تست‌های سریع کووید در خانه در میان تقاضای بالا کم است

[ad_1]

یافتن یک مورد بسیار مورد توجه برای آماده سازی برای گردهمایی های ایمن تعطیلات به طرز ناامیدکننده ای دشوار است – آزمایش های سریع برای COVID-19 در خانه.

افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا مرتبط با نوع Omicron قبل از تعطیلات آخر هفته کریسمس، تقاضا برای آزمایش‌های آنتی ژن بدون نسخه را کاهش داده است، که می‌توان آن را به راحتی در خانه انجام داد.

“جستجوی بی سابقه” اینگونه است که نماینده BinaxNow – یک خودآزمایی سریع آنتی ژنی محبوب که نتایج را در 15 دقیقه ارائه می دهد – سرعت آزمایش خود را توصیف می کند.

جان کووال، مدیر روابط عمومی تیم تشخیص سریع Abbot که بر BiNax نظارت دارد، گفت: “ما آنها را تا جایی که می توانیم سریع می فرستیم.” “امروز ما آماده انجام بیش از 50 میلیون تست BinaxNOW در ماه هستیم و هدف ما 70 میلیون آزمایش در ماه در ژانویه است.

تماس‌ها با دوجین داروخانه شهرستان لس‌آنجلس در روز دوشنبه برای آزمایش‌های سریع با دست خالی بود. یک فروشگاه تمام شد و فروشگاه دیگری را در همان نزدیکی عرضه کرد. این فروشگاه نیز فروخته شده بود، اما منتظر ارسال در صبح روز 24 دسامبر بود. فروشگاه‌های دیگر برای روزها از همه آزمایش‌ها پاک شدند و فقط می‌توانستند به جویندگان امیدواری بدهند که تعداد بیشتری در این هفته به موقع برای جشن‌ها وارد شوند.

Walgreens گفت که بالاترین تقاضا در سراسر کشور پس از روز شکرگزاری آغاز شد و از آن زمان تنها رشد کرده است. این شرکت برای خرید محصولات تست کووید-19 در خانه محدودیت چهار کالایی را در فروشگاه ها و آنلاین اعمال کرد. CVS که محدودیت شش موردی را بر روی محصولات تست خانگی COVID-19 اعمال کرد، گفت که همچنین با تامین کنندگان برای تکمیل موجودی خود کار می کند که شامل Abbott BinaxNOW، Acon FlowFlex، Quidel Quickvue، Ellume و Pixel از LabCorp است. افزایش تقاضا

مونیکا پرینزینگ، سخنگوی CVS گفت: «در صورتی که یک فروشگاه محلی با کمبود موقت مواجه شود، تیم‌های ما فرآیندی برای تکمیل سریع منابع دارند.

“با توجه به افزایش اخیر تقاضا به دلیل شیوع روزافزون COVID-19، و برای حفظ دسترسی جامعه به آزمایش در فروشگاه های ما، ممکن است به طور موقت این محصولات به صورت آنلاین در CVS.com کاهش یابد. ”

کارشناسان بهداشت همچنان ساکنان را تشویق می کنند تا واکسینه شوند و تقویت شوند. قبل از تعطیلات، آنها همچنین آزمایش گسترده‌تری را تشویق کردند، به‌ویژه برای افرادی که در تماس با فردی بوده‌اند که تست کرونای او مثبت بوده است، علائم قبل و بعد از سفر هنگام ملاقات با مردم سایر نقاط کشور و پس از گذراندن وقت در آنجا نشان داده شده است. فضاهای داخلی شلوغ

آزمایشات سریع دقیقاً قبل از ورود به یک مهمانی تعطیلات – از جمله در میان افراد واکسینه شده که در معرض خطر عفونت ناگهانی Omicron هستند – بسیار توصیه می شود. از آنجایی که نتایج آزمایش سریع پس از 15 دقیقه به دست می‌آید، آزمایش‌ها می‌توانند بسیار مفیدتر از آزمایش PCR برای تعیین اینکه آیا در حال حاضر مسری هستید یا خیر. آزمایش PCR برای جمع‌آوری سواب‌ها از بینی یا بزاق و ارسال آن‌ها به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل استفاده می‌شود و نتایج یک یا دو روز بعد به دست می‌آیند.

نتایج با تأخیر به این معنی است که نشانه قدیمی است و به طور بالقوه می تواند اطلاعات منسوخ شده ای را در مورد اینکه آیا واقعاً یک فرد مسری است ارائه دهد.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، قبلاً گفت: “اگر می خواهید در داخل خانه باشید، همه باید قبل از حضور در این گردهمایی آزمایش کنید.”

دکتر پل ساکس، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشکده پزشکی هاروارد، در یک انجمن اخیر در دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو گفت که وقتی والدین سالخورده‌اش را ملاقات می‌کند، درست قبل از دیدن آنها یک آزمایش سریع انجام می‌دهد. او گفت که برای افراد مهم است که این آزمون را تا حد امکان نزدیک به بازدید واقعی بگذرانند.

ساکس گفت که اگر علائمی از بیماری تنفسی مانند گلودرد وجود داشته باشد، حتی اگر آزمایش سریع نتیجه منفی را نشان دهد، به ملاقات والدینش نخواهد رفت.

ساکس گفت: «افراد نباید در صورت ابتلا به عفونت تنفسی از آزمایش‌های سریع به عنوان راهی برای ادعای دروغین مبنی بر عدم ابتلا به کووید استفاده کنند.»

ساکس گفت: نتیجه منفی یک آزمایش سریع برای یک فرد دارای علامت، عفونت COVID-19 را رد نمی کند. ساکس گفت: «من در دوران کووید-19 به دیدن مادربزرگ مبتلا به عفونت تنفسی نمی رفتم.

دکتر داون تراشیتا، معاون مدیر برنامه کنترل بیماری‌های عفونی حاد شهرستان لس آنجلس در تالار شهر اخیر، گفت: اگر آزمایش سریع مثبت باشد، “باید خود را آلوده بدانید و فورا خود را ایزوله کنید.”

کسانی که نتیجه آزمایش آنها مثبت است باید حداقل 10 روز از شروع علائم یا در صورت عدم وجود علائم حداقل 10 روز پس از آزمایش در خانه بمانند.

تراشیتا گفت که آزمایش‌های سریع می‌تواند منجر به این شود که تعداد کمی از افراد در حالی که واقعاً مثبت هستند، نتیجه آزمایش منفی دریافت کنند. وی گفت: “اگر نگرانی در مورد احتمال منفی کاذب بودن آزمایش وجود داشته باشد، آزمایش ممکن است 24 ساعت بعد تکرار شود.”

افرادی که علائم دارند و از آزمایش سریع کرونا نتیجه منفی می‌گیرند، باید دوباره آزمایش کنند و آزمایش کنند [PCR] تراشیتا گفت: آزمایشی برای تایید اینکه شما کووید ندارید.

تراشیتا گفت: آزمایشات PCR اغلب برای تأیید نتایج آزمایش سریع استفاده می شود و احتمال کمتری دارد که منجر به نتایج نادرست شود. با این حال، مانند هر آزمایش دیگری، آزمایش PCR می تواند تعداد بسیار کمی از مثبت کاذب یا منفی کاذب ایجاد کند.

انتظار می‌رود که Omicron – که اکنون گونه غالب ویروس کرونا در ایالات متحده است و 73 درصد از عفونت‌های جدید هفته گذشته را تشکیل می‌دهد – باعث عفونت‌های ناگهانی بیشتری در بین افراد واکسینه شده شود – با تاکید بر اهمیت آزمایش برای کنترل شیوع ویروس کرونا.

شاخص های اولیه نشان می دهد که اگرچه نوع Omicron به شدت منتقل می شود، ممکن است وزن آن کمتر از نوع دلتا باشد. اما حتی اگر این درست باشد، ماهیت بسیار مسری آن همچنان می‌تواند منجر به شلوغی بیمارستان‌ها در صورت آلوده شدن افراد بیشتر شود.

دکتر جورج رادرفورد، اپیدمیولوژیست و متخصص بیماری‌های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، برای کسانی که تا حدودی در معرض COVID-19 قرار گرفته‌اند، پیشنهاد می‌کند تا زمانی که آزمایش انجام شود، استعفا دهند. برای کسانی که می خواهند قبل از پیوستن به خانواده خود آزمایش شوند، اما شانس یا وقت ندارند، ارزیابی خطر شخصی است.

“اگر شما تقویت شوید، من کمتر نگران خواهم بود. اگر شما واکسینه نشده اید یا کاملا واکسینه نشده اید یا حتی واکسینه نشده اید، من کمی بیشتر نگران خواهم بود. رادرفورد گفت: “اگر واکسینه نشده اید، می گویم آن را فراموش کنید – خطر بسیار زیاد است.”

بنابراین اگر آزمایش در خانه بلافاصله پیدا نشد، چه کاری باید انجام دهد؟ شارژ مجدد و سفارش آنلاین امکان پذیر است. یا اگر زمان برای یک یا دو روز صبر کردن برای نتیجه وجود دارد، آزمایش‌های PCR از طریق سایت‌های آزمایش شهرستان و ارائه‌دهندگان پزشکی در دسترس هستند.

اداره بهداشت شهرستان لس آنجلس گفت که صدها شریک آزمایش کووید-19 در این شهرستان وجود دارد که برخی آزمایش‌ها و نتایج سریع را در همان روز ارائه کردند. در نشست خبری روز سه شنبه، دکتر کریستینا گالی، مدیر خدمات بهداشتی و درمانی گفت 60 درصد از ظرفیت آزمایش شهرستان در حال حاضر استفاده نشده است.

او گفت: «در طول این بیماری همه‌گیر، دسترسی به آزمایش‌های مبتنی بر جامعه را افزایش و کاهش داده‌ایم و می‌توانیم در صورت لزوم دوباره آن را افزایش دهیم.»

اوایل ماه جاری، پرزیدنت بایدن اعلام کرد که شرکت‌های بیمه موظفند به مردم برای خرید آزمایشات در خانه بازپرداخت کنند و 50 میلیون آزمایش در مراکز بهداشتی درمانی شهری و کلینیک‌های روستایی توزیع خواهد شد. به گفته یک مقام ارشد دولت بایدن، دولت فدرال قصد دارد 500 میلیون آزمایش را در خانه خریداری کند که می توان آنها را از طریق یک وب سایت خریداری کرد. اما انتظار نمی رود این سیستم تا ژانویه اجرا شود.

روز سه شنبه، بایدن از رکورد آزمایش خود دفاع کرد و گفت که دولت او برای تولید بیشتر تلاش می کند. اما او گفت هیچکس انتظار نداشت که Omicron با چه سرعتی گسترش یابد.

“ناگهان به نظر می رسید که همه با عجله به سمت پیشخوان می روند. این یک عجله بزرگ و بزرگ بود.”

هفته گذشته، فرر گفت که این دپارتمان قصد دارد همکاری های خود را برای آزمایش سریع با سایت های اجتماعی تقویت کند.

ما قصد داریم توزیع این کیت‌های تست سریع پیشرفته را با مشارکت کیوسک‌های مواد غذایی، سازمان‌های اجتماعی و آژانس‌های خدمات اجتماعی‌مان آغاز کنیم تا کسانی که منابع اقتصادی محدودی دارند نیز به کیت‌های تست فوق سریع دسترسی داشته باشند. آزمایشات قبل از تعطیلات زمستانی.”

کریس مگریان و لوک مانی، مقامات تایمز در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma