تاکتیک های پلیس لس آنجلس پس از تیراندازی مرگبار در رختکن مورد بررسی قرار گرفت

[ad_1]

بلافاصله پس از آن که پلیس لس آنجلس روز پنجشنبه در حالی که به یک مظنون در یک فروشگاه لباس در شمال هالیوود تیراندازی کرد، یک نوجوان را کشت، آلبرت کورادو شروع به دریافت پیام‌هایی از دوستانش کرد و با پدرش تماس تلفنی گرفت تا احساسات آشنا را با هم پردازش کنند.

او گفت که شباهت تیراندازی مرگبار توسط پلیس لس آنجلس به خواهر 27 ساله او، ملیدا “ملی” کورادو، در حالی که او در ژوئیه 2018 در یک شیفت در تریدر جو در سیلور لیک بود، واضح و خشمگین بود.

کورادو گفت: «فکر این که بیش از سه سال پس از اتفاقی که برای ملی افتاد، هیچ تغییری در نحوه برخورد پلیس با این موقعیت ها ایجاد نشده است، فقط نشان می دهد که پلیس تمایلی به تغییر ندارد. «آنها تقریباً هر زمان که بخواهند از نیروی مرگبار استفاده می کنند.

بسیاری از موارد تیراندازی مرگبار در اداره پلیس لس آنجلس به والنتینا اورلانا-پرالتای 14 ساله – که در فروشگاه برلینگتون به همراه مادرش در حال تلاش برای پوشیدن لباس‌های کوینسینا بود که از دیوار اتاق رختکن تیراندازی کرد – در شب کریسمس مشخص نبود.

اما این باعث درد و خشم گسترده شده است، به ویژه در سالی که در آن تیراندازی در لس آنجلس پس از سال‌ها کاهش افزایش یافته است. این خشونت همچنین تاکتیک‌هایی را که توسط افسران پلیس مسئول استفاده می‌شود و اینکه آیا راه‌هایی برای کاهش تنش‌زدایی بدون شلیک یا حداقل خطر نکردن والنتینا وجود دارد، مورد بررسی قرار داد.

شهردار اریک گارستی روز شنبه گفت: “دو چیز که قول می دهم این است که سنجیده و کامل و کاملا شفاف باشد.” “این چیزی است که همه سزاوار آن هستند – رسیدن به عمق اتفاقات و به اشتراک گذاشتن آن [it] با عموم این فقط یک تراژدی وحشتناک و وحشتناک است.”

سوالات زیادی روز جمعه در منطقه شلوغ خرید هالیوود شمالی، جایی که تیراندازی انجام شد، پرسیده شد.

چگونه می توانند دیوانه وار شلیک کنند؟ گراسیلا کورنیخو، 70 ساله، که در همان نزدیکی زندگی می‌کند، پرسید و روز جمعه در مقابل فروشگاه ایستاد، در حالی که کارگران شیشه‌های شکسته را جاروبرقی می‌کشیدند و جارو می‌کردند. چگونه می توانند اینقدر دیوانه شلیک کنند؟

کورنیخو به افسران گفت: «آنها برای همه اینها آموزش دیده اند. “من فقط نمی توانم درک کنم.”

ادوین آرویو، رئیس خدمات نظافتی نانسی، صبح جمعه را به تمیز کردن شیشه های شکسته نزدیک درب ورودی گذراند و سپس به داخل رختکن در طبقه دوم رفت. او گفت که در آنجا به یک دیوار، یک لباس کرم که روی چوب لباسی رها شده بود، و بیش از ده‌ها چیز دیگر – که او آن را “صحنه وحشتناک” خواند، آغشته به خون شدند.

او گفت: «نمی‌دانم چند تیر شلیک شده است، اما خون زیادی ریخته شده است».

آرویو پس از انتقال سطل زباله پر از لباس و سایر وسایل برای دور انداختن آنها، گفت که در راه خانه است. او گفت که وقتی به آنجا رسید، قصد داشت دخترانش را محکم در آغوش بگیرد.

او با ناراحتی گفت: “دختر کوچولو داشت لباسی را امتحان می کرد.” «والدین هرگز تصور نمی کردند که دخترشان اینجا بمیرد.

به گفته پلیس، ماموران حوالی ساعت 11:45 به تماس برای حمله مرگبار سلاح به مغازه در بلوار پوبدا در بلوار 12100 پاسخ دادند و اندکی بعد در فاصله کوتاهی از زنی که حمله کرده بود و متحمل انواع متحمل شده بود به مظنونان تیراندازی کردند. جراحات و خونریزی ‘.

دانیل النا لوپز 24 ساله که روز جمعه توسط دادگاه دادگستری شهرستان لس آنجلس شناسایی شد، از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. زن ناشناس که گفته می شود مورد حمله قرار گرفته بود برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

پلیس گفت، تنها پس از تیراندازی، در حین جستجوی فروشگاه برای یافتن قربانیان یا مظنونان، مأموران والنتینا را پیدا کردند که با گلوله افسری که دیوار نزدیک النا لوپز را سوراخ کرد و در اتاق رختکن به او برخورد کرد، اصابت کرد. مرگ او در دم اعلام شد.

پلیس گفت، یک قفل فلزی سنگین در نزدیکی النا لوپز پیدا شد، اما اسلحه نداشت. ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده نشان می‌دهد مردی شیشه جلوی یک فروشگاه زنجیره‌ای را می‌کوبد و کمی قبل از رسیدن تعدادی از خودروهای پلیس وارد مغازه می‌شود و افسران در حالی که تپانچه‌ها و پرتابگرهای خود را درآورده‌اند به سمت ورودی حرکت می‌کنند.

پلیس و مقامات شهری گفتند که ویدئویی از فروشگاه و دوربین های پلیس در روز دوشنبه منتشر خواهد شد و بررسی و بررسی تیراندازی کامل و منصفانه خواهد بود. آنها برای بررسی پرونده از سوی کارآگاهان درخواست صبر عمومی کردند.

منتقدان می‌گویند که قبلاً هم همین را شنیده‌اند و این هرگز این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که افسران لس آنجلس این اختیار را دارند که سلاح‌های خود را خیلی سریع بیرون بکشند و خیلی آزادانه به آنها شلیک کنند – به‌ویژه هنگام رویارویی با مظنونانی که سلاح‌های خود را ندارند یا از نظر ذهنی به نظر می‌رسند. بیمار یا مست

در سالی که افسران پلیس لس آنجلس 37 نفر را با شلیک گلوله کشته اند که 17 نفر از آنها مرگبار بوده است، چنین مسائلی رایج تر می شود. اگرچه این اعداد نشان دهنده کاهش قابل توجهی نسبت به اوج تیراندازی پلیس در سال در اوایل دهه 1990 است، اما نسبت به 27 نفری که توسط پلیس لس آنجلس تیراندازی شده بود، افزایش قابل توجهی دارد که 7 نفر از آنها در تمام سال 2020 کشته شدند. 26 گلوله، 12 مرگبار، در سال 2019.

برآورد LAPD در اوایل سال جاری، زمانی که پلیس 30 نفر را به ضرب گلوله کشت، نشان می دهد که حدود یک سوم از آنها در آن زمان علائم بیماری روانی را نشان می دادند. بر اساس تحقیقات، در سال‌های اخیر، افسران به مظنونان از فاصله‌ای دور از آنچه که تصور می‌کنند، تیراندازی کرده‌اند، حتی در صورت غیرمسلح بودن.

بحث های زیادی در مورد اینکه آیا تاکتیک های بهتری برای کار با بیماران روانی وجود دارد، از جمله استفاده از پزشکان آموزش دیده پزشکی همراه با افسران وجود دارد. برخی تردید دارند که چرا پلیس برای تیراندازی به افراد با چاقو یا اشیاء بی‌نظیر از راه دور آموزش دیده است و چرا افسران نمی‌توانند به پاهای آن‌ها شلیک کنند تا از نزدیک شدن جلوگیری کنند نه به مرکز بدن‌شان، جایی که آموزش هدف‌گیری را آموزش داده‌اند.

مشخص نیست که آیا مظنون پرونده برلینگتون مشکلات روانی داشته است یا خیر.

اغلب در سال‌های اخیر، بررسی‌های LAPD نشان می‌دهد که افسران در نحوه برخورد با موقعیت یا موقعیت خود در رابطه با مظنونان، خط‌مشی را نقض کرده‌اند، حتی در مواردی که شلیک‌هایی که بعداً موجه بوده است. در برخی موارد، خود شات ها از سیاست کنار گذاشته شدند. مجازات هایی برای چنین تخلفاتی تعیین شده است، اگرچه به ندرت اعلام می شود.

در موارد دیگر، کارمندان از هر گونه تخلف تبرئه شدند، حتی زمانی که به افرادی که به تازگی در مجاورت یک تصادف بوده اند آسیب می رساندند – مانند تیراندازی به ملی کورادو، مدیر Trader Joe که توسط پلیس لس آنجلس به ضرب گلوله کشته شد. افسران در حال تعقیب و تبادل نظر با یک مظنون در مقابل فروشگاه او بودند.

رئیس پلیس میشل آر. مور و کمیسیون پلیس دریافتند که دو افسر پلیسی که در درگیری که منجر به کشته شدن کورادو شد تیراندازی کردند، با توجه به تهدید مرد مسلحی که تحت تعقیب بودند و دادستان های شهرستان لس آنجلس سابق، انجام این کار را توجیه کردند. . adv جکی لیسی متوجه شد که آنها هیچ جنایتی مرتکب نشده اند.

برادر او گفت، قتلی که خانواده کورادو را ویران کرد، فعالان را خشمگین کرد و نگرانی‌ها را در مورد تاکتیک‌های پلیس در سراسر شهر برانگیخت، به نظر می‌رسد توسط برخی از همان مقاماتی که قتل او را یک تراژدی خواندند، سکوت کردند.

آلبرت کورادو، که برای برکناری میچ اوفارل، عضو شورای شهر در ناحیه 13 شورای شهر، تا حدی برای به دست آوردن اهرم فشار بیشتر برای اجبار تغییر در پلیس، نامزد می شود، گفت که اکنون می ترسد در قتل والنتینا نیز همین اتفاق بیفتد.

او گفت: “در لس آنجلس اراده زیادی برای تغییر آنها وجود ندارد و اراده زیادی در دفتر شهردار و مدیریت شهری برای پاسخگویی پلیس وجود ندارد.” این به پلیس چراغ سبز نشان می دهد که به این کار ادامه دهد.»

خانواده والنتینا برای اظهار نظر در روز جمعه امکان پذیر نیست. پلیس لس آنجلس افسران پلیسی را که روز جمعه به برلینگتون تیراندازی کردند، شناسایی نکرده است. زنی که روز جمعه در خانه النا لوپز در شمال هالیوود را باز کرد، از اظهار نظر خودداری کرد.

سوابق نشان می دهد که النا لوپز پیش از این به اتهام سرقت خودرو، حمل تپانچه پر شده در مکان عمومی و حمل تپانچه به عنوان مجرم محکوم شده بود. سوابق نشان می دهد که او در آگوست 2020 توسط افسران پلیس لس آنجلس در دره سان فرناندو دستگیر شد و به اتهام باتری خانه، سرقت خودرو و فرار بی احتیاطی از پلیس متهم شد.

او به قتل در منزل و فرار از دست پلیس اعتراف کرد و به دو سال زندان محکوم شد. سوابق نشان می دهد که او همچنین در سال 2020 در گلندیل به دلیل سرقت خودرو و سرقت هویت محکوم شد و به 141 روز زندان در این شهرستان محکوم شد.

در ماه ژوئن، النا لوپز از زندان شهرستان لس آنجلس به سیستم زندان ایالتی منتقل شد. دانا سیماس، سخنگوی اداره تعدیل، با استناد به تحقیقات LAPD از افشای تاریخچه تعهدات خود خودداری کرد.

غریبه ها روز جمعه برای ادای احترام و گذاشتن گل به فروشگاه برلینگتون آمدند.

وقتی باران شروع به باریدن کرد، لیلا مورکا 22 ساله و مادرش لیندا دویدند تا رزهای سفید را جلوی شمع سوسوزن مقابل مغازه بگذارند.

لیندا مورکا گفت: “به عنوان یک مادر، فقط می خواستم گل بگذارم.” در این زمان سخت قلب من واقعاً روی مادرم متمرکز است.»

ملانی میسون، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma