تیراندازی به ژاکلین آوانت را به فوتبال سیاسی تبدیل نکنید

[ad_1]

مایکل لاوسون صبح پنج شنبه را در مقابل تعدادی از دوربین های تلویزیونی در پارک لایمرت با خفه شدن از اشک گذراند.

او نمی دانست که پلیس قبلاً مظنون تیراندازی وحشیانه به ژاکلین آوانت، نیکوکار بورلی هیلز را شناسایی کرده بود. تنها چیزی که می‌دانست این بود که باید تمام تلاشش را می‌کرد تا عدالت را برای پیرزن 81 ساله‌ای که او را به عنوان یک خانواده دوست داشت، انجام دهد. بنابراین او یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد تا در مورد آن صحبت کند.

ما فقط می‌خواستیم دنیا بداند که چقدر برای ما مهم است.» رئیس و مدیر عامل لیگ شهر لس آنجلس به من گفت. که این یک “تیراندازی در قلب همه ما” بود.

ساعاتی بعد، پلیس بورلی هیلز در کنفرانس مطبوعاتی خود فاش خواهد کرد که یک مرد 29 ساله اهل لس آنجلس را با سابقه کیفری طولانی به جرم دزدی و سرقت دستگیر کرده است.

و چند ساعت بعد، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، در محاصره پلیس لس آنجلس و اف‌بی‌آی، درباره دوستش آوانت صحبت خواهد کرد و سپس روی دزدی «شکستن و چنگ انداختن» و «دنبال خانه» تمرکز خواهد کرد.

مارک استاینبروک، رئیس پلیس بورلی هیلز، از وقت خود در مقابل دوربین ها استفاده می کند تا برای هرکسی که قصد ارتکاب جنایت در شهرش را دارد، پیامی ارسال کند. او گفت: «شما گرفتار و محاکمه خواهید شد.

گارستی از زمان خود استفاده کرد تا به آنجلنوس اطمینان دهد که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و به دستگیری 14 نفر مظنون به دزدی از مغازه اشاره کرد. رئیس پلیس میشل مور نیز از هجوم قریب الوقوع کارمندان جدید ابراز تاسف کرد.

«به همین دلیل است [the] امن ترین دهه، احتمالاً زندگی ما، “او گفت. “من همیشه وقتی این را می گویم مراقب هستم، زیرا اگر عضوی از خانواده آوانت باشید، معنایی ندارد. اگر از اعضای خانواده ای هستید که امروز مورد حمله قرار گرفته اید. ما هرگز آن را رد نمی کنیم. ما همچنین نمی‌خواهیم وقتی همه فکر می‌کنند ما ناگهان آماری بسیار فراتر از اعداد واقعی را می‌بینیم، منفجر شود.»

به عبارت دیگر جرم و جنایت وجود دارد و بعد سیاست جنایت وجود دارد. و در حال حاضر من بیشتر نگران شیب لغزنده دومی هستم.

::

ژاکلین و کلارنس آوانت در مراسم جشن قبل از جوایز گرمی در ژانویه 2020 شرکت کردند.

ژاکلین و کلارنس آوانت در مراسم جوایز گرمی ژانویه 2020 در بورلی هیلز شرکت کردند.

(آلبرتو ای. رودریگز / گتی ایماژ)

مایکل و همسرش، متی مک‌فادن-لاوسون، از این فکر می‌کنند که آیا قتل بی‌معنای دوست عزیزشان می‌تواند به نوعی فوتبال سیاسی تبدیل شود.

وقتی صبح جمعه به این زوج رسیدم، آنها به من گفتند که چگونه با آوانت ها در سال 2003 آشنا شدند. این اولین ملاقات، در طی پذیرایی در کالج مورهاوس، در زندگی آنها و فرزندانشان بسیار مهم بود.

مک فادن لاوسون گفت: «ما همین الان با هم تماس گرفتیم. ما گفتیم که وقتی به لس آنجلس برگشتیم، با شما تماس خواهیم گرفت. و ما از آن زمان در تماس بوده ایم.”

قبل از مرگ، ژاکلین آوانت برای بسیاری به عنوان همسر کلارنس آوانت شناخته می شد، یک تایتان در صنعت موسیقی که به نسل هایی از هنرمندان سیاه پوست کمک کرد تا موفق شوند، از بیل ویترز گرفته تا بیبی فیس و جی زی.

اما آوانت زنی بود که بی سر و صدا روی اهدافی برای کمک به مردم، به ویژه در جامعه سیاهپوست در جنوب لس آنجلس کار می کرد. او علاوه بر خدمت در تعدادی از شوراهای خیریه، نقش مهمی در افتتاح بیمارستان اجتماعی مارتین لوتر کینگ در ویلوبروک داشت.

او هرگز به دنبال کانون توجه نبود. مک فادن لاوسون به من گفت که او زندگی خودش را داشت. و هر جا که می رفت با حضورش می درخشید، زیرا او فقط یک زن بسیار شیک بود، همیشه لباس پوشیده، خوش صحبت، و علاقه مند بود.

آوانت و مک فادن لاوسون به عنوان دوستان نزدیک به چای رفتند و ناهارهای طولانی را صرف صحبت درباره کتاب و هنر کردند. خانواده ها همچنین تولد و عروسی را با هم جشن می گیرند.

این لاوسون بود که سناتور آن زمان را معرفی کرد. باراک اوباما به آوانت ها. و این آوانتز بودند که به اوباما کمک کردند تا خود را در محافل سرگرمی و سیاسی کالیفرنیای جنوبی تثبیت کند.

آخرین باری که لاوسون Adventures را دید یک روز قبل از روز شکرگزاری بود. آنها برای خوردن دسر در خانه آوانت ها در بورلی هیلز توقف کرده بودند و در نهایت پنج ساعت را با هم سپری کردند بدون اینکه فکر کنند این آخرین باری است که با ژاکلین صحبت می کنند.

مک فادن-لاوسون به من گفت: “این برای زنی است که به وحشتناک ترین شکل زندگی خود را از دست داد و دیگر در بین ما نیست.” «بیایید او را بر حسب تمام خوبی‌هایی که به این دنیا آورده است و اینکه چگونه سعی کرده دیگران را از طریق خدمت و انسان دوستانه‌اش ارتقا دهد، در نظر بگیریم.

ایستاد و نفس عمیق و ناامید کشید.

“این داستانی است که کلارنس و خانواده اش دوست دارند همه روی آن تمرکز کنند.

اما لاوسون می داند که ممکن است اینطور نباشد.

::

در سراسر کالیفرنیا، به ویژه در لس آنجلس و منطقه خلیج، بسیاری از مردم مدت ها قبل از تیراندازی مرگبار هفته گذشته در آستانه قرار داشتند.

هفته ها است که می شنویم دزدهایی که از فروشگاه های لوکس و زنجیره ای سرقت می کنند و در برخی موارد به کارمندان حمله می کنند. و سپس گزارش‌هایی مبنی بر دزدیده شدن ساعت‌ها و کیف پول‌های افراد با اسلحه، یا تعقیب به خانه و هدف قرار گرفتن، از جمله یک ستاره همسر واقعی بورلی هیلز و یک مجری سابق BET 106 & Park وجود دارد.

با این حال، حتی قبل از آن نیز، وکلای ناحیه لس آنجلس و سانفرانسیسکو به دلیل رویکرد مترقی آنها در تعقیب قضایی و صدور حکم مورد انتقاد قرار گرفته بودند.

نامزدهای سیاسی، از کسانی که برای دادستان کل بعدی ایالت رقابت می کنند تا کسانی که امیدوارند دوباره به عنوان کلانتر انتخاب شوند، اصرار دارند که کالیفرنیا بر سر چنین سیاست اصلاحی در هرج و مرج است.

در همین حال، سازمان‌های مجری قانون پس از کاهش بودجه به دلیل همه‌گیری کووید-19 و در بسیاری از موارد، تماس‌های فعالان ناشی از قتل‌های نژادپرستانه جورج فلوید، به دنبال دلایلی برای افزایش بودجه خود هستند.

و سپس اخبار نگران‌کننده درباره آوانت – شاید معروف‌ترین و برای بلک‌فرشته‌ها، هشدار دهنده جنایت خشونت‌آمیز در شهرستان لس‌آنجلس پس از تیراندازی مرگبار به رپر و فعال نیپسی هاسل بود.

طولی نکشید که پلیس بورلی هیلز اعلام کرد که آریل مینر را دستگیر کرده است و گفت که او با یک تفنگ AR-15 وارد خانه تروسدیل استیتز شده است تا “من به شما گفتم” را در توییتر شروع کند. سپس عکس‌ها و ویدئوهای منر، ترول‌های نژادپرست را از زیرزمین‌هایشان بیرون آورد.

برای لاوسون سخت است که به چگونگی مرگ آوانت فکر کند در خانه ای که همین الان ساعت های زیادی را با آوانت ها گذرانده بودند. آنها عدالت می خواهند و مجازات می خواهند (چون، جدی، چه کسی به یک پیرزن 81 ساله تیراندازی می کند؟).

اما با فرض صحت ادعاها علیه مانر، لاوسون اتفاقی را که رخ داد را شکست سیستم می‌داند.

مارک استاینبروک، رئیس پلیس بورلی هیلز در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره ژاکلین آوانت صحبت کرد.

مارک استاینبروک، رئیس پلیس بورلی هیلز، از دستگیری آریل مینور در ارتباط با تیراندازی به ژاکلین آوانت در روز پنجشنبه خبر داد.

(السائب / لس آنجلس تایمز)

لاوسون به Manner گفت: “من این مرد را نمی شناسم.” «من داستان را نمی دانم. من نمی دانم که آیا مشکلی در مورد بیماری روانی وجود دارد یا خیر. نمی‌دانم او سعی کرد خودش را بازپروری کند و به مسیر اشتباهی کشیده شد یا نه [or] وابستگی به باند – همه چیزهایی که ما نادیده می گیریم.”

این جزئیات بدون شک در هفته های آینده ظاهر خواهند شد. با این حال، به طور کلی، پول کافی برای توانبخشی یا تلاش برای مقابله با علل اصلی جرم خرج نمی شود.

موردی بارز: طبق گفته اداره اصلاحات و توانبخشی کالیفرنیا، مانر پس از گذراندن محکومیت چهار ساله سرقت درجه دوم با بهبود نسبت به جرم قبلی، هنگام آزادی از زندان در 1 سپتامبر، آدرس دائمی نداشت. او در آزادی مشروط بود.

اما ما نمی‌خواهیم این را به فریاد نبرد راست یا چپ تبدیل کنیم. لاوسون گفت: “کارهایی وجود دارد که باید انجام شود و ما باید کار را انجام دهیم.” این نتیجه انجام ندادن این کار است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme