هودهای محدوده باعث می شوند هوای روغنی و مرطوب از ماندن لکه ها یا میعان آب در دیوارها ، کابینت ها و سقف اطراف محدوده آشپزی شما باقی نماند.

داشتن ابزار مناسب برای پخت و پز در خانه بیش از چاقوی اندازه مناسب یا چاقوی آشپز تیز است.

این فقط مربوط به بو نیست بلکه بخار ، دود و ذرات دیگری که هنگام طبخ غذا آزاد می شوند روی سطوح اطراف محدوده آشپزی شما قرار می گیرند. آنها می توانند باقیمانده ای در پشت خود باقی بگذارند که به طور بالقوه می تواند دیوار ، سقف و کابینت را در محدوده آشپزی شما لکه دار کند.

آیا متوجه می شوید بعد از پخت و پز هنگام باز کردن آنها ، روی دستگیره های کابینت یک مانده روغنی یا آبکی وجود دارد؟ این بدان معنی است که هود دامنه شما هوای کثیفی را که از آشپزی شما آزاد شده است ، ضبط نمی کند.

شاید شما فقط از پر کردن آپارتمان خود با ابر دود و یا گرم کردن آشپزخانه خود در تابستان خسته شده باشید. نگه داشتن تهویه مناسب با هود محدوده می تواند این مشکلات را برطرف کند.

ما در بخش های زیر به جزئیات انتخاب کاپوت مناسب آشپزخانه شما می پردازیم.

فهرست مطالب
راهنمای جداول مقایسه محصول
مزایای هود خوب
انتخاب سبک شما: کابینت زیر ، کابینت دیواری ، جزیره یا Downdraft Range Hoods
تفاوت عملکرد بین هودهای محدوده داکت و داکتلس چیست؟
آیا می توانم یک هود محدوده دوتایی را به صورت خاموش تبدیل کنم؟
نصب بهترین محدوده هود بهترین روشها
عکس های برتر: هودهای محدوده زیر کابینت
عکس های برتر: هودهای Range-Mount Range
عکس های برتر: هودهای محدوده جزیره
جداول مقایسه محصول
قبلاً تصوری راجع به آنچه به دنبالش هستید دارید؟ برای پرش به مقایسه محصولات برای هر گروه ، یکی از این گزینه ها را کلیک کنید . در غیر این صورت ، به راهنمای خرید ادامه دهید.

هودهای محدوده زیر کابینت

برای شروع یک عرض انتخاب کنید.

داکت
مجرا
هودهای محدوده دیواری

برای شروع یک عرض انتخاب کنید.

داکت
مجرا
هودهای محدوده جزیره

برای شروع یک عرض انتخاب کنید.

داکت و داکت
مزایای هود خوب
اجازه نمی دهد روغن پخت و پز تبخیر شده و فرار آب شود.
گرمای اضافی را بردارید. (بهترین کار توسط هودهای Ducted Range)
زیبا و دل انگیز
آزادی پخت و پز بیشتر

یک کاپوت خوب همه این کارها را انجام می دهد ، و منظورم “خوب” است که اندازه ، سبک و خواسته های طیف آشپزی شما متناسب است. اگر تمایل به طبخ با گرمای بسیار زیاد دارید ، به سرعت متوجه خواهید شد که یک فن مایکروویو ساده آن را قطع نمی کند. انجام هرگونه رطوبت ، گرمای زیاد یا خیر ، هنوز روغن پخت و پز شده بخار شده را در هر چیزی بالاتر از محدوده آشپزی شما ، حتی سقف ، متراکم می کند.

روغن پخت و پز و بخار پخته شده ممکن است در حین آشپزی فوراً قابل توجه نباشند ، اما مطمئناً گرمای شدید احساس می شود. هودهای محدوده به انتقال این گرما از داخل آشپزخانه شما کمک می کنند که باعث می شود تجربه آشپزی شما راحت تر شود و نه کاری که باید از انجام آن ترسیده باشید. این بدان معناست که آزادی پخت و پز بیشتر برای امتحان کردن دستور العمل هایی که گرمای زیادی را شامل می شوند ، است.

هودهای دامنه ای هوای گرم داغ را حذف می کنند در حالی که هودهای بدون خلوص (چرخشی) هوا را به راحتی فیلتر می کنند و دوباره آن را به داخل آشپزخانه می ریزند این یکی از تفاوت های عمده در عملکرد ducted در مقابل ductless است.

هودهای محدوده همچنین می توانند آشپزخانه شما را جذاب تر کنند. حتی اگر یک محدوده آشپزی جزیره داشته باشید ، حتی ممکن است محور آشپزخانه شما باشد. در هر صورت ، یک هود با دامنه به درستی انتخاب شده می تواند یک افزودنی چشمگیر برای آشپزخانه شما باشد

انتخاب سبک شما: کابینت زیر ، کابینت دیواری ، جزیره یا Downdraft Range Hoods
در ابتدا چیزهای اول ، این راهنما درباره هودهای دامنه downdraft بحث نخواهد کرد . از آنها باید اجتناب شود ، زیرا معمولاً عملکرد بسیار ضعیفی دارند و ارزش نصب آن را ندارند. اگر چیز خوبی برای گفتن درباره هودهای دامنه downdraft داشته باشید احتمالاً مدت طولانی مالک آن نیستید. ما در مورد هودهای محدوده زیر کابینت ، دیوار نصب شده و جزیره صحبت خواهیم کرد.

ممکن است در نظر بگیرید که چگونه آشپزخانه خود را برای خانه ای که در حال ساخت هستید طراحی کنید ، یا شاید فقط به دنبال گزینه هایی برای به روزرسانی هود دامنه موجود خود باشید. البته با یک بوم خالی می توانید آشپزخانه خود را به هر آنچه دوست دارید تبدیل کنید ، بنابراین تصمیم گیری در مورد کجاست که محدوده پخت و پز را انتخاب کنید تصمیم می گیرد که نوع هود دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر به راحتی به دنبال تعویض کاپوت فعلی خود با یک مدل به روز تر هستید ، و از هر نوع موجودی خود راضی هستید ، می توانید مستقیم به یکی از این بخش ها بروید: هودهای Range-Mounted Range ، جزایر هودهای محدوده ای ، زیر هودهای محدوده کابینت .

اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام نوع را می خواهید در آشپزخانه خود داشته باشید ، در اینجا توضیحات مفصلی درباره هر نوع ارائه می شود. همچنین ، اگر می خواهید به یک هود دامنه ای تغییر دهید ، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که می تواند در طرح کابینت فعلی شما متناسب باشد.

درباره هودهای محدوده زیر کابینتکاپوت محدوده زیر کابینت
گزینه های مجرای یا Ductless موجود است
مجرای گرد 5 x5 3.2 3.25 ″ یا 6 -8 most رایج است
گزینه های بالا یا عقب تهویه
اندازه های 24 اینچ تا 48 اینچ بیشتر خانه ها دارند
نصب آسان

این سبک از هود محدوده به قسمت زیر کابینت های بالای محدوده آشپزی شما متصل است. می توانید نسخه های مجرای و مجرای هودهای دامنه تحت کابینت را دریافت کنید. نقطه نصب تنها تفاوت عمده بین کابینت و هودهای دیواری است. در یک نگاه ، پس از نصب آنها تفاوت قابل توجهی وجود ندارد.

کاپوت های دامنه زیر کابینت به کابینت فوق متکی هستند تا مجرای آن را در خود جای دهند و با استفاده از پیچ ها در برابر کابینت سوار می شوند. عرض عامل اصلی هنگام انتخاب کاپوت محدوده مناسب است. می خواهید مطمئن شوید که بین کابینت های مجاور جای می گیرد.

گزینه های مجرای بین تولید کنندگان متفاوت است ، اما بسیاری از هودهای تحت کابینت قابل تعویض به قسمت عقب یا بالای هود هستند. تخلیه بالا متداول است. از نظر اندازه ، هرچه بزرگتر باشد ، بهتر است. با این وجود اگر اگزوز 8 اینچی در کاپوت خود دارید اما مجاری با قطر 6 اینچ دارید ، در نتیجه در مقایسه با کاپوت اگزوز 6 اینچی پیشرفتی ندارید. همچنین ، می توانید هر نوع اگزوز هود محدوده را متناسب با مجاری موجود خود تطبیق دهید. به عنوان مثال ، اگر شما دارای یک هود برد با اگزوز 3.25 ″ 10 هستید و مجاری با قطر 6 ″ در خانه دارید ، مشکلی نیست. فقط می توانید از آداپتور برای تبدیل به لوله 6 استفاده کنید.

برای نصب ductless ، یا هود محدوده از فیلترهای کربن استفاده می شود و یا شما امکان خرید جداگانه آنها را دارید. معمولاً ، هودهای برد دارای مش مشبک آلومینیومی یا فیلترهای بافل هستند که برای نصب در آن از کانالهای فاضلاب استفاده می شوند ، بنابراین برای فیلترهای اضافی به فیلترهای کربن احتیاج دارید زیرا هوا با یک هود محدوده مجرای به داخل خانه شما منتقل می شود.

درباره هودهای محدوده دیواری
کاپوت آشپزخانه مشکی دیواری 30 اینچی طلایی Golden Vantage

گزینه های مجرای یا Ductless موجود است
تهویه بالای یا عقب (بالا رایج است)
مجاری گرد 6 ″ تا 8 most رایج است
برای نصب باید از محل استوانه های دیواری اطلاع داشته باشید.
عملکرد عالی و گزینه های زیادی برای سبک

به نظر می رسد که دیوارهای دیواری بسیار شبیه به کابینت زیر است ، و کاپوت های دیواری نصب شده در واقع هنوز هم می توانند در زیر کابینت نصب شوند. با این حال ، مدل های مجزا وجود دارد که قرار است بدون هیچ کابینی بالای آنها نصب شود. برای این هودهای با برد مستقل معمولاً دودکش وجود دارد که از هود محدوده به پشت بام بالا می رود. دودکش به سادگی یک شافت فلزی ، معمولاً استوانه ای یا مستطیل است ، که دارای لوله مجرای واقعی است که بخاطر آن دفع می شود. آنها همچنین از زیبایی و زیبایی لذت بخش تر از مجرای داشتن و در معرض خدمت قرار می گیرند. رنگ و بافت دودکش با هود دامنه مطابقت دارد. در صورت نداشتن کابینت برای پنهان کردن مجاری ، این را به خاطر داشته باشید. این نوع هودهای برد نیز معمولاً دارای بدنه های بزرگ هستند و می توانند گرما و دود بیشتری را تحمل کنند.

متداول ترین اندازه اگزوزهای هود دیواری به طول 6 ″ و بیشتر به صورت عمودی است. شما می توانید مجراهای خود را متناسب با هر اگزوز اندازه ای تنظیم کنید ، بنابراین اگر اتفاقاً اگزوز 8 اینچی در کاپوت برد دارید ، می توانید آن را متناسب با مجاری 6 اینچی خود تنظیم کنید.

برای کاپوت های بزرگتر دیواری ، حتی ممکن است دو مجرای 6 اینچی داشته باشید که درون یک دودکش بزرگتر از هود محدوده حرکت می کنند. این مسئله معمولاً در شرایطی که شما دارای سیستم فن دوگانه CFM بالا هستید و نمی خواهید جریان تنها با داشتن یک مجرای اگزوز تنها محدود شود. با هر هود برد ، قدرت بزرگتر و بیشتر بهتر است ، اما کارآیی مناسب برای مؤثر بودن آنها لازم است. جزئیات بیشتر در مورد نصب در زیر آمده است!

هودهای چرخشی دورافتاده (خنثی) دیواری نصب شده همانند مجاری است ، اما هیچ مجاری را به هود وصل نمی کنید. اگر می خواهید بدون چربی بروید ، باید مطمئن شوید که فیلترهای کربن دارید. برخی از مدل ها با اینها عرضه می شوند ، اما بیشتر آنها به طور جداگانه فروخته می شوند. برای بسیاری از مدلهایی که مقایسه می کنیم ، در جداول مقایسه محصولات به فیلترهای کربن پیوند وجود دارد ، اما اگر شک دارید می توانید برای شفاف سازی به وب سایت سازنده مراجعه کنید.

درباره هودهای Range Island

محور آشپزخانه شما می شود.
بسیاری از سبک های موجود از جمله شیشه سایبان ، فلز خمیده ، فلز سنتی و سایر موارد دیگر.
به طور معمول به مجاری احتیاج دارد
قیمت ها مشابه هودهای دیواری است.

به طور طبیعی ، جزیره محور یک آشپزخانه است و یک هود جزیره ای آن را تقویت می کند. کاپوت های جزیره ای در سبک های مختلفی وجود دارند و می توانند چشمگیر به نظر برسند. یک هود با برد بزرگ به شما امکان می دهد تا مردم بدانند که می توانید آشپزی جدی انجام دهید.

برای هودهای Island Range ، دودکش هایی مانند هودهای Wall-Mounted خواهید داشت اما کل سیستم هود برد آن از سقف آویزان خواهد شد. بدیهی است که وسط قرار دادن هود در محدوده پخت و پز شما بسیار مهم است. همچنین ، شما می خواهید که کاپوت دامنه حداقل به اندازه و دامنه پخت و پز شما باشد ، اما بزرگتر شدن بهتر است.

گزینه های ductless برای هودهای جزیره ای وجود دارد ، که مانند همه انواع دیگر فقط تعویض فیلتر مش یا حفره ای برای فیلترهای کربن است. با این حال ، در این راهنما ، ما در درجه اول به هودهای دامنه ای جزایر مجرای اشاره می کنیم ، اما برخی از پیشنهادات ما گزینه نصب داکت را نیز دارد. این امر به این دلیل است که ducted راهی برای نصب هر نوع هود محدوده است و برای هودهای جزیره نیز ممکن است پیش بروید و اگر قصد حلق آویز هود برد در بالای جزیره خود دارید ، پیش بروید و مجرای را نصب کنید.

درباره هودهای محدوده Downdraft

گران
مجاری از طریق crawlspace در زیر خانه شما نصب می شوند.
پنهان از منظره در حالی که استفاده نمی کند.
عملکرد ضعیف

تماس با این نوع هودها کمی گمراه کننده است زیرا هیچ هود وجود ندارد بلکه یک صفحه مستطیل شکل است که از روی میز شما بالا می رود و هوا را از بالای دامنه آشپزی شما بیرون می کشد.

این نوع کمترین نوع هود برد است و معمولاً در محدوده های آشپزی جزیره مشاهده می شود. شما به سرعت متوجه خواهید شد که آنها گرانتر از انواع دیگر هستند. ما در اینجا قصد نداریم در مورد این موارد بحث کنیم زیرا عملکرد و کیفیت این نوع هودهای برد معمولاً ضعیف است.

تفاوت عملکرد بین هودهای محدوده Ducted و Ductless؟
Ductless نصب آسانتر است ، اما آیا به اندازه کافی خوب کار خواهد کرد؟

از آنجا که هوا دوباره چرخش می کند ، هودهای با محدوده بدون داکت قابل نصب هستند و از فیلترهایی برای گرفتن ذرات رها شده از آشپزی مواد غذایی استفاده می کنند. بسته به دفعات تهیه و استفاده از هود دامنه خود ، این فیلترها باید بطور دوره ای جایگزین شوند. اکنون ، وقتی صحبت از تصفیه می شود ، همیشه مسئله کارآیی وجود دارد. واقعیت این است که یک فیلتر هود با محدوده ductless به اندازه حذف هوا از آشپزخانه شما به اندازه کافی کارآمد نخواهد بود. در صورتی که بهترین عملکرد را داشته باشید ، این همان چیزی است که باعث می شود هودهای دامنه ای به گزینه دلخواه تبدیل شوند. با این وجود ، نصب مجاری ممکن است گزینه ای برای شما نباشد و در این حالت ، حداقل داشتن یک هود با محدوده ductless بهتر از هیچ کس نخواهد بود.

در اینجا فاکتورهای زیادی باید مورد توجه قرار گیرد ، اما اگر آشپزخانه شما برای یک هود با دامنه مجرای راه اندازی شده است ، هیچ دلیلی برای پایین آمدن به یک داغدار وجود ندارد.

در مورد هودهای دامنه ای ، فقط خرید یک هود CFM بالا ، اتصال آن به برخی مجاری و تماس با آن در روز ، تعداد بیشتری از آن وجود دارد. حتی بزرگترین و بالاترین هود با برد CFM که می توانید بخرید اگر کار مجرای به درستی انجام نشود ، از هود با برد کمتری بهره می برد. اگر هود دامنه شما آنطور که در نظر گرفته شده عمل نمی کند ، متوجه می شوید که هنگام پخت و پز ، دود و بخار هرگز آن را به داخل هوا نمی رود. در خود هود و هر کابینت اطراف آن چگالشی ایجاد خواهد شد. مایع که چگالش می شود فقط آب نمی شود بلکه روغن پخت و پز نیز هست.

بنابراین ، راه مناسب برای نصب و اتصال ductwork به هود برد شما چیست؟ به بخش نصب ما در زیر بروید.

جوانب حراجی و منفی
طرفداران:

تمام هوای اسیر شده را از آشپزخانه و خانه خود کاملاً حذف می کند.
به طور کلی قادر به جابجایی حجم بیشتری از هوا نسبت به داکت ها است.
مناسب برای غذاهای بزرگ
اگر به درستی نصب شود ، بی صدا باشد.

منفی:

برای دیدن مزایای کامل ، باید کار مجاری مناسب انجام شود.
نصب کار با مجرای سنگین از هودهای دامنه ای بدون هزینه و پر هزینه تر است.

هودهای دامنه دار که دارای دو دمنده و پورت اگزوز دوگانه هستند ، می توانند مقدار زیادی هوا را در مقایسه با یک هود با محدوده خنثی حرکت دهند. برخی مدل ها دارای فن های دوتایی هستند که به یک مجرای گرد 6 ″ یا 7 اینچی خسته می شوند و به خوبی کار می کنند و مدل هایی که دارای پورت اگزوز دوگانه هستند ، موثرتر هستند. فشار پشت تلاش برای مجبور کردن هوا از هر دو فن از طریق مجرای 6 اینچی باعث کاهش عملکرد کلی هود برد می شود. اگر فضای کافی برای جریان در مجاری وجود نداشته باشد ، CFM بالا کاری برای شما انجام نخواهد داد.

جوانب مثبت و منفی از هودهای محدوده خاموش
طرفداران:

نصب آسان
مقرون به صرفه تر از هودهای مجرای

منفی:

به همان اندازه مؤثر نیست
فیلترهای زغال سنگ در نهایت نیاز به تعویض دارند. (تقریباً هر 3-6 ماه)

آیا می توانم یک هود محدوده دوتایی را به صورت خاموش تبدیل کنم؟
بله ، معمولاً این به سادگی جایگزینی فیلترهای سهام با فیلترهای کربن است. همه تولید کنندگان فیلترهای کربن را برای هودهای مدل ارائه نمی دهند. به عنوان مثال ، XtremeAir در وهله اول هودهای دامنه ای ساخته شده است (بعضی از بهترین ها نیز!).

اکثر کاپوت های برد به صورت پیش فرض با مش آلومینیوم یا فیلترهای استیل ضد زنگ از جنس استنلس استیل هستند و در صورت تمایل به خم شدن ، فیلترهای کربن به طور جداگانه فروخته می شوند. مدل هایی وجود دارند که عمدتا از نوع کم کابینت هستند و از فیلترهای کربن به طور استاندارد استفاده می شوند و حتی دارای درگاه اگزوز برای مجاری نیستند.

فیلترهای داکت
نمونه فیلتر آلومینیوم
مش آلومینیومی
نمونه فیلتر استیل ضد زنگ فولاد ضد زنگ
فیلتر بافل استیل ضد زنگ
فیلتر داکت
مثال فیلتر کربن
فیلتر کربن
نصب بهترین محدوده هود بهترین روشها
در اینجا چند نکته کلی آورده شده است:

اطمینان حاصل کنید که هود حدود 26 تا 30 اینچ بالاتر از محدوده باشد و کل منطقه پخت و پز را پوشانده باشد.
هودهای محدوده نصب شده در بالای دیگهای برقی می توانند پایین تر از گاز باشند ، مشخصات تولید کننده را بررسی کنید.
تمام سقف های 9 اینچی دودکش هود دارای دیافراگم مناسب با دودکش استاندارد نیست. ممکن است به یک برنامه افزودنی نیاز داشته باشید. آگاه باشید!
کار خود را طوری برنامه ریزی کنید که ممکن است تعداد معدود چرخش ها وجود داشته باشد.
مجاری با قطر کوچکتر باعث مقاومت بیشتر در جریان می شوند. برای تبدیل به مجرای کوچکتر از هود دامنه مورد نظر خود ، در صورت امکان از کم کننده استفاده نکنید.

حال می خواهیم روند برنامه ریزی نحوه نصب هود برد خود را طی کنیم. این بخش بیشتر در مورد هر نوع هود دامنه Ducted Wall-Mount ، هود دامنه Ductless Wall-Mount ، هود محدوده جزیره یا هر نوع هود دامنه ای بطور کلی اعمال می شود.

مراحل نصب Ductless Wall-Mount و Ducted Wall-Mount دقیقاً برای خود کاپوت یکسان است ، اما بدیهی است که برای ductless شما به جای نصب ductwork ، فیلترها را جایگزین خواهید کرد. همین مورد را می توان برای هودهای برد جزیره گفت زیرا همیشه نصب شده از سقف آویزان هستند.

هودهای محدوده کابینت Ductless معمولاً ساده ترین نصب هستند. شما به سادگی آن را به قسمت زیر کابینت های خود می پیچید و فیلترهای کربن را درون کاپوت برد نصب می کنید.

قد هود رنج شما
برای سقف های 9: ارتفاع کل محدوده هود و دودکش باید بین 42 ″ و 46 باشد.
برای سقف های 8: ارتفاع کل محدوده هود و دودکش باید بین 30 34 و 34 باشد.
برخی از هودهای برد دارای دودکش به اندازه کافی طولانی نیستند تا بتوانند از سقف 9 fit متناسب باشند و شما مجبور به خرید پسوندی هستید. (یا خود را بسازید!)

به Cooktop قد و ارتفاع سقف ثابت و چیز دیگری در میان چیزی است که شما باید در مورد فکر می کنم. ارتفاع هود تا حد زیادی از مدلی به مدل متفاوت خواهد بود و ممکن است به کوچکی 3 “و یا بزرگتر از 12” است. با توجه به ارتفاع سقف خود ، می خواهید در هنگام بررسی اینکه آیا یک هود محدوده خاص متناسب با آشپزخانه شماست ، به ترکیب دودکش ترکیبی و محدوده هود ترکیبی نگاه کنید . هنگامی که شک دارید دستورالعمل های سازنده را دنبال می کنید ، اما نکات بالا نقطه شروع خوبی است.

بهینه سازی Ductwork

سازه های مناسب بهترین عملکرد را به هود دامنه شما می بخشد و مجرای بد می تواند عملکرد حتی گرانترین هود برد را خراب کند. همانطور که گفته شد ، اگر هود برد شما دارای پورت اگزوز 6 دور باشد ، می خواهید مجرای قطر 6 یا بزرگتر را وصل کنید. تبدیل از اگزوز 6 اینچی به مجرای 8 اینچ باعث کاهش فشار خون و بهبود جریان می شود. با استفاده از مجرای 4 would 5 برابر مقاومت در برابر مجرای قطر 6 ″ با طول ایجاد می کند. بهترین مجرای مستقیم یک مسیر مستقیم و بدون چرخش است اما در اکثر موارد معقول نیست. داشتن حداقل تعداد چرخش 90 درجه بهترین حالت ممکن است (معمولاً یک مورد کافی است).

در زیر نمونه هایی از بیشتر مؤلفه های مورد نیاز برای نصب مجاری خود و همچنین سبک های توصیه شده را آورده ایم. یکی از مؤثرترین مؤلفه های سیستم مجرای درپوش ، سقف (یا دیوار) است. در بسیاری از انواع درپوش ها جریان هوا را با اجازه ندادن حجم زیاد هوا فرار می کند. این فشار کمتری ایجاد می کند و عملکرد کلی هود برد شما را کاهش می دهد.

اجزای سازه پیشنهادی
به عنوان مثال کاهش مجرای
آداپتورها
نمونه مناسب درپوش دیواری
درپوش دیواری
به عنوان مثال کلاه دریچه سقفی توصیه می شود
درپوش پشت بام
به عنوان مثال میراث بک گراند
نقره پس زمینه
مثال یقه مجرای (فلنج)
یقه مجرای (فلنج)
نمونه چرخش 90 اینچی دور 90 درجه
چرخش
به عنوان مثال لوله مجرای فلزی جامد
لوله مجرای
برخی از مؤلفه های توصیه نشده
لوله مجرای انعطاف پذیر جای خود را دارد ، اما اگر از آن در داخل دودکش هود محدوده (بخشی که داخل آشپزخانه شماست) استفاده کنید ، می توانید از آن استفاده کنید که فقط از لوله مجرای فلزی استفاده کنید. با این وجود ، در داخل اتاق زیر شیروانی خود ، هر گونه سر و صدایی قابل توجه نیست. مجاری انعطاف پذیر همچنین مقاومت هوا را در مقایسه با یک لوله مجرای سفت و سخت ایجاد می کند. این به دلیل شکل خشن و نامنظم بودن دیواره های مجرای انعطاف پذیر است.

وقتی درپوش های دیواری یا درپوش های سقفی صحبت می شود ، شما می خواهید که هوای بیرون را محدود نکند. برخی از درپوش ها جریان هوا را فدا می کنند تا از نشت آب در مجرای هوا جلوگیری شود ، اما این کار غیر ضروری است.

به عنوان مثال لوله مجرای انعطاف پذیر
لوله انعطاف پذیر
به عنوان مثال کلاه دیواری بد
درپوش دیواری که مانع جریان می شود
نمونه کلاه سقفی چتر
درپوش بام که مانع جریان می شود
پسوندهای دودکش
ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا محصولات را در جداول مقایسه نشان دهیم که سقف 9 with با دودکش بورس ندارد. حتی اگر سقف 9 a حدود 20 سال استاندارد بوده است ، تولید کنندگان هنوز دودکش هایی را ساخته اند که فقط برای سقف های 8 ′ تا 8.5 ساخته شده اند. سپس آنها را مجبور می كنند كه بصورت جداگانه یك دودکش بخرید. به خاطر داشته باشید که از نظر فنی می توانید این هودهای برد را با دودکش هایی که برای یک سقف 8 made ساخته شده در آشپزخانه با سقف 9 نصب کنید ، نصب کنید ، اما کاپوت خیلی بالاتر از آشپزخانه خواهد بود تا موثر باشد.

ما همچنین سعی کرده ایم برای این مدل ها پیوندهایی به فرمت دودکش تولید کننده ارائه دهیم ، اما در صورت شک یا مشکل در یافتن یکی از آنها ، مستقیماً با تولید کننده تماس بگیرید.

رویکرد DIY
هنگامی که همه موارد دیگر شکست بخورد ، می توانید مسائل را به دست خودتان بکشید و یک سازنده فلزی محلی یک صفحه فولادی ضد زنگ برای شما خم کند. شما باید مشخصات دودکش هود دامنه خود را برای آنها بیاورید و بهتر است که دودکش را خودتان بیاورید تا اطمینان حاصل شود که این پسوند کار می کند. این یک فرایند فوق العاده ساده است و اغلب می تواند ارزان تر از خرید الحاق از تولید کننده باشد.

Backsplash – محافظت از دیوارهای شما
گزینه های زیادی در مورد بازگشت به پشت وجود دارد و بسیاری از افراد از کاشی سفارشی خودداری می کنند. گزینه های ساده تری مانند پانل های برگشتی وجود دارد که از نظر رنگ ، سبک و مواد متفاوت هستند. تمیز کردن پانل ها از کاشی آسان تر است زیرا نیازی به نگرانی در مورد تمیز کردن ریزاب نیست.

راهنمای نصب
این سه فیلم توسط XtremeAir یک راهنمای عالی برای نصب هر نوع هود برد است. نصب هود دامنه به خودی خود کمی کار است ، اما ممکن است مجرای کار نیاز به یک متخصص برای نصب صحیح داشته باشد. به خصوص ، اگر قصد دارید درپوش را به پشت خود نصب کنید تا یک درپوش دریچه نصب شود.

نصب و راه اندازی هود زیر کابینت

نصب و راه اندازی هود دیواری

نصب و راه اندازی هود جزیره ای

عکس های برتر: هودهای محدوده زیر کابینت
Broan واقعاً با هودهای محدوده خلوت خود تسلط دارد. آنها مدل های بسیار خوبی برای خنثی کردن دیوارها و انواع زیر کابینت دارند. برخی از مدل های نشان داده شده در اینجا به صورت مجرای یا مجاری قابل تبدیل هستند . مدلهای قابل تبدیل معمولاً همراه با فیلترهای مش آلومینیومی برای نصب مجاری هستند. این بدان معناست که اگر قصد نصب آن را به عنوان یک خلوت را دارید ، باید فیلترهای زغال را بطور جداگانه خریداری کنید.

با این حال ، برخی از مدل ها وجود دارد که فقط بدون مجرای هستند و با فیلترهای زغال چوب استاندارد می شوند. بسته به اینکه چند بار از هود برد استفاده می کنید ، فیلترهای ذغال باید هر 3-6 ماه تعویض شوند.

کابینت زیر 24 اینچ ، کاپوت های محدوده ای بدون داکت
مورد
Broan 412408 ADA قابلیت هود محدوده زیر کابینت غیر داکت
هود محدوده قابل تبدیل با دو سرعته Broan F402423
هود محدوده قابل تبدیل با دو سرعته Broan F402404
پیش نمایش
Broan 412408 ADA قابلیت هود زیر کابینت بدون مجرای ، 24 اینچ ، بادام
درپوش هود محدوده تبدیل شده Broan F402423 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، مشکی ، 6.5 سونی ، 160 CFM ، 24 “
درپوش هود قابل تبدیل Broan-Nutone F402404 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، فولاد ضد زنگ ، 160 CFM ، 24 “
عرض
24 اینچ
24 اینچ
24 اینچ
تایپ کنید
زیر کابینت
زیر کابینت (قابل تبدیل به مجاری)
زیر کابینت (قابل تبدیل به مجاری)
هواداران
تنها
تنها
تنها
فیلتر
فیلتر ذغال سنگ شامل
شامل آلومینیوم؛ فیلتر ذغال جداگانه فروخته می شود
شامل آلومینیوم؛ فیلتر ذغال جداگانه فروخته می شود
گزینه های پایان
بادام ، بیسکویت ، بیسکوئیت ، استیل ضدزنگ ، سفید ، سیاه
بادام ، بیسکه ، استیل ضدزنگ ، سیاه و سفید
بادام ، بیسکه ، استیل ضدزنگ ، سیاه و سفید
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت زیر 30 اینچ ، کاپوت های محدوده خاموش
مورد
Broan 413004 ADA قابلیت هود محدود بدون کابینت زیر کابینت
Air King AD1306 Advantage Ductless Under Hood Range of Cabinet با دمنده 2 سرعته
هود محدوده قابل تبدیل Broan QT230SS
پیش نمایش
Brood-NuTone 413004 استیل ضد زنگ محدوده هود بدون درز با فن ، اگزوز ، زیر کابینت ، 30 اینچ
Air King AD1306 Advantage Ductless Under Hood Range of Hood با دمنده 2 سرعته ، عرض 30 اینچ ، پایان سیاه
هود محدوده قابل تبدیل Broan QT230SS ، 30 اینچ ، فولاد ضد زنگ
عرض
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
تایپ کنید
زیر کابینت
زیر کابینت
زیر کابینت (قابل تبدیل به مجاری)
هواداران
تنها
تنها
تنها
فیلتر
فیلتر ذغال سنگ شامل
فیلتر ذغال سنگ شامل
شامل آلومینیوم؛ ذغال سنگ به طور جداگانه فروخته می شود
گزینه های پایان
بادام ، بیسکو ، بیسکوییت ، استیل ضدزنگ ، سفید ، سیاه
سیاه
بادام ، بیسکه ، سیاه ، استیل ضد زنگ ، سفید
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت زیر 36 اینچ ، کاپوت های محدوده ای خاموش
مورد
هود محدوده زیر کابینت غیر قابل استفاده از Broan 413604 ADA
هود محدوده زیر کابینت وسیع Broan QP236SS 350 CFM 36 اینچ
پیش نمایش
Broan-NuTone 413604 ADA قابلیت هود زیر کابینت بدون روکش کانال ، 36 اینچ ، فولاد ضد زنگ
هود محدوده زیر کابینت فولادی طیف گسترده ای از فولاد ضد زنگ Broan QP236SS 350 CFM 36 اینچ
عرض
36 اینچ
36 اینچ
تایپ کنید
زیر کابینت
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
هواداران
تنها
تنها
فیلتر
فیلتر ذغال سنگ شامل
مش آلومینیومی شامل ( فیلتر ذغال جداگانه فروخته شده )
پایان
سیاه ، سفید ، فولاد ضد زنگ ، بیسکه ، بادام
استیل ضد زنگ ، سیاه ، سفید
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت زیر 42 اینچ ، کاپوت های محدوده خاموش
مورد
Air King AV1428 مزیت قابل تبدیل در زیر کابینت کابینت
هود محدوده قابل تبدیل با دو سرعته Broan F404211
Broan 414204 ADA قابلیت هود زیر کابینت بدون مجاری
Broan QP342SS 42 “Evolution 3 Series under Hood Range Range
پیش نمایش
Air King AV1428 مزیت قابل تبدیل در زیر کابینت کابینت با دمنده 2 سرعته و 180 CFM ، 7.0 اینچ ، عرض 42 اینچ ، فولاد ضد زنگ
درپوش هود محدوده Broan F404211 قابل تبدیل با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، رنگ سفید ، سفید ، 6.5 سونی ، 160 CFM ، 42 “
Broan 414204 Hood Range Hood قرار داده شده با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، فولاد ضد زنگ ، 42 “
Broan QP342SS 42 “سری 3 Evolution 3 در زیر کابینت کابینت با حالت تقویت کننده دمنده آلومینیومی گریز از مرکز Premium مش محافظ ضد میکروبی و ضد زنگ
عرض
42 اینچ
42 اینچ
42 اینچ
42 اینچ
تایپ کنید
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
تحت کابینت ، فقط خاردار
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
هواداران
تنها
تنها
تنها
دمنده گریز از مرکز
فیلتر
مش آلومینیومی شامل ( فیلترهای ذغال جداگانه فروخته شده )
مش آلومینیومی شامل (فیلتر ذغال جداگانه فروخته شده)
فیلتر ذغال سنگ شامل
مش آلومینیومی شامل ( فیلترهای ذغال جداگانه فروخته شده )
گزینه های پایان
بیسکویت ، سیاه ، سفید ، فولاد ضد زنگ
بادام ، بیسکه ، سیاه ، استیل ضد زنگ ، سفید
سفید ، ضد زنگ ، بیسکو ، بادام
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت زیر 24 اینچی ، هودهای محدوده ای
مورد
هود محدوده قابل تبدیل با دو سرعته Broan F402404
هود محدوده زیر کابینت قابل استفاده Broan 422404 ADA
Air King AV1246 مزیت قابل تبدیل در زیر کابینت کابینت
پیش نمایش
درپوش هود قابل تبدیل Broan-Nutone F402404 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، فولاد ضد زنگ ، 160 CFM ، 24 “
درج هود محدوده Broan 422404 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، فولاد ضد زنگ ، 6.0 Sones ، 190 CFM ، 24 “
Air King AV1246 Advantage قابل تبدیل در زیر کابینت محدوده کابینت با دمنده 2 سرعته و 180 CFM ، 7.0-Sones ، 24 اینچ پهن ، پایان سیاه
عرض
24 اینچ
24 اینچ
24 اینچ
تایپ کنید
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
تحت کابینت ، فقط مجاری
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
نوع مجرای
3.25 “x 10” عمودی یا 7 “دور افقی
7 “گرد عمودی
3.25 “x 10” افقی یا عمودی
CFM
190 حداکثر
190 حداکثر
180 حداکثر
فیلتر
مش آلومینیومی
مش آلومینیومی
مش آلومینیومی
پایان
بادام ، بیسکو ، بیسکوییت ، سیاه ، سفید ، استنلس استیل
بادام ، بیسکه ، سیاه ، سفید ، فولاد ضد زنگ
سیاه
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت 30 اینچی زیر کابین ، هودهای محدوده ای
مورد
Broan QS130SS 220 CFM Under Hood Cabinet، 30 اینچ
استیل ضد زنگ BV 30 “تحت کابینت هود محدوده جریان هوا با فشار بالا با چراغ های LED
هود محدوده زیر کابینت قابل استفاده Broan 423001 ADA
هود محدوده زیر کابینت قابل استفاده Broan 403008 ADA
XtremeAir Ultra Series UL10-U30 ، دمنده 3 سرعته ، 1.0 میلی متر SS غیر مغناطیسی ، در زیر کابینت
XtremeAir PX14-U30 ، فولاد ضد زنگ غیر مغناطیسی 1.0 میلی متر ، هود محدوده زیر کابینت با مشخصات کم
پیش نمایش
Broan QS130SS 220 CFM در زیر کابینت ، 30 اینچ ، فولاد ضد زنگ
هود محدوده BV – 30 اینچ 860 CFM در زیر کابینت های کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل ضد زنگ ، فیلترهای بافل ایمنی ماشین ظرفشویی w / چراغهای LED ، چراغهای اگزوز بخاری آشپزخانه
Broan-NuTone 423001 30 “هود محدوده مجرای سفید ، اینچ
هود ردیف زیر کابینت Broan 403008 ADA قابل حمل ، 30 اینچ ، بادام
سری XtremeAir Ultra UL10-U30 ، 30 اینچ عرض ، فیلترهای بافل ، دکمه های مکانیکی 3 سرعته ، 1.0 میلی متر SS غیر مغناطیسی ، تحت کاپوت
XtremeAIR ، چراغ های LED ، فولاد ضد زنگ غیر مغناطیسی 1.0 میلی متری ، PX14-U30 با کیفیت پایین در زیر کاپوت مونتاژ کابینت با فیلترهای Baffle ، 30 “
عرض
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
تایپ کنید
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
تحت نصب کابینت یا دیوار کشی ، فقط مجاری
تحت کابینت ، فقط مجاری
تحت کابینت ، فقط مجاری
تحت کابینت ، فقط مجاری
زیر کابینت ، کم مشخصات ، فقط کانال های دوخته شده
نوع مجرای
3.25 “x 10” یا 7 “دور (هم عمودی و هم افقی)
6.25 “گرد ، عمودی
7 “گرد ، عمودی
3.25 “x 10” ، عمودی یا افقی
8 “گرد ، عمودی
8 “گرد ، عمودی
CFM
220 حداکثر
800 حداکثر
190
160 حداکثر
900 حداکثر
900 حداکثر
فیلتر
مش آلومینیومی
فیلترهای بافل ، سینی روغن
مش آلومینیومی
مش آلومینیومی
بافل
بافل
پایان
Bisque ، سیاه ، Off-White ، فولاد ضد زنگ ، سفید
فولاد ضد زنگ
بادام ، بیسکه ، استیل ضدزنگ ، سفید ، سیاه
سیاه ، بادام ، بیسکوئیت ، ضد زنگ ، سفید ، بیسکوییت
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت 36 اینچی زیر کاپوت ، هودهای محدوده ای
مورد
هود محدوده قابل تبدیل با دو سرعته Broan F403623
Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 185.36 600 CFM
پیش نمایش
درج هود محدوده قابل تبدیل با Broan-Nutone F403623 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، مشکی ، 6.5 سونی ، 160 CFM ، 36 “
Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 185.36 600 CFM، 36 “
عرض
36 اینچ
36 اینچ
تایپ کنید
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به مجرای یا مجرای خاموش است
کابینت زیر یا کابینت دیواری ، فقط کانال دار
نوع مجرای
3.25 “x 10” (عمودی و افقی) ، 7 “گرد (فقط عمودی)
3.25 “x 10” (عمودی یا افقی)
CFM
160 اگر از تخلیه 3.25 “x 10” استفاده می کنید. 190 در صورت استفاده از 7 بار تخلیه دور
600 حداکثر
فیلتر
مش آلومینیومی
بافل
پایان
بادام ، بیسکو ، بیسکویت ، سیاه ، استیل ضد زنگ ، سفید
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت زیر 42 اینچی ، هودهای محدوده ای
مورد
هود زیر کابینت Broan Broan 424204 ، استیل ضد زنگ
Broan QP342SS 42 “Evolution 3 Series under Hood Range Range
XtremeAir PX12-U42، 42 “، چراغ های LED، درپوش کابینت
پیش نمایش
درپوش هود برد Broan 424204 با نور ، پنکه اگزوز برای زیر کابینت ، استیل ضد زنگ ، 6.0 Sones ، 190 CFM ، 42 “
Broan QP342SS 42 “سری 3 Evolution 3 در زیر کابینت کابینت با حالت تقویت کننده دمنده آلومینیومی گریز از مرکز Premium مش محافظ ضد میکروبی و ضد زنگ
XtremeAir PX12-U42، 42 “، چراغ های LED، فیلتر Baffle Filter W / Greain Drain
عرض
42 اینچ
42 اینچ
42 اینچ
تایپ کنید
تحت کابینت ، فقط مجاری
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
تحت کابینت ، فقط مجاری
نوع مجرای
7 “دور (فقط عمودی)
3.25 “x 10” (افقی یا عمودی) ، گرد “7” (فقط عمودی)
8 “دور (فقط عمودی)
CFM
190 حداکثر
450 حداکثر
900 حداکثر
فیلتر
مش آلومینیومی
مش آلومینیومی
Baffle Filter W / Grease Drain Tunnel
پایان
استیل ضد زنگ سفید ، بیسکو ، بادام ، بیسکویت
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
کابینت 48 اینچی زیر کابین ، هودهای محدوده ای
مورد
Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 113.48 900 CFM
هود محدوده زیر کابینت Broan 884823
پیش نمایش
Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 113.48 900 CFM، 48 “
هود محدوده زیر کابینت Broan 884823 ، 48 اینچ ، مشکی
عرض
48 اینچ
48 اینچ
تایپ کنید
تحت کابینت ، فقط مجاری
در زیر کابینت ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
نوع مجرای
7 “دور (فقط عمودی)
3.25 “x 10” (عمودی یا افقی)
CFM
900 حداکثر
360 حداکثر
فیلتر
بافل
مش آلومینیومی
پایان
فولاد ضد زنگ
بادام ، بیسکه ، سیاه ، سفید تک رنگ ، استیل ضد زنگ ، سفید
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
عکس های برتر: هودهای Range-Mount Range
هودهای دیافراگم 30 اینچی و دیافراگم
مورد
کلاه مخصوص حمام آشپزخانه مجموعه حمام آشپزخانه STL75-LED
وینفلو جدید 30 اینچ هود از جنس استیل ضد زنگ قابل تبدیل
هود Z Line KL3-30 Z Line 760 CFM Wall Mount Range
پیش نمایش
مجموعه حمام آشپزخانه 30 اینچی هود محدوده استیل ضد زنگ با صفحه لمسی ، فیلترهای کربن برای کار بی هوا. چراغهای LED سطح بالا بیش از 3 برابر مدل های روشن تر
هود مانیتور دیواری استیل ضد زنگ جدید 30 اینچی قابل تبدیل با فیلتر مش آلومینیومی ، چراغ های LED فوق العاده روشن و دکمه فشار 3 سرعت کنترل
ZLINE 30 in. 760 CFM Hood Range Range Hood از جنس استنلس استیل (KL3-30)
عرض
30 اینچ
30 اینچ
30 اینچ
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
CFM
حداکثر 412
400 حداکثر
حداکثر 760
فیلتر
کیت فیلتر کربن برای نصب داکت بدون درز گنجانده شده است
کیت فیلتر کربن برای نصب داکت بدون درز گنجانده شده است
کیت فیلتر کربن برای نصب داکت بدون درز گنجانده شده است
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای برد دیافراگم ، 36 اینچی
مورد
هود Z Line KN4-36 Z Line 760 CFM Wall Mount Range Range
کاپوت دیواری استیل ضدزنگ FIREBIRD
هود دیواری استیل ضد زنگ Z Line KB-36
پیش نمایش
ZLINE 36 in. 760 CFM Hood Range Range Hood از جنس استنلس استیل و شیشه (KN4-36)
Firebird 38 “Kitchen Island Mount Range Hood با چراغ LED در استیل ضدزنگ با شیشه خو و کنترل لمسی
هود مانیتور ZLINE 36 اینچ. 760 CFM از جنس استنلس استیل (KB-36)
عرض
36 اینچ
36 اینچ
36 اینچ
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
CFM
حداکثر 760
400 حداکثر
حداکثر 760
فیلتر
فیلترهای کربنی بطور جداگانه برای نصب بدون خلوص فروخته می شوند
فیلترهای کربن موجود است
فیلترهای کربنی بطور جداگانه برای نصب بدون خلوص فروخته می شوند
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیافراگم 42 اینچی و هودهای محدوده ای
مورد
هود Z Line 8KBC-42 760 CFM Wall Mount Range Hood با پوشش مس
Broan QP342SS 42 “Evolution 3 Series under Hood Range Range
هود محدوده زیر کابینت Broan QT242SS
پیش نمایش
هود مانیتور Z Line 8KBC-42 760 CFM با پوشش مس ، 42 “
Broan QP342SS 42 “سری 3 Evolution 3 در زیر کابینت کابینت با حالت تقویت کننده دمنده آلومینیومی گریز از مرکز Premium مش محافظ ضد میکروبی و ضد زنگ
هود محدوده زیر کابینت Broan QT242SS ، 42 اینچ ، استیل ضد زنگ
عرض
42 اینچ
42 اینچ
42 اینچ
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
CFM
حداکثر 760
450 حداکثر
200 حداکثر
فیلتر
فیلتر کربن بصورت جداگانه برای نصب داکت بدون فروخته می شود
فیلتر کربن بصورت جداگانه برای نصب داکت بدون فروخته می شود
فیلتر کربن بصورت جداگانه برای نصب داکت بدون فروخته می شود
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیافراگم ، 48 اینچی دیواری
مورد
AKDY 48 “دیوار مانیتور صفحه نمایش لمسی از جنس استنلس استیل ضد زنگ
هود Z Line 8KBB-48 760 CFM Wall Mount Range
پیش نمایش
AKDY 48 “دیوار مانیتور صفحه نمایش لمسی از جنس استنلس استیل ضد زنگ
سری طراحان Z Line 8KB-Black-48 48 “با پوشش مسی سیاه و سفید مونتاژ محدوده هود
عرض
48 اینچ
48 اینچ
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
CFM
400 حداکثر
حداکثر 760
فیلتر
فیلترهای کربنی بطور جداگانه برای نصب بدون خلوص فروخته می شوند
فیلتر کربن بصورت جداگانه برای نصب داکت بدون فروخته می شود
پایان
فولاد ضد زنگ
سیاه
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیواری 24 اینچی ، هودهای دامنه ای
مورد
هول دیواری پرولین (PLFW 520.24)
دیوار استیل ضد زنگ XOB24S XO Range Hood Mount Chimney Euro Style
پیش نمایش
PROLINE PLFW 520.24 600 CFM Wall Hood، 24 “
XOB24S XO Hood Range Wall، Chimney Euro Style، 24 “، 600 CFM، Premium Quality Italian
ابعاد هود (بدون دودکش)
24 “W x 19” D x 9 “H
24 “W x 19.4” D x 10.32 “H
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
تنظیمات فن
6 سرعت (کنترل های LED)
3 سرعت
فیلتر
فولاد ضد زنگ لانه زنبوری (فیلترهای کربن بصورت جداگانه برای نصب بدون خلوص فروخته می شوند)
مش آلومینیومی (فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
قد 16.5 “تا 30.5” ( افزودنی های موجود در سقف های حداکثر 12 ‘)
ارتفاع 18 “تا 34” (سقف تا 9 ‘قد)
روشنایی
2 چراغ LED
2 لامپ هالوژن
دارای رتبه بندی فرزندان
1.2 تا 5.3
حداکثر 6.5
دارای امتیاز CFM
600 حداکثر
600 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیواری 30 اینچی ، دوک دامنه
مورد
آشپزخانه کامل و حمام 30 “کاناله دیواری قابل تبدیل
Cosmo 668AS750 30 اینچ. هود دیواری محدوده هود با ویسور شیشه ای خو
Z Line KB-30 30 “760 CFM Wall Mount Range Hood
هودهای پرولاین محدوده PLFW 520.30 600 CFM Wall Range Hood
هود دیواری XtremeAir PX02-W30
پیش نمایش
آشپزخانه و حمام کامل 30 اینچ از هود محدوده دیواری قابل تبدیل در استیل ضد زنگ با LED ، کنترل فشار و شیشه خو
Cosmo COS-668AS750 Wall Hood Range Hood 380 CFM ، مجرای قابل تبدیل به داکت ، شیشه دودکش شیشه ای بیش از اجاق گاز با نور ، اگزوز 3 سرعت ، فن تایمر و فیلتر دائمی ، 30 ، فولاد ضد زنگ
ZLINE 30 in. 760 CFM Hood Range Range Hood از جنس استنلس استیل (KB-30)
PROLINE PLFW 520.30 600 CFM دیواری هود ، 30 “
XtremeAir ، چراغ های LED ، W ، 1.0 میلی متر از جنس استنلس استیل غیر مغناطیسی ، Hood Mount Range Range Hood با فیلترهای حباب با تونل زهکشی چربی ، 30 “
ابعاد هود
29.5 “W x 18.5” D
29.5 “W x 18.7” D x 4.5 “H (بدون دودکش)
30 “W x 17.7” D x 10.5 “H (بدون دودکش)
29.5 “W x 19” D x 7.75 “H (بدون دودکش)
29.5 “W x 20.5” D x 12.9 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار مونت ، فقط مجرای
تنظیمات فن
3 سرعت
3 سرعت
4 سرعت
6 سرعت
4 سرعت
فیلتر
مش آلومینیومی (فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ (فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
استیل ضد زنگ لانه زنبوری
فیلترهای بافل استیل ضد زنگ با زهکشی زهکشی
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
Min Drop Down Height: 26.5 “؛ ارتفاع سقف مورد نیاز: 8 تا 8.5”
افزونه مورد نیاز برای سقف های 9 اینچی
26.3 “تا 40” ( برنامه های افزودنی در دسترس برای سقف های تا 12 “)
قد 15.75 “تا 31.5” ارتفاع (برنامه های در دسترس برای سقف های تا 12 “)
متناسب با سقف های حداکثر 9 ‘(برنامه های افزودنی موجود)
روشنایی
2 لامپ LED
2 چراغ LED
2 چراغ هالوژن
2 چراغ LED
2 چراغ LED
دارای رتبه بندی فرزندان

درباره 4 Sones @ Max Setting


1.2 تا 5.3
1.5 تا 6.0
دارای امتیاز CFM
400 حداکثر
حداکثر 760
حداکثر 760
600 حداکثر
900 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیافراگم 36 اینچی ، هودهای محدوده ای
مورد
Cosmo 63190S 36 اینچ. هود دیواری Mount Range Range
هودهای پرولاین محدوده PLFW 520.36 600 CFM Wall Range Hood
هود دیواری XtremeAir PX02-W36
دیوار استیل ضد زنگ XOB36S XO Range Hood Mount Chimney Euro Style
پیش نمایش
Cosmo 63190S 36 اینچ. هود دیواری دامنه هود با کنترل های لمسی نرم ، روشنایی LED و فیلترهای دائمی
PROLINE PLFW 520.36 600 CFM Wall Hood، 36 “
عرض XtremeAir ، چراغهای LED ، W ، 1.0 میلی متر بدنه بدون درز فولاد ضد زنگ ، PX02-W36 دیافراگم هود دامنه دیواری با فیلترهای حباب با تونل زهکشی گریس ، 36 “
XOB36S XO Hood Range Wall، Chimney Euro Style، 36 “، 600 CFM، Premium Quality ایتالیا
ابعاد هود
35 “W x 18.9” D x 11 “H (بدون دودکش)
36 “W x 19” D x 9 “H (بدون دودکش)
35.4 “W x 20.5” D x 12.9 “H (بدون دودکش)
36 “W x 19.4” D x 10.4 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار مونت ، فقط مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
تنظیمات فن
3 سرعت
6 سرعت
4 سرعت
3 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ
استیل ضد زنگ لانه زنبوری
حباب استیل ضد زنگ با چربی زهکشی
مش آلومینیومی
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
متناسب با سقف 8.5 ((پسوند برای سقف های 12 در دسترس)
متناسب با سقف های حداکثر 9 ‘(برنامه های افزودنی برای سقف های حداکثر 12’)
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’ (پسوندهای موجود)
متناسب با سقف ها تا 9 “(الحاق سقف ها تا 10” موجود)
روشنایی
2 چراغ LED
2 چراغ LED
2 چراغ LED
2 چراغ هالوژن

دارای رتبه بندی فرزندان

1.2 تا 4.5
1.5 تا 6.0
1.5 تا 6.5
دارای امتیاز CFM
حداکثر 760
600 حداکثر
900 حداکثر
600 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیواری 42 اینچی ، هودهای محدوده ای
مورد
سری هود دیواری XtremeAIR Deluxe DL08-W42
هود دیواری XtremeAir PX15-W42
هود دیواری استیل ضد زنگ Z Line KB-42
پیش نمایش
XtremeAIR Deluxe Series DL08-W42، 42 “، چراغ های LED، فیلترهای Baffle W / Tainel Drain، Hood Wall Range Range
XtremeAIR ، چراغهای LED ، W ، 1.0 میلی متر بدنه بدون درز از جنس استنلس استیل ، PX15-W42 دیافراگم هود دامنه با فیلترهای حباب / تونل زهکشی چربی ، عرض 42 “
ZLINE 42 in. 760 CFM Hood Range Range Hood از جنس استنلس استیل (KB-42)
ابعاد هود
41.75 “W x 22” D x 12 “H (بدون دودکش)
41.75 “W x 22” D x 12.9 “H (بدون دودکش)
42 “W x 19.7” D x 10.5 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
دیوار مونت ، فقط مجرای
دیوار مونت ، فقط مجرای
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
تنظیمات فن
4 سرعت
4 سرعت
4 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ با تونل روغن / تله
فیلتر بافل استیل ضد زنگ و تونل نفت / تله
حباب استیل ضد زنگ
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’ (پسوندهای موجود)
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’ (پسوندهای موجود)
به 32 “( پسوند در دسترس ) گسترش می یابد
روشنایی
3 چراغ LED
2 چراغ LED
2 چراغ هالوژن
دارای رتبه بندی فرزندان
1.5 تا 6.0
1.5 تا 6.0
1.2 تا 5.8
دارای امتیاز CFM
900 حداکثر
900 حداکثر
900 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای دیواری 48 اینچی ، هودهای محدوده ای
مورد
هود Z Line 8KBB-48 760 CFM Wall Mount Range Hood با رنگ مشکی سیاه
Z Line KB-48 Wall Hide Range Hood
سری Deluxe XtremeAir DL08-W48 USA
پیش نمایش
سری طراحان Z Line 8KB-Black-48 48 “با پوشش مسی سیاه و سفید مونتاژ محدوده هود
ZLINE 48 in. 760 CFM Hood Range Range Hood از جنس استنلس استیل (KB-48)
XtremeAir ، چراغهای LED ، W DL08-W48 USA سری لوکس سری هود دیواری با فیلترهای Baffle / Tunnel Drain Grease، 48 “
ابعاد هود
48 “W x 19.7” D x 10.5 “H (بدون دودکش)
48 “W x 19.7” D x 10.5 “H
47.8 “W x 22” D x 12 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به مجرای یا داکتال
دیوار-دیواری ، قابل تبدیل به داکت یا مجرای
دیوار مونت ، فقط مجرای
تنظیمات فن
4 سرعت
4 سرعت
4 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ ( فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
حباب استیل ضد زنگ
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
8 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
متناسب با سقف 9 ‘(دودکش 36 “)
از 26.3 “تا 40” گسترش می یابد؛ متناسب با سقف 9 ‘(برنامه افزودنی برای سقف های حداکثر 12’)
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
معایب هود مخفی زیر کابینتی
2 چراغ LED
2 چراغ هالوژن
4 چراغ LED

دارای رتبه بندی فرزندان


3 تا 7
دارای امتیاز CFM
حداکثر 760
حداکثر 760
حداکثر 1600
پایان
سیاه
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
عکس های برتر: هودهای محدوده جزیره
هودهای Range Range 30 اینچ
مورد
AKDY 30 “اروپای سبک فولاد ضد زنگ جزیره مونت Range Hood
آشپزخانه عالی و حمام 30 اینچ Island Island Range Range Hood
FIREBIRD FB-I086-30 30 “European Island Island Mount Range Hood
استیل ضد زنگ طلایی Golden Vantage 30 “Euro Style Island Range Range Hood GVAI-30
پیش نمایش
AKDY 30 in. هود آشپزخانه محدوده جزیره استیل ضدزنگ با شیشه خو ، چراغ های LED و صفحه کنترل لمسی
آشپزخانه و حمام کاملاً 30 “جزیره کوهی از جنس استنلس استیل ضدزنگ و شیشه ای ساخته شده آشپزخانه
FIREBIRD جدید 30 “جزیره سبک اروپایی Mount Hood Vent Hood Steel Steel W / Touch Control FB-I086-30
هود طیف طلایی جزیره استیل ضد زنگ طلایی Vantage 30 “با شیشه خو ، کنترل دکمه فشار و فیلترهای کربن
ابعاد هود
29.5 “W x 23.6” D
29.25 “W x 23.5” D x 49.25 “H
29.3 “W x 19.7” D x 47.75 “H (دودکش کاملاً تمدید شده) ؛ به 26” H سقوط می کند.
29.5 “W x 23.6” D x 47.4 “H (دودکش کاملاً تمدید شده ؛ هود 3” H)
تایپ کنید
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
جزیره
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
تنظیمات فن
3 سرعت
3 سرعت
3 سرعت
3 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ ( فیلتر کربن بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شود )
حباب استیل ضد زنگ ( فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند )
حباب استیل ضد زنگ ( فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند )
مش آلومینیومی
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 ‘دور ، عمودی
اندازه دودکش
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
متناسب با سقف 8.5 ‘تا 9.5’
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’؛ از 30 “تا 47.4” گسترش می یابد
روشنایی
4 چراغ LED
4 چراغ LED
4 چراغ LED
2 چراغ LED
دارای رتبه بندی فرزندان
<65 دسی بل
<65 دسی بل
<65 دسی بل
<65 دسی بل
دارای امتیاز CFM
400 حداکثر
400 حداکثر
400 حداکثر
400 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای محدوده جزیره ای 36 اینچ
مورد
جزیره XtremeAir PX01-I36 Island Range Range Hood
جزیره XtremeAir PX07-I36 Island Range Range Hood
جزیره آشپزخانه Zuhne iChorus 36 اینچ هود محدوده استیل ضدزنگ و خاموش
هود آشپزخانه استیل ضدزنگ CAVALIERE 36 “Inch Island سوار شده است
جزیره طلایی Golden Vantage GV-GL-9002-36
AKDY 36 “Island Mount Kitchen Range Hood
پیش نمایش
XtremeAir Wide ، چراغ های LED ، هر دو کنترلی قابل دسترسی ، W ، 8.0mm شیشه ای با درجه حرارت Capony ، جزیره PX01-I36 Island Range Range Hood با فیلترهای Baffle / Grease Drain Tunnel، 36 “، 2 قطعه
XtremeAir Wide، فولاد ضد زنگ ، هود کوه دامنه جزیره PX07-I36 با 900 CFM آسان فیلتر تمیز قادر به چرخش ، 36 “
جزیره آشپزخانه Zuhne iChorus 36 اینچ هود و یا اجاق گاز از استیل ضد زنگ خاموش یا بخاری با کنترل لمسی صرفه جویی در مصرف انرژی و چراغ های LED
جزیره CAVALIERE 36 “نصب شده از فولاد ضد زنگ / هود محدوده آشپزخانه شیشه ای 900 CFM SV218D-I36
فن هود فولاد ضد زنگ طلای جزیره طلایی Vantage Island -36 ”برای آشپزخانه – موتور حرفه ای 3 سرعته آرام – پنل کنترل لمسی Premium – طراحی مینیمالیستی – فیلترهای مش و چراغهای LED
پنکه مخصوص آشپزخانه محدوده آشپزخانه محدوده پانل لمسی از جنس استیل ضد زنگ AKDY 36 “
ابعاد هود
35.4 “W x 23.6” D
35.75 “W x 23.6” D x 12.8 “H (بدون دودکش)
35.4 “W x 23.5” D
36 “W x 24” D
35.4 “W x 21.3” D x 45.7 “H
35.4 “W x 21.25” L x 36 “H
تایپ کنید
جزیره ، فقط مجاری
جزیره ، فقط مجاری
جزیره ، مجاری
جزیره ، مجاری
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
تنظیمات فن
4 سرعت
4 سرعت
3 سرعت
4 سرعت
3 سرعت
3 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ ( فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
حباب استیل ضد زنگ ( فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند )
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
از 24 “به 48” گسترش می یابد. متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
از 27.25 “به 43” گسترش می یابد؛ متناسب با سقف های 8.5 (برنامه های افزودنی برای سقف های بالاتر)
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
روشنایی
4 چراغ LED
4 چراغ LED
4 چراغ LED
4 چراغ LED
4 لامپ LED
4 چراغ LED
دارای رتبه بندی فرزندان
1.5 تا 6.0
1.5 تا 6.0
حداکثر 52 دسی بل
0.4 تا 7.0
<65 دسی بل
<65 دسی بل
دارای امتیاز CFM
900 حداکثر
900 حداکثر
600 حداکثر
900 حداکثر
400 CFM
400 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای سری Range 42 اینچ
مورد
KOBE ISX2142SQB-1 Brillia Island-Hood 42 اینچی جزیره
هود سوار محدوده جزیره CAVALIERE SV218Z2-I42
جزیره XtremeAir PX07-I42 Island Range Range Hood
جزیره Z Line 697i-RD-42 Island Mount Range Hood
پیش نمایش
KOBE ISX2142SQB-1 Brillia Island Hood Range Range 42 اینچ ، 3 سرعته ، 750 CFM ، متناسب با ارتفاع سقف 8′-9 ‘
جزیره CAVALIERE SV218Z2-I42 مخصوص هود 900 CFM ، 42 “W
XtremeAir Wide ، فولاد ضد زنگ ، هود کوه دامنه جزیره PX07-I42 Island با 900 CFM آسان تمیز فیلترهای Baffle قادر به چرخش ، 42 “
Z Line 697i-RD-42 1200 CFM Island Mount Range Hood با دمنده دوتایی از راه دور ، 42 “
ابعاد هود
41.75 “W x 23.7” D x 2.5 “H (بدون دودکش)
42 “W x 23.62” D x 37.65 “H
42 “W x 23.6” D x 12.8 “(بدون دودکش)
42 “W x 27.5” D x 12.5 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
جزیره ، مجاری
جزیره ، مجاری
جزیره ، فقط مجاری
جزیره ، مجاری
تنظیمات فن
3 سرعت
6 سرعت
4 سرعت
4 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ
مش آلومینیومی
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
6 “گرد ، عمودی
8 “گرد ، عمودی
دودکش SIze
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’؛ تنظیم از 26.5 “به 40”
متناسب با سقف های 9 اینچی
متناسب با سقف 8 ‘تا 9’
متناسب با سقف از 7.5 ‘تا 12’.
روشنایی
4 چراغ LED
4 چراغ هالوژن
4 چراغ LED
4 چراغ LED
دارای رتبه بندی فرزندان
1.0 تا 5.6
0.4 تا 7.0
1.5 تا 6.0
1.2 تا 7
دارای امتیاز CFM
حداکثر 750
900 حداکثر
900 حداکثر
1200 حداکثر
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
هودهای برد 48 اینچ جزیره
مورد
Z Line GL2i-48 جزیره استیل ضد زنگ Mount Range Hood
Z Line KECOMi-48 جزیره استیل ضد زنگ Mount Hood
جزیره XtremeAir PX07-I48 Island Range Range Hood
پیش نمایش
ZLINE 48 in. 760 CFM Island Island Hood Mount Hood از جنس استنلس استیل (GL2i-48)
ZLINE 48 in. 1200 CFM جزیره حرفه ای جزیره هود از جنس استنلس استیل (KECOMi-48)
XtremeAir Wide ، فولاد ضد زنگ ، هود کوه دامنه جزیره PX07-I48 با 1600 CFM آسان تمیز فیلترهای Baffle نوسان ، 48 “
ابعاد هود
48 “W x 24” D x 6.8 “H (بدون دودکش)
48 “W x 23.67” D x 5 “H (بدون دودکش)
47.8 “W x 23.6” D x 12.8 “H (بدون دودکش)
تایپ کنید
جزیره ، قابل تبدیل به داکت و مجرای
جزیره
جزیره ، فقط مجاری
تنظیمات فن
4 سرعت
4 سرعت
4 سرعت
فیلتر
حباب استیل ضد زنگ (فیلترهای کربنی بصورت جداگانه برای نصب بدون چربی فروخته می شوند)
حباب استیل ضد زنگ
حباب استیل ضد زنگ
نوع مجرای
6 “گرد ، عمودی
8 “گرد ، عمودی
8 “گرد ، عمودی
اندازه دودکش
از 35 “به 46.5” گسترش می یابد
متناسب با سقف های 9 اینچی؛ برنامه های افزودنی در دسترس تا 12 ‘
متناسب با سقف های 9 اینچی
روشنایی
2 چراغ هالوژن
4 چراغ LED
6 چراغ LED
دارای رتبه بندی فرزندان
حداکثر 4.5
1.2 تا 7.0
3.0 تا 7.0
دارای امتیاز CFM
حداکثر 760
1200 حداکثر
1600 حداکثر (موتورهای دوگانه)
پایان
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
جزئیات
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید