برای اعتراض به دستورات کووید، شهر کالیفرنیا خود را “جمهوری قانون اساسی” اعلام کرده است.

[ad_1]

برای اسکات تامسون، معاون شهردار اوروویل، پدر دو پسر جوان، دوره فرمانداری گاوین نیوسام، که دانش آموزان را ملزم به واکسینه شدن علیه کووید-19 می کرد، آخرین نیش بود.

او معتقد بود که دولت حق ندارد به او بگوید چه چیزی در بدن یا فرزندانش بگذارد. بسیاری از رای دهندگان او در مورد دستورات همه گیری موافق بودند.

بنابراین او با عنوانی دیدنی و جذاب برای شهر کوچکش در شمال کالیفرنیا عنوان نامزدی را به دست آورد.

اورویل خود را یک جمهوری مشروطه اعلام می کند. مکانی که در آن رهبران محلی قول می‌دهند با دستوراتی که به گفته آنها بیش از حد پیش می‌رود مبارزه کنند.

در این بیانیه آمده است: «تمامی دستورات اجرایی صادر شده توسط ایالت کالیفرنیا یا دولت فدرال ایالات متحده که بیش از حقوق حمایت شده ما در قانون اساسی است یا آشکارا نقض می کند، توسط شهر اورویل علیه شهروندانش اجرا نخواهد شد». مشاوره

تامسون گفت: «میل در اینجا گفتگو است.

برای برخی، این اعلامیه دفاع از آزادی بود. اما دیگران در شهر آن را به عنوان یک هیستری بی پروا در میان یک بیماری همه گیر مداوم که بیش از 73000 کالیفرنیایی را کشت.

شهرستان بوت با جمعیتی در حدود 220000 نفر یکی از پایین ترین نرخ های واکسیناسیون را در این ایالت دارد. تا روز شنبه، 47 درصد از ساکنان آن به طور کامل واکسینه شده بودند، در حالی که این رقم در کل کالیفرنیایی ها 64 درصد بود.

بزرگترین بیمارستان کانتی بوت، مرکز پزشکی 298 تختخوابی انلوی چیکو، در هفته گذشته به طور میانگین 26 بیمار مبتلا به کووید-19 داشته است – بیش از هرکسی به جز یک بیمارستان شهرستان لس آنجلس با 10 میلیون نفر.

سلیا هیرشمن، ساکن اورویل، پدرش، شاعر سابق سانفرانسیسکو، جک هیرشمن، سه ماه پیش بر اثر کووید-19 از دست داد. او گفت که این قطعنامه افرادی را که عزیزانشان را از دست داده اند یا فقط برای کسب امتیازات سیاسی دچار نقص ایمنی شده اند، توهین می کند.

او گفت: “می گوید ما گاوچران هستیم و طبق قوانین شما زندگی نمی کنیم.” «فکر نمی‌کنم این یک گفتگوی باز باشد. من فکر می کنم این اقدام خطرناکی است که آنها کاری برای اضافه کردن به منشور ما ندارند.

جوزف تاملینسون، سمت چپ، و پسر عمویش رابرت استیل، در مقابل کامیون غذای Joe's Lunch ToGo در مرکز شهر Oroville.

جوزف تاملینسون، سمت چپ، و پسر عمویش رابرت استیل، در مقابل کامیون غذای Joe’s Lunch ToGo در مرکز شهر Oroville. تاملینسون مالک کامیون است و استیل با آن کار می کند. تاملینسون گفت: “هیچ کارنی نبوده است که از قوانین ماسک یا اقدامات ایمنی بیماری همه گیر شکایت کند.”

(هیلی برانسون پاتس / لس آنجلس تایمز)

اوروویل، شهری 20000 نفری، اکنون یکی از جمعیت های رو به رشد روستایی در کالیفرنیا در سال های اخیر است که به آن پناهگاه یا مکانی می گویند که در غیر این صورت از برخی ایده آل های لیبرال رها شده است.

دو سال پیش، شهر بیابانی نیدلز به «شهر پناه» برای متمم دوم تبدیل شد و قوانین سختگیرانه کنترل اسلحه کالیفرنیا را محکوم کرد. و با نقض دستورات همه گیر، شهرهای Atwater و Coaling در دره مرکزی سال گذشته خود را یک “بهشت تجاری” و شهری معرفی کردند که همه مشاغل در آن ضروری هستند – هر دو در این روند بودجه فوری برای COVID. -19 را از دست دادند.

این برچسب ها برای استفاده از سر و صدای برچسب های “پناهندگی” کالیفرنیا که در زمینه حمایت از مهاجران غیرقانونی استفاده می شود، طراحی شده اند، منعکس کننده تنش ها بین شهرهای روستایی و دولت نیوزوم – و کل چپ ها هستند.

قطعنامه در مورد جمهوری قانون اساسی اورویل عمدتاً نمادین است و هیچ قدرتی بر مدارس تحت نظارت دولتی ندارد.

این شهر مقر But County – Purple County است که در آن 36 درصد رای دهندگان جمهوری خواه ثبت نام کرده اند، 35 درصد دموکرات ها و 20 درصد مستقل هستند. با یک تفاوت بزرگ، این شهرستان در سال 2016 به رئیس جمهور ترامپ و سال گذشته به رئیس جمهور بایدن رای داد. رای دهندگان در اینجا از تلاش دانلود حمایت کردند نیوزوم.

درصد کووید در اینجا نسبتاً بالا باقی می ماند، اگرچه در مکان هایی مانند لس آنجلس و سانفرانسیسکو به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. تعداد بیماران مبتلا به کووید مثبت در طول افزایش واریانت دلتا، که بیشتر آنها واکسینه نشده بودند، در مرکز پزشکی انلو به اوج خود رسید. در 23 سپتامبر، زمانی که 95 نفر مبتلا به این ویروس در بیمارستان بستری شدند. اکنون نسخه جدید Omicron به عنوان یک تهدید بالقوه در حال ظهور است.

مارسیا نلسون، پزشک ارشد بیمارستان می گوید: «در زمستان مکان سختی برای ماندن است. “ما از پایه زیر 10 بیمار شروع نمی کنیم. ما از سطح ابتدایی شروع می کنیم که به نظر می رسد عدد بسیار بالایی است.

در جلسه شورای شهر در اروویل که در آن قطعنامه جمهوری مشروطه تصویب شد، کارمند شهر او باید به یکی از نظر دهندگان توضیح می داد که این قطعنامه “آغاز تلاش های اورویل برای جدایی از کالیفرنیا و اتحادیه نیست”.

یکی از سخنرانان مرد مسن تری بود که این قطعنامه را با دهه ایالت جفرسون مقایسه کرد، که از مناطق روستایی و محافظه کار شمالی کالیفرنیا خواست تا جدا شوند و ایالت خود را تشکیل دهند.

این مرد با اشاره به نرخ واکسیناسیون در این شهرستان گفت: «این افراد از «جمهوری قانون اساسی» احتمالاً با دستورات ماسک تداخل خواهند داشت. به عبارت دیگر، آنها می خواهند مردم را بکشند».

حضار از خنده منفجر شدند. وقتی قطعنامه تصویب شد، تشویق کردند.

تامسون گفت که انگیزه این اعلامیه، دستورات واکسن، به‌ویژه برای دانش‌آموزان بود، که با مخالفت بسیاری از مدارس در شهرستان بات مواجه شد و باعث اعتراض در سراسر ایالت، از جمله در شهرهایی مانند لس‌آنجلس شد.

“اکنون که دستورات از قرار دادن چیزی خارج از بدن شما یا تغییر روش مدیریت کسب و کار شما گذشته است، بلکه اکنون چیزی را در بدن خود قرار می دهید که هیچ کس از اثرات طولانی مدت آن اطلاعی ندارد، دقیقاً مانند “خوب، اکنون تامسون گفت: فکر می کنم شما در حال عبور از مرز هستید.

تامسون، کشیش مجمع کلیسای خدا، گفت که او مخالف ماسک یا واکسن برای افرادی نیست که آن را می خواهند. او گفت که او و پسرانش واکسینه نشده بودند، اما آنها قبلاً پس از حمله خفیف کووید-19 در ماه اوت، آنتی بادی داشتند.

تامسون می‌گوید: «افرادی هستند که به خود می‌گویند، کل این یک کلاهبرداری است. ما اینطور نیستیم، فقط بی پروا هستیم.»

وی گفت: مسئولان شهری که واکسینه نشده اند هر هفته با هزینه شهر تست کووید-19 انجام می دهند. و کلیسای او صدها ماسک بین برادران توزیع کرده است.

اعضای شورا گفتند که با تماس‌ها و ایمیل‌هایی درباره این قطعنامه – مثبت و منفی – از سراسر کشور غرق شده‌اند.

اریک اسمیت، مشاور و رئیس اتاق بازرگانی اوروویل می گوید: «دشنام های زیادی وجود داشت.

اسمیت گفت که اکثر صاحبان مشاغل محلی از این اعلامیه حمایت می کنند. او گفت که بسته شدن گسترده این بیماری همه‌گیر قرص سختی است که می‌توان آن را بلعید، زیرا در بحبوحه «رنسانس مالی» محلی و جمعیت رو به رشد در سال‌های اخیر رخ داد.

برایان وانگ و همسرش لوئیز لوئیس در Union Bar & Grill، یکی از دو رستورانی که در اورویل دارند.

برایان وانگ و همسرش لوئیز لوئیس در Union Bar & Grill، یکی از دو رستورانی که در اورویل دارند. وونگ گفت که شهر جسورانه در بیانیه ای در مورد دستورات کووید و اینکه شرکت های محلی درگیر سیاست و تقسیم بندی در مورد نحوه عملکرد در طول همه گیری هستند.

(هیلی برانسون پاتس / لس آنجلس تایمز)

او گفت که این یک “طناب” بود “رویکردی متعادل برای ترس از بیماری و شیوع و معیشت مردم”.

شورای کریسیس ریگز گفت که او به این اعلامیه رای منفی داد، زیرا معتقد است بهترین راه برای رهبران شهر برای رد کرسی ها از طریق قوه قضاییه است، نه قطعنامه. اما، او گفت، او ناامیدی از دستورات را درک می کند.

او گفت: ما 20 ماه است که در این شرایط هستیم و فکر می کنم احساس کلی خستگی است. “این چه زمانی تمام می شود؟” بله، چند چراغ در انتهای تونل وجود دارد، اما آنها همچنین با عدم اطمینان و خطرات همراه هستند.”

او گفت که این بیماری همه گیر به فاجعه ای برای اورویل برای پنج سال اضافه کرد. در سال 2017 در سرریز سد اوروویل خرابی رخ داد که منجر به تخلیه گسترده شد. آتش کمپ در سال 2018 در بهشت ​​نزدیک. خشکسالی که باعث تعطیلی یک نیروگاه برق آبی بزرگ در دریاچه اوروویل در ماه اوت شد.

ریگز گفت، زمانی که آتش‌سوزی‌های جنگلی در کانتی بوت در تابستان گذشته رخ داد، دود در اورویل سمی بود – اما خوردن داخل خانه به دلیل ویروس در این ایالت ممنوع شد و رستوران‌های محلی را با مشکل مواجه کرد.

او گفت: «این یک یویو بود که چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نیست.

برایان وانگ، که Union Bar & Grill را در پاییز 2019 در Oroville افتتاح کرد، گفت که فکر می کند بیانیه شهر در مورد دستورات “بسیار جسورانه” است.

وونگ به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک گفت که احساس می کند باید قوانین پیچیده و دائماً در حال تغییر دولتی را دنبال کند.

«احساس عصبانیت کردی، احساس ضعف کردی. او گفت: “برای یک سال تمام، چیزی جز ترس و خشم در کل این سیستم وجود نداشت.” “با دیدن سیاست در همه اینها، احساس کردم که آنها در مورد سلامت و ایمنی صادق نیستند.

وونگ که مالک رستوران چینی 109 ساله تانگ فونگ لو نیز هست، گفت که پول زیادی را صرف ساخت یک پاسیو در فضای باز کرد و ده ها کارمند را ملزم کرد تا بیش از یک سال ماسک بزنند تا واکسن ها فراگیر شوند. در دسترس.

او همه نظرات را درباره همه‌گیری از مشتریانش شنیده و گفته است که از دیدگاه‌های مختلف استقبال می‌کند. به همین دلیل است که او رستوران خود را Union نامید، زیرا این چشم انداز او برای کالیفرنیا است: “این همه افراد مختلف را دور هم جمع کند تا آن را درست کنند.”

در تابستان 2021 از خانه ای که در آتش سوزی در مجتمع شمالی در سال 2020 سوخته بود، به سمت سطح شیب دار قایق در دریاچه اوروویل تماشا کنید.

نمای تابستان 2021 از خانه ای که در آتش سوزی در مجتمع شمالی در سال 2020 سوخته است، به یک رمپ قایق در دریاچه اوروویل، که توسط خشکی تخلیه شده است.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

جوزف تاملینسون، سرآشپز 24 ساله، که در خیابان یونیون پارک شده بود، گفت که کامیون همبرگر خود، Joe’s Lunch ToGo را در مارس 2020، درست زمانی که همه‌گیری شروع شد، باز کرد.

تاملینسون چیز زیادی در مورد اعلام یک جمهوری مشروطه نشنیده بود، اما فکر می کرد که اصرار بر کنترل بیشتر محلی ضرری ندارد. او گفت زمانی که او و کارمندانش خود را مبدل کردند و خواستار فاصله گذاری اجتماعی شدند، مورد آزار و اذیت مراجعین قرار نگرفت.

او گفت: «ما هرگز کارنس نداشتیم. ما شهر کوچکی هستیم و از یکدیگر حمایت می کنیم.

اما مایکل سوپلیتا که روبروی مغازه عتیقه فروشی خود در مرکز شهر، Gold City Mercantile، نشسته بود، وقتی از او پرسیدند که آیا اورویل یک جمهوری مشروطه است، خندید و چشمانش را گرد کرد. او با یک شوخی معمولی “بابا” پاسخ داد: “تا آنجا که من فکر می کنم، اصطلاح زمانی است که دو مرد برای شام بیرون می روند.”

در مورد اعلامیه؟

سوپلیتا گفت: “همه اینها فقط افسانه هاست.” “ما شهر جدیدی هستیم که می گوید، “نیازی نیست آنچه شما می گویید انجام دهیم.” البته، خوب.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme