تیراندازی در ویلمینگتون یک پسر را کشته است، محله تکان می خورد

[ad_1]

الکساندر آلوارادو تا نوجوانی زندگی نکرد. یک شات بعد از ظهر دوشنبه این کار را انجام داد.

اگر هفته کریسمس بود، اسکندر 13 ساله می شد. در عوض، پسر در مقابل یک مدرسه ابتدایی در ویلمینگتون، منطقه بندری پر از صنعت، خانواده‌های کارگر و مشکلات باندی که مانند جزر و مد جریان دارد، به ضرب گلوله کشته شد.

نامادری او نیز مجروح شد. یک دانش آموز کلاس چهارم نیز در حادثه اواخر بعد از ظهر با گلوله زخمی شد. او در حین تماشای بازی کیکبال برادرش در زمین بازی مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک در طول یک برنامه بعد از مدرسه به نام Beyond the Bell مورد اصابت گلوله پاک شده قرار گرفت.

مقامات انتظامی هویت زن 30 ساله یا دختر 9 ساله را شناسایی نکرده اند. هر دو به بیمارستان های مجاور منتقل شدند و روز سه شنبه در آنجا ماندند. اداره پلیس لس آنجلس نه مظنونان را بازداشت کرده و نه انگیزه ای را فاش کرده است، اگرچه آنها نشان می دهند که حجم عظیمی از گلوله های کشف شده در محل حادثه نشان دهنده یک حمله هدفمند است.

جکسل فونسکا، یکی از همکلاسی های دختر مجروح که او نیز 9 سال دارد، می گوید: «ابتدا فکر کردم این یک نمایشگر آتش بازی است. جکسل در زمین بازی نزدیک دختر بود که گلوله ای به کمر کوچک او اصابت کرد. جکسل روز سه شنبه گفت، معلمان به بچه ها گفتند که «به کافه بدوید و از Chromebook خود استفاده کنید». “من ترسیده بودم، بنابراین وارد Chromebook خود شدم و یوتیوب را تماشا کردم.”

مقامات منتخب به ساکنان ویلمینگتون در مراسم شمع نشینی می پیوندند

مقامات منتخب به ساکنان ویلمینگتون در مراسم شمع‌افروزی روز دوشنبه می‌پیوندند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

مرگ اسکندر به وحشت و خشمی می افزاید که لس آنجلس را به خاطر قتل مشهور اول دسامبر در بورلی هیلز فرا گرفته است. و نابرابری‌های عمیقی را که امروزه در آمریکای شهری به سر می‌برد، آشکار می‌کند، زیرا این کشور در دومین سال بحران بهداشت جهانی خود دست و پنجه نرم می‌کند و اقتصاد به سلامت بازمی‌گردد.

هنگامی که ژاکلین آوانت، نیکوکار هفته گذشته در خانه‌اش در تراس‌دیل استیتز به ضرب گلوله کشته شد، رئیس‌جمهور سابق کلینتون، اپرا وینفری و مجیک جانسون، در میان دیگران، در توییتر ابراز همدردی کردند. مرگ آوانت با یک سری سرقت از بوتیک های تونی و سرقت از خانه های افراد مشهور دنبال شد. این حوادث توجه ملی را به خود جلب کرده و باعث نارضایتی از افزایش جرم و جنایت شده است.

واکنش به مرگ اسکندر بسیار محدودتر بود. به گفته میشل مور، رئیس پلیس لس آنجلس، تنها دو ساعت بعد در محله ای به همان اندازه محاصره شده در 14 مایلی دورتر، قتل مضاعف دیگری انجام شد. دو مرد 25 ساله ساکن در کمپ بی خانمان ها ساعت 19 روز دوشنبه به ضرب گلوله کشته شدند.

مایک لنسینگ، مدیر اجرایی کلوپ‌های دختر و پسر در بندر لس‌آنجلس، گفت که اغلب جنایات ارتکابی در محله‌هایی که سازمان او به آنها خدمت می‌کند، مورد خشم و توجه قرار نمی‌گیرد. این گروه یک برنامه بعد از مدرسه را در مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک اجرا می کند.

لنسینگ گفت: «آنها نمی توانند این کار را انجام دهند.

لنسینگ گفت، پس از حمله، یکی از کارمندان باشگاه دختران و پسران به سمت دختر جوان در محوطه مدرسه هجوم برد و بر زخم گلوله او فشار آورد تا خونریزی را متوقف کند تا زمانی که امدادگران به آنجا برسند.

مور روز سه‌شنبه گفت که «به راحتی ده‌ها» گلوله از صحنه مقابل مدرسه توسط دست‌کم دو قبضه سلاح گرم با کالیبرهای مختلف پیدا شده است که نشان می‌دهد بسیاری از مردان مسلح تیراندازی کرده‌اند و سطح قصد آنها برای ایجاد خسارت قابل‌توجه است.

پلیس مدرسه لس آنجلس و دیگر مقامات مدرسه در حال گفتگو هستند

پلیس مدرسه لس آنجلس روز سه شنبه در مقابل مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک با کارکنان مدرسه صحبت کرد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

او گفت: «این یک حمله وقیحانه در وسط روز بود.

مور همچنین در یک کنفرانس مطبوعاتی از دفتر خود در لس آنجلس گفت که یکی از سلاح‌ها «به دلیل ماهیت پوسته‌هایی که بیرون آورده‌ایم بسیار قدرتمند است»، اما از مشخص کردن نوع سلاح خودداری کرد. مور گفت که نامادری اسکندر از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و او معتقد است که این پسر 12 ساله به سرش شلیک شده است.

مور گفت که نمی تواند اطلاعات بیشتری در مورد نحوه قرار گرفتن خانواده در دوج دورانگو سیاه، انگیزه مردان مسلح یا اینکه آیا قبل از تیراندازی بین زن و مردان مسلح هرگونه تعامل یا آشنایی وجود داشته است به اشتراک بگذارد.

مور گفت: «میزان خشونت، وقتی به یک بعد از ظهر خارج از مدرسه فکر می‌کنید، ذهن شما را متحیر می‌کند.» او گفت که انتظار دارد اطلاعات بیشتری در مورد این پرونده در روز چهارشنبه ارائه شود.

ویلمینگتون و نواحی اطراف آن مدت‌هاست که مورد خشونت راهزنان بوده است. در سال 2016، بیش از دوجین عضو و همدستان باند خیابانی ویلماس که در کیفرخواست هتک‌بازی فدرال فهرست شده‌اند، به ظن قتل، اقدام به قتل، قاچاق مواد مخدر، سرقت و ارعاب شاهدان دستگیر شدند. آنها همچنین از سال 2008 به یک سری حملات مسلحانه به افسران اجرای قانون متهم شده اند.

زنی دختر جوانی را در مدرسه رها می کند

زنی روز سه شنبه یک دختر جوان را در ساختمان آموزش اولیه در مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک ترک می کند.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

خشونت باند در این منطقه، که بخشی از اداره بندر LAPD است، طی سه دهه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با این حال، مانند سایر مناطق در سراسر کشور، جنایات خشونت آمیز در سال های اخیر افزایش یافته است.

طبق گزارش LAPD، تا کنون در سال 2021، 21 قتل در این بخش در مقایسه با 17 مورد در سال گذشته رخ داده است که جهشی 23 درصدی است. جرایم خشن 8.2 درصد و جرایم اموال 4.4 درصد کاهش داشته است.

زمانی که گوادالوپه مزا در یک بلوک از ویلمینگتون خود در مورد تیراندازی شنید در روز دوشنبه در خانه، او نتوانست به نوه 18 ساله اش فکر کند که سپتامبر گذشته در نزدیکی خانه اش هدف گلوله قرار گرفت. مرد جوان نیز در ویلمینگتون زندگی می کرد.

او فکر کرد که خشونت ادامه دارد.

مزای 74 ساله گفت که نوه اش جسی آدریان مزا یک دانشمند بود و به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده بود. او در حالی که با پسر عمویش در یک خودروی پارک شده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت که او نیز کشته شد.

“چرا این هنوز هم اتفاق می افتد؟” او به زبان اسپانیایی پرسید.

مزا گفت که جامعه او تا حد زیادی فراموش شده است و “مقامات دولتی را که به محله کمک نمی کنند” سرزنش می کند. او گفت: «آنها باید کاری کنند تا جلوی همه اینها گرفته شود.

مزا از سال 1978 در ویلمینگتون زندگی می کند و روز سه شنبه گفت که شاهد کاهش آهسته آن بوده است.

او گفت: «ما رها شده بودیم.

کودکی در حین شب زنده داری شمعی روشن می کند

کودکی در مراسم بیداری سه نفری که در نزدیکی مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک به ضرب گلوله کشته شدند شمعی روشن می کند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

عضو مجمع، مایک گیپسون (دی-کارسون) تنها دو ساعت قبل از تیراندازی توسط افراد مسلح، در اطراف یک مرکز برای باشگاه پسران و دختران در آن سوی خیابان از مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک قدم زد.

منطقه Gipson شامل ویلمینگتون، واتس و کامپتون، در میان مناطق دیگر است. هجده ماه پیش، پسرش و نامزد پسرش هنگام ملاقات با خانواده خود در محله Gramercy Park در لس آنجلس هدف گلوله قرار گرفتند.

گیپسون که علیه خشونت مسلحانه و قوانین نوشته شده برای هدف قرار دادن اسلحه های به اصطلاح ارواح تظاهرات کرده است، گفت: «آنها رهگذران بی گناه بودند. «ساعت‌ها قبل از این‌که در باشگاه دختران و پسران حضور داشته باشید، خاطرات زنده‌ای را به‌عنوان والدین به‌وجود می‌آورد، وحشتناک. دنیای شما متوقف می شود.»

گیپسون گفت که از شنیدن خبر تیراندازی روز دوشنبه عصبانی شده است.

او می گوید: «بعضی ها می گویند خب این اتفاق همیشه برای این جامعه می افتد. “یعنی من نمی توانم به آن عادت کنم. … ما تعداد زیادی اسلحه در خیابان هایمان داریم و باید کاری کنیم تا اسلحه هایی که مردم به آن دسترسی دارند کاهش یابد.»

مایرا زامورا، که در یک بلوک از مدرسه ابتدایی ویلمینگتون پارک زندگی می کند، گفت که جرم و جنایت در جامعه او در طول سال ها کاهش یافته است اما اخیراً دوباره افزایش یافته است.

این مرد 36 ساله گفت: “در طول سه تا چهار سال گذشته، تیراندازی های بیشتری در ویلمینگتون، سن پدرو و شهر بندری رخ داده است.” «به همین دلیل است. افراد بیشتری در خانه هستند.»

او گفت که جنایتکاران گستاخ تر می شوند. بعد از ظهر این اتفاق می افتد. مردم در روز روشن مورد ضربات چاقو و تیراندازی قرار گرفتند. …

چند سال پیش محله اینطوری نبود».

در طول مراسم شمع‌افشانی در مراحل اولیه پارک ویلمینگتون در سه‌شنبه شب، جمعیت مملو از خانواده‌ها و کودکان بود.

آلیسیا بالتازار، که در این مراسم شرکت کرده بود، گفت که او پسر جوانی را که کشته شده بود می شناسد. او به همان دبیرستانی می رود که پسرش جرمی هیل. او گفت که جرمی به صورت آنلاین به کلاس ها می رود و برای همیشه از آن سپاسگزار است.

بالتازار گفت: «نمی‌توانم تصور کنم که چگونه این روی دانش‌آموزان دیگر تأثیر می‌گذارد، پسران و دخترانی که مجبور بودند در کلاس حضور داشته باشند. [the victim] دیروز نه فردا.”

کریستین مارتینز، کارمند تایمز در این داستان مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme