جامعه بی خانمان ها در گلندیل در طول همه گیری همه گیر دسترسی به دوش را از دست دادند. یک سازمان غیرانتفاعی نژادپرستی را می بیند

[ad_1]

در آغاز، در ماه مه 2020، به نظر می‌رسید که چیز کمی وجود داشته باشد که بتواند در مورد برنامه‌ای که به افراد بی‌خانمان در گلندیل دوش می‌دهد، بحث و جدل ایجاد کند.

به وضوح نیاز بود، به خصوص در بحبوحه یک بیماری همه گیر. پناهگاه های بی خانمان ظرفیت خود را برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد کاهش دادند. مقامات بهداشت عمومی خواستار شستن مکرر دست ها و نظافت هستند. این برنامه توسط سازمان غیرانتفاعی Shower of Hope اجرا می شود که چندین سال است خدمات مشابهی را در سراسر کالیفرنیای جنوبی با موفقیت اجرا کرده است. شهرها همچنین طبق قانون CARES COVID Relief به بودجه جدید فدرال دسترسی داشتند. که به آنها امکان گسترش خدمات را می دهد.

پنج ماه بعد، Shower of Hope عملیات خود را در گلندیل پس از پیگیری توسط شهر گلندیل برای اطلاعاتی که گفته بود نمی تواند ارائه دهد، تعطیل کرد. اکنون که به گذشته نگاه می کنیم، یک مقام ارشد شهری می گوید که همه اینها یک اشتباه بوده است. اما برخی از منتقدان شبح نژادپرستی را در مخالفت های بوروکراتیک می بینند.

در قلب این اختلاف، اصرار شهر بر این بود که مقررات فدرال این برنامه را ملزم می‌کند که بررسی کند هر کسی که می‌خواهد دوش بگیرد واقعاً بی‌خانمان است. مقامات دوش امید گفتند که اجرای این قانون تقریباً غیرممکن است و با فلسفه سازمان برای کمک به هر کسی که به آن نیاز دارد مغایرت دارد.

اما چنین الزامی وجود نداشت.

Onnig Bulanikyan، مدیر خدمات عمومی و پارک‌ها در گلندیل، گفت: «یک سوء تفاهم از سوی شهر رخ داد.

زمانی که شهر به اشتباه خود اعتراف کرد، این برنامه مدت ها بود که ناپدید شده بود. به جای خطر دفع، دوش امید عملیات در گلندیل را متوقف کرد زیرا روابط بین دو اردوگاه به طور فزاینده ای تیره شد. تقریباً 20 تا 30 نفر در هفته از این سرویس استفاده می کردند، دوش آب گرم و لوازم بهداشتی ضروری مانند شامپو و حوله که دوشنبه در پارکینگ کتابخانه مرکزی گلندیل ارائه می شود.

آرسین ایسایان، مدیر خدمات عمومی موقت در گلندیل که بر خدمات بی خانمان ها نظارت می کند، گفت: از زمان پایان این برنامه، کارکنان کتابخانه بارها به شهر مراجعه کرده اند تا “گزارش دهند که در جامعه ما نیازی وجود دارد.” او گفت که افراد بی خانمان از توالت های موجود در کتابخانه استفاده می کنند.

“با نگاهی به گذشته، ما قطعا این کار را انجام خواهیم داد [things] «بولانیکیان» به گونه ای دیگر گفت: «آیا پشیمانی وجود دارد؟ آره.”

::

در یک روز گرم جولای در انتهای پارک لینکلن در شرق لس آنجلس، لورنس گاسپارو 57 ساله پس از دوش گرفتن لباس پوشیده ظاهر شد و احساس “خیلی بهتر” کرد. گاسپارو در ماشین خود زندگی می کند و از حدود ژانویه 2020 شروع به استفاده از دوش کرد. هنگامی که مادرش که توسط گاسپارو نگهداری می شد، اکتبر گذشته درگذشت، او گفت: “ما همه چیز را از دست دادیم.”

گاسپارو مبتلا به لوپوس است، یک بیماری خود ایمنی که باعث ایجاد زخم در بینی و گوش او می شود. او گفت دوش به او اجازه می دهد تا زخم هایش را تمیز نگه دارد. او گفت: “بدون آنها، من نمی دانم چه کاری انجام می دهم.”

Shower of Hope به همه اجازه می دهد تا از خدمات آن – کابین دوش های ساخته شده در کامیون – استفاده کنند، مگر اینکه خطر ایمنی ایجاد کنند. مل تیلکراتنه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل این شرکت، گفت: اکثر مشتریان بی خانمان هستند، اما هیچ کس مجبور نیست نام آنها یا محل خواب آنها را فاش کند.

تیلکراتنه گفت: من علیه مردم تبعیض قائل نمی شوم. «ما آپارتمان ارائه نمی دهیم، حتی کوپن متل را برای یک روز ارائه نمی دهیم. این یک دوش است.”

Shower of Hope در حدود سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرد که از طریق ماموریت دوشنبه شب، سازمانی انبوه که توسط تیلکراتنه اداره می شود و غذا را با تخفیف سرو می کند، رشد کرد. تیلکراتنه گفت که پس از جذب تعداد زیادی از داوطلبان و اهداکنندگان، او و یک داوطلب دیگر تصمیم گرفتند از انرژی برای ایجاد یک برنامه دوش سیار استفاده کنند. تیلکراتنه گفت: “دوش” تنها شماره در این نام است زیرا “یکی خواهد بود”، اما از آن زمان به بیش از 20 مکان در کالیفرنیای جنوبی، از جمله لانگ بیچ، پاسادنا، ریورساید، بیکرسفیلد و چندین مکان در لس آنجلس، از جمله گسترش یافته است. لینکلن هایتس.

مردی مقابل بلوک دوش امید ایستاده است

مل تیلکراتنه یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Shower of Hope، یک سازمان غیرانتفاعی است که به افراد بی خانمان دوش می دهد.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

::

بودجه برای وب‌سایت کوتاه‌مدت Show of Hope گلندیل از قانون CARES برای «پیشگیری، آماده‌سازی و پاسخ به» بحران COVID-19 در میان بی‌خانمان‌ها و کسانی که در معرض خطر بی‌خانمان هستند، تأمین می‌شود.

ایوت سامولیان، مدیر سابق خدمات عمومی در گلندیل که در آن زمان بر این پروژه نظارت می کرد، در ماه مه گفت که بودجه برای قانون CARES شهر را ملزم می کند تا بررسی کند که آیا افرادی که از دوش استفاده می کنند بی خانمان هستند یا خیر و اطلاعات جمعیتی دیگر را جمع آوری کند.

این درست نبود. مقامات وزارت مسکن و شهرسازی فدرال گفتند که نوع خدمات و محل ارائه آن – دوش پارکینگ نیمه عمومی – برای این فرض کافی بود که جمعیت مورد استفاده بی خانمان یا نیازمند شدید. هیچ مدرک فردی مورد نیاز نبود.

برندا وول، مدیر سابق ابتکار بی خانمانی USC، گفت که این نوع برنامه‌ها کارکنانی برای جمع‌آوری داده‌های زیادی ندارند – و نیازهای گسترده افراد نیازمند را منصرف می‌کند. “اگر در خیابان هستید و ترسیده اید، افسرده هستید و واقعاً می ترسید – و واقعاً احساس کثیفی می کنید – و جایی در همان نزدیکی وجود دارد که می توانید فقط به دوش گرفتن بروید و کمی احساس بهتری داشته باشید، لزوماً نمی خواهید بروید. اگر همه چیز رسمی باشد، بخواهم این کار را انجام دهم. مردم را دفع خواهد کرد.»

سامولیان در ماه ژوئن گلندیل را ترک کرد تا در اداره خدمات بی خانمان لس آنجلس سمتی بگیرد، جایی که او اکنون به عنوان مدیر مسکن دائمی مشغول به کار است. در بیانیه ای که از طریق ایمیل از طریق یک سخنگوی ارسال شد، او از اظهار نظر خودداری کرد و گفت که از زمان خروج از پروژه، توسعه پروژه را دنبال نکرده است.

در مقایسه با بسیاری از شهرهای این شهرستان، گلندیل جمعیت کمی بی خانمان دارد. بر اساس گزارش شهری، در زمان سرشماری بی خانمان ها در سال 2020، 169 نفر دارای معیارهای بی خانمانی بودند که این رقم در سال گذشته 243 نفر بود. لس آنجلس در سال 2020 تعداد 41290 نفر را به خود اختصاص داد که در مقایسه با سال 2019 نزدیک به 5000 نفر افزایش داشت.

::

در 12 اکتبر 2020، آخرین روزی که قرار بود سایت کار کند، دایان گارسیا، که در آن زمان بازرس مسکن شهری بود، به سامولیان ایمیل زد و گفت که در نزدیکی کتابخانه مرکزی گلندیل توقف کرده و دو جلسه داشته است که «می‌خواهد مطرح کند. “
یکی با زنی اهل بربنک و دیگری با مردی از گلندیل بود. آنها هر دو در آپارتمان زندگی می کردند، اما به دلایل مختلف هنوز مجبور بودند از دوش عمومی استفاده کنند.

کمتر از 30 دقیقه بعد سامولیان ایمیلی به تیلکراتنه فرستاد تا شکایت کند. او نوشت: “این اولین بار نیست که کارمندان یا من با افرادی در برنامه صحبت می کنم که بی خانمان، در معرض خطر و اهل گلندیل نیستند.”

دو روز بعد، Tilekeratne استفاده از دوش را رد کرد که افرادی که بی خانمان نیستند. با این حال، وی نوشت: آنها هیچ نیازمندی را طرد نخواهند کرد: به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی که به نیازمندان دوش خدمات رسانی می کنیم، طرد افرادی که چاره دیگری ندارند، گزینه ای برای ما نیست.

گارسیا در فوریه امسال به دلایلی که شهر فاش نشده بود از شهر آزاد شد.

عیساییان که به طور موقت نقش سامولیان را برعهده گرفت، خاطرنشان کرد: برنامه دوش گرفتن در لحظه گیج کننده و طوفانی آغاز شد که آغاز همه گیری بود. خدمات با سرعتی سرسام آور در شرایط ناشناخته معرفی شدند. پروتکل های معمولی از پنجره بیرون آمدند.

عیسایی گفت: ما باید به سرعت بسیج می شدیم، باید خدمات ارائه می دادیم.

رهنمودهای دولت فدرال در مورد مسائل کلیدی، از جمله الزامات اسناد، تا سپتامبر، یا حدود چهار ماه پس از شروع ارائه دوش توسط گلندیل به دست نیامد.

اما تقریباً یک سال بعد، در ماه اوت، کارمندان گلندیل به HUD مراجعه کردند تا مشخص کنند که چه اسنادی مورد نیاز است. در آن زمان، برنامه نزدیک به یک سال تعطیل شد.

مقامات گلندیل گفتند که از Shower of Hope پرسیدند که آیا می خواهند دوباره در این شهر کار کنند، اما هیچ پاسخی دریافت نکردند.

::

چیزی که بولانیکیان، سامولیان و سایر مقامات شهر به عنوان یک خطای فنی ترسیم کردند، روح امید Tilekeratne آن را بازتابی از تاریخ دردسرساز محرومیت نژادی شهر به عنوان شهری در حال انحطاط می داند – که شورای شهر در سپتامبر 2020، یک ماه قبل از لغو برنامه دوش، از آن عذرخواهی کرد. شهرهای غروب آفتاب، که قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم بازمی‌گردد، از سیاه‌پوستان و گاهی دیگر اقلیت‌ها از طریق ترکیبی از قوانین و سیاست‌های غیررسمی محافظت می‌کنند.

تیلکراتنه گفت: «اگر واقعاً به روی افراد سیاه‌پوست و قهوه‌ای که از شهر شما استفاده می‌کنند باز هستید، پس آن را به روی افرادی که از فقر رنج می‌برند باز کنید.

مقامات شهر گلندیل، از جمله Bulanikyan و Samvelyan، اتهام نژادپرستی را رد کرده اند.

دان براتمن، عضو شورای شهر گلندیل، که مستقیماً در نظارت بر برنامه دوش دخالت نداشت، اتهامات این سازمان را مبنی بر غیرانتفاعی نادرست خواند. به گفته وی، نسبت دادن مقاصد نژادپرستانه به اقدامات شهر “بیهوده” است.

سال گذشته، براتمن با یک گروه مدافع محلی، ائتلاف ضد نژادپرستی گلندیل، برای کمک به پیش نویس قطعنامه ای در مورد غروب شهر همکاری کرد. در آن زمان، شهر یک حرکت جسورانه اعلام شد: این شهر اولین شهر در کالیفرنیا و تنها سومین شهر در کشور بود که چنین قطعنامه‌ای را تصویب کرد.

تارا پترسون، که به رهبری ائتلاف ضد نژادپرستی گلندیل کمک می کند، در اواخر ژوئن گفت که شهر از زمان قطعنامه کار بزرگی در افزایش آگاهی انجام داده است، اما هیچ تغییر ساختاری یا نهادی ایجاد نکرده است.

وقتی پیترسون از وضعیت Shower of Hope مطلع شد، گفت که تعجب نکرده است.

پترسون، همچنین مدیر اجرایی YWCA گلندیل و پاسادنا، گفت که او با فشارهای مشابهی از سوی مقامات گلندیل برای کمک به تنها زنان ساکن در شهر با برنامه های خشونت خانگی مواجه شده است. او گفت که از رد قربانیان خشونت خانگی صرفاً به این دلیل که آنها از سایر نقاط شهرستان آمده بودند، خودداری کرد.

او گفت: “و واقعیت این است که این راه دیگری برای تلاش برای حفظ وضعیت گلندیل است، اینطور نیست؟”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme