تعمیر خودرو بازاریابی – 4 تعمیر خودکار تبلیغاتی ایده

[ad_1]

بنابراین شما می خواهید برای دریافت بیشتر اتومبیل در مغازه خود را برای افزایش درآمد شما این است که درست است ؟ تعمیر خودرو بازاریابی از طریق اینترنت است یک راه عالی برای دریافت بیشتر محلی مشتریان را به فروشگاه خود را! بازاریابی آنلاین رشد کرده است فراز و نشیب در چند سال گذشته و با تلفن کتاب و صفحات زرد سریع تبدیل شدن به منسوخ بازاریابی اینترنتی است که در آن سود واقعی هستند به صورت خودکار مغازه ها. در اینجا من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما 5 تعمیر خودرو تبلیغات, ایده های که شما می توانید به کسب و کار خود را به شدت بهبود تعداد اتومبیل شما سرویس ماهانه!

1. شما باید یک وب سایت و نیاز به طراحی با استفاده از پلت فرم وردپرس. اکثر وب سایت ها در واقع فقط “آگهی” اما با وردپرس شما می توانید ایجاد بزرگ به دنبال وب سایت های ادغام کسب و کار, وبلاگ نصب یک فرم است که به طور خودکار بدست آگهی برای شما و ادغام وب سایت خود را با Twitter, Facebook, Youtube و دیگر آنلاین کانال های بازاریابی. برای تلفن های موبایل بسیار سرد, متعجب? بخش غم انگیز این است که به طور معمول در یک مغازه تعمیر خودرو استخدام طراح وب و او را به طراحی یک وب سایت به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است و هزینه مبلغ زیادی برای این کار. طراح وب است که یک مشاور بازاریابی بنابراین به جای طراحی یک ماشین بازاریابی بر اساس تست اینترنت, بازاریابی, اصول, او به سادگی طراحی سایت استاتیک است که منجر به بازاریابی اینترنتی. من همه آن را ببینید از زمانی که من در افرادی که فشار تعمیر خودرو خدمات بازاریابی.

2. یکی از بهترین تعمیر خودرو تبلیغات, ایده حول محور رسانه های اجتماعی. وب سایت های مانند Twitter و Facebook واقعا مصرف کردن و هوشمند فروشگاه خودرو با استفاده از این خودکار تعمیر سیستم عامل های بازاریابی برای ترویج کسب و کار خود و به دست آوردن مشتریان جدید است. سوال واضح این است که “چگونه می توانید یک تعمیرگاه خودرو بهره مندی از Twitter و Facebook بازاریابی است؟” این سایت ها برای کودکان مناسب است ؟ اشتباه است! Facebook میلیون ها نفر از بزرگسالان ورود روزانه به عنوان نشانی توییتر. بودن در این سایت شما فورا در مقابل بخش بزرگی از خود را محلی و یا منطقه ای مخاطبان است. حدس بزنید چه اتفاقی می افتد زمانی که سالی نیاز به یک جدید انتقال, ترمز, و غیره. و او می بیند خود را کسب و کار profile on Facebook? شما باید یک مشتری جدید! انجام یک کار خوب برای تعمیر وسیله نقلیه خود را و او می آید و در وقت و زمان دوباره. این یک نفر با دیدن کسب و کار خود و پروفایل در Facebook یا Twitter به راحتی می تواند به ارزش هزاران دلار به کسب و کار شما!

3. وب سایت شما نیاز به نظر می رسد محلی در نتایج جستجو در گوگل. از آن آسان است برای دریافت ذکر شده در صفحه اول گوگل و یاهو اما با برخی از بازاریابی خوب می تواند انجام شود. مثلا من مستقل مشاور بازاریابی در آتلانتا و من رتبه #1 در گوگل برای عبارت “آتلانتا مستقل مشاور بازاریابی.” علاوه بر این من رتبه #2 در یاهو برای “آتلانتا مشاور بازاریابی.” به من اعتماد داشتن وب سایت خود را رتبه بندی بسیار محلی برای عبارت کلمه کلیدی می تواند به شما یک تن از کسب و کار جدید! این تعمیر خودرو بازاریابی در آن بهترین! من ضرب و شتم از بیش از 2000 وب سایت به کسانی که رتبه بندی بنابراین شما نمی فکر می کنم من می تواند به شما کمک کند تعمیر خودرو فروشگاه تلاش های بازاریابی خود را?

4. یکی دیگر از تعمیر خودرو بازاریابی ایده نوشتن اطلاعات و مقالات منتشر شده در مطبوعات. من تصور کنید که شما لازم نیست که زمان برای نوشتن مقالات و قطعا لازم نیست که زمان برای قرار دادن با هم مطبوعاتی خوبی نوشته شده است. خبر خوب این است که شما می توانید شرکت های بازاریابی برای انجام این کار برای شما در یک قیمت بسیار مناسب. من نوشته اند صدها نفر از مقالات ترویج توسط مشاوره بازاریابی کسب و کار, و من می توانم به شما بگویم این است که تاثیرگذار و بسیار مقرون به صرفه به بازار خود را تعمیر خودکار فروشگاه آنلاین.

اینها فقط چند تعمیر خودرو تبلیغات, ایده های که شما می توانید برای تعمیر خودرو خود را در زرادخانه بازاریابی. بهترین چیز این است که به یک حرفه ای استخدام مشاور بازاریابی که می تواند در آمده و نشان می دهد شما را قدم به قدم دقیقا آنچه شما نیاز به انجام به نوبه خود تلاش های بازاریابی اینترنتی شما را به یک ماشین تولید پول نقد خود را برای تعمیر خودرو کسب و کار!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>