اضافی برای گشت ها. .

تعدادی از اعضای شورا گفتند که تأمین منابع LAPD برای گشت زنی و افزایش حضور آن در محله های خشونت آمیز بسیار مهم است اگر شهر بخواهد از جنایات خشونت آمیز دور شود – که در دو سال گذشته افزایش یافته است، به ویژه از نظر تعداد قتل ها و تیراندازی ها.

پل کرکوریان، عضو شورا، گفت که وقتی شورا به نیرویی متشکل از 9700 افسر سوگند خورده در سال جاری مجوز داد، این یک توصیه نبود، بلکه یک دستورالعمل بود – دستوری که پلیس و ادارات پرسنل در اجرای آن کوتاهی کردند.

«وقتی اجازه می‌دهیم در بودجه پست‌هایی داشته باشیم، انتظار دارم این پست‌ها اشغال شود. کرکریان گفت: این یک پیشنهاد نیست، بلکه تصمیم شورا و شهردار است که باید این کرسی ها پر شود. “هر گونه مشکل در پر کردن آنها باید برطرف شود.”

از ماه ژوئیه، Crecorian نزدیک به 150000 دلار برای بودجه منطقه 2 برای شیفت های اضطراری LAPD، از جمله 120،000 دلار برای مقابله با باندها و خشونت در اطراف مجموعه فوتبال Whitsett و سایر پارک های هالیوود شمالی هزینه کرده است. او 28000 دلار دیگر را برای سرکوب آتش بازی خرج کرد.

باب بلومفیلد، عضو شورای شهر 3 و نیتیا رامان از شهرستان 4، هر کدام حدود 22500 دلار برای خاموش کردن آتش بازی خرج کردند.

کرکوریان گفت که تأمین مالی در هالیوود شمالی هزینه‌های پلیس لس‌آنجلس را برای تقویت رویکرد پلیس اجتماعی خود در پارک‌ها، که مستلزم آن است که کارمندان با رهبران جامعه ملاقات کنند، در رویدادهای آخر هفته شرکت کنند و ساعات اضافی را خارج از شیفت‌های عادی خود ثبت کنند، جبران می‌کند.

او گفت که هزینه ها “کاملاً با این ایده که ایمنی عمومی نیاز به بازنگری دارد تا رویکردهای جامعه محور بیشتری را شامل شود” سازگار است.

فعالان در لس آنجلس که می خواهند LAPD از بودجه محروم شود، می گویند که هر رویکردی که منجر به پرداخت پول به LAPD شود، ناگزیر شکست خورده است و مقامات شهری که در مورد تجدید نظر در امنیت عمومی صحبت می کنند فقط برای بازگشت به بودجه LAPD صحبت می کنند. در سطوح تاریخی غیر صادقانه هستند.

LAPD اخیراً خواستار افزایش 213 میلیون دلاری بودجه خود در سال مالی آینده شده است. فعالان گفتند که بودجه این وزارت باید به شدت کاهش یابد.

کورتس گفت که پلیس نقش مهمی در مهار جرم ایفا می کند و باید نقشی کلیدی در مبارزه با جرم و جنایت که در حال پیشرفت است، باقی بماند – همانطور که نتایج اخیر در کریدور ملروز نشان داد، جایی که او گفت جرم و جنایت از زمان گشت های اضطراری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

وی درباره جنایات اخیر گفت: «این واقعاً به یک تاریخ ملی تبدیل شده است، و ما هر کاری از دستمان برمی‌آید برای ساخت این تاریخ ملی انجام داده‌ایم که به آن پاسخ داده‌ایم و جنایت را تحت کنترل داریم و ملروز دوباره مکانی امن است. ” ”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme