بحران سلامت روان جوانان: آنچه والدین باید به آن توجه کنند

[ad_1]

جراح ایالات متحده، ژنرال Vivek H. Murty، هفته گذشته شورای سلامت عمومی را در مورد آنچه که او افزایش هشداردهنده در میان جوانانی را که «چالش‌های بهداشت روانی» خاص را گزارش می‌کنند، صادر کرد، جهشی که با این همه‌گیری تشدید شده است.

ویتنی برامر، روانشناس بالینی در بخش پزشکی نوجوانان و بزرگسالان در بیمارستان کودکان لس آنجلس، گفت که دیدن هشدار جراح عمومی برای ارتقای آگاهی بیشتر باعث اطمینان خاطر می شود. برامر گفت: “به عنوان یک روانشناس اینجا در بیمارستان کودکان، ما شاهد چنین نیاز فزاینده ای به بیماران رفتاری، به ویژه در میان نوجوانان و جوانان خود هستیم.”

او گفت که برای والدین مهم است که یاد بگیرند به دنبال چه علائم هشدار دهنده ای در فرزندان خود باشند و چگونه به دنبال حمایت اضافی باشند. در اینجا چند پیشنهاد توسط کارشناسان بهداشت روان ارائه شده است.

علائم هشدار دهنده

دیوید دبلیو باند، مدیر بهداشت رفتاری در Blue Shield کالیفرنیا، به والدین هشدار داد که سعی نکنند کودک خود را به تنهایی یا آنلاین تشخیص دهند. با این حال، برخی تغییرات در رفتار می تواند باعث ایجاد پرچم قرمز شود، که باید والدین را وادار به کمک کند.

کارشناسانی که با تایمز مصاحبه کردند، از جمله مددکاران اجتماعی مدارس و مشاوران، تعدادی از تغییرات رفتاری و عاطفی را فهرست کردند که در صورت تداوم، می تواند نشانه ای از یک مشکل جدی تر باشد:

 • هنگام رفتن به مدرسه غیبت، تاخیر یا مقاومت را افزایش دهید.
 • تغییر ناگهانی در تمرکز یا مشکل در تمرکز، عدم انگیزه یا پایین آمدن نمرات.
 • احساس اضطراب، غمگینی یا کاهش وزن دائمی یا نوسانات خلقی مکرر.
 • کناره گیری از دوستان
 • نشانه هایی برای خودآزاری
 • کابوس های مکرر و اختلالات خواب، چه زیاد بخوابید و چه نخوابید.
 • تغییرات در عادات غذایی.
 • تغییرات چشمگیر در عادات رسانه های اجتماعی.
 • تضاد همسالان
 • علائم فیزیکی، از جمله سردردهای مکرر، درد معده یا بدن.

آلما لوپز، هماهنگ کننده مشاور مدرسه در مدرسه لیوینگستون یونایتد و مشاور در دبیرستان لیوینگستون، گفت که علائم آشکار در کودکان کوچکتر تمایل به تغییر رفتار دارند زیرا اغلب نمی توانند آنچه را که بیشتر احساس می کنند بیان کنند. او گفت که با بزرگتر شدن کودکان، مشکلات عاطفی آشکارتر می شوند.

وقتی پدر و مادرش برای مشاوره نزد او می آیند، او می گوید: به آنها می گویم شما متخصص هستید. شما فرزندتان را می شناسید… اگر او احساس عادی نمی کند، بیایید چند سوال بپرسیم.”

باند در هنگام تلاش برای رمزگشایی اینکه آیا کودک با یک مشکل معمولی نوجوانی روبرو می شود یا مشکل جدی تری دارد، چهار سؤال را پیشنهاد کرد:

 1. کی شروع شد؟
 2. آیا رویداد یا چیزی وجود داشته که باعث تغییر شده باشد؟
 3. فرکانس رفتار چقدر است؟
 4. شدت رفتار چقدر است؟

باند گفت که کودک ممکن است از جدایی یا امتحان چالش برانگیز در مدرسه استرس یا غمگینی داشته باشد – این طبیعی است. باند گفت، اما ممکن است نیروهای دیگری نیز در کار باشند، از جمله همه‌گیری، بی‌عدالتی، مسائل نژادی و فرهنگی، و استرس LGBTQ.

تشخیص طبیعی و غیر طبیعی در یک فرد جوان در حال رشد می تواند دشوار باشد. اما اگر نوجوان احساسات شدیدی داشته باشد که بیش از دو هفته طول بکشد یا در بیشتر دوره دو هفته ای احساسات شدید داشته باشد، این نشانه چیز جدی تری است.

باند گفت وقتی مکالمه شروع می شود، والدین باید حرف زدن و گوش دادن را متوقف کنند. او گفت: بسیاری از والدین این اشتباه را می‌پرسند که پاسخی را که والدین به دنبال آن هستند می‌پرسند، مانند «آیا با افسردگی دست و پنجه نرم می‌کنید؟» یا «آیا چنین احساسی دارید؟» کاری که والدین باید انجام دهند این است که برای همه چیز باز باشند. آنچه کودک می تواند بگوید.

باند گفت، اگر به نوجوان خود نزدیک می شوید و او موضوع را رد می کند یا نمی خواهد در مورد آن صحبت کند، بار دیگر دوباره امتحان کنید، اما به اجبار مکالمه را نکنید. اما او افزود: «گاهی اوقات شما فرد مناسبی برای صحبت کردن نیستید، حتی اگر آنها فرزند شما هستند و ممکن است احساس کنید که رها شده اید یا حتی آسیب دیده اید.

باند گفت، در این صورت، والدین باید فردی را بیابند که در زندگی نوجوانشان حضور مؤثری داشته باشد، مانند عمو یا بزرگسالی در مدرسه یا کلیسا.

“اگر مال شماست [teen] باند افزود: “افکار فعالی در مورد آسیب رساندن به خود یا خودکشی وجود دارد، پس آرام باشید.” ما نمی خواهیم این موضوع ادامه پیدا کند.»

چه کمکی در مدرسه فرزند شما ارائه می شود

اگرچه منابع در مناطق مختلف متفاوت است، والدینی که به دنبال کمک هستند می توانند آن را در یک مدرسه محلی پیدا کنند. اکثر پردیس ها حداقل یک نفر دارند که آموزش بهداشت روانی دارد – یک مشاور، روانشناس، مددکار اجتماعی یا پرستار – و معلم فرزند شما می تواند شما را به فرد مناسب معرفی کند.

منطقه یکپارچه مدرسه لس آنجلس یک خط تلفن ویژه برای دانش‌آموزان و منابع خانواده به شماره (213) 241-3840 دارد که در روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر برای کمک به مسائل بهداشت روانی و سایر نیازهای اساسی مانند مسکن و ناامنی غذایی پاسخگو است. جوئل سیسنروس، رئیس خدمات سلامت روان منطقه، گفت: «این واقعاً یک فروشگاه برای حمایت از جنبه های اجتماعی-عاطفی و سلامتی خانواده است. سیسنروس گفت که اپراتورها ابتدا میزان حاد بودن مشکل را ارزیابی می‌کنند و سپس خانواده را به منبع مناسب مرتبط می‌کنند، خواه یک کارمند سلامت روان در مدرسه کودک باشد یا به طور جدی‌تر، یکی از 13 مرکز سلامتی که منطقه به آن کمک می‌کند. برای عملکرد.

علاوه بر این، سیسنروس گفت، هر مدرسه یک تیم بحران دارد که برای رفع نیازهای مختلف سلامت روان آموزش دیده است. این منطقه همچنین سمینارهایی را برای آموزش والدین و مراقبان برگزار می کند که چگونه بهزیستی اجتماعی و عاطفی دانش آموزان را ارتقا دهند.

لورتا ویتسون، مدیر اجرایی کالیفرنیا Assn، گفت که چندین مدرسه برنامه هایی دارند که وضعیت هر دانش آموز را به صورت روزانه کنترل می کنند و به آنها کمک می کند تا مشکلات عاطفی یا رفتاری بالقوه را در مراحل اولیه شناسایی کنند. از مشاوران مدرسه اما این رایج نیست.

معمولاً توجه به مشکلات مدرسه بر عهده والدین است. او گفت: “توصیه من به والدین این است که منفعل نباشند.”

Lezia Veglac، معاون رئیس کالیفرنیا Assn، علاوه بر مشارکت دادن کودک در برنامه های ارائه شده توسط مدرسه. مشاوران مدرسه گفتند که مشاوران می توانند خانواده ها را با خدمات خارج از مدرسه ارتباط دهند. او گفت: “ما خوشحالیم که یک خانواده را برای دریافت این حمایت طی می کنیم.” ما به خانواده‌ها کمک می‌کنیم تا این مکالمات را حتی با یک متخصص اطفال هدایت کنند.»

پل برازل، رئیس کالیفرنیا Assn. مددکاران اجتماعی مدرسه، به والدین پیشنهاد کردند که در مدرسه فرزندشان ملاقات کنند. او گفت که معمولاً مدارس یک جلسه “تیم موفقیت دانش آموزی” را برای والدین (و کودک، در صورت مناسب بودن برای رشد) با معلمان و مددکاران اجتماعی مدرسه یا یک مشاور ترتیب می دهند تا در مورد پیشینه و نقاط قوت کودک بحث کنند و سپس طرحی را ایجاد کنند. با نگرانی های خانوادگی مقابله کنید برازل گفت: «این مکان واقعاً خوبی برای خانواده‌ها است که این روند را شروع کنند. او می‌تواند مشکلات را مستند کند، افراد را مسئول نگه دارد و منابع موجود را برای کمک شناسایی کند.

منابع دیگر

وقتی صحبت از ارائه دهندگان سلامت روان به میان می آید، بسیاری از مدارس کم کار هستند، بنابراین اگر به کمک فوری بیشتری نیاز دارید، می توانید در جای دیگری کمک بیابید.

برامر گفت که والدین بیمه شده باید پشت کارت بیمه خود را برای دریافت شماره ای بررسی کنند تا از خدمات سلامت روان و ارجاعات موجود برای آنها تماس بگیرند. او گفت که راه دیگری برای دسترسی به مراقبت، تماس با بخش سلامت روان شهرستان لس آنجلس برای اطلاع از برنامه های خاص برنامه های Medi-Cal یا سازمان های محلی است.

دپارتمان بهداشت روان شهرستان لس آنجلس دارای یک خط تلفن 24 ساعته (800) 854-7771 است که به عنوان نقطه ورودی برای خدمات بهداشت روانی این اداره عمل می کند. کارکنان آنجا می‌توانند شما را به یک مرکز دسترسی (برای ارجاع به ارائه‌دهنده خدمات یا غربالگری سلامت روان)، یک خط حمایت عاطفی (صحبت کردن با یک شنونده فعال آموزش‌دیده) یا یک خط جانبازان (برای حمایت از سلامت روان و پیوندهایی به برنامه‌های سلامت روان) راهنمایی کنند. جانبازان).

خدمات خانواده آلما خدمات اجتماعی چند زبانه را برای خانواده ها ارائه می دهد.

Wellnest، که قبلاً به عنوان کلینیک جهت‌یابی کودکان در لس‌آنجلس شناخته می‌شد، برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی رفتاری و درمان متمرکز بر تروما رویکردی مبتنی بر خانواده‌محور و از نظر فرهنگی محترمانه اتخاذ می‌کند.

مشارکت سرخپوستان متحد آمریکا خدمات مشاوره و درمانی و همچنین یک برنامه درمان کودک آزاری را ارائه می دهد که توسط اداره بهداشت روان شهرستان لس آنجلس تامین می شود.

دفتر کودکان از کودکان در معرض خطر و خانواده های آنها با خدمات بهداشت روانی، خدمات پیشگیرانه و خدمات مراقبت از خانواده حمایت می کند.

Trevor Project Lifeline از جوانان و متحدان LGBTQ در بحران یا نیاز به مکانی امن و رایگان برای گفتگو پشتیبانی می کند. با (800) 788-7386 تماس بگیرید.

اتحاد ملی برای بیماری روانی یک راهنمای خانواده در مورد راه های ارائه حمایت از یک کودک مبتلا به بیماری روانی دارد. همچنین راهنمایی برای جوانان برای شناسایی علائم هشدار دهنده برای خود، نحوه صحبت در مورد آنچه که تجربه می کنند و نکاتی برای کمک گرفتن وجود دارد. NAMI از طریق شرکت‌های دولتی خود از گروه‌های پشتیبانی محلی حمایت می‌کند و مکان‌های مختلفی در منطقه لس آنجلس دارد: شهری لس آنجلس، گلندیل، شهرستان لس آنجلس بزرگ، لانگ بیچ، خلیج جنوبی، دره سن گابریل، دره سان فرناندو و وست‌ساید لس‌آنجلس.

NAMI یک خط متنی بحران برای تماس با مشاور آموزش دیده بحران برای دریافت پشتیبانی رایگان 24/7 بحران از طریق پیامک دارد. برای شروع خدمات، “NAMI” را به 741-741 ارسال کنید. همچنین می توانید از ساعت 7 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه با خط تلفن NAMI به شماره (800) 950-6264 تماس بگیرید.

اداره سوء مصرف مواد و بهداشت روان دارای یک خط تلفن ملی (800) 662-4357 است که برای افراد و خانواده هایی که با اختلالات روانی و سوء مصرف مواد مواجه هستند رایگان و محرمانه است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme