تاکتیک “تیرانداز فعال” پس از تیراندازی LAPD در حال آزمایش است

[ad_1]

تماس های دیوانه وار با 911 در اواخر صبح پنجشنبه به یک فروشگاه لباس در برلینگتون، هالیوود شمالی رسید. بسیاری از تماس گیرندگان گفتند که این مرد با قفل دوچرخه یا اسلحه افراد حاضر در فروشگاه را تهدید کرد. حداقل یکی از تماس گیرندگان گفت که به آنها شلیک شده است.

پلیس لس آنجلس اعزام شد و تا ظهر گروه کوچکی از افسران اسلحه از پله برقی دوتایی بالا رفتند و به طبقه دوم رسیدند و در آنجا با دانیل النا-لوپز 24 ساله تیراندازی کردند. . .

النا-لوپز کشته شد و والنتینا اورلانا-پرالتا، 14 ساله، در حال امتحان کردن لباس در رختکن نزدیک است. یکی از بستگان گفت که او به دست مادرش در فروشگاه جان باخت. پلیس زمانی که به نظر می رسید النا لوپز در حال دور شدن از زن خون آلودی بود که حمله کرد، تیراندازی کرد. مشخص نیست که آیا افسران می‌دانستند مظنون اسلحه ندارد.

اگرچه تاکتیک‌های دقیق استفاده شده توسط پلیس در روز پنج‌شنبه همچنان در دست بررسی است، آنها از بسیاری جهات از کتاب درسی استفاده کرده‌اند که پاسخ‌های پلیس به موقعیت‌های “تیرانداز فعال” را در 22 سال پس از تیراندازی دبیرستان کلمباین که 13 کشته در کلرادو برجای گذاشت، تعریف کرد. .

در یک سناریوی تیراندازی دسته جمعی، افسرانی که برای کشتن یا دستگیری یک تیرانداز عجله می کنند، می توانند تعداد احتمالی مرگ و میر یک مهاجم به شدت مسلح را کاهش دهند. اما در مواردی مانند مورد در برلینگتون، که مظنونان مسلح به اسلحه نیستند، تاکتیک ها سوالات جدی را ایجاد می کنند.

این تراژدی خشم و بحث هایی را در مورد نحوه واکنش پلیس به چنین حوادثی برانگیخته است – به ویژه زمانی که مشخص نیست آیا مظنون واقعاً مسلح است و شلیک می کند یا خیر.

برای سال‌ها، رویکرد استاندارد این بوده است که پلیس یک صحنه تیراندازی فعال را دور بزند، وضعیت را ارزیابی کند و سعی کند به امید اجتناب از سرکوب خشونت‌آمیز مذاکره کند. امروزه، پلیس برای کشتن یا دستگیری هر تیراندازی قبل از انجام اقدامات دیگر، از جمله کمک به قربانیان، آموزش دیده است.

کارشناسان می گویند، تفکر این است که با خنثی کردن تهدیدها، کارکنان تلفات اضافی را به حداقل می رسانند و در عین حال به پزشکان اورژانس و متخصصان پزشکی اجازه می دهند به مجروحان کمک کنند.

اگرچه این رویکرد می تواند در مواجهه با یک تیرانداز فعال مفید باشد، اما دارای اشکالات جدی است. مرگ والنتینا در هفته گذشته سؤالات جدی را در مورد هزینه ها و مزایای آنچه که برخی از طرفداران «اول شلیک کنید» به کار پلیس می گویند، ایجاد کرد.

سید هیل، فرمانده بازنشسته شهرستان لس آنجلس و رئیس فعلی توسعه استراتژی برای افسران ملی تاکتیکی Assn، گفت: دکترین تاکتیکی امروز به بهترین شکل خلاصه می شود: “قتل را متوقف کنید قبل از اینکه ما از مردن دست بکشیم.”

“ما فعال هستیم. رویه رایج این است که ما قبول می کنیم [an active shooter] او گفت در اولین فرصت زیر آتش قرار گرفت. «این در ذات ماست که به سراغ مجروح برویم. اما مشکل این است که او می تواند آنها را به همان سرعتی که بتوانیم نجاتشان دهیم، بکشد.

هنوز مشخص نیست که آیا افسران از پروتکل های LAPD در نحوه رسیدگی به این حادثه پیروی کرده اند یا خیر، و این موضوع موضوع تحقیقات بیشتر توسط این اداره خواهد بود.

تراویس نورتون، رهبر دستیار کالیفرنیا. از تیم بازبینی افسران تاکتیکی، گفت که افسران باید در مورد تصمیماتی که در موقعیت های شلیک فعال با آن مواجه می شوند، آموزش بهتری دریافت کنند.

“همه چیز آموزش و پرورش است. آموزش چگونه است و آموزش چرا. ما به خوبی آموزش دیده ایم و تحصیلات ضعیفی داریم. نورتون که سفرهای زیادی برای تجزیه و تحلیل واکنش مجری قانون به حدود 20 حادثه تیراندازی فعال از جمله تیراندازی دسته جمعی در کلوپ شبانه پالس در اورلاندو داشته است، گفت: ما می دانیم که چگونه کارها را انجام دهیم، اما در توضیح علت آن خوب نیستیم. حملات سن برناردینو و کشتار کنیسه پیتسبورگ.

او گفت که اگرچه ممکن است واضح تر باشد که افسران در هنگام رسیدن به صحنه چگونه باید نسبت به حوادث تیراندازی زنده واکنش نشان دهند، اما زمانی که تیراندازی در بدو ورود وجود نداشته باشد “آنقدرها هم بریده و خشک نیست”.

“همه یک چک لیست می خواهند – آنها 1، 2، 3، 4، 5 می خواهند – اما این کارها اینگونه نیست. نورتون که در حال تحصیل در مقطع دکترا در USC است، با تمرکز بر واکنش مجریان قانون به چنین حوادثی، گفت: باید وضعیت را ارزیابی کنید و بر اساس زمینه مشکلی که با آن روبرو هستید عمل کنید.

با این حال، او گفت که تحقیقات او بارها و بارها نشان داده است که شکست ها در چندین زمینه کلیدی به پاسخ های کمتر موثر اجرای قانون کمک می کند. نورتون گفت، مشکلات رهبری، که در 93 درصد از حوادث تیراندازی فعال رخ می دهد، بسیار مهم است.

اما شاید مهمترین چیز تصمیم گیری باشد. او گفت که انتخاب اولیه نحوه واکنش به یک موقعیت ادعایی با یک تیرانداز فعال ممکن است بیش از هر چیز دیگری بر نتیجه تأثیر بگذارد.

نورتون می‌گوید: «خوب است که یک تیرانداز خوب باشید، اما اگر اصلاً مجبور به شوت‌زنی هستید، در مورد این تصمیم چطور؟» ما باید به همان اندازه که برای یادگیری نحوه تیراندازی وقت می گذاریم، برای تصمیم گیری برای تمرین تمرین کنیم.

قتل والنتینا نه تنها لس آنجلس، بلکه شیلی، جایی که این دختر اهل آن است، شوکه کرد. و سوالات خشمگینانه ای در مورد تاکتیک های پلیس در گوشه و کنار وجود داشت.

چگونه می توانند اینقدر دیوانه شلیک کنند؟ Graciela Cornejo، 70 ساله، که در نزدیکی فروشگاه زندگی می کند، روز جمعه در مصاحبه ای از او پرسید. “آنها در همه اینها آموزش دیده اند. من فقط نمی توانم درک کنم.”

ران گوچز، یک سازمان‌دهنده کهنه‌کار جامعه و معلم تاریخ در دبیرستانی در جنوب لس‌آنجلس، گفت که او معتقد است که با این حادثه در محله سفیدپوست‌های مرفه‌تر به گونه‌ای متفاوت برخورد می‌شد و پلیس کمتر احتمال داشت که به سرعت آتش باز کند. مغازه پر از خریداران در تعطیلات.

گوچز گفت: «می‌دانم که این وضعیت خطرناکی بود، اما نحوه تجارت پلیس در جوامع ما نشان از بی‌اعتنایی کامل به زندگی ما دارد.»

علاوه بر تیراندازی والنتینا، او به انفجار ناموفق آتش بازی غیرقانونی LAPD در جنوب لس آنجلس در تابستان امسال اشاره کرد که باعث انفجاری شد که 17 نفر را مجروح کرد و ده ها خانه، کسب و کار و وسیله نقلیه را آسیب رساند یا ویران کرد.

گوچز گفت: «رفتار پلیس فقط شب و روز است، بسته به کد پستی آنها. رفتار آنها در جوامع ثروتمندتر یکسان نخواهد بود.”

در بیانیه روز دوشنبه، اتحادیه شهروندان آمریکای لاتین متحد خواستار “تحقیقات فوری و کامل” در مورد تیراندازی شد.

دومینگو گارسیا، رئیس ملی لیگ، گفت: “همه چیز در تمرینات آنها در آکادمی باید به آنها بیاموزد که بدترین سناریو را قبل از خارج کردن رول های سرویس خود در نظر بگیرند.” «به همان اندازه نگران‌کننده است که این حادثه تنها آخرین مورد از تیراندازی‌های اخیر LAPD با شرکت لاتین تبارها است.

هر دو LAPD و وزارت دادگستری کالیفرنیا تحقیقاتی را در مورد تیراندازی برلینگتون آغاز کرده اند. چند تن از اعضای شورای شهر لس آنجلس نیز خواستار بررسی این موضوع شدند.

این تراژدی زمانی اتفاق می افتد که تیراندازی های LAPD توجه فزاینده ای را به خود جلب کرده است. تیراندازی در لس آنجلس امسال پس از سال ها کاهش افزایش یافته است.

برآورد LAPD در اوایل سال جاری، زمانی که پلیس 30 نفر را به ضرب گلوله کشت، نشان می دهد که حدود یک سوم از آنها در آن زمان علائم بیماری روانی را نشان می دادند. بر اساس تحقیقات، در سال‌های اخیر، افسران به مظنونان از فاصله‌ای دور از آنچه که تصور می‌کنند، تیراندازی کرده‌اند، حتی در صورت غیرمسلح بودن.

کریس گرولنک، افسر بازنشسته SWAT و کارشناس تاکتیکی که در حادثه ای در سال 2010 در مک کینی، تگزاس، که در آن یک مهاجم بیش از 100 گلوله در مقابل ایستگاه پلیس شلیک کرد، شرکت داشت، گفت که افزایش آتش سوزی های فعال در سال های اخیر به افزایش تغییرات کمک کرده است. در تاکتیک ها و درک این موضوع که پلیس «باید با متجاوز برخورد کند و او را در اسرع وقت متوقف کند» تا تلفات به حداقل برسد.

به گفته گرولنک، مطالعات مربوط به حوادث تیراندازی فعال نشان می دهد که یک مهاجم می تواند تا چهار قربانی را در دقیقه بکشد. او گفت که میانگین زمان پاسخگویی پلیس در شهرهای بزرگ حدود دو تا سه دقیقه است که سناریوی دشواری را ایجاد می کند که در آن افسران پس از رسیدن به صحنه زمان کمی برای واکنش ندارند.

او به پلیس گفت: «آنها در وضعیت تقریبا غیرممکنی قرار دارند.

ریچارد وینتون، ناتان سولیس و بریتنی مگی نویسندگان شخصی تایمز در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma