بهترین برند لوسیون بدن برای آقایان


اگر پوست شما خشن و خشک است محصولاتی در بازار وجود دارد که می توانید برای اصلاح این مسئله از آنها استفاده کنید. لوسیون بدن مرطوب کننده یک درمان موثر است که باعث بهبود ظاهر و وضعیت کلیه پوستهای روی بدن می شود. بهترین لوسیون مرطوب کننده بدن حاوی مواد طبیعی است که به سرعت جذب می شود و احساس چرب و ناراحت کننده ای به همراه ندارد. انتخاب ما ، مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی Hempz ، حاوی 100٪ روغن بذر کنف طبیعی برای هیدراتاسیون استثنایی است.

بررسی لوسیون بدن مرطوب کننده
تعداد زیادی لوسیون بدن برای انتخاب از این روزها وجود دارد. با وجود بسیاری از انواع و گزینه های موجود ، می توان فهمید که کدام محصولات با کیفیت هستند و کدام یک از آنها باید منتقل شوند.

در این راهنمای خریدار ، اطلاعاتی را پیدا خواهید کرد که به منظور کمک به روند تحقیق و تصمیم گیری شما آسانتر شود. قبل از خرید لوسیون مرطوب کننده بدن چندین نکته وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. خواندن زیر را ادامه دهید تا یاد بگیرید که چه مواردی هستند و چگونه می توانند گزینه های بی شماری را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

بهترین برند لوسیون بدن
پرش به
10 لیست برتر
به طور کلی
دونده بالا
بهترین بودجه
مقایسه
راهنمای خرید
12 دقیقه برای خواندن
21 محصول در نظر گرفته شده است
10 محصول بررسی شده است
45 ساعت بررسی
10 لوسیون بدن مرطوب کننده برتر
لوسیون بدن مقدار (fl oz)
عطر
همتز
ساعت 17
توت فرنگی
ستافیل
16.00
بدون بو
CeraVe
12.00
بدون بو
زنبور برهنه
بهترین لوسیون بدن مرطوب کننده
بدون بو
آوانو
ساعت 18
بدون بو
آملاکتین
7.90
بدون بو
نیوا
16.90
بوتیک
کلاژن
16.00
بدون بو
زنبورهای بارت
12.00
عسل
یوسرین
16.90
بدون بو

مرطوب کننده طبیعی بدن دانه کنف طبیعی روغن با کره کره و جینسنگ ، 17 عدد مایعات – لوسیون پوست خالص گیاهی برای خشکی – کرم بدن وگان تغذیه کننده گیاهان گل و موز
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

 1. همتز
  بهترین لوسیون مرطوب کننده بدن
  5 / 5 محصول رتبه
  مرطوب کننده اصلی بدن گیاهی Hempz محصولی شناخته شده است که با روغن بذر 100٪ طبیعی روغن بذر کنف غنی شده است. این لوسیون بدن 100٪ وگان ، فاقد گلوتن ، بدون THC است و حاوی پارابن نیست.
  کره و جینسنگ تسکین دهنده آن باعث آرامش پوست و هیدراتاسیون مورد نیاز پوست به ویژه در ماه های زمستان می شود.

سایر مواد مهم شامل ویتامین های C ، A و E هستند که برای محافظت از پوست در برابر محرک های محیطی و طبیعی کار می کنند و می توانند باعث خشک شدن ، ترک خوردگی و ناراحتی آن شوند. پوست شما صاف ، تغذیه و سالم به نظر می رسد.

بطری بزرگ 17 اونس دارای پمپ مناسب برای کاربرد آسان است. روزی چند بار آن را میل کنید یا در صورت نیاز ، تا بهبودی شروع شود. پوست سالم و تغذیه ای که از استفاده از این محصول با کیفیت ایجاد می کنید بسیار عالی به نظر می رسد.

 • لیندا کرانتز

لوسیون مرطوب کننده فوق العاده روزانه Cetaphil با کره Shea برای پوست خشک و حساس ، 16 اونس
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

 1. ساتافیل
  بهترین لوسیون بدن مرطوب کننده به طور کلی – Runner Up
  امتیاز 4.8 / 5 محصول
  Cetaphil یک مارک معروف لوسیون مرطوب کننده بدن است. این لوسیون به معنای استفاده هر روز است و برای مرطوب کردن و آبرسانی شدید پوست از پوست استفاده می کند.
  افرادی که پوست حساس دارند می توانند از این لوسیون با نتایج عالی استفاده کنند. هیدراتاسیون حاصل از استفاده از لوسیون به سرعت شروع به آبرسانی پوست می کند و این مزایا را در تمام طول روز فراهم می کند. رایحه ای رایگان و بی خطر برای استفاده در تمام بدن است.

با وجود همه آلاینده ها و عوامل محیطی که می توانند پوست را از رطوبت مهم سلب کنند ، داشتن لوسیون بدن که بتواند در برابر وظیفه مبارزه با آن مواد تحریک کننده باشد ، بسیار مهم است. ساتافیل به سرعت کار می کند و حتی برای پوست های حساس و خشک نیز بی خطر است.

پنج ماده اصلی در Cetaphil وجود دارد که آن را به لوسیون عالی آن تبدیل می کنند که یکی از آنها کره کره است. سایر ترکیبات برای اکثر مردم کمتر آشناست و شامل سدیم PCA ، سدیم پانتنول ، دی متیکونول و سیکلولپتازیلوکسان است. ترکیب این 5 ماده لوسیون مرطوب کننده و محافظتی ایجاد می کند که می تواند باعث خشک شدن و ترک خوردگی معکوس شود و پوست را سالم و زیبا بگذارد.

 • لیندا کرانتز

لوسیون مرطوب کننده روزانه CeraVe | 12 اونس | لوسیون صورت و بدن برای خشکی پوست با اسید هیالورونیک | بدون بو
مشاهده در آمازون
همچنین نگاه در
سایت آمازون را | Amazon.ca

 1. CeraVe
  بهترین لوسیون بدن مرطوب کننده بودجه
  امتیاز محصولات 4.7 / 5
  CeraVe یک لوسیون با جذب سریع است که سد محافظ پوست شما را ترمیم می کند ، آن را مرطوب می کند و ترمیم مورد نظر شما را تأمین می کند.
  این لوسیون با در نظر گرفتن متخصصین پوست و همچنین غیر تحریک کننده و غیر comedogenic است. با سرامیدهایی ساخته شده است که پوست را نرم و مرطوب می کند و همچنین به آن در حفظ رطوبت کمک می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد CeraVe ، فناوری MVE است که به تدریج در طول روز مواد محافظتی را در پوست آزاد می کند که آن را در تمام طول روز تغذیه و مرطوب می کند.

CeraVe در پوست عمیق می شود تا لیپیدهای اساسی و تعادل پوست را بدون احساس سنگین ، چسبندگی یا چربی ترمیم کند. رایحه ای برای تحریک پوست ندارد و می تواند توسط افرادی که دارای پوست حساس هستند نیز استفاده شود.

 • لیندا کرانتز

خلاصه گزینه های برتر ما
یکی از ارزان ترین راه هایی که می توانید مواد مغذی را به پوست خود بدهید و دلسرد کردن مورد نیاز آن ، استفاده منظم از لوسیون مرطوب کننده بدن است. صدها لوسیون موجود در بازار وجود دارد که می تواند به بهبود پوست کمک کند.
لوسیون مرطوب کننده بدن رطوبت مهمی به پوست در سراسر بدن می بخشد. با این وجود معمولاً از روی صورت استفاده نمی شود زیرا مرطوب کننده های خاصی برای پوست صورت وجود دارد.

بسیاری از ترکیبات وجود دارد که اغلب در لوسیون بدن باکیفیت از جمله کره کره ، ویتامین E و بسیاری دیگر وجود دارد. با همه گزینه های موجود ، می خواهید در انتخاب پوست مورد نیاز خود ، مراقب باشید. لوسیون های ارزان قیمت بدون فایده برای پوست خشک شما مفید نخواهند بود و می توان آن را اتلاف پول در نظر گرفت.

به طور مرتب پوست شما در معرض تهدیدهای مختلفی از جمله گرد و غبار ، قرار گرفتن در معرض گرما ، مواد شیمیایی مضر و … قرار دارد. مرطوب نگه داشتن و سالم بودن آن ، گامی مهم در جوان نگه داشتن آن و به نظر رسیدن جوانی است.

سه لوسیون بدن با رطوبت با درجه بالا که در بالا مورد بررسی قرار گرفته است حاوی نوعی از ترکیبات سالم و طبیعی است که می تواند پوست خشک و تحریک شده را معکوس کرده و آن را در مسیر بهبودی قرار دهد. اگر هیچکدام از گزینه های فوق مورد توجه شما نیست ، از اطلاعات موجود در راهنمای خریدار در زیر استفاده کنید تا گزینه های دیگری را مرتب کنید تا زمانی که کسی را پیدا کنید که پاسخگوی نیازها و ترجیحات شما باشد.>

 1. زنبور عسل برهنه
 2. آوانو
 3. آملاکتین
 4. نیوا
 5. کلاژن
 6. زنبورهای برت
 7. اووسرین
  بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر
  مقایسه لوسیون بدن مرطوب کننده

نمای Hempz

نمایش Cetaphil

نمایش CeraVe

نمایش زنبور عسل برهنه

Aveeno
نمایش
Amlactin
نمایش
نما Nivea

نمای کلاژن

نمای زنبورهای بورت

نمای اوکرین
مقدار
(fl oz) ساعت 17 16.00 12.00 ساعت 8 ساعت 18 7.90 16.90 16.00 12.00 16.90
حاوی
روغن دانه کنف شیا
کره سرامیدها آلوئه
ورا جو دوسر روغن معدنی شیا
کره بابونه شیر ،
عزیزم
روغن آفتابگردان
تایپ کنید طبیعی طبیعی مرسوم طبیعی طبیعی مرسوم طبیعی طبیعی طبیعی طبیعی
عطر توت فرنگی عطر
رایگان عطر
رایگان عطر
رایگان عطر
رایگان عطر
رایگان بوتیک عطر
رایگان عسل عطر
رایگان
بسته بندی 1 1 1 1 1 2 1 1 1 3

راهنمای خرید لوسیون بدن مرطوب کننده
بررسی لوسیون بدن مرطوب کننده
قبل از خرید لوسیون مرطوب کننده بدن چندین چیز وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. این عوامل به شما کمک می کنند لوسیون مناسب برای همه نیازهای مرطوب کننده خود را انتخاب کنید.

آیا پوست شما برجسته یا پوسته پوسته است؟ – به دنبال لوسیون هایی باشید که خاصیت لایه برداری دارند ، بنابراین می توانید سلول های مرده پوست را از بین ببرید و پوست خود را صاف کنید. لایه برداری از لوسیون های بدن برای درمان آنچه به عنوان پوست مرغ شناخته می شود ، مفید است. این پوست معمولاً در قسمت پشت ران و بازوها ظاهر می شود و از نظر ظاهری و بافت برجستگی دارد.
درجه خشکی – اگر پوست شما کمی خشک است ، باید یک لوسیون بدن معمولی و روزانه مورد نیاز شما باشد. اگر بسیار خشک باشد ، از جمله لکه های خشک ، پوست ترک خورده روی پاشنه ها یا سایر موارد مرتبط با پوست به شدت خشک ، از لوسیون ترین و لوسیون مرطوب کننده غنی که می توانید پیدا کنید ، انتخاب کنید.
نوزادان می توانند از لوسیون معمولی نیز استفاده کنند – نوزادان به دلیل عدم سلامتی پوستشان ، اغلب می توانند پوست بسیار خشک و پوسته پوستی داشته باشند. یک لوسیون بدن بی رنگ و ملایم و بدون عطر پیدا کنید و مطمئن باشید که هیچ ماده شیمیایی سختی ندارد. این حتی می تواند از لوسیون کودک سنتی بهتر باشد.
از محکم کردن لوسیون ها و کرم های Stretch Mark جلوگیری کنید – علی رغم صنعت عظیم محصولات که سعی در فروش مصرف کننده کالاهایی دارد که در غیر این صورت ادعا می کنند ، متخصصان اظهار دارند که هیچ لوسیون وجود ندارد که می توانید برای خلاص شدن از مشکلاتی مانند سلولیت استفاده کنید. راه خلاص شدن از سلولیت از طریق رژیم غذایی و ورزش است – نه یک لوسیون مخصوص پوست.
خیلی ارزان یا خیلی گران نروید – برخی محصولات عالی در بازار وجود دارد که برای بهبود و بهبود وضعیت خشکی پوست طراحی شده اند. از لوسیون های بسیار ارزان اجتناب کنید زیرا تمایل به داشتن مواد شیمیایی زیادی و بسیار کمی دارند که به پوست خشک شما کمک می کند. لوسیون های فوق العاده گران قیمت لزوما بهترین نیستند. بهترین راه عمل این است که به دنبال لوسیون مرطوب کننده بدن باشید که حاوی مواد طبیعی طبیعی و مورد نظر شما بدون مواد شیمیایی اضافه شده ، پارابن ها و رایحه هایی باشد که می خواهید از آن دوری کنید.
از لوسیون بعد از دوش گرفتن روی پوست مرطوب استفاده کنید – استفاده از لوسیون بدن روی پوست که کمی مرطوب است به جذب کننده لوسیون کمک می کند تا در لوسیون جذب پوست شما شوند. همچنین اجازه می دهد تا انسدادها در جایی که واقعاً می توانند کمک کنند ، آب بندی شوند. مهم نیست که چه نوع لوسیون را انتخاب کنید ، استفاده از آن بر روی پوست مرطوب باعث بهتری می شود.
انواع لوسیون بدن
انتخاب زیادی از لوسیون بدن در بازار وجود دارد. هنگامی که مشخص کردید که نیازهای خاص شما چیست ، می توانید لوسیون مناسب برای شما را انتخاب کنید. ما بسیاری از انواع لوسیون رایج را در زیر ذکر کرده ایم که ویژگی های هر یک را دارد.

حفظ پوست – این یک لوسیون اساسی بدن است که اغلب در فرمول های خشک ، عادی و روغنی موجود است. هدف از این لوسیون ، نرم نگه داشتن پوست است.

ترمیم آسیب – این لوسیون دارای بافتی خامه ای و غنی است که بدون در نظر گرفتن نوع پوست ، برای درمان پوست های بسیار حساس و بسیار خشک طراحی شده است. بسته به مارک ، این لوسیون ترمیم کننده آسیب می تواند در فرمول های مختلف برای انواع مختلف پوست نیز موجود باشد.

ضد پیری / ضد چروک – این لوسیون بدن مخصوص پوست های پیر و بالغ تر است. اغلب دارای آنتی اکسیدان ها ، ویتامین E ، رتینول و سایر مواد طبیعی است که برای معکوس کردن علائم پیری طراحی شده اند. بسیاری از آنها ویتامین C دارند که به طور گسترده به عنوان یک ویتامین معجزه برای پوست تصور می شود.

آنچه را باید در لوسیون بدن جستجو کرد
هنگامی که شروع به تحقیق در مورد لوسیون های مختلف موجود در بازار می کنید ، چندین چیز وجود دارد که به دنبال آنها باشید.

Humectants – این شامل ترکیباتی مانند اسید هیالورونیک ، گلیسیرین و پانتنول است. اینها همه ترکیبات آبرسانی هستند که باعث رطوبت به بیرونی ترین لایه پوست می شوند. به یاد داشته باشید که استفاده از پوست مرطوب ، به رقیق کننده ها کمک می کند تا سریعتر جذب پوست شوند.
نرم کننده ها – اینها می توانند موادی مانند سیکلومتریک و دی متیکون و سایرین مانند روغن جوجوبا و استریات گلیسریل باشند. هدف از نرم کننده ها پر کردن شکاف های موجود بین خوشه های سلولی است ، این باعث می شود پوست فوق العاده صاف و نرم شود.
بدون عطر / بدون رنگ – هر دو عطر و رنگ می توانند پوست را تحریک کنند ، به خصوص اگر حساس باشد. بهترین لوسیونهای بدن برای پوست آنهایی هستند که بیان می کنند رایحه ای بدون عطر و رنگ است.
قیمت مقرون به صرفه – از آنجا که روزانه لوسیون بدن در سراسر بدن اعمال می شود ، می خواهید قیمت آن منطقی باشد زیرا اغلب آن را خریداری می کنید. برخی از مارک ها چند بسته ارائه می دهند که در آن می توانید دو یا سه بطری را با قیمت کمتری خریداری کنید. همچنین خدمات اشتراک برای برخی از مارک ها وجود دارد که می توانند بطور خودکار یکبار در ماه لوسیون ها را حمل کنند. اینها گزینه های مناسبی برای پایین آوردن قیمت و پیدا کردن لوسیون متناسب با بودجه شما و همچنین نیازهای پوست شما هستند.
رطوبت طولانی مدت – بسیاری از لوسیون های موجود در بازار ، از جمله سه انتخاب برتر که در اینجا به نمایش گذاشتیم ، دارای خواص مرطوب کننده ای هستند که در تمام طول روز دوام دارند و فقط برای مدت کوتاهی نیست.
بسته بندی – به دنبال بطری هایی باشید که دارای تاپ پمپ یا لوله باشد. این مانع از ورود باکتری ها به مرطوب کننده و آلوده شدن آن می شود. کوزه ها می توانند ظروف پتری مجازی باشند و معمولاً به دلیل عدم قرار گرفتن انگشت های نجس در شیشه ، بسیاری از باکتری ها را دارند.

مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد – اینها موادی مانند بنزواتوم ، لانولین ، روغن معدنی و موم هستند. در حالی که این مواد مانعی بر روی پوست ایجاد می کنند ، بسیاری از افراد به ویژه به نوزادان می توانند به آنها حساسیت نشان دهند. بهتر است از گزینه های طبیعی استفاده کنید و از مارک های سنگین و شیمیایی که نشان داده شده است باعث واکنش های پوستی و سوزش می شود ، خودداری کنید.
نتیجه
در طی چند روز یا چند هفته پوست از بین می رود ، از جمله قرار گرفتن در معرض گرمای شدید یا سرما ، قرار گرفتن در معرض هوای بیش از حد خشک در زمستان ، قرار گرفتن در معرض آفتاب و موارد دیگر. پیدا کردن لوسیون مرطوب کننده مناسب بدن می تواند به محافظت از پوست شما در برابر این عوامل و دیگران کمک کند. جوان تر از وقتی که مراقبت از پوست خود را آغاز می کنید کارهای ترمیم کمتری را برای مقابله با مشکلات آینده انجام خواهید داد.

قبل از خرید لوسیون بدن حتما از نوع پوستی خود مطلع شوید. این به شما کمک می کند لوسیون بدن را انتخاب کنید که مشکلات شما را ترمیم و بهبود می بخشد بدون افزودن به آنها. انتخاب های زیادی در بازار وجود دارد که تضمین می شود یکی از آنها را پیدا کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد.

اگر لوسیون های بدن با رطوبت بالا که در بالا نشان داده ایم برای شما مناسب نیست ، از تمام اطلاعاتی که از خواندن راهنمای خرید یاد گرفته اید برای مرتب کردن بر روی گزینه های اضافی استفاده کنید. پیدا کردن کالای مناسب اکنون دشوار نخواهد بود زیرا بدانید که چه چیزی به یک لوسیون با کیفیت بالا می رود و چه چیزی را باید هنگام تحقیق و خرید جستجو کنید.

منابع