ترور حاکم دراکئو: دشمنی، نظارت

[ad_1]

شنبه شب، درست پس از آن که آل گرین آهنگ ده ها هزار نفر از طرفداران خود را در جشنواره “روزی روزگاری در لس آنجلس” با آهنگ های عاشقانه کلاسیک، از جمله “بیا با هم بمانیم” و “عشق و شادی”، پایان داد، رپر Drakeo the Ruler. با گستاخی در پشت صحنه در کمین فرود آمد و به گردن چاقو خورد.

این حادثه زمانی رخ داد که اسنوپ داگ در حال آماده شدن برای اجرا به عنوان بخشی از یک رویداد یک روزه بود، سرمایه گذاری مشترکی که او با غول سرگرمی زنده Live Nation و پروموتر مستقل مستقر در لس آنجلس بابی دی پرزنتز تبلیغ می کرد. دومی متعلق به رابرت “بابی دی” دریسلاین، شریک تجاری قدیمی اسنوپ داگ است.

این فستیوال که در استادیوم Banc of California و Exposition Park برگزار می‌شود و شامل اجراهای Game، Cypress Hill، Ice Cube و ده‌ها هنرمند دیگر R&B، فانک و هیپ هاپ از دهه 1970 است، اندکی پس از آن بسته شد.

دراکئو که نام اصلی او دارل کالدول 28 ساله است، بعداً بر اثر جراحات وارده درگذشت. افسر پلیس لوئیس گارسیا، سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس یکشنبه گفت: “کارآگاهان هنوز در تلاش برای کشف همه چیز هستند.” گشت بزرگراه کالیفرنیا آژانس تحقیقاتی فعلی است. هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

مردی کلاهدار در مقابل یک بنای یادبود موقت زانو زده و پسری در کنارش است.

روگلیو پولیدو با پسرش میسون در یک یادبود بداهه در بلوار مارتین لوتر کینگ جونیور به افتخار دراکئو حاکم شمعی روشن می کند.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

ترور دراکئو، نویسنده مشهور خیابانی که اخیراً اولین آلبوم خود را پس از یک سری میکس نوارهای سوزان منتشر کرد، سؤالاتی را در مورد کارکنان امنیتی جشنواره، که شامل رپرهای محلی با سابقه عضویت در باند بود، ایجاد کرد.

در سال 2019، دراکئو پس از متهم شدن به قتل داون گرگوری، یکی از اعضای باند مرتبط با خون گانگستری خانواده اینگلود، تبرئه شد. دادستان های شهرستان لس آنجلس تلاش کرده اند کالدول را دوباره به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل محاکمه کنند. پرونده دوم به معامله ای ختم شد که در آن دراکئو به شلیک از یک وسیله نقلیه موتوری اعتراف کرد و به موقع آزاد شد. او همچنین به پنج سال حبس تعلیقی محکوم شد.

یک برگزارکننده استعداد در این رویداد که به دلایل ایمنی از ذکر نامش خودداری کرد، گفت: “دراکئو وارد لانه شیرها شده است.”

ویدئوی این حمله گروهی از افراد درگیر در غوغا را نشان می دهد که عابران زیادی از اطراف آن را تماشا می کنند. پس از افتادن دراسئو روی زمین، نیم دوجین مرد جوان همچنان به او حمله می کنند.

یک شاهد عینی نبرد گفت که واکنش امنیتی به طرز شگفت انگیزی کند بود. شاهد عینی گفت که “هیچ نگهبانی در دوردست” ندیده است. این مرد که خواست نامش فاش نشود، گفت: “زمان کافی برای متوقف کردن نبرد را داشتند، اما ممکن است نگهبانی تلاش کرده باشد که کمک کند.”

یکی از اعضای کمپ دراکئو گفت: “اگر امنیت دارید، انتظار دارید که کافی باشد.” این مرد خاطرنشان کرد که دراکئو روز شنبه رئیس امنیتی خود را داشت، اما کارمندان در این رویداد مانع از آوردن او به تمام تیم خود به پشت صحنه شدند. یک شاهد عینی این اطلاعات را تایید کرد.

مادر دراکئو، دارلین کورنیل، روز دوشنبه در مصاحبه ای با رولینگ استون، مرگ پسرش را توصیف کرد. «به گردنش ضربه خورد. وقتی به بیمارستان رفتم او را دیدم. می گفتند قتل است، بنابراین نمی توانستم او را در آغوش بگیرم، ببوسمش یا هر چیز دیگری. مجبور شدم از پنجره بیرون را نگاه کنم.”

وی افزود: من برای پسرم عدالت می خواهم. و من معتقدم که عدالت اجرا خواهد شد.»

کورنیل گفت که قصد دارد شکایت کند، اما مشخص نکرد که علیه چه کسی.

قبل از پایان شب، Live Nation بیانیه ای صادر کرد: «در پشت صحنه در جاده درگیری رخ داد. به احترام شرکت کنندگان و با هماهنگی مسئولان محلی، هنرمندان و برگزارکنندگان تصمیم گرفتند که با ست های باقی مانده ادامه ندهند، به همین دلیل جشنواره ساعتی زودتر به پایان رسید.

یک کارگر پشت صحنه از پلکانی بالا می رود.

تیم ها یک روز پس از کنسرت روزی روزگاری در لس آنجلس در استادیوم بانک کالیفرنیا پشت صحنه را تمیز می کنند.

(برایان ون در بروگ / لس آنجلس تایمز)

قتل دراکئو دومین تراژدی است که در یک رویداد تحت حمایت Live Nation در کمتر از دو ماه اتفاق می افتد. در 5 نوامبر، 10 نفر در جشنواره Astroworld Travis Scott در هیوستون پس از به دام افتادن توسط یک اوباش کشته و صدها نفر زخمی شدند. هر دو Astroworld و Once Upon a Time in LA سرمایه گذاری مشترک بین Live Nation، هنرمندان و مروجین محلی بودند. Astroworld با تراویس اسکات و Scoremore Shows و Once Upon a Time in LA با اسنوپ داگ و بابی دی پروداکشنز.

در بیانیه ای که روز بعد در اینستاگرام منتشر شد، اسنوپ داگ نوشت که “از اتفاقات شب گذشته” در جشنواره غمگین است و به خانواده و دوستان دراکئو تسلیت گفت. وی افزود: “من هیچ چیز منفی ندارم و به عنوان یکی از مجریان زیادی که آنجا بودم تا فقط به شهرم لس آنجلس روحیه مثبت بدهم. او دیشب در رختکن من بود که از ماجرا مطلع شدم و تصمیم گرفت فوراً محل جشنواره را ترک کند و در پایان این یادداشت را با حروف بزرگ به پایان رساند: «من برای صلح در هیپ هاپ دعا می کنم».

رابرت “اسموف” برایانت، مدیر موسیقی، مروج تور و مشاور که با هنرمندانی از جمله Digital Underground، DMX و YG کار کرده است، پشت صحنه اصلی در طول مجموعه Bone Thugs-N-Harmony و بازی بود و ادعا می کند که امنیت غالب بوده است. .

برایانت گفت: “برخی تجهیزات USC داشتند، شما امنیت رویدادها، امنیت هنرمندان و افسران پلیس لس آنجلس را در منطقه داشتید.” “من احساس اعتماد به نفس زیادی داشتم.”

Drakeo بدون هیچ حادثه ای آخر هفته گذشته در سن برناردینو به عنوان بخشی از جشنواره Rolling Loud اجرا کرد. این یکی از اولین جشنواره های مهم او از زمان آزادی او از زندان در نوامبر 2020 بود.

او قرار بود روز شنبه ساعت 20:30 روی استیج جی یونیت، یکی از سه استیج ارائه دهنده موسیقی در جشنواره، روی صحنه برود. اما این رویداد از برنامه عقب بود و Drakeo هنوز در پشت صحنه صحنه اصلی Once Upon a Time در حالی که مجموعه گرین به پایان می رسید، بود.

برگزارکننده استعدادهای این جشنواره یادآور شد که بسیاری از افراد حاضر در منطقه VIP را دیده است که لباس‌های قرمز به تن داشتند که نشانه خون آنها بود. او گفت که نبود امنیت در پشت صحنه نگران کننده است.

او گفت: «احتمالاً من حداکثر دو مرد مسلح را دیدم و آنها در ورودی VIP بودند و به مردم می‌گفتند که بچرخند، زیرا شلوغی‌تر از آن بود که وارد شوند.

رندی فیلیپس، مدیر عامل سابق AEG Live، که کنسرت مخرب کانیه وست را در 9 دسامبر با دریک در Coliseum در لس آنجلس تهیه کرد – اما در روزی روزگاری در لس آنجلس شرکت نکرد – می گوید نگرانی های امنیتی رویدادهای آن مستلزم گفتگو با اجرای قانون در تمام سطوح قبل از این کنسرت که در همان مجموعه روزی روزگاری برگزار شد، تیم فیلیپس «حداقل پنج جلسه سه ساعته با همه سهامداران در این رویداد، از جمله محل برگزاری، امنیت عادی، گشت بزرگراه کالیفرنیا، پلیس لس آنجلس و کلانتری.”

فیلیپس که از برنامه‌های امنیتی روزی روزگاری در لس‌آنجلس بی‌اطلاع بود، اضافه کرد که مسئولیت تولید در محل، از جمله برنامه‌های ایمنی و امنیتی، به توافق ملت با اسنوپ داگ و بابی دی پروداکشنز بستگی دارد. فیلیپس گفت: «Live Nation برخی از جشنواره‌هایی را که خریداری کردند، ایجاد نکرد. «خیلی به این بستگی دارد که واقعاً چه کسی این کنسرت را تهیه می کند. آیا این Live Nation درست است یا یک Live Nation و یک سرمایه گذاری مشترک با یک پروموتر دیگر است؟

نمایندگان Live Nation و Bobby Dee Productions به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

پرتره دراکئو لرد، در حال لبخند زدن.

دراکئو حاکم.

(وایت وینفری / آسوشیتدپرس)

زمانی در لس‌آنجلس بود که درای‌لاین تحت پرچمش بابی دی پرزنتز و جف شومان، خریدار استعداد سابق برای Goldenvoice که در ماه جولای شرکت را به مقصد Live Nation ترک کرد، ایجاد شد. طبق سوابق ثبت اختراع، دریسلین مالک علامت تجاری روزی روزگاری در لس آنجلس و روزی روزگاری در LBC است. دریسلین همچنین سازمان Uncle Snoop’s Army را اداره می کند، آژانس استعدادیابی که نماینده بسیاری از هنرمندانی است که در صورتحساب جشنواره بودند، از جمله Ice Cube، Bone Thugs-N-Harmony، Warren G، B-Real، OT Genesis و Brenton Wood.

در سال 2017، دریسلاین و شومان شروع به سازماندهی Summertime در LBC در مرکز رویداد ملکه مری در لانگ بیچ کردند. در سال 2019 پس از توافق با گروه هیپ هاپ در Long Beach Dove Shack، که گفته بود به دلیل استفاده جشنواره از عنوان موفق خود در سال 1995، حقوق خود را نقض کرده است، در سال 2019 به روزی روزگاری در لس آنجلس تغییر نام داد.

شومان چندین جشنواره بزرگ را در بازارهای کوچکتر مشاهده کرده است، از جمله رصدخانه سانتا آنا، جایی که زمانی به عنوان یک خریدار استعداد خدمت می کرد. زمانی که در آنجا بود، او پشت فستیوال های جاه طلبانه بیچ گوت، بورگراما و سولکواریوس در سال 2010 بود که هر کدام، علیرغم ترکیبشان، به دلیل پوشش آن در رسانه های اجتماعی از موضوعاتی از جمله ازدحام بیش از حد و ناامنی مورد انتقاد قرار گرفته است. برای اظهار نظر فوراً نمی توان با شومان تماس گرفت.

استیو دیکسون، که تولید کنسرت وست را به عنوان بخشی از تیم فیلیپس رهبری می‌کرد، می‌گوید که برنامه‌ریزی هر جنبه‌ای از چنین رویدادهایی فقط می‌تواند شما را تا اینجا برساند.

او گفت: «وقتی باید کارهای کثیف انجام شود، برای جلوگیری از آن می توان خیلی هزینه کرد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma