بستری شدن در بیمارستان با کووید در طول تابستان در لس آنجلس بیشترین افزایش را داشتتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جنوب کالیفرنیا از کریسمس به‌طور چشمگیری افزایش یافته است – اما برخی از مقامات بهداشتی تفاوت‌های قابل توجهی را در نحوه افزایش اخیر در بیمارستان‌ها در مقایسه با موج ویرانگر زمستان گذشته مشاهده کرده‌اند.

در شهرستان های لس آنجلس، اورنج و ونتورا، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در 9 روز گذشته بیش از دو برابر شده است. و در شهرستان های لس آنجلس و سن برناردینو، سرشماری روزانه بیمارستان ها از اوج مشاهده شده در تابستان گذشته فراتر رفت.

برخی از مقامات همچنان نگران هستند که بیمارستان‌ها همچنان با چالش‌هایی مواجه شوند، زیرا نسخه بسیار مسری Omicron مردم را با سرعت بی‌سابقه‌ای آلوده می‌کند که کارشناسان آن را می‌گویند. اما نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد بحران در تعدادی از بیمارستان‌های کالیفرنیای جنوبی ممکن است به اندازه سال گذشته، قبل از اینکه واکسن‌ها به طور گسترده در دسترس قرار گیرند، شدید نباشد.

به گفته دکتر کریستینا گالی، مدیر خدمات بهداشتی، تقریباً دو سوم بیمارانی که در بیمارستان‌هایی که توسط اداره بهداشت شهرستان لس‌آنجلس اداره می‌شود، مثبت اعلام شده‌اند.

گالی گفت که این کاملاً با آنچه که بیمارستان‌های دولتی این شهرستان در پرش‌های قبلی دیده بودند، متفاوت است، زمانی که اکثر بیماران کروناویروس به دلیل ابتلا به ویروس در بیمارستان بستری شدند.

گالی گفت: این بار، بسیاری «شاید نمی‌دانستند که به کووید مثبت هستند… اما برای چیز دیگری در بیمارستان هستند.»

به گفته وزارت بهداشت، در زمستان گذشته، بیش از 80 درصد از بیماران کووید-19 به دلیل داشتن یک بیماری جدی مرتبط با این بیماری در بیمارستان بستری شدند.

مقامات در بیانیه ای به تایمز گفتند: «تفاوتی که امسال شاهد آن هستیم تا حد زیادی به این دلیل است که ما تعداد بیشتری از افراد واکسینه شده و تقویت شده را داریم. “از آنجایی که نوع Omicron بسیار قابل انتقال است، ما نمی توانیم به اندازه کافی بر اهمیت واکسیناسیون و تقویت همه افراد به محض اینکه شرایط را برآورده کنند تاکید کنیم.

مشخص نیست که آیا همین روند در سراسر کشور در حال توسعه است یا خیر. وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا روز دوشنبه به سؤالی درباره اینکه چه تعداد از بیماران کروناویروس مستقیماً برای COVID-19 در بیمارستان بستری شده اند در مقایسه با بیمارانی که در هنگام پذیرش با عفونت اضافی تشخیص داده شده اند، پاسخ نداد.

اما اگر روند کنونی ادامه یابد، کالیفرنیای جنوبی می تواند از برخی از بدترین سناریوهای بستری شدن در بیمارستان که هفته ها پیش پیش بینی شده بود جلوگیری کند.

دکتر رابرت واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، ابراز امیدواری کرد که رشد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های موسسه او در حال تثبیت باشد.

واچر گفت: “هنوز برای اطمینان خیلی زود است، و این دلیلی است برای من که مراقب باشم، اما دلگرم کننده است.” نوشت در توییتر.

او افزود: “Omicron” می تواند “به دیوار بزرگی از مصونیت” در سانفرانسیسکو برخورد کند.

با این حال، این بدان معنا نیست که هیچ خطری برای سلامتی و امنیت عمومی به دلیل عفونت‌های رو به رشد ویروس کرونا وجود ندارد.

در شهرستان لس آنجلس، مقامات گفتند که به دلیل چندین عامل، از جمله کاهش تعداد پرسنل ناتوان در حضور به دلیل بیماری مرتبط با کووید و آزمایش آمبولانس‌ها، زمان انتظار طولانی‌تر شده تا زمانی که بیماران آماده شوند، شاهد تاخیر در پاسخ به تماس آمبولانس 911 بودند. در بیمارستان ها تخلیه می شود.”

به گفته وزارت بهداشت شهرستان لس آنجلس: “افراد باید برای پیشنهادات برای درمان علائم خفیف کووید با پزشکان خود تماس بگیرند. به دنبال آزمایش کووید در بخش های اورژانس نباشید، بلکه در سایت های تاسیس شده جستجو کنید. ما از همه ساکنان شهرستان لس آنجلس می‌خواهیم تا سهم خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در این موج اخیر انجام دهند.»

روز یکشنبه 1994، بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان لس آنجلس بستری شدند – 121٪ بیشتر از تعداد مشاهده شده در کریسمس.

شهرستان لس آنجلس در شب سال نو، زمانی که 1792 بیمار مبتلا به عفونت کروناویروس در بیمارستان بستری شدند، از پیک تابستانی بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 گذشت. آمارهای ایالتی نشان می دهد که در طول پرش دلتا در تابستان، تعداد بیماران در پرجمعیت ترین شهرستان کشور در 17 اوت 1790 به اوج خود رسید.

با این حال، تعداد بیماران به شدت بیمار از تابستان گذشته بسیار خجالتی است. روز یکشنبه، 278 بیمار مبتلا به کووید-19 در بخش‌های مراقبت‌های ویژه در سراسر شهرستان بودند – حدود 40 درصد کمتر از اوج در ماه اوت.

آخرین آمار همچنین با زمستان سال گذشته که بیش از 8000 بیمار مبتلا به کووید-19 در بدترین روزها در بیمارستان‌های سراسر کشور بستری شدند و بخش‌های مراقبت‌های ویژه در مقاطعی با بیش از 1700 سیل مواجه شدند، فاصله زیادی دارد.

کالیفرنیای جنوبی بدترین نرخ سرانه بستری شدن در بیمارستان COVID-19 را در این ایالت دارد. در سراسر منطقه، 21 نفر به ازای هر 100000 نفر جمعیت به دلیل عفونت ویروس کرونا در بیمارستان بستری می شوند. کارشناسان می گویند زمانی که این درصد 5 یا بدتر باشد مشکل ایجاد می شود.

سطوح قابل مقایسه در منطقه بزرگ ساکرامنتو 17، در دره سان خواکین 15 و در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و روستایی کالیفرنیا 10 است.

در جنوب کالیفرنیا، امپراتوری داخلی بدترین سطوح را دارد، با 31 در شهرستان سن برناردینو و 25 در شهرستان ریورساید. شهرستان های لس آنجلس و سن دیگو دارای درصد 20 هستند. شهرستان ونتورا، 18; و اورنج کانتی، 17.

مانند لس آنجلس، شهرستان سن برناردینو قبلاً از اوج بستری شدن در بیمارستان در تابستان پیشی گرفته است. تا روز یکشنبه، 655 نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌ها وجود داشته‌اند که 113 درصد از پیک تابستانی که 580 مورد بستری در بیمارستان بوده است.

شهرستان های سن دیگو و ونتورا به 98 درصد از تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اوج پرش های تابستانی خود رسیده اند. اورنج کانتی با 92 درصد و ریورساید کانتی با 88 درصد نیز به آنها نزدیک هستند.

این ارقام نشان می دهد که تقریباً 87 درصد از بیماران بستری در بیمارستان در اورنج کانتی واکسینه نشده اند.

با توجه به سطح بالای پخش محلی، مقامات شهرستان ونتورا اعلام کردند که این منطقه از روز چهارشنبه ساختمان های خود را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به مدت سه هفته به روی عموم می بندد. خدمات همچنان به صورت آنلاین و با تعیین وقت قبلی در دسترس خواهند بود.

دکتر رابرت لوین، افسر بهداشت عمومی ونتورا، در بیانیه ای گفت: افراد بیشتری مسری هستند و ویروس را در داخل خانه پخش می کنند. انجام این اقدامات – محدود کردن تماس نزدیک، پوشیدن ماسک در داخل خانه برای جلوگیری از ابتلا و آلوده کردن دیگران، جداسازی علائم، آزمایش و واکسیناسیون – می‌تواند احتمال ابتلا به کووید را بر شما، خانواده و جامعه شما کاهش دهد.

از روز دوشنبه، نیوپورت بیچ نیز به طور موقت تالار شهر و مراکز اجتماعی خود را بسته است. در بیانیه ای، مقامات گفتند “همه خدمات شهری ادامه خواهد داشت، اگرچه برخی از آنها فقط از طریق روش های مجازی و پایانی ارائه خواهند شد” و آنها انتظار دارند پروتکل های جدید تا اواسط ژانویه معرفی شوند.

اگرچه تعداد بیماران در سراسر کشور کمتر از تابستان گذشته است، اما به سرعت در حال افزایش است. 6789 بیمار مبتلا به کروناویروس مثبت روز یکشنبه در بیمارستانی در کالیفرنیا بستری شدند که نسبت به کریسمس 81 درصد افزایش داشته است.

مقامات بهداشتی مدت‌ها هشدار داده‌اند که حتی اگر عفونت‌های Omicron خفیف‌تر از دلتا باشند، جهش‌های قابل توجه همیشه باعث افزایش بستری شدن در بیمارستان COVID-19 می‌شود.

با این حال، باید دید که این چقدر دشوار است. تا به امروز، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 به سرعت موارد کرونا افزایش نیافته است – شاید به دلیل وزن کمتر Omicron به طور متوسط ​​برای بسیاری از افراد.

واکسیناسیون همچنین می تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا میزان بستری شدن در بیمارستان کمتر است. باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، ماه گذشته تخمین زد که در حالی که 15 تا 20 درصد موارد کرونا در طول موج های اوج سال 2020 و زمستان گذشته نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند، تنها 5 تا 6 درصد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان در طول پرش تابستانی دلتا دارند. “واقعاً قدرت این واکسن ها را منعکس می کند.”

هنوز زود است که بگوییم این درصد برای جهش فعلی چقدر خواهد بود.

از آنجایی که برخی از افراد ممکن است بلافاصله پس از مثبت شدن آزمایش کووید-19 در بیمارستان بستری نشوند، افزایش بستری شدن در بیمارستان به طور کلی از افزایش موارد عقب‌تر است. در نتیجه، هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا تغییری در درصد موارد بستری در بیمارستان مربوط به افزایش اخیر موارد وجود خواهد داشت یا خیر.»

با این حال، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا باعث نگرانی شده است.

شهرستان لس آنجلس 23553 مورد جدید در روز شنبه و 21200 مورد دیگر در روز یکشنبه گزارش کرد که بسیار بالاتر از میانگین اوج زمستان گذشته که 16000 مورد در روز بود. و مقامات گفتند که این اعداد احتمالاً به دلیل عقب ماندگی آخر هفته کاهش یافته است.

بر اساس تخمین‌های مدل‌های رایانه‌ای COVID-19 در کالیفرنیا، که صبح دوشنبه منتشر شد، هر فرد مبتلا در لس آنجلس به طور متوسط ​​ویروس را به دو نفر دیگر منتقل می‌کند – بیش از هر زمان دیگری در ماه‌های اول همه‌گیری.

فرر روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “ما امیدواریم با همکاری یکدیگر برای اجرای اقدامات اولیه ایمنی بهداشت عمومی، بتوانیم ایمن بمانیم، از کسانی که دوستشان داریم محافظت کنیم و مدارس و مشاغل خود را باز نگه داریم.” در طول این جهش، با توجه به گسترش یک سویه عفونی تر از ویروس، حذفیات ممکن است منجر به انتقال انفجاری شود.

مقامات گفتند که آخرین جهش در موارد می تواند به دلیل نوع Omicron باشد که تخمین زده می شود دو تا چهار برابر قابل حمل تر از دلتا باشد و همچنین افزایش سفر و تجمعات بزرگ در فصل تعطیلات گذشته.

به گفته مقامات، ماهیت بسیار مسری Omicron، فوریت ساکنان را برای انجام اقداماتی برای محافظت از خود افزایش می دهد. این موارد شامل پوشیدن ماسک در داخل خانه در مکان های عمومی، اجتناب از موقعیت های شلوغ و از همه مهمتر، واکسیناسیون و تقویت در صورت داشتن شرایط است.

تا به امروز، حدود 75٪ از کل کالیفرنیایی ها حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کرده اند و 67.5٪ به طور کامل واکسینه شده در نظر گرفته می شوند. با این حال، این امر هنوز باعث می‌شود میلیون‌ها نفر از جمله همه کودکان زیر 5 سال که هنوز واجد شرایط نیستند، آستین بالا زده باشند.

«همه ما باید سهم خود را برای محافظت از 2022 انجام دهیم. دکتر رجینا چینکسیو کوانگ، معاون افسر بهداشت در اورنج کانتی، گفت: در چند ماه اول دیگر چندان عالی به نظر نمی رسد. “اما بخش اطمینان بخش همه چیز این است که ما برخی اقدامات پیشگیرانه اساسی داریم که می توانیم برای خود و خانواده خود انجام دهیم.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر