برخی از بیماران اورژانس روزها منتظر تخت های بیمارستانی در کالیفرنیا هستند

[ad_1]

حتی با وجود نشانه‌هایی مبنی بر اینکه امواج با نیروی Omicron ممکن است در زمستان امسال در کالیفرنیا شروع به افزایش دهند، وضعیت در بیمارستان‌هایی مانند بیمارستان شارپ گروسمونت در لا مسا در حال بدتر شدن است.

گاهی اوقات بیماران یک یا دو روز منتظر می مانند تا بستری شوند و تخت دریافت کنند. خانه های سالمندان درخواست بیمارستان برای جابجایی بیماران در حال بهبودی را رد کردند و گفتند که خودشان به دلیل ویروس کرونا پرسنل کافی ندارند. در کل سیستم بهداشتی شارپ، یکی از بزرگ‌ترین سیستم‌ها در شهرستان سن دیگو، بیش از 1000 کارمند بهداشتی به دلایل مرتبط با ویروس کرونا دیگر نمی‌توانند کار کنند.

در مرکز پزشکی Olive View-UCLA در سیلمار، پرستار ثبت‌شده ساندرا بلتران گفت که کارکنان کوتاه‌مدت بیماران اورژانسی را مجبور می‌کردند گاهی 20 یا 30 ساعت برای تخت در جای دیگری در بیمارستان منتظر بمانند. این یک اثر دومینویی بر بخش اورژانس دارد، جایی که انتظار طولانی‌تر می‌شود و کارکنان باید راه‌های جدیدی برای ارزیابی بیماران بیابند.

بلتران گفت: «مردم را می توان در راهرو دید. “این خسته کننده است. به معنای واقعی کلمه، برای 12 ساعت، شما از اتاق به اتاق می روید.

حتی با وجود نشانه‌های رو به رشد مبنی بر اینکه Omicron در کالیفرنیا عقب افتاده است، داده‌های جدید نشان می‌دهد که تعداد کل افراد بستری در بیمارستان‌ها در سراسر کشور به اوج جهش COVID-19 در زمستان گذشته نزدیک شده است.

در پایان هفته گذشته، کالیفرنیا به طور متوسط ​​روزانه 52000 نفر به هر دلیلی در بیمارستان های خود حضور داشتند – بیش از آنچه در طول هر دوره هفت روزه در طول پرش تابستانی دلتا مشاهده شد. بر اساس داده‌های وزارت بهداشت عمومی که توسط The Times بررسی شده است، این ایالت اکنون به رکورد همه‌گیری خود یعنی 55000 نفر در زمستان گذشته نزدیک شده است.

بیماران مبتلا به کرونا همچنان بخش بزرگی از جمعیت را تشکیل می دهند. آمارهای ایالتی نشان می‌دهد تا روز سه‌شنبه، 15179 چنین بیمار در سراسر کشور بستری شده‌اند که بالاترین میزان از 29 ژانویه 2021 است.

بسیاری از بخش‌های اورژانس بیمارستان‌ها آنقدر شلوغ و پرسنل به دلیل عفونت کارکنان آنقدر کمیاب هستند که تعدادی از عملیات‌ها و اقدامات برنامه‌ریزی‌شده به تعویق افتاده است. این تأخیرها می تواند بر سلامت افرادی که نیاز به درمان سرطان یا سایر مشکلات مهم پزشکی دارند که مراقبت به موقع برای آنها مهم است تأثیر بگذارد.

جستجو برای کمک های اضطراری حتی در موج ویرانگر زمستان گذشته به رکورد بی سابقه ای رسید. بیش از یک هفته پیش، کالیفرنیا به دلایل مختلف روزانه به طور متوسط ​​نزدیک به 47000 بازدید از بخش اورژانس داشت. یک سال قبل این رقم حدود 32000 بود.

بازدید از افرادی که به دنبال مراقبت های اورژانسی به دلایل مرتبط با ویروس کرونا هستند از زمان شروع پرش Omicron بیش از دو برابر شده است و اخیراً نزدیک به 12000 مراجعه در روز در روز انجام شده است. این حتی بدتر از زمستان گذشته است، زمانی که نزدیک به 11000 بازدید در روز وجود داشت.

مقامات بیمارستان به اجماع پزشکی اذعان دارند که Omicron نسبت به نسخه های قبلی کمتر احتمال دارد در هر بیمار بیماری شدید ایجاد کند. اما اکنون کالیفرنیا با چنین موج عظیمی از مبتلایان همراه است که بیمارستان ها هنوز شلوغ هستند. این سرعت بی سابقه است و تنها در هفته گذشته 1 میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است. بیش از سه هفته از زمستان گذشته گذشت تا یک میلیون مورد گزارش شود.

«من فکر می کنم چنین نظری در جامعه وجود دارد [Omicron] این موضوع چندان جدی نیست.» «اما این همچنان بار سنگینی بر دوش نظام سلامت است، چه مراقبت های فوریت های پزشکی و چه آمبولانس ها در بخش های اورژانس بیمارستان. در واقع، تنها تعداد زیاد بیماران چالش‌هایی را ایجاد می‌کنند.»

اسمیت گفت: بیمارستان لس آنجلس مجبور شده است برخی از جراحی های برنامه ریزی شده مانند جراحی ارتوپدی را به تعویق بیاندازد، در حالی که هنوز اقدامات دیگری را انجام می دهد، “مانند جراحی سرطان یا جراحی قلب که نمی توان منتظر ماند.” جابجایی باید انجام می شد تا “اطمینان حاصل شود که تخت های کافی و کارکنان کافی برای مراقبت از بیماران داریم.”

در مجموع، 1 نفر از هر 4 بیمار در Cedars-Sinai به دلیل کووید-19 در بیمارستان بستری می شوند، و اکثر این افراد یا واکسینه نشده اند، تا حدی واکسینه شده اند یا با واکسن تقویت کننده به روز نیستند. اسمیت گفت: تقریباً بدون استثنا، کسانی که با عکس های خود همراه هستند نیازی به مراقبت های ویژه ندارند.

دکتر برنارد کلاین، مدیر اجرایی مرکز پزشکی صلیب مقدس پراویدنس در میشن هیلز، گفت: برخی از مردم تهدید Omicron را رد می کنند، اما “این را به 11 بیمار در بخش مراقبت های ویژه من که در حال تلاش برای زنده ماندن هستند، بگویید.” “این هنوز یک عفونت بسیار خطرناک است.”

تنها هشت بیمار در پراویدنس هالی کراس کمی بیش از یک ماه پیش با کووید-19 در بیمارستان بستری بودند. کلاین گفت که این تعداد اکنون از 100 فراتر رفته است که “یک افزایش فوق العاده در مدت زمان بسیار کوتاه”.

کلاین افزود: «این بار چیزی که این جهش را بسیار منحصر به فرد و چالش برانگیز کرد این است که نوع Omicron آنقدر مسری است که به کارمندان ما و خانواده های آنها ضربه می زند. کلاین گفت که از صبح چهارشنبه، تقریباً 8 درصد از نیروی کار بیمارستان خارج از خانه هستند و با بیش از 90 درصد ظرفیت آن کار می کنند.

سعید کلاین، بیمارستان چادری را برای مرتب کردن بیماران، بازگشایی بخش‌های تعیین‌شده برای مراقبت از بیماران مبتلا به کووید و به تعویق انداختن عملیات‌های بستری برنامه‌ریزی‌شده که «فوری یا فوری» نیستند – که نتیجه کمبود پرسنل و خون است، باز کرده است. .

کلاین گفت: “بخش اورژانس ما و تقریباً هر بخش اورژانسی که من می شناسم، بیمارانی دارد که به دلیل نداشتن تخت در بیمارستان اصلی بستری می شوند.” او گفت که این “عواقب بالقوه بزرگی دارد”، از جمله انتظار طولانی تر برای بیماران جدید که سعی در ورود به بخش اورژانس دارند و تاخیر در تخلیه آمبولانس ها و بازگرداندن آنها.

کلیف دانیلز، معاون ارشد رئیس جمهور گفت، در آرکادیا، بیمارستان متودیست در جنوب کالیفرنیا مجوز بیش از 300 تخت را دارد، اما موفق شد در روز چهارشنبه به کمتر از 200 تخت خدمات ارائه دهد و تعداد بیمارانی را که می توانند بستری شوند محدود می کند.

او گفت: «ما هر روز به مبارزه برای یافتن پرستاران ادامه می‌دهیم تا بتوانیم تخت‌های بیشتری را پر کنیم،» زیرا بسیاری از کارکنان بهداشت یا آلوده هستند یا از خانواده مراقبت می‌کنند.

تاکنون، بیمارستان تلاشی برای بازگرداندن فوری کارکنان بهداشتی بدون علامتی که آزمایش کرونای آنها مثبت بوده است، انجام نداده است، اقدامی که کالیفرنیا برای کاهش کمبود کارکنان بیمارستان تصویب کرده است. در عوض، زمانی که بتواند پرستاران مسافرتی و ثبت نامی را استخدام کند، متکی است.

دانیلز گفت که تنش در کارکنان بیمارستان آرکادیا با تعداد فزاینده ای از بیماران مبتلا به کووید-19 مواجه شده است که در یک ماه و نیم گذشته از صفر به 60 نفر رسیده است.

نتیجه، ازدحام برای بیمارانی است که در بخش اورژانس تحت درمان هستند، اما به اندازه کافی بیمار یا مجروح هستند که می توانند بستری شوند. دنیلز گفت که انتظار برای افرادی که در بخش اورژانس تحت درمان قرار می گیرند تا در جای دیگری در بیمارستان بستری شوند بیش از 50 ساعت بود.

اسکات ایوانز، مدیر اجرایی بیمارستان شارپ گروسمونت، گفت: «اگر نتوانید افراد را از بیمارستان خارج کنید، به سختی می‌توانید آنها را به بیمارستان منتقل کنید زیرا تخت‌ها مسدود شده‌اند. “من فکر می کنم مردم میزان عظیمی را که بیمارستان ها تجربه می کنند دست کم می گیرند.

می دانید، ما بیش از 40 بیمار داریم که باید به پرستاران واجد شرایط مراجعه کنند که نمی توانیم آنها را به جایی بفرستیم. ایوانز افزود: این به این معنی است که ما حدود 35 بیمار در بخش اورژانس داریم که منتظر هستند تا به رختخواب بروند، زیرا نمی‌توانیم به رختخواب برویم.

در بیمارستان شارپ لا مسا، کارکنان سعی کردند تا حد امکان جراحی ها را لغو نکنند، به خصوص برای قلب یا برداشتن تومورهای مغزی. با این حال، پرسنل محدود و تخت های بسیار کم برای مراقبت و بهبودی پس از عمل می تواند مسائل را پیچیده کند.

انتظار طولانی برای مراقبت و پذیرش در بیمارستان به این معنی است که متخصصان مراقبت های بهداشتی اکنون با خشم بیماران و عزیزانشان دست و پنجه نرم می کنند. خاطرات کارکنان بهداشتی که در هفته‌های اول شیوع همه‌گیری به عنوان قهرمانان مورد احترام قرار می‌گرفتند، محو شده‌اند.

ایوانز گفت: «فکر نمی‌کنم مردم آن‌قدر که در مورد احترام به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در ابتدای شیوع همه‌گیری بودند، سپاسگزار و فهمیده باشند.» من فکر می‌کنم که به نوعی با عصبانیت جابجا شده است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort