برای نیوشام، مبارزه با مطالعه در دوران کودکی زندگی و حرفه او را شکل داد

[ad_1]

تأثیرگذارترین سیاستمدار در کالیفرنیا اغلب روز خود را حوالی ساعت 6 صبح به تنهایی در دفتر خود شروع می کند و سعی می کند مطالعه کند.

فرماندار گاوین نیوسام با هدفون و درهای بسته خود، یک بار گزارش روزانه خود را مرور کرد. سپس بار دوم. سپس یک سوم.

کارکنان او می‌دانند که چگونه برای حداقل دو ساعت به او مکانی بدهند، در حالی که او در اطراف راه می‌رود و گزارش‌ها را برجسته می‌کند. او صفحاتی از یادداشت ها را روی کارت های زرد تقطیر می کند و آنها را در جیب خود می کشد تا در طول سفر به کنفرانس های مطبوعاتی یا سخنرانی ها مطالعه کند.

نیوشام می گوید سیستم سخت کوش به او کمک می کند اطلاعات را حفظ کند و نارساخوانی خود را جبران کند. این یک پتوی امنیتی کوچک برای فرمانداری است که می گوید تا 35 سالگی احساس هوشمندی نمی کند.

نیوسام گفت: «تنها راه برای اطمینان به کارم و اینکه بتوانم کارم را انجام دهم این است که به آنچه می‌خواهم ارتباط برقرار کنم و آنچه می‌خواهم بگویم به اندازه کافی مطمئن باشم.» «در غیر این صورت عمیقاً نگران کارم خواهم بود و از آن خوشحال نخواهم شد. انگار شب قبل نخوابیدی. این روزی نیست که بخواهم زندگی کنم.”

در مقابل دوربین ها، تمایل نیوشام به تکان دادن اعداد و حقایق می تواند تصویر عمومی یک سیاستمدار با اعتماد به نفس و بیش از حد صیقلی را القا کند. اما این نیز محصول جانبی عدم اطمینان در مورد مشکلات یادگیری است که در ابتدا به ذهن او رسید. سن.

نیوسام گفت: «من در یک مکان ابدی هستم که سعی می کنم بیش از حد جبران کنم، سعی می کنم چیزی را به خودم ثابت کنم.

به گفته مرکز ییل برای نارساخوانی و خلاقیت، نارساخوانی 20 درصد از جمعیت را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

“این املا، نوشتن و فقط دشواری های عمیق خواندن است – و خواندن درک مطلب است، زیرا من می توانم دو فصل را بخوانم و به معنای واقعی کلمه خواب ببینم، و هر کلمه را می خوانم و هیچ چیز لعنتی را به خاطر نمی آورم مگر اینکه روی آن تاکید کنم.” نیوشام گفت.

نیوسام گفت وقتی بزرگ شد، بچه های دیگر به او به چشم یک «کودک کند» نگاه می کردند و به او می خندیدند. خواهر او، هیلاری نیوشام، گفت که او بسیار خجالتی بود و گاهی مورد آزار و اذیت قرار می گرفت.

او گریه‌ها، مشاجره‌ها و ناراحتی‌های زیادی را در خانه بین برادرش که 14 ماه از او بزرگتر است و مادرشان که سعی می‌کرد به او کمک کند، به یاد می‌آورد.

او درباره مشکلات یادگیری برادرش گفت: «او نمی‌توانست آن را درک کند، و می‌دانی، خیلی سخت شد. “این واقعا برای هر دوی ما احساسی بود.

نیوسام زمانی که کلاس پنجم بود با بررسی مدارک مادرش متوجه تشخیص نارساخوانی خود شد. او گفت که او او را از او پنهان کرد زیرا نمی خواست به او انگ انگ زده شود یا از اینکه سخت کار نکرد عذرخواهی کند.

او گفت که در دهه 1970، زمانی که نیوسام وارد مدرسه شد، پزشکان و متخصصان بهداشت روانی بیشتر و بیشتر شروع به تصدیق کردند که ناتوانی های یادگیری ریشه در نحوه عملکرد مغز کودکان دارد، اما به گفته او به طور گسترده ای درک نشده بود.دکتر رابرت هندرن، یکی از مدیران. مرکز نارساخوانی در UC سانفرانسیسکو.

هندرن گفت آسیب‌ها و ناامنی‌هایی که افراد مبتلا به نارساخوانی در دوران کودکی متحمل می‌شوند هرگز از بین نمی‌روند.

هندرن می گوید: «افرادی هستند که بسیار باهوش هستند و با ناتوانی در خواندن راه هایی برای دور زدن پیدا می کنند. اما هنوز آن احساس درونی جعل جهان وجود دارد.»

نیوسام گفت که در دهه 20 زندگی خود، اولین طرح تجاری او به او کمک کرد تا جنبه خلاقانه خود را بصری تشخیص دهد. سه یا چهار تجارت بعد، او شروع به ارزیابی نارساخوانی خود کرد.

نیوشام به نقل از سرمایه گذار چارلز شواب و ریچارد برانسون، بنیانگذار گروه ویرجین، گفت: «در آن زمان، من فقط مجذوب تعداد افرادی بودم که تحسین می کردم… به طور کلی نارساخوانی داشتند، و این زمانی بود که به آن به عنوان یک نیرو نگاه کردم. .

در نهایت، Newsom مجموعه‌ای از شراب‌فروشی‌های موفق، شراب‌سازی‌ها، بارها، رستوران‌ها، مکان‌های برگزاری رویداد، هتل‌ها و مغازه‌ها را در خلیج، دره ناپا و منطقه دریاچه تاهو راه‌اندازی کرد.

اما او گفت: “این باعث نشد که من احساس باهوشی کنم.” این باعث نشد که احساس کنم توانایی فکری دارم.»

همانطور که تجارت او پیشرفت کرد، حرفه سیاسی او نیز پیشرفت کرد. او در سال 1996 به عضویت کمیسیون پارکینگ و ترافیک سانفرانسیسکو و سال بعد به عنوان هیئت نظارت سانفرانسیسکو منصوب شد.

نیوشام گفت که تا زمانی که در سال 2003 برای شهردار سانفرانسیسکو نامزد شد، از این احساس که از نظر فکری پست تر است را از خود دور نکرد.

نیوشام در مورد رقیب خود مت گونزالس که رئیس هیئت نظارت و کاندیدای حزب سبز بود، گفت: “این مرد بسیار باهوشی است، برخلاف من.”

در صحنه مناظره، نیوسام متوجه شد که می تواند رفتار کند.

نیوشام گفت: “من شروع کردم به رشد کمی بیشتر اعتماد به نفس، اعتماد به نفس فکری، و اعتماد به نفس فقط از سرسختی که همچنین موهبت نارساخوانی است.” «به همین دلیل است. هیچ کس مرا شکست نخواهد داد و من در این موضوع متخصص خواهم شد.”

نیوسام در سال 2004 به جوانترین شهردار سانفرانسیسکو تبدیل شد، به عنوان معاون فرماندار ادامه داد و در سال 2018 با بزرگترین پیروزی در بیش از یک قرن گذشته، به مقام فرمانداری دست یافت.

اما خواهرش گفت که راه رسیدن به قدرت به آن همواری که اغلب توصیف می‌شود، نبود. طلاق والدین آنها در سال 1971 سرآغاز زندگی دوگانه غیرمعمولی بود: آنها عمدتاً توسط یک مادر جوان و مجرد بزرگ شدند که گاهی اوقات در سه شغل کار می کرد، اما نیوزوم همچنین از ارتباطات سطح بالای پدرش در حکومت دموکراتیک در سن استفاده کرد. فرانسیسکو و گتاها

پدر آنها، ویلیام نیوشام، قاضی سابق دادگاه استیناف ایالات متحده بود که مدیریت خانواده Getty Trust را بر عهده داشت.

هیلاری نیوسام گفت که مادرشان، تسا، مدتی در اتاق غذاخوری آپارتمان دو خوابه آنها در سانفرانسیسکو خوابید و به دو کودک اتاق مشترک داد و دومی آن را به یک زن و سه فرزندش اجاره کرد تا بیاورند. درآمد بیشتر

او در مورد مادرشان گفت: “او بسیار محکم به واقعیت قدم گذاشت.” «ما به خانه رفتیم پیش مادری واقعاً سخت‌کوش که ما را زمین‌گیر کرد و باعث شد قدر همه چیز را بدانیم.

نیوسام در مصاحبه ای با کتاب جدید کودکانش، «بن و اِما بیگ هیت» گفت که خود را قهرمان بیسبال دوست داستانش می بیند، آنقدر از نارساخوانی خود خجالت زده است که سر کلاس عرق می کند و از اتاق می گریزد. شرم و ناامیدی. . او گفت که او اما، هم تیمی بن است، که حول کتاب‌هایی می‌چرخد که نمی‌توانست بخواند تا مشکلات خواندنش را بپوشاند، و او بازتابی از مادرش بود.

نیوشام گفت: “من آن کسی نیستم که در این سرفصل ها می بینم، مقالات گاوین گتی که 3000 بار نوشته شده اند.”

حمایت نیوشام از خانواده گتی برای کسب و کار و کمپین هایش به خوبی در طول زندگی حرفه ای او توضیح داده شده است، و برخی از دوستان و خانواده معتقدند که این موضوع تأثیر عمیقی بر داستان سیلور اسپون زندگی او داشته است.

هیلاری نیوشام گفت: “من دوست دارم مردم واقعاً بدانند که فقط به این دلیل که شما از این حمایت برخوردار هستید به این معنی نیست که برای موفقیت واقعاً سخت کار نکنید.” فکر می کنم در کودکی او مشروط بود.»

پیتر راگون، مشاور سیاسی که در زمانی که نیوسام شهردار سانفرانسیسکو بود، به عنوان دبیر مطبوعاتی خدمت می کرد، گفت که روند آماده سازی او با بسیاری از سیاستمداران متفاوت بود.

کارکنان نیوسام نمی توانستند فقط یک پوشه ضخیم از مواد آموزشی به او بدهند. او جلسات پرسش و پاسخ جامعی را برای حفظ اطلاعات برگزار کرد.

راگون در مورد تدارک نیوزوم گفت: «این همیشه یک برگ برنده برای ما بوده است، چه در جلسات، چه مناظره ها و چه حضورهای عمومی. او واقعاً کار خود را انجام داد و حقایق، سیاست‌ها و استدلال‌ها را در سطح بسیار عمیقی درک کرد.»

نیوشام سطح تمرینات خود را “پوچ” توصیف کرد. او گفت که پرونده‌ها و یادداشت‌های گسترده‌اش که به زمان او به عنوان سرپرست بازمی‌گردد، بیش از یک اتاق کامل را در اوایل این ماه زمانی که دفتر را منتقل کرد، پر کرد.

نیوشام گفت: من پرونده و پرونده دارم. “همه چیز برجسته شده است، احاطه شده است و من آن را روی کاغذهای سفید 8 در 10 قرار می دهم و سپس هزاران عدد از این انبوه وجود دارد … هر موضوع، موضوع. و بعد از این تاپیک می گیرم و به دو سه صفحه تقسیم می کنم و در نهایت سعی می کنم آن را در آن کارت های زرد قرار دهم.

نیوشام گفت کارت های زرد حاوی “بهترین از بهترین” نکاتی بود که او در مورد این موضوع خوانده بود. او اغلب در کنفرانس های مطبوعاتی بدون سخنرانی آماده صحبت می کند و به یادداشت ها و تحقیقات خود اشاره می کند.

در طول سال‌هایی که در سیاست بودم، من فقط مجذوب سیاستمدارانی هستم که به معنای واقعی کلمه یک فیلمنامه یا سخنرانی از یک مشاور در یک رویداد سالانه دریافت می‌کنند یا با آن تماس می‌گیرند، و می‌توانند به آنجا بروند و فیلمنامه را به زیبایی بخوانند.» نیوشام گفت. “سپس من بعد از انجام تمام این تحقیقات آنجا بودم و حدود شش ساعت را صرف ارائه یک سخنرانی پنج یا شش دقیقه ای کردم.

سخنرانی ها به ویژه دلسرد کننده هستند. از یک تله پرومتر برای آدرس‌های اصلی، مانند وضعیت وضعیت استفاده می‌کند، که لازم است نه تنها گفتار، بلکه نحوه ظاهر کلمات روی صفحه را نیز به خاطر بسپارد. دستیاران او می گویند تغییرات لحظه آخری، کل زایمان او را لغو می کند.

در این ماه، نیوسام به ایالت بالا و پایین سفر می کند و از کلاس های درس بازدید می کند تا در مورد تجربیات رشد خود صحبت کند.

هفته گذشته، فرماندار در مدرسه ابتدایی آرمینتا در شمال هالیوود روی یک چهارپایه مقابل کلاس مهدکودک نشست تا داستان خود را به اشتراک بگذارد.

نیوشام به دانشجویان گفت: «مثل کتابی است که برای بزرگ شدن من کافی نیست.

اکنون فرماندار 54 ساله اغلب در مورد آنچه که در مبارزه با نارساخوانی به چشم می خورد صحبت می کند: اراده، اخلاق کاری، حافظه تیز و این واقعیت که دیگر از شکست نمی ترسد.

نیوسام گفت که نارساخوانی باعث شد که از کسانی که متفاوت هستند قدردانی کند. این دلیل خطی است که او بارها و بارها می گوید: کالیفرنیا نه تنها تنوع را تحمل می کند، بلکه آن را جشن می گیرد.

او گفت: “همه چیز ذاتی در هویت من به عنوان یک فرد متفاوت است.” من عمیقاً نسبت به افرادی که آسیب دیده اند، مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، و در حال مبارزه هستند، احساساتی هستم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma