به دلیل پارچه های Omicron، کارمندان توصیه می کنند از تجمعات خودداری کنند

[ad_1]

حتی با پایان یافتن جهش زمستانی Omicron، مقامات بهداشتی شهرستان لس آنجلس از مردم می‌خواهند که همچنان از تجمعات بی‌اهمیت خودداری کنند و می‌گویند که انتقال ویروس کرونا در یکی از بالاترین سطوحی است که در تاریخ همه‌گیری دو ساله دیده شده است.

علیرغم کاهش اخیر، کالیفرنیا به طور متوسط ​​روزانه بیش از 100000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است – بیش از دو برابر بیش از 46000 مورد در زمستان گذشته. آخرین رقم نشان‌دهنده سطح استثنایی از انتقال است و نشان می‌دهد که تعداد افراد بیشتری نسبت به هر نقطه قبلی در همه‌گیری، هم آلوده و هم مسری هستند.

بنابراین، حتی در شرایطی که مقامات امیدوارند که جهش زمستانی در کالیفرنیا در برخی مناطق در حال افزایش و کاهش باشد، باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گفت که هنوز عاقلانه است که فعالیت‌های جزئی را به تعویق بیندازیم که در آن افراد در معرض قرار می‌گیرند و در تماس نزدیک با دیگران هستند. مانند شام و مهمانی.

“ما باید بسیار مراقب باشیم وقتی این همه در جامعه گسترش می یابد. در واقع، ما هرگز در هیچ زمان دیگری در طول همه گیری این همه پخش اجتماعی نداشته ایم، “فرر گفت. “کشف شدن بسیار آسان است. و برای برخی از افراد، وقتی در معرض قرار می گیرند، می توانند ادامه دهند و آلوده شوند، و تعداد کمی از آن افراد در حال حاضر در بیمارستان ما هستند و برای زندگی خود می جنگند.

شهرستان لس آنجلس روز پنجشنبه 102 مورد مرگ و میر جدید بر اثر کووید-19 را گزارش کرد که بالاترین میزان مرگ و میر در مجموع از 10 مارس 2021 است. میزان مرگ و میر هفتگی ناشی از کووید-19 در هفته‌های اخیر هم در این شهرستان و هم در کل ایالت دو برابر شده است. اگرچه کمتر از یک چهارم از کسانی که در بدترین شرایط زمستان گذشته مشاهده شده اند، احتمالاً به دلیل سطح مناسب ایمنی ناشی از واکسیناسیون و قرار گرفتن در معرض ویروس در گذشته باقی مانده اند.

بستری شدن در بیمارستان نیز در طول موج Omicron به طور چشمگیری افزایش یافت. تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان کالیفرنیا در هفته گذشته 15 درصد افزایش یافته و در روز پنجشنبه به 15383 نفر رسیده است. از این تعداد 2485 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند که این رقم در 7 روز گذشته 21 درصد افزایش داشته است.

با این حال، تعداد این گونه بستری‌ها در سراسر کشور از چهارشنبه تا پنجشنبه کاهش بسیار کمی داشته و 10 بیمار کاهش یافته است.

این کاهش، هرچند اندک، به دنبال یک جهش تقریباً یک ماهه است که طی آن تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در کالیفرنیا بیش از چهار برابر شده است.

برخی از پرجمعیت ترین شهرستان های ایالت – از جمله لس آنجلس، سن دیگو، سن برناردینو، اورنج و ریورساید – نیز روز به روز شاهد کاهش جزئی در تعداد بیماران خود هستند.

در حالی که افراد واکسینه نشده به دلیل COVID-19 در معرض بالاترین خطر بستری شدن در بیمارستان هستند، افراد واکسینه شده با مشکلات سلامتی همزمان ممکن است همچنان دچار عفونت‌های ناگهانی و بیماری شدید شوند، به خصوص اگر با واکسن‌های جدید همگام نباشند.

فرر گفت: «نباید جایی برای رضایتمندی بین افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان وجود داشته باشد. “در حالی که Omicron زمستان گذشته همان نسبت بیماری های جدی را ایجاد نکرد … به طور قابل توجهی بروز بیماری های جدی را افزایش داد. و برای تعداد فزاینده ای از مردم در لس آنجلس، Omicron اکنون به یک موضوع حیاتی برای زندگی و مرگ تبدیل شده است.

مرگ و میر ناشی از کووید-19 طی ماه گذشته در سراسر ایالت متفاوت بوده است.

تا روز پنجشنبه، سانفرانسیسکو 20 مورد مرگ و میر ناشی از کووید-19 در سال جدید را گزارش کرد که به این معنی است که بر اساس آمار ایالتی، از هر 100000 ساکن، 2.3 نفر جان خود را از دست داده اند. در مقابل، شهرستان لس آنجلس حداقل 667 مورد مرگ را در مدت مشابه گزارش کرده است، به این معنی که از هر 100000 ساکن، 6.6 نفر جان خود را از دست داده اند.

دکتر گرانت کولفکس، مدیر بهداشت سانفرانسیسکو، نرخ بالای تقویت کننده در این شهر را به عنوان یکی از دلایل اصلی مرگ و میر پایین کووید-19 در ژانویه ارزیابی کرد. حدود نیمی از ساکنان سانفرانسیسکو واکسن تقویت کننده دریافت کرده اند. در شهرستان لس آنجلس، فقط کمتر از یک سوم ساکنان مال خود را دریافت کردند.

کولفکس گفت: “خوشبختانه، برای اکثر موارد ما در شهر، موارد خفیف بود – زیرا مردم با سری اول کاملاً واکسینه شده بودند و بسیاری از مردم با واکسیناسیون تقویت کننده خود به روز بودند.”

کولفکس همچنان از ساکنان خواست تا هوشیار باشند و خاطرنشان کردند که بستری شدن در بیمارستان همچنان در حال افزایش است.

اما بر خلاف کالیفرنیای جنوبی، که بخش‌های اورژانس بیش از حد شلوغ در حال مقابله با تقاضا هستند و برخی از بیماران اورژانس روزها منتظر هستند تا در جای دیگری در بیمارستان تخت بخوابند، به نظر می‌رسد بیمارستان‌های سانفرانسیسکو به خوبی برای رسیدگی به تقاضا مجهز هستند.

کولفکس گفت: “در حال حاضر، ما انتظار داریم که در سیستم مراقبت های بهداشتی به ظرفیتی برای مراقبت از افراد مبتلا به کووید و سایر نیازهای مراقبت های بهداشتی در بیمارستان هایمان دست یابیم.”

او نرخ بسیار پایین‌تر مرگ و میر در سانفرانسیسکو را دلیلی برای آمادگی برای صحبت در مورد آینده پس از شلوغی زمستانی ذکر می‌کند، جایی که هدف وزارت بهداشت عمومی «پیشگیری از هر مورد کووید نیست»، بلکه در عوض جلوگیری از بیشتر موارد است. نتایج ضعیف، بیماری جدی، بستری شدن در بیمارستان و مرگ.”

کولفکس گفت، با کاهش موارد ابتلا، سانفرانسیسکو قصد دارد تصمیماتی برای حذف برخی محدودیت‌های همه‌گیر «در زمان و مکانی که منطقی هستند» اتخاذ کند.

“و در حالی که مطمئناً ممکن و قابل قبول است که ما در آینده به گزینه های دیگر نگاه کنیم، می توان امیدوار بود که بتوانیم COVID را در میان بسیاری از بیماری های عفونی و شرایط بهداشتی دیگری که باید با آنها مبارزه کنیم – هوشمندانه مانند او گفت: «اجازه ندهیم زندگی ما را تغییر دهند.

در همین حال، به نظر می‌رسد که بیمارستان‌های کالیفرنیای جنوبی در وضعیت نسبتاً بدتری نسبت به منطقه خلیج فارس قرار دارند.

بسیاری از سیستم‌های بیمارستانی در کالیفرنیای جنوبی مجبور شده‌اند برخی از جراحی‌ها یا اقدامات برنامه‌ریزی شده را برای مقابله با افزایش تقاضای بیمارستان و کمبود کادر پزشکی به تعویق بیندازند. با تشدید پرش، زمان پاسخگویی آمبولانس به تماس‌های 911 بدتر شده است.

دکتر کلایتون چاو، یک مقام بهداشتی در اورنج کانتی و مدیر آژانس بهداشت شهرستان، گفت: “سیستم مراقبت های بهداشتی واقعاً مملو از مالیات است.” ما روی سوزن می نشینیم و دعا می کنیم که ظرفیت مراقبت های ویژه ما وجود داشته باشد.»

فرر پیشنهاد کرد که با توجه به اینکه بیمارستان‌های لس‌آنجلس کانتی «تحت فشار فوق‌العاده» قرار دارند، هنوز زمان آن نرسیده است که نگران عفونت‌های جدید کروناویروس نباشیم. پیشرفت‌هایی که به منطقه کمک می‌کند شامل تعداد زیادی داروهای ضد کووید است که هنوز در دسترس هستند اما به شدت محدود هستند و دسترسی به آزمایش کرونا را بررسی می‌کنند.

فرر گفت: محتاط ماندن و تلاش برای جلوگیری از عفونت مهم است.

“من همچنین از افراد زیادی شنیده ام، “اوه، Omicron: خیلی نرم.” جای نگرانی نیست. من واقعاً اقدامات احتیاطی زیادی انجام نمی دهم. همه Omicron را دریافت خواهند کرد. و بیایید این را تمام کنیم، “فرر گفت. “من در اردوگاه قاطع هستم که این پاسخی نامناسب به موقعیتی است که در لحظه همه گیری همه گیر در آن قرار داریم.

او گفت که دلایل زیادی برای نگرانی در مورد عفونت وجود دارد. احتمال ابتلا به کووید طولانی‌مدت وجود دارد که در آن علائم ممکن است ماه‌ها ادامه داشته باشد، اگر نه بیشتر، و این احتمال وجود دارد که کودکانی که از COVID-19 زنده می‌مانند بعداً به سندرم التهابی چند سیستمی مبتلا شوند، یک عارضه نادر اما جدی که می‌تواند منجر به مرگ شود.

“بنابراین من فکر نمی کنم کسی برای ابتلا به کووید عجله داشته باشد. فرر گفت: «فکر نمی‌کنم وقتی یک بیماری قابل پیشگیری با واکسن دارید، استراتژی خوبی باشد.

وی افزود که به نظر می رسد واکسیناسیون نسبت به بقای COVID-19 بدون واکسن، سطح بهتری از محافظت در برابر عفونت مجدد را ارائه می دهد.

فرر گفت: “به نظر می رسد افرادی که به دلتا آلوده شده اند، میزان بالایی از عفونت مجدد با Omicron را دارند.”

و حتی بیماری کووید-19، که نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد، همچنان می تواند منجر به بیماری بدی شود.

می توانید با افرادی که سه یا چهار شب متوالی بیدار هستند صحبت کنید: بله، آنها در خانه هستند، نه در بیمارستان. اما آنها نمی توانند بخوابند زیرا سرفه می کنند یا حس چشایی و بویایی خود را برای هفته ها از دست داده اند. «یا تب دارند یا برای مدت طولانی از افرادی که دوستشان دارند جدا شده اند و جشن تولد را از دست می دهند. بنابراین بله، من فکر می کنم همه باید مراقب باشند.”

فرر گفت که انجام اقداماتی مانند اجتناب از شام در رستوران ها یا بارهای سرپوشیده نباید طولانی باشد – فقط برای گذراندن دوره پرش هفتگی است. فرر گفت: «این مکان‌هایی هستند که سطح قرار گرفتن در آن‌ها می‌تواند بسیار بالا باشد، زیرا افراد در خانه‌های خود مبدل شده‌اند.

فرر هنگام در نظر گرفتن تجمعات بی اهمیت، گفت: مردم باید تصمیم بگیرند که آیا مایلند خطر ابتلا به عفونت را بپذیرند یا بهتر است این رویداد را برای مدتی به تعویق بیندازند.

برای افرادی که در نظر دارند برای شب سال نو قمری که در 1 فوریه فرا می‌رسد دور هم جمع شوند، فرر گفت که اگر از عفونت کروناویروس رنج می‌برند، ممکن است عاقلانه باشد که گردهمایی‌هایی را که شامل اعضای خانواده در معرض خطر است به تعویق بیندازند.

این خطر را می‌توان با انجام آزمایش‌های سریع قبل از جلسه، دور نگه داشتن افراد از بیرون و دور نگه داشتن افراد، و پوشاندن تا حد امکان هنگام غذا خوردن یا نوشیدن، کاهش داد.

فرر گفت: «اما برای برخی افراد این بار – برای آنها – بسیار خطرناک است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort