توصیه های کلی جراح: بحران سلامت روانی جوانان در راه است

[ad_1]

ژنرال Vivek H. Murthey، جراح آمریکایی، با استناد به شواهد فزاینده ای مبنی بر ادامه آسیب، توصیه های بهداشت عمومی را در مورد چالش های سلامت روانی که جوانان با آن مواجه هستند، هشداری نادر و فراخوانی برای اقدام برای رسیدگی به آنچه که وی بحران نوظهور را تشدید کرده است، صادر کرد. همه گیری

به گفته شورای مردگان 53 حزبی، علائم افسردگی و اضطراب در طول همه گیری دو برابر شد، به طوری که 25 درصد از جوانان علائم افسردگی و 20 درصد علائم اضطراب را تجربه کردند. همچنین به نظر می رسد که افزایشی در احساسات یا رفتارهای منفی مانند تکانشگری و تحریک پذیری – مرتبط با شرایطی مانند اختلال نقص توجه و بیش فعالی یا ADHD وجود دارد.

و در اوایل سال 2021، بر اساس مطالعه‌ای که توسط این شورا استناد شده است، مراجعات به اورژانس در ایالات متحده برای تلاش‌های ادعایی به خودکشی، 51 درصد برای دختران نوجوان و 4 درصد برای پسران نوجوان بیشتر از مدت مشابه در اوایل سال 2019 بود.

مورتی در پیشگفتار شورا نوشت: «غلبه بر یک بحران بهداشت عمومی فقط برای اینکه اجازه دهیم دیگری به جای آن رشد کند، تراژدی خواهد بود. «چالش‌های سلامت روان برای کودکان، نوجوانان و جوانان واقعی و گسترده است. اما مهمتر از همه، آنها قابل درمان و اغلب قابل پیشگیری هستند.”

مورتی گفت، حتی قبل از همه‌گیری، کودکان با هر زمینه‌ای با چالش‌های جدی سلامت روانی روبرو هستند. اما تقریباً دو سال اختلال بر سلامت روان آنها تأثیر گذاشته و آنها را بدتر کرده است – به ویژه برای گروه هایی مانند مهاجران، دانش آموزان دارای معلولیت و دانش آموزان رنگین پوست از خانواده های کم درآمد.

دانش آموزان از دبیرستان پزشکی و علوم کینگ / درو مگنت منتظر ورود جراح ژنرال Vivek H. Murty هستند.

دانش‌آموزان در دبیرستان پزشکی و علوم کینگ / درو مگنت منتظر ورود ژنرال ویوک اچ. مورتی جراح ایالات متحده هستند که او در دبیرستان پزشکی و علوم کینگ / درو مگنت شرکت می‌کند.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در عین حال، اقدامات ایمنی همه گیر باعث کاهش تعاملات شخصی بین کودکان، دوستان، حمایت اجتماعی و متخصصانی مانند معلمان، مشاوران مدرسه، پزشکان اطفال و مددکاران اجتماعی شده است. این شورا گفت که این انزوا “شناسایی نشانه های کودک آزاری، مشکلات سلامت روان و سایر چالش ها را دشوارتر کرده است.”

Loretta Whitson، مدیر اجرایی کالیفرنیا Assn گفت: “این بی سابقه است، میزان آسیبی که دانش آموزان ما در مقیاس وسیع تجربه می کنند.” از مشاوران مدرسه

توصیه جراح عمومی یک بیانیه عمومی است که برای جلب توجه ملی به یک مشکل فوری بهداشت عمومی و ارائه توصیه هایی در مورد نحوه رسیدگی به آن طراحی شده است. در این سند آمده است: «شوراها برای چالش‌های مهم بهداشت عمومی که نیاز به آگاهی و اقدام فوری ملت دارند، محفوظ است.

شورا خواستار واکنش گسترده و سریع دولت، شرکت های رسانه های اجتماعی، گروه های اجتماعی، مدارس، معلمان، والدین و حتی دانش آموزان – و منابع ذکر شده است.

مورتی توصیه‌های خود را یک روز پس از بازدید کوتاهی از دبیرستان پزشکی و علوم کینگ/درو مگنت، یک پردیس سطح بالا که دارای کارکنان پشتیبانی نسبتاً خوبی از سلامت روان است و در مجاورت یک مرکز پزشکی منطقه‌ای و دانشکده پزشکی در ویلوبروک است، صادر کرد. منطقه لس آنجلس جنوبی

عیسی ال، یک نوجوان 17 ساله، گفت، اما حتی در اینجا، دانش آموزان در حال مبارزه هستند. علی‌رغم تلاش‌های هماهنگ معلمان، بسیاری از دانش‌آموزان پس از بسته شدن پردیس‌ها و انتقال آنلاین تدریس در قالب زوم، استعفا دادند.

عیسی گفت: «در بیشتر کلاس‌های من، این‌ها فقط نام‌هایی بودند که در یک جعبه قرار داشتند – بدون میکروفون روشن، بدون دوربین، بدون چت. مگر اینکه معلم بگوید: “اگر هنوز اینجا هستی بگو بله”، فقط یک شهر ارواح بود.

دانش آموزان همچنین در تطبیق با از سرگیری یادگیری شخصی مشکل دارند.

جراح ارشد Vivek H. Murtie با دانشجویان ارشد قبل از صحبت با یک پانل در مورد مسائل مربوط به سلامت روان.

جراح ارشد Vivek H. Dead در دبیرستان پزشکی و علوم King/Drew Magnet با دانش‌آموزان ارشد جسیکا اوجوکو در سمت چپ و دانته لوئیس در پس‌زمینه، پیش از صحبت با گروهی از دانش‌آموزان در مورد مسائل مربوط به سلامت روان درگذشت.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

عیسی گفت: «بسیاری از مردم هنوز احساس می‌کنند که همه چیز مجازی است، گویی طوری رفتار می‌کنند که گویی ما نمی‌توانیم آنچه را که می‌گویند ببینیم یا بشنویم». «بسیاری از دانش‌آموزان برای آمدن به مدرسه انگیزه کمتری داشتند، می‌دانید که آنها بیشتر دلتنگ مدرسه می‌شوند. متوجه شدم که تعداد بیشتری از دانش‌آموزان شروع به ترک کلاس می‌کنند و در حمام استراحت طولانی می‌کنند.»

در پاییز امسال، عیسی بخشی از تلاش‌ها برای راه‌اندازی یک باشگاه سلامت روان مدرسه بود که به دانش‌آموزان کمک می‌کند بفهمند چه زمانی و کجا باید کمک بخواهند و این تجربه را تحقیر کنند. این مدلی است که توسط جوانان آغاز شده و در شورا نقل شده است.

به طور مشابه، سیدنی بردا نیکسون، 17 ساله، به دنبال دوستان است.

او می‌گوید: «من معمولاً متوجه می‌شوم که وقتی مشکلی پیش می‌آید، این که چگونه با من می‌نویسند یا با من صحبت می‌کنند، یا اینکه چگونه به کارهای خاصی که انجام داده‌ام یا گفته‌ام واکنش نشان می‌دهند. اگر آن را در روز سه‌شنبه ببینم، شاید روز چهارشنبه از آنها بپرسم – زیرا نمی‌خواهید به آن‌ها اجازه دهید همه چیز را به تنهایی پشت سر بگذارند، زیرا در این صورت به چیزی تبدیل می‌شود که گرفتن آن سخت است.”

مورتی در مصاحبه ای بر اهمیت آگاهی دوستان، والدین و معلمان از تغییرات خلق و خو، رفتار و علایق تاکید کرد. وی خاطرنشان کرد: علائم سلامت روان جوانان اغلب 10 سال قبل از درمان آشکار می شود.

سیدنی خودش خیلی خوب کار نمی کرد. برای مدتی علاقه خود را به فعالیت ها و تعامل با خانواده و دوستان از دست داد. او گفت که همه‌گیری باعث شد همه چیز خیلی خسته‌کننده و ناامیدکننده باشد، اما رابطه او با خواهر بزرگ‌ترش به او کمک کرد.

مرتی همچنین بر نقشی که مؤسسات در ایجاد حمایت‌های مقرون‌به‌صرفه و یکپارچه سلامت روان ایفا می‌کنند تأکید کرد و خاطرنشان کرد که کمک‌های همه‌گیر – میلیاردها دلار صرف LA Unified شد – باید سلامت روان را هدف قرار دهد.

تانیا اورتیز فرانکلین، عضو هیئت مدیره مدرسه، گفت، مانند بسیاری از سیستم‌های مدارس دیگر، ناحیه مدرسه‌ای متحد لس آنجلس برای یافتن متخصصان سلامت روان در دسترس است، با حدود 500 مددکار اجتماعی که نتوانستند به اهداف استخدامی امسال دست یابند.

فرانکلین گفت: “خوب این است که مردم به دنبال کمک هستند و سعی می کنند آن را به یکدیگر ارائه دهند، حتی غیررسمی و بدون تجربه حرفه ای.” “اما ما همچنین نیاز عمیق به تجربه حرفه ای را درک می کنیم.”

میانگین حجم کار مشاوران مدارس در کشور همچنان بالاست و برای سال تحصیلی 2019-2019 424 دانش آموز به ازای هر مشاور وجود دارد. دستورالعمل های حرفه ای نسبت 250 دانشجو به ازای هر مشاور را توصیه می کند.

از نظر تاریخی، مشکل کمبود پول برای استخدام مشاوران بوده است. تا اینجا پول وجود دارد، اما هیچ حرفه ای وجود ندارد. این شورا توصیه می کند که دولت – در سطوح محلی، قبیله ای، ایالتی و فدرال – روی خط لوله ای برای مشاوران، پرستاران، مددکاران اجتماعی و روانشناسان مدرسه سرمایه گذاری کند.

دانیل آیزنبرگ، استاد سیاست گذاری و مدیریت بهداشت در دانشکده بهداشت عمومی فیلدینگ UCLA، گفت که با رویکرد جامع مشاور برای مقابله با مشکلاتی که مدت ها قبل از همه گیری بدتر شده بودند موافق است.

آیزنبرگ گفت: «این موضوعی است که واقعاً نیازمند سرمایه‌گذاری بلندمدت از سوی همه سهامداران ذکر شده در شورا، کل جامعه ما برای سال‌ها و دهه‌های آینده است».

آیزنبرگ گفت: یک نشانه مثبت این است که “جوانان در مورد سلامت روان به عنوان یک مشکل بسیار آگاه و پرانرژی هستند.”

جراح ارشد اختیارات مستقیم محدودی دارد، اما به طور سنتی با تخصص پزشکی به عنوان صدای مجری صحبت می کند – نقشی که می تواند توسط فرد در مطب و مشکلاتی که فرد بر عهده می گیرد تقویت شود. هشدار رئیس جراح در مورد محصولات تنباکو یک مثال شناخته شده است.

او در دومین وظیفه اش مرده است. او همچنین از سال 17-2014 به عنوان جراح ارشد توسط پرزیدنت اوباما منصوب شد. آخرین توصیه او در دوران دولت بایدن بود. اولین مورد به “تهدید فوری” اطلاعات نادرست پزشکی اشاره می کند و از شرکت های فناوری و رسانه های اجتماعی می خواهد که مسئولانه تر کار کنند.

مورتی گفت که ارتباطی بین این دو شورا وجود دارد زیرا اطلاعات نادرست می‌تواند دو قطبی‌سازی را افزایش دهد، “و این در واقع یک محیط واقعاً استرس‌زا ایجاد می‌کند.”

من از بچه‌های کوچکم یاد گرفتم – آنها نسبت به اختلافات اطرافشان بسیار حساس هستند، چه والدینشان با هم دعوا کنند یا افراد دیگر.

رابین اچ. گورویچ، روانشناس و استاد مرکز پزشکی دانشگاه دوک، گفت: برخی از توصیه‌ها بلندپروازانه به نظر می‌رسند، مانند درخواست از شرکت‌های فناوری برای پیشرفت. او گفت، اما هدف گذاری بالاتر بهتر از رضایت دادن به وضعیت موجود است.

“من واقعاً معتقدم که این توصیه امیدی را ایجاد می کند و اگر هیچ چیز دیگری نباشد، امیدی به ارمغان می آورد که همه چیز می تواند بهتر شود. اغلب، در حال حاضر با کووید، سلامت روان ضربه های زیادی خورده است. او گفت: “با شورا، او گفت، این امید وجود دارد که” ما بتوانیم کمی مشکلات را روشن کنیم و واقعاً به روشی سازنده پیش برویم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme