بودجه فرماندار کالیفرنیا نیوزوم برای سال 2022: کووید و آب و هوا

[ad_1]

بر اساس تخمین‌ها برای نهمین سال متوالی مازاد مالیات – مجموعه‌ای که کسری بودجه کالیفرنیا را به خاطره‌ای دور تبدیل کرد – برنامه هزینه 286.4 میلیارد دلاری که فرماندار گاوین نیوسام در روز دوشنبه رونمایی کرد، بر اساس تلاش‌های اخیر این ایالت برای مقابله با COVID- است. 19. 19 بیماری همه گیر، بی خانمانی و خشکسالی رو به وخامت، در حالی که از رکوردهای بودجه برای مدارس K-12 که تنها در سال گذشته ثبت شده بود، پیشی گرفت.

به طور کلی، برنامه فرماندار نزدیک به 10 میلیارد دلار هزینه جدید را برای آنچه که در خبرنامه دفتر وی “پنج چالش بزرگ کالیفرنیا: کووید-19، تغییرات آب و هوا، بی خانمانی، نابرابری و حفاظت از محیط زیست” نامیده می شود، پیش بینی می کند. خیابان های ما امن هستند.

به طور کلی، پیشنهاد نیوسام به قوه مقننه مطابق با بودجه های نوشته شده در سال های اخیر است. اگرچه این امر مازاد درآمدهای مالیاتی را به ذخایر نقدی ایالت هدایت می کند و برخی از بدهی های بلندمدت را پرداخت می کند، اما با برنامه هایی که توسط فرماندار دموکرات و قانونگذاران دو حزب اصلی حمایت می شود – مانند افزایش امنیت در کلینیک های سقط جنین، کارهای زیادی باید انجام شود. و لغو افزایش مالیات گاز در کالیفرنیا، که برای ژوئیه برنامه ریزی شده بود.

نیوشام روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “ما ظرفیت سرمایه گذاری روی موتورهای رشد خود، سرمایه گذاری در آینده و اطمینان از آمادگی برای عدم اطمینان آینده را داریم.”

بیشتر این طرح هزینه‌های سال مالی را که از اول جولای آغاز می‌شود، پوشش می‌دهد. اما فرماندار همچنین از قانون‌گذاران می‌خواهد که اقدامات فوری برای گسترش واکنش ایالت به همه‌گیری کووید-19 انجام دهند و به دنبال مجوز برای صرف سریع حدود نیمی از پیشنهاد بودجه 2.7 میلیارد دلاری برای تقویت آزمایش، واکسیناسیون و پرسنل بهداشتی در کل کشور هستند. Newsom همچنین می‌خواهد قوانینی را بازگرداند که کارفرمایان در کالیفرنیا را ملزم به اعطای مرخصی استعلاجی به دلیل COVID-19 به کارگران برای بهبودی یا مراقبت از یکی از اعضای خانواده می‌کنند، یک سیاست سراسری که پاییز گذشته منقضی شد.

ادامه تلاش‌ها برای مبارزه با همه‌گیری یکی از چندین انتقال سال گذشته به بودجه نیوسام است که چهارمین مورد از زمان آغاز به کار در سال 2019 است. این طرح هزینه همچنین بودجه جدید قابل توجهی را در پاسخ به بحران بی‌خانمان‌ها در این کشور پیش‌بینی می‌کند که خواستار 2 میلیارد دلار اضافی بیش از یک سال است. یک دوره دو ساله برای بیرون بردن افراد از کمپ های سرپناه و ارائه خدمات بهداشت روان. فرماندار گفت که تلاش‌های سال گذشته به خروج 58000 نفر از خیابان‌ها کمک کرد که گامی مهم اما مقدماتی برای مقابله با این مشکل است.

او گفت: من ساده لوح نیستم. من دقیقاً همان چیزی را می بینم که شما می بینید، و آن نیاز به انجام بیشتر و بهتر است. چون هنوز ده ها هزار نفر دیگر داریم که در حال مبارزه و رنج هستند.»

به گفته مقامات دولت، پیشنهاد 2 میلیارد دلاری، یک گام موقتی است در حالی که منتظر تکمیل گزینه های مسکن بلندمدت است که با سرمایه گذاری تاریخی 12 میلیارد دلاری سال گذشته از بودجه دولتی برای کمک به بی خانمان ها تامین شده است.

ایده های دیگری نیز احتمالا در ماه های آینده ظاهر می شوند. جمهوری خواهان از فرماندار خواستند تا روز جمعه یک جلسه قانونگذاری ویژه درباره بی خانمان ها تشکیل دهد. در میان اولویت‌هایی که در نامه‌شان به فرماندار ذکر شده است، قانون‌گذاران جمهوری‌خواه می‌گویند که دولت باید مسئولیت‌پذیری در مورد چگونگی و مکان مصرف این پول را افزایش دهد.

نیوزوم که ارائه بودجه او نزدیک به سه ساعت به طول انجامید، گفت که انتظار دارد رهبران جامعه نقش خود را تکمیل کنند و خاطرنشان کرد که مقامات محلی باید اواخر امسال “برنامه اقدام بی خانمان” را ارائه دهند.

وی گفت: ما این شکست را تامین مالی نخواهیم کرد. ما به افرادی که این طرح ها را ارائه نمی کنند بودجه نخواهیم داد.»

فرماندار همچنین به چیزی اشاره کرد که در بودجه وجود ندارد، اما گفت که در هفته های آینده توصیه خواهد کرد: بازنگری جامع قوانین حمایتی ایالتی، تغییری که می تواند برخی از افراد بی خانمان را مجبور به درمان کند.

نیوس، که از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد، گفت که موضوع برداشتن برخی از خیابان‌ها «نیازمند است که کمی ناراحت باشیم»، اما دولت به چند ابزار دیگر برای کمک به کسانی که آشکارا نمی‌توانند کمک کند، نیاز دارد. . ”

2 میلیارد دلار دیگر در بودجه فرمانداری برای رفع نیازهای مسکن کالیفرنیا با ارائه یارانه مسکن و اعتبارات مالیاتی برای توسعه مکان های بیشتر برای زندگی در بخش مرکزی ایالت استفاده می شود. این طرح که او روز دوشنبه به قانونگذاران ارائه کرد، گفت که تلاش ها باعث ارتقای “چارچوب برنامه ریزی جامع و یکپارچه اقلیم و مسکن” می شود.

تلاش‌ها برای کاهش اثرات تغییرات اقلیمی نیز بر اساس برنامه استاندار افزایش می‌یابد: 1.2 میلیارد دلار اعتبار جدید برای کاهش خطر آتش‌سوزی جنگل‌ها از طریق مدیریت بهتر جنگل‌ها، 648 میلیون دلار برای اطفای حریق و 750 میلیون دلار برای کاهش خشکسالی برای جنگل‌ها. ساکنان، کشاورزی و زیستگاه های حیات وحش.

یارانه های دولتی برای تشویق به خرید و استفاده از وسایل نقلیه بدون آلایندگی به شدت در بودجه 10 میلیارد دلاری Newsom افزایش می یابد، تلاشی شش ساله همراه با اقدامات انجام شده در سال گذشته. تخفیف برای خریداران خودروهای برقی گسترش می‌یابد، پول بیشتری برای ایستگاه‌های شارژ هزینه می‌شود و دولت نزدیک به 3.5 میلیارد دلار برای اتوبوس‌های مدارس بدون آلایندگی، اتوبوس‌های ترانزیت و کامیون‌های سنگینی که کانتینرها را به و از بنادر ارسال می‌کنند، هزینه خواهد کرد.

طرح‌های متنوعی در طرح جدید هزینه‌ها با هدف حمایت از خانواده‌های کم‌درآمد با تمرکز بر کودکان است. پیشنهاد Newsom “اعتبار مالیاتی کودکان خردسال” ایالت را 1000 دلار برای تورم نمایه می کند، که اجازه می دهد یارانه سالانه در طول زمان افزایش یابد و از سال مالیاتی 2022 شروع شود. این بودجه همچنین به دنبال لغو یک قانون طولانی مدت است که پرداخت های حمایت از کودک را به والدینی که قبلاً دریافت کننده کمک های دولتی بوده اند، کاهش می دهد، مانند برنامه رفاه اجتماعی ایالت، CalWORKs. این امر درآمد دولت را 187 میلیون دلار کاهش می دهد.

با این حال، مدافعان از News و قانونگذاران خواستند تا کارهای بیشتری انجام دهند.

گرگ ویلسون، مدیر اجرایی مدیران حمایت از کودکان در Assn، گفت: «از هر هشت کودک در کالیفرنیا یک کودک به یک آژانس محلی حمایت از کودکان وابسته است تا دلارهایی را برای تأمین غذا، پوشاک، سرپناه و مراقبت های بهداشتی فراهم کند. از کالیفرنیا با افزایش بی‌سابقه درآمد دولت، کودکان و خانواده‌ها در کالیفرنیا با اپیدمی بی‌امان فقر کودکان مواجه هستند.

کم درآمدترین افراد در این ایالت مراقبت های بهداشتی را از طریق Medi-Cal دریافت می کنند، که انتظار می رود تا پایان سال جاری به 14.2 میلیون کالیفرنیایی – حدود 36٪ از کل ساکنان – پوشش دهد.

تغییرات اندکی در این برنامه احتمالاً به اندازه استقبال نیوسام از آنچه بسیاری از قانونگذاران برای سالها می خواستند، مورد توجه قرار می گیرد: حق Medi-Cal برای هر ساکن، صرف نظر از وضعیت مهاجرت مبتنی بر درآمد. قانون فعلی پوشش Medi-Cal را برای مهاجران تا سن 26 سال و از 1 می به افراد 50 سال و بالاتر ارائه می دهد. آخرین گروه از مهاجران، افراد 30 و 40 ساله، واجد شرایط طرح 2024 نیوزوم خواهند بود.

خدمات والدین طبق برنامه‌ریزی، از جمله تسهیلات یارانه‌ای اضافی برای مراقبت از کودکان و افزایش نرخ برای ارائه‌دهندگان مراقبت از کودکان – تا حدی به دلیل توافق تابستان گذشته برای به رسمیت شناختن اتحادیه جدید به نمایندگی از مراقبین، گسترش خواهد یافت.

مانند اکثر بودجه های ایالتی، الزامات قانون اساسی تحمیل شده توسط رأی دهندگان به مدارس K-12 و دانشکده های شهری بیشترین سهم از کل بودجه را می دهد. برنامه Newsom خواستار 119 میلیارد دلار بودجه برای آموزش و پرورش است که تقریباً برابر با تمام هزینه های بودجه ایالتی در سال 2011-2012 است.

بودجه ای که روز دوشنبه به قانونگذاران ارسال شد، بیش از 600 میلیون دلار بودجه جدید برای پردیس های دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، علاوه بر حمایت کلی فعلی صندوق، فراهم می کند. انتظار می‌رود که هر دو سیستم تعداد دانشجویان را در ایالت افزایش دهند و بودجه پول بیشتری به بورس‌های تحصیلی برای دانشجویان خانواده‌های طبقه متوسط ​​اضافه می‌کند.

همه پیشنهادات در برنامه بودجه مدیر ادامه تلاش های قبلی نیست. به دنبال افزایش اخیر سرقت خرده فروشی در کالیفرنیا، Newsom طرح جدیدی را برای افزایش تلاش های اجرای قانون راه اندازی کرده است. این شامل تأمین مالی برای آنچه دولت او «سرقت و غارت، اجرای قانون» می‌نامد، کمک‌های بلاعوض برای کسب‌وکارهای کوچکی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، و پیگرد قانونی در سطح ایالتی در صورتی که وکلای ناحیه محلی تصمیم به اقدامی نکنند، می‌شود.

این پیشنهاد شامل تعداد قابل توجهی از وام ها و سایر معافیت های مالیاتی است. هیچ‌کس بزرگ‌تر از پیشنهادی برای بازپرداخت «زیان‌های عملیاتی خالص» برای مشاغل که در سال 2020 به دلیل ترس از کسری بودجه همه‌گیر معلق شده است، نیست. از سرگیری کسر، همراه با یک سری دیگر از اعتبارات مالیاتی تجاری، 5.5 میلیارد دلار در سال 2022-2023 برای ایالت هزینه خواهد داشت.

اگرچه بودجه استانداری مملو از پیشنهادهای بلندپروازانه جدید است، اما حجم عظیم مازاد مالیاتی پیش بینی شده می تواند دوباره بر هر تلاشی سایه افکند. مقامات بودجه ایالتی کل مازاد را – آنچه آنها به عنوان تمام پول غیرمنتظره، حتی پولی که باید در مدارس خرج شود یا در ذخایر نقدی گذاشته شود – از هم اکنون تا تابستان آینده 45.7 میلیارد دلار تخمین می زنند. اما قانونگذاران باید تصمیم بگیرند که چگونه اندکی کمتر از نصف این مبلغ را خرج کنند.

آنها همچنین باید تصمیم بگیرند که چگونه به برآوردهای نیوزوم پاسخ دهند مبنی بر اینکه محاسبات نهایی درآمدهای مالیاتی برای سال مالی جاری و سالی که در ژوئن گذشته به پایان رسید، روی هم از سقف هزینه های قانون اساسی کالیفرنیا فراتر خواهد رفت. مدیر بودجه استانداری روز دوشنبه گفت که حداقل 2.6 میلیارد دلار مالیات جمع آوری شده می تواند مشمول محدودیت های مخارج 42 ساله یا هدایت مجدد پول به هزینه هایی باشد که از این محدودیت معاف هستند یا پول اضافی بین مدارس و تخفیف مالیات دهندگان تقسیم شود.

هانا وایلی و مکنزی میس، مقامات تایمز در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma