تحلیل خبری: بازتوزیع سیاسی کالیفرنیا با تعریف «جامعه» مرتبط شده است.

[ad_1]

کالیفرنیایی‌هایی که معتقدند عینیت تنها چیزی است که باعث ایجاد عدالت در ترسیم مجدد مرزهای سیاسی در یک دهه می‌شود، احتمالاً از کارت‌هایی که در انتخابات ایالتی روز دوشنبه به مقامات داده می‌شود، ناامید خواهند شد.

همانطور که تجربه کمیسیون مستقل هدایت مجدد شهروندان به دولت نشان داده است، حتی زمانی که تغییر مسیر از دست قانونگذاران خارج می شود، هنوز تصمیمات ذهنی باید گرفته شود. تعدادی از 14 کمیسری که روز دوشنبه کارت های نهایی را امضا کردند، آشکارا اعتراف کردند که چاره ای جز انتخاب برنده و بازنده ندارند.

کمیسر راسل یی، یک جمهوری خواه از اوکلند، گفت: «ما صدها انتخابات سخت را انجام دادیم. و ما سعی کردیم درد و سود را تا حد امکان با دقت و عادلانه پخش کنیم.»

کمیسیونرها این کار را با اتخاذ دو مورد از جامع ترین – و در نهایت ذهنی – قوانین تغییر جهت اضافه شده به قانون اساسی کالیفرنیا با رای سال 2008 انجام دادند که این تغییر جهت را از قوه مقننه کالیفرنیا حذف کرد.

یکی از مناطق می خواهد که با قانون فدرال حقوق رای، که برای رای دهندگان در جوامعی طراحی شده است که از لحاظ تاریخی مورد تبعیض قرار گرفته اند، پیروی کنند. دیگری، گروه‌های خودتعیین‌شده از کالیفرنیایی‌ها را که در «جوامع مورد علاقه» زندگی می‌کنند، در ترسیم خطوط همتراز با شهرها و شهرستان‌ها قرار می‌دهد.

در نقشه های سیاسی جدید، تعداد مناطق تقسیم شده به مجامع مختلف، سنا و حوزه های کنگره دو برابر بیشتر از نقشه هایی است که یک دهه پیش تهیه شده بود. همچنین رشد قابل توجهی در تقسیم شهرها به نفع آنچه کمیسیون جوامع مهم می داند، وجود خواهد داشت.

ترنا ترنر، کمیسر دموکرات در استاکتون گفت: «ما می دانیم که برای ارضای و احترام به خواسته های برخی، می دانستیم که دیگران را ناامید خواهیم کرد.

اگر کارت‌ها در نهایت در برابر بررسی‌های عمومی و قانونی مقاومت کنند، سوابق ایجاد شده در سال جاری می‌تواند به طور قابل‌توجهی اختیارات کشوهای آینده را برای انتخاب جوامعی که در راس نظم سیاسی کشور قرار دارند، افزایش دهد.

از چهار معیار بالاترین رتبه بندی برای نقشه های سیاسی، تنها دو مورد مشخص است: ولسوالی ها باید از نظر جمعیت تقریباً برابر و مجاور باشند، از جمله تنها مناطقی که از نظر جغرافیایی به هم مرتبط هستند.

اریک مک گی، محقق انتخاباتی در مؤسسه غیرحزبی برای سیاست عمومی کالیفرنیا، گفت که دو معیار دیگر – قانون حقوق رای و جوامع مورد علاقه – سابقه مشترکی دارند. مدافعان حقوق رای دهندگان آمریکای لاتین، سیاه پوستان و آسیایی ها، به ویژه، در طول سال ها نسبت به وعده های “اصلاح” روند تغییر جهت ایالت بدبین بوده اند.

مک گی گفت: «افزودن جوامع مورد علاقه به عنوان یکی از معیارها، راهی برای حمایت بیشتر از اقلیت های نژادی و قومی بود.»

برخلاف قانون حقوق رای – که در آن استاندارد قانونی شامل اثبات وجود الگوهای رأی گیری قطبی شده نژادی است که گروه های اقلیت را به طور ناعادلانه از سهمی از قدرت سیاسی محروم می کند – جامعه منافع را می توان به هر طریقی که اعضای آن انتخاب کنند تعریف کرد.

مک گی گفت: «این چیزی است که فضای زیادی برای چرخش دارد.

هر دو استاندارد در طول 12 هفته ای که کمیسیون برای ترسیم خطوط صرف کرد، تأثیرات موجی روی نقشه ها ایجاد کرد، اما تلاش ها برای مقابله با تبعیض در رأی گیری بسیار مهم بود. این کمیسیون یک مشاور حقوقی خارجی استخدام کرده است تا تعیین کند که آیا مناطقی که در اطراف بخش هایی از لس آنجلس، امپراتوری داخلی و دره مرکزی قرار گرفته اند باید به گونه ای ترسیم شوند که نفوذ سیاسی رای دهندگان آمریکای لاتین را افزایش دهد. چندین مورد دیگر برای افزایش اهمیت رای دهندگان آسیایی آمریکایی کشیده شدند.

نتیجه نهایی؟ 22 منطقه از 80 ناحیه جدید مجلس ایالتی اکنون دارای شهروندان آمریکای لاتین با بیش از 50 درصد حق رای خواهند بود. 11 شهرستان از 40 شهرستان سنای ایالتی و 16 شهرستان از 52 استان در مجلس نمایندگان وجود خواهد داشت.

اسرا احمد رای دهنده رئیس کمیسیون گفت: «این نشان دهنده افزایش شش شهرستان در مجلس، چهار شهرستان در سنا و شش شهرستان در کنگره بر اساس نقشه فعلی مجالس قانونگذاری کالیفرنیا است، اگرچه کالیفرنیا در حال از دست دادن یک کرسی در کنگره است». از سن خوزه کنفرانس دوشنبه

کمیسیونرهای همکار او کف زدند.

نقض قانون حقوق انتخابات (VRA) یکی از رایج ترین دلایل دادگاه ها برای لغو کارت های سیاسی است. این که آیا کمیسیون به اندازه کافی عقب نشینی کرده یا بیشتر از حداقل ممکن است هرگز مشخص نشود – تا حدی به این دلیل که کمیسیون از علنی کردن تحلیل خود در مورد گرایش های رای گیری نژادپرستانه خودداری کرد. در عوض، تنها خطوط کلی مناطقی که تبعیض در آنها رها شده است، منتشر شد.

با این حال، نقشه های نهایی یک پیام قوی به دیدگاه کمیته ارسال کرد: بهترین راه برای مقاومت در برابر یک چالش قانونی، ترسیم هر چه بیشتر مناطق VRA است.

کمیسر دریک تیلور، یک جمهوری خواه از لس آنجلس، گفت: «همه ما احساس می کردیم که از این روند دفاع می کنیم.

حتی زمانی که کار آنها درست قبل از کریسمس به پایان رسید، کمیسیونرها همچنان به دنبال مناطقی در سراسر ایالت بودند تا مناطق بیشتری را درگیر تقویت حق رای در آمریکای لاتین اضافه کنند. کمیسیونرهای آینده کالیفرنیا ممکن است احساس کنند که مجبور هستند همین روند را دنبال کنند.

همین امر ممکن است در مورد تأکید بر جوامع مورد علاقه صادق باشد، اصطلاحی که از کشوری به کشور دیگر به طرق مختلف تعریف می شود. چارلز مانگر جونیور، یک اهدا کننده ثروتمند جمهوری خواه که در تهیه و تامین بودجه اقدامات رای گیری که کمیسیون مستقل شهروندان را تشکیل می داد، گفت که حکم کالیفرنیا از تصمیمات دادگاه عالی این ایالت ناشی می شود.

مانگر هفته گذشته در مصاحبه ای گفت: “مهم نیست که من در یک صفحه چه چیزی می نویسم، تعریف نهایی معنای این چیز همان چیزی است که دادگاه عالی کالیفرنیا می گوید.”

کمیته توزیع مجدد بیش از 36000 نظر عمومی در مورد پیشنهادات خود دریافت کرد. بخشی از کمک به شکل نقشه های جایگزین بود که با ابزارهای آنلاین ارائه شده توسط کمیته تهیه شده بود، که مردم می توانند جوامع خود را به دلخواه خود ترسیم کنند.

ساموئل گرت پیت، مدیر امور خارجی در Equality California، قدرتمندترین گروه مدافع LGBTQ در ایالت، گفت: «در نهایت، وظیفه کمیسیون این است که تعیین کند کدام جوامع در مضیقه هستند و چگونه می تواند این اشتباهات تاریخی را اصلاح کند.

در برخی مناطق، Equality California با گروه هایی مانند Black Census and Redistricting Hub و صندوق دفاع قانونی و آموزش آمریکایی مکزیکی (MALDEF) همکاری کرده است تا مناطق دقیق منطقه را که توسط نقشه برداران حرفه ای ترسیم شده است، ارائه دهد. کمیسیونرها اغلب در جلسات عمومی به این کارت‌ها مراجعه می‌کردند و اغلب پیشنهاد می‌کردند که بخش‌هایی از نقشه‌های گروه‌های ذینفع ممکن است بهتر از نقشه‌های خودشان باشد، اگرچه هیچ یک از گروه‌های ذی‌نفع هر آنچه را که درخواست کردند دریافت نکردند.

منتقدان این کمیسیون، به ویژه چند فعال جمهوری خواه، خواستار خطا شدند. با این حال، کمیسیونرها گفتند که با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مرزهای جدید درست هستند.

کمیسر پدرو تولدو، یکی از ساکنان پتالوما که به هیچ حزب سیاسی وابسته نیست، گفت: “همه ما تلاش کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که همه جوامع دارای نمایندگی عادلانه، عادلانه و برابر هستند.”

و در آغوش تعریف گسترده ای از آنچه که جامعه در نظر گرفته می شود، کمیته خاطرنشان کرد که معتقد است حداقل درجاتی از ذهنیت یک نیرو است نه یک الزام.

کمیسر پاتریشیا سینای، یک دموکرات سن دیگو، گفت: “من فکر می کنم زیبایی کمیته توزیع مجدد همین است.” «شما 14 نفر دارید که در حال تقویت برای خدمت به کشورشان هستند. و بدون آموزش قبلی، همه ما تجربه و واقعیت خود را به ارمغان آوردیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat